BK Beroun

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 30. 8. 2010
Petr Peterka
pitrsp5@seznam.cz
311 652 198

Trenér

od: 11. 7. 2017
Tomáš Peterka
peterka.t@bkberoun.cz
736 121 169

Asistent trenéra

od: 30. 11. 2010
Petr Peterka
pitrsp5@seznam.cz
311 652 198

Asistent trenéra

od: 4. 9. 2017
Filip Švandrlík
svandrlik.f@bkberoun.cz
777 307 494

Adresa

Basketbalový klub Beroun,z.s.
Slavašovská 575/18
26601 Beroun

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
9 Josef Pánek 2000 187 21 14 15.4 3.6 2.4 1.0/2.1 46.7 1.6
15 Filip Novotný 2002 203 19 10 15.9 7.6 0.0 0.7/1.5 46.7 2.0
Jan Látal 1999 184 22 10 14.3 3.1 2.0 2.1/3.2 65.6 1.7
11 Jakub Grubner 1999 183 22 11 9.6 3.8 0.3 1.2/3.4 35.1 3.5
10 Daniel Flemmer 2000 185 21 14 4.6 2.1 0.1 0.1/0.6 22.2 2.2
6 Jakub Neumann 2001 169 20 8 4.8 1.6 0.3 0.8/1.5 50.0 2.1
5 Štěpán Táborský 2000 185 21 7 5.3 2.3 0.0 0.7/1.7 41.7 2.1
Vojtěch Müller 2001 180 20 9 2.7 0.8 0.2 0.4/2.3 19.0 2.2
14 Jakub Eisenhamer 2000 0 21 8 2.9 1.3 0.0 0.4/0.9 42.9 2.3
Vojtěch Čochnář 2001 181 20 9 2.2 1.1 0.0 0.0/0.0 0.0 1.9
Filip Sáss 2000 193 21 2 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Pavel Skřička 2001 150 20 8 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 0.9
Michael Král 2002 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Roland Beno 2001 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Šmíd 2001 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Suk 2001 154 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Potůček 2000 0 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
19135 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 8. 4. 2018 BA 2006´ Roudnice n.L. 68:58 21 7 5/11 31.3% 19
19134 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 7. 4. 2018 BK Sokolov 65:52 22 4 9/10 47.4% 21
19132 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 6. 4. 2018 BA 2006´ Roudnice n.L. 85:54 12 9 3/4 42.9% 21
19133 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 18. 3. 2018 BK Sokolov 62:69 19 8 7/6 53.8% 14
19129 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 18. 2. 2018 SloVarn U19 69:73 27 3 10/7 58.8% 17
19126 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 4. 2. 2018 BA 2006´ Roudnice n.L. 71:76 18 10 5/11 31.3% 22
19124 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 20. 1. 2018 BK Sokolov 83:66 20 7 5/9 35.7% 19
19119 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 6. 1. 2018 BK Teplice 69:67 26 4 5/11 31.3% 27
19118 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 9. 12. 2017 BK Kunratice U19B 82:44 30 6 4/6 40% 15
19114 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 25. 11. 2017 SloVarn U19 95:67 35 7 4/9 30.8% 21
19111 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 11. 11. 2017 BA 2006´ Roudnice n.L. 60:41 15 3 2/2 50% 13
19109 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 28. 10. 2017 BK Sokolov 75:67 28 2 13/12 52% 22
19104 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 14. 10. 2017 BK Teplice 77:76 26 5 9/10 47.4% 26
19103 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 30. 9. 2017 BK Kunratice U19B 51:78 29 5 5/5 50% 11
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 30. 9. 2017
17:15
BK Kunratice DDM P10
BK Beroun
51
78
11
16
26
32
36
52
skupina A Review
2. kolo 14. 10. 2017
16:15
BK Teplice
BK Beroun
77
76
25
16
43
38
60
59
skupina A Review
3. kolo 28. 10. 2017
13:00
BK Beroun
BK Sokolov
75
67
20
17
36
38
61
54
skupina A Review
4. kolo 11. 11. 2017
09:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Beroun
60
41
12
17
20
21
40
26
skupina A Review
5. kolo 25. 11. 2017
12:00
BK Beroun
TJ Slovan Varnsdorf
95
67
32
20
60
38
73
54
skupina A Review
6. kolo 9. 12. 2017
15:00
BK Beroun
BK Kunratice DDM P10
82
44
29
13
49
25
73
29
skupina A Review
7. kolo 6. 1. 2018
11:00
BK Beroun
BK Teplice
69
67
16
18
32
31
49
48
60
60
skupina A Review
8. kolo 20. 1. 2018
10:30
BK Sokolov
BK Beroun
83
66
17
25
33
47
50
62
skupina A Review
9. kolo 4. 2. 2018
15:30
BK Beroun
BA 2006´ Roudnice n.L.
71
76
22
14
36
35
50
56
skupina A Review
10. kolo 18. 2. 2018
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
BK Beroun
69
73
10
22
30
37
46
50
skupina A Review
3. kolo 18. 3. 2018
15:00
BK Sokolov
BK Beroun
62
69
14
24
23
45
44
58
skupina A1 Review
2. kolo 6. 4. 2018
17:30
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Beroun
85
54
21
6
45
32
59
41
skupina A1 Review
4. kolo 7. 4. 2018
11:00
BK Beroun
BK Sokolov
65
52
22
20
29
32
47
39
skupina A1 Review
5. kolo 8. 4. 2018
16:30
BK Beroun
BA 2006´ Roudnice n.L.
68
58
9
12
28
23
48
44
skupina A1 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2017/18 nadregionální soutěž 3 16