BA Tygři Louny

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2021
Bc. Martin Jakeš
mj15@seznam.cz
603 144 802

Trenér

od: 15. 7. 2021
Bc. Martin Jakeš
mj15@seznam.cz
603 144 802

Asistent trenéra

od: 15. 7. 2021
Mgr. Jakub Hnátek
hnatpicek@post.cz
724 593 655

Adresa

Basket Academy Louny, z.s.
Karla Stanislava Sokola
440 01 Louny

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Martin Bleha R 2004 191 17
Filip Vopinka 2005 0 16
Jan Grunt 2005 177 16
Martin Svoboda 2003 176 18
Dominik Kocek 2003 188 18
Dominik Kučera 2003 193 18
Radek Pospíšil 2005 163 16
Daniel Ransdorf 2006 0 15
Jan Grundza 2004 175 17
Dominik Hrynčuk 2006 0 15
Nikola Chotěborský 2005 165 16
Ondřej Kocourek 2003 164 18
Tomáš Pivko 2003 178 18
Justin Funck 2003 18
Lukáš Filipčuk 2004 177 17
Lukáš Bouda 2006 145 15
Matěj Heřt 2004 17
Martin Plešinger 2005 175 16
Štěpán Kocourek 2003 184 18
Samuel Laksa 2005 0 16
Jáchym Titlbach 2005 163 16
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
19170 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 16. 10. 2021 BK Brandýs nad Labem 92:83 34 7 3/12 20% 16
19169 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 3. 10. 2021 Válečníci Děčín B 54:65 21 5 8/13 38.1% 16
19163 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 2. 10. 2021 BK Baník Most 56:94 20 17 3/7 30% 19
19156 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 19. 9. 2021 ŠSK Slaný 107:62 32 12 7/7 50% 20
19151 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 18. 9. 2021 BK Kladno 80:50 26 7 7/11 38.9% 14
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 18. 9. 2021
10:00
BA Tygři Louny
BK Kladno
80
50
25
11
54
31
64
41
skupina B Review
3. kolo 19. 9. 2021
10:00
BA Tygři Louny
ŠSK Slaný
107
62
34
17
54
34
79
46
skupina B Review
4. kolo 2. 10. 2021
18:00
BK Baník Most
BA Tygři Louny
56
94
19
20
26
39
40
64
skupina B Review
5. kolo 3. 10. 2021
14:00
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
54
65
10
17
25
31
42
53
skupina B Review
6. kolo 16. 10. 2021
15:00
BA Tygři Louny
BK Brandýs nad Labem
92
83
25
21
47
44
75
60
skupina B Review
9. kolo 7. 11. 2021
09:00
BA Tygři Louny
AŠ Mladá Boleslav
skupina B Preview
10. kolo 20. 11. 2021
00:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
skupina B Preview
11. kolo 21. 11. 2021
10:00
BK R&J EBC Mělník
BA Tygři Louny
skupina B Preview
1. kolo 4. 12. 2021
00:00
BA Tygři Louny
BŠ Tygři Praha C
skupina B Preview
12. kolo 5. 12. 2021
00:00
BŠ Tygři Praha C
BA Tygři Louny
skupina B Preview
13. kolo 18. 12. 2021
15:30
ŠSK Slaný
BA Tygři Louny
skupina B Preview
14. kolo 19. 12. 2021
00:00
BK Kladno
BA Tygři Louny
skupina B Preview
15. kolo 15. 1. 2022
00:00
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
16. kolo 16. 1. 2022
00:00
BA Tygři Louny
BK Baník Most
skupina B Preview
18. kolo 30. 1. 2022
00:00
BK Brandýs nad Labem
BA Tygři Louny
skupina B Preview
19. kolo 12. 2. 2022
00:00
AŠ Mladá Boleslav
BA Tygři Louny
skupina B Preview
8. kolo 13. 2. 2022
00:00
BA Tygři Louny
BA LYNX Liberec
skupina B Preview
20. kolo 13. 2. 2022
00:00
BA LYNX Liberec
BA Tygři Louny
skupina B Preview
21. kolo 5. 3. 2022
00:00
BA Tygři Louny
BK R&J EBC Mělník
skupina B Preview
22. kolo 6. 3. 2022
00:00
BA Tygři Louny
BA 2006´ Roudnice n.L.
skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů