Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 19307
BK Lions Jindřichův Hradec
Tigers Basketball České Budějovice
28. 9. 2019
14:00
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Hána
Žaneta Fikarová
55
81
15
26
28
46
43
68
Review
skupina A 1. kolo 19306
TJ Klášterec nad Ohří
BK Sokolov
29. 9. 2019
15:00
Sportovní víceúčelová hala Daniel Hušek
Mathias Kundert
40
95
11
20
17
41
31
67
Review
skupina A 1. kolo 19305
SKB Strakonice
BK Klatovy
28. 9. 2019
17:00
STARZ aréna Stanislav Dvořák
Lukáš Petrisko
60
75
13
20
28
40
45
54
Review
skupina A 2. kolo 19308
BK Sokolov
BK Lions Jindřichův Hradec
12. 10. 2019
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Petr Hovorka
83
69
24
7
43
25
62
42
Review
skupina A 2. kolo 19309
BK Klatovy
TJ Klášterec nad Ohří
12. 10. 2019
18:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Václav Ježek
94
38
23
14
47
26
77
32
Review
skupina A 2. kolo 19310
SKB Rokycany
SKB Strakonice
15. 10. 2019
18:30
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Michal Kuncl
82
72
14
21
39
42
60
59
Review
skupina A 3. kolo 19312
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Klatovy
26. 10. 2019
12:00
Městská SH J.Hradec II-malá Martin Veis
Ivo Melichárek
72
86
16
18
29
46
55
67
Review
skupina A 3. kolo 19311
TJ Klášterec nad Ohří
SKB Rokycany
26. 10. 2019
15:00
Sportovní víceúčelová hala 63
99
22
19
12
30
15
27
14
23
Review
skupina A 3. kolo 19313
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sokolov
25. 10. 2019
16:30
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Michal Hána
68
72
27
17
46
33
58
52
Review
skupina A 4. kolo 19315
SKB Rokycany
BK Lions Jindřichův Hradec
9. 11. 2019
09:30
Sportovní hala SKB Klára Buňková
Pavel Tauber
105
79
28
15
61
28
83
57
Review
skupina A 4. kolo 19314
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
10. 11. 2019
17:00
SH BK Klatovy Jiří Jodl
Klára Buňková
63
70
13
15
31
27
47
55
Review
skupina A 4. kolo 19316
SKB Strakonice
TJ Klášterec nad Ohří
9. 11. 2019
18:00
STARZ aréna Josef Opava
Michal Hána
76
46
31
11
43
24
55
36
Review
skupina A 5. kolo 19317
BK Lions Jindřichův Hradec
SKB Strakonice
23. 11. 2019
14:00
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Hána
Žaneta Fikarová
90
86
15
14
50
34
70
57
Review
skupina A 5. kolo 19319
BK Sokolov
BK Klatovy
23. 11. 2019
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Christian Rychnavský
69
74
17
14
37
37
56
58
Review
skupina A 5. kolo 19318
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Rokycany
23. 11. 2019
19:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Michal Pivovarský
81
48
33
18
52
28
70
36
Review
skupina A 6. kolo 19321
SKB Strakonice
Tigers Basketball České Budějovice
7. 12. 2019
14:00
STARZ aréna Michal Pivovarský
Daniel Tomášek
56
60
13
19
21
36
40
50
Review
skupina A 6. kolo 19322
TJ Klášterec nad Ohří
BK Lions Jindřichův Hradec
7. 12. 2019
16:00
Sportovní víceúčelová hala 57
81
11
18
26
37
43
58
Review
skupina A 6. kolo 19320
SKB Rokycany
BK Sokolov
4. 10. 2019
18:15
Sportovní hala SKB Michal Kuncl
Martin Bílek
60
84
21
19
34
36
49
59
Review
skupina A 7. kolo 19324
BK Sokolov
SKB Strakonice
10. 1. 2020
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Christian Rychnavský
104
37
31
4
56
20
81
31
Review
skupina A 7. kolo 19323
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Klášterec nad Ohří
11. 1. 2020
19:00
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Michal Pivovarský
93
50
30
5
51
15
71
27
Review
skupina A 7. kolo 19325
BK Klatovy
SKB Rokycany
10. 1. 2020
19:00
SH BK Klatovy Václav Galajda
Pavel Podhůrský
73
50
17
11
41
26
57
39
Review
skupina A 8. kolo 19326
BK Klatovy
SKB Strakonice
25. 1. 2020
17:00
SH BK Klatovy Jiří Jodl
Klára Buňková
89
70
22
20
47
30
74
54
Review
skupina A 8. kolo 19327
BK Sokolov
TJ Klášterec nad Ohří
25. 1. 2020
17:00
SH ISŠTE Sokolov Christian Rychnavský
Petr Skořepa
90
53
28
13
45
28
66
42
Review
skupina A 8. kolo 19328
Tigers Basketball České Budějovice
BK Lions Jindřichův Hradec
25. 1. 2020
17:00
SH ZŠ Kubatova Michal Hána
Daniel Tomášek
87
57
22
7
46
21
70
39
Review
skupina A 9. kolo 19331
SKB Strakonice
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 9. kolo 19329
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Sokolov
8. 2. 2020
14:00
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Hána
Stanislav Dvořák
64
78
15
21
35
37
51
55
Review
skupina A 9. kolo 19330
TJ Klášterec nad Ohří
BK Klatovy
8. 2. 2020
15:00
Sportovní víceúčelová hala Barbora Lahovská
Mathias Kundert
57
99
20
24
31
54
47
80
Review
skupina A 10. kolo 19332
SKB Rokycany
TJ Klášterec nad Ohří
22. 2. 2020
10:00
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Klára Buňková
89
81
24
19
47
40
62
67
Review
skupina A 10. kolo 19334
BK Sokolov
Tigers Basketball České Budějovice
22. 2. 2020
12:00
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Jan Růžička
71
62
19
8
43
30
51
40
Review
skupina A 10. kolo 19333
BK Klatovy
BK Lions Jindřichův Hradec
21. 2. 2020
19:00
SH BK Klatovy Václav Galajda
Jan Karásek
69
63
27
19
49
33
60
50
Review
skupina A 11. kolo 19336
BK Lions Jindřichův Hradec
SKB Rokycany
7. 3. 2020
14:00
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Hána
Daniel Tomášek
94
73
26
13
52
39
76
58
Review
skupina A 11. kolo 19337
TJ Klášterec nad Ohří
SKB Strakonice
8. 3. 2020
15:00
Sportovní víceúčelová hala Barbora Lahovská
Mathias Kundert
58
80
12
23
8
19
18
21
20
17
Review
skupina A 11. kolo 19335
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
7. 3. 2020
18:00
SH ZŠ Kubatova Daniel Tomášek
Michal Hána
68
66
14
17
33
31
43
58
Review
skupina A 12. kolo 19338
SKB Strakonice
BK Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 12. kolo 19339
SKB Rokycany
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 12. kolo 19340
BK Klatovy
BK Sokolov
10. 3. 2020
18:30
SH BK Klatovy Michal Pivovarský
Lukáš Kalabza
79
71
17
19
47
34
62
50
Review
skupina A 13. kolo 19341
BK Sokolov
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Sokolov
Preview
skupina A 13. kolo 19342
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Strakonice
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 13. kolo 19343
BK Lions Jindřichův Hradec
TJ Klášterec nad Ohří
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 14. kolo 19344
TJ Klášterec nad Ohří
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Sportovní víceúčelová hala
Preview
skupina A 14. kolo 19346
SKB Rokycany
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 14. kolo 19345
SKB Strakonice
BK Sokolov
6. 3. 2020
19:45
STARZ aréna Michal Pivovarský
Augustin Koch
61
78
16
20
32
44
43
62
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Lukáš Gregor BK Sokolov 20 22 1.0 23.6 10.0 0.1 3.4/6.4 52.9 1.0
Miroslav Markov Královští Sokoli 19 38 1.0 10.6 3.4 0.9 1.0/1.9 0.0* 2.2
Aleš Venzara TJ Sokol BK Chrudim 19 22 1.0 16.6 4.0 1.8 3.1/5.2 60.5 1.5
14 František Horák Tesla Pardubice 19 20 1.0 11.1 5.0 0.0 1.2/2.3 52.2 1.5
Ondřej Sušický TJ Klášterec nad Ohří 19 10 1.0 19.1 5.7 1.2 4.1/5.7 71.9 2.6
Tomáš Honzík SKB Rokycany 20 8 1.0 22.9 6.4 2.1 / 0.4 3.8/4.8 78.9 2.9
Štěpán Vlček ADFORS Basket Litomyšl 17 16 1.0 11.1 5.1 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.5
Vít Eisenvort TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20 12 1.0 14.8 4.5 1.4 1.5/2.6 58.1 3.1
Jiří Tomek BC Nový Jičín 20 15 1.0 11.3 4.9 0.1 1.0/2.8 35.7 2.8
Jan Kolář ŠSK Slaný 19 22 1.0 7.4 2.4 0.5 1.0/2.1 48.9 2.7
Alexander Rangl Lions J. Hradec 21 9 1.0 17.6 4.6 1.9 2.8/5.1 54.3 2.0
Šimon Pekárek BK Klatovy 19 20 1.0 7.2 0.8 1.8 0.4/1.0 0.0* 2.4
Michal Novák BKj Kralupy 18 17 1.0 6.8 2.8 0.4 0.1/0.5 0.0* 1.3
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín 17 13 1.0 7.5 2.5 0.5 0.9/2.2 41.4 0.6
Matěj Žáček CBU 20 15 1.0 6.3 1.3 0.8 1.2/2.1 56.3 1.4
Adam Zemánek NH Ostrava 20 7 1.0 9.9 4.0 0.1 1.4/2.1 66.7 3.1
Ondřej Laš Basket Poděbrady 20 11 1.0 5.9 1.1 1.1 0.5/0.7 0.0* 1.0
Pavel Bednář SKB Strakonice 21 5 1.0 12.0 4.6 0.4 1.6/2.6 61.5 1.6
Vít Ženíšek BK Loko Plzeň 19 15 14.4 3.5 1.1 0.3 / 2.5 0.4/0.5 0.0* 1.0
Zdeněk Vítek BC Kolín 19 22 12.9 2.0 0.6 0.1 / 1.0 0.3/0.5 0.0* 1.7
Vladimír Valtr BBK Blansko 19 8 1.0 5.3 2.3 0.1 0.4/1.1 0.0* 0.4
Tomáš Vrba AŠ Mladá Boleslav 20 10 1.0 4.1 1.8 0.1 0.2/1.5 0.0* 3.2
Jaroslav Jirák BA Nymburk 19 21 4.8 1.0 0.1 0.2 / 0.5 0.1/0.2 0.0* 0.7
Matěj Šesták SK Bruntál 18 2 1.0 9.5 2.5 1.0 1.5/2.5 60.0 0.5
Michal Pytlík BK Klatovy 20 6 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.2 46.2 3.2
Šimon Seibert SNAK A 20 5 12.6 2.6 1.0 0.0 / 1.0 0.6/0.8 0.0* 2.6
Radim Doleček Sokol Vysoké Mýto 20 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Štěpán Charvát BK Brandýs n. L. 21 3 1.0 3.3 1.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.7
Jiří Písek BK Jevíčko 19 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Lukáš Klapuch BK Opava 19 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Jakub Olšer SKB Zlín 19 3 1.0 2.0 0.0 0.7 0.0/0.0 0.0* 2.0
19 Marek Valigura BC Nový Jičín 20 1 25.0 5.0 1.0 1.0 / 5.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Daniel Musil Slavoj BK Litoměřice B 19 1 1.0 5.0 0.0 1.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Tadeáš Čabala PLZ 20 2 14.5 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Patrik Škvařil BBK DS Brno 20 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
18 Jan Kříž Sokol Písek 19 1 1.0 3.0 0.0 1.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jiří Přeučil Válečníci Děčín B 20 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Jan Marák BCM Orli Prostějov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Buřič BK Sokolov U 23 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bareš BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Benjamín Navrátil BP Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šrámek Tesla Pardubice 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Karbaš Basketbal TJ Svitavy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Olbort Tygři JBC Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Růžička BK Teplice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Koutný Jiskra Kyjov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kubica BK Opava B 19 10 3.6 0.0 0.0 0.0 / 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jáchym Gerstenberger BK Kral-Jun.muži 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Fanta Basketbal Polabí 20 1 18.0 0.0 0.0 0.0 / 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Palacký Nový Jičín C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Bodnár BK Vyškov 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Oskar Bařinka Basket Kohouti A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Procházka BK Vyškov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Musil Loko Břeclav 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Neděla Sp. Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Filip Zifčák KRN 20 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Filip Staněk Lipník B 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hajšman SKB Rokycany U19 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Lukáš Gregor BK Sokolov 20 41 19 1 6 4
Miroslav Markov Královští Sokoli 19 60 24 6 12 8
Aleš Venzara TJ Sokol BK Chrudim 19 24 8 4 9 4
14 František Horák Tesla Pardubice 19 22 10 0 3 3
Ondřej Sušický TJ Klášterec nad Ohří 19 29 10 3 9 4
Tomáš Honzík SKB Rokycany 20 90 22 12 26 10
Štěpán Vlček ADFORS Basket Litomyšl 17 0 0 0 0 0
Vít Eisenvort TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20 64 16 12 4 8
Jiří Tomek BC Nový Jičín 20 27 12 1 3 5
Jan Kolář ŠSK Slaný 19 19 6 2 4 5
Alexander Rangl Lions J. Hradec 21 33 10 3 7 4
Šimon Pekárek BK Klatovy 19 31 8 4 9 4
Michal Novák BKj Kralupy 18 0 0 0 0 0
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín 17 0 0 0 0 0
Matěj Žáček CBU 20 44 8 8 12 8
Adam Zemánek NH Ostrava 20 28 11 1 6 5
Ondřej Laš Basket Poděbrady 20 19 4 3 2 3
Pavel Bednář SKB Strakonice 21 15 7 2 3 3
Vít Ženíšek BK Loko Plzeň 19 19 7 2 5 5
Zdeněk Vítek BC Kolín 19
Vladimír Valtr BBK Blansko 19 12 6 1 2 1
Tomáš Vrba AŠ Mladá Boleslav 20 9 4 1 1 5
Jaroslav Jirák BA Nymburk 19 21 10 2 9 3
Matěj Šesták SK Bruntál 18 0 0 0 0 0
Michal Pytlík BK Klatovy 20 8 4 0 2 4
Šimon Seibert SNAK A 20
Radim Doleček Sokol Vysoké Mýto 20 10 5 0 0 3
Štěpán Charvát BK Brandýs n. L. 21 4 2 0 4 4
Jiří Písek BK Jevíčko 19 5 2 0 1 3
Lukáš Klapuch BK Opava 19
Jakub Olšer SKB Zlín 19 17 8 3 3 5
19 Marek Valigura BC Nový Jičín 20 37 7 7 7 4
Daniel Musil Slavoj BK Litoměřice B 19 23 7 2 3 1
Tadeáš Čabala PLZ 20 28 13 0 2 5
Patrik Škvařil BBK DS Brno 20 4 2 0 0 3
18 Jan Kříž Sokol Písek 19 28 10 3 3 3
Jiří Přeučil Válečníci Děčín B 20 0 0 0 0 0
Jakub Šrámek Tesla Pardubice 19 26 10 5 2 5
Jan Kubica BK Opava B 19 17 7 1 3 3
Matěj Fanta Basketbal Polabí 20
Jakub Bodnár BK Vyškov 18 0 0 0 0 0
21 Filip Zifčák KRN 20 0 0 0 0 2
Filip Staněk Lipník B 20
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
SKB Strakonice 9 23.1 4.6 6.6 /14.5 45.4 16.2
BK Klatovy 11 27.1 5.3 8.8 /18.6 47.3 15.5
TJ Klášterec nad Ohří 10 19.1 2.6 8.3 /18.9 43.9 13.6
BK Sokolov 11 29.7 3.8 10.5 /18.8 55.8 14.9
Lions J. Hradec 10 22.8 4.7 12.7 /22.7 55.9 19.2
Tigers Č. Budějovice 9 24.8 5.0 9.9 /18.9 52.4 14.4
SKB Rokycany 8 25.5 4.5 11.3 /17.6 64.3 18.9
Válečníci Děčín 21 26.0 5.5 8.6 /17.6 48.8 18.5
Válečníci Děčín B 21 15.0 2.7 5.7 /15.1 37.7 19.5
BK Teplice 22 18.4 2.5 8.6 /19.1 44.9 15.5
ŠSK Slaný 22 28.8 2.8 10.3 /21.3 48.4 16.6
BKj Kralupy 19 27.4 5.4 8.5 /15.9 53.5 13.1
BK Brandýs n. L. 21 21.0 3.8 6.7 /15.4 43.7 13.2
AŠ Mladá Boleslav 22 17.4 2.3 5.7 /13.4 42.5 12.6
Basket Poděbrady 22 29.9 5.3 7.7 /13.9 55.6 14.8
TJ Sokol BK Chrudim 22 28.3 3.4 10.0 /18.6 53.7 11.5
BK Jevíčko 22 22.9 4.7 5.8 /12.4 46.5 14.3
Basketbal TJ Svitavy 22 15.6 2.0 3.8 /10.7 35.7 10.7
ADFORS Basket Litomyšl 22 24.2 3.4 7.1 /15.4 46.0 14.4
Tesla Pardubice 22 37.5 6.2 6.8 /15.5 43.8 17.9
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 23.8 3.7 7.6 /14.1 54.0 13.6
Sokol Vysoké Mýto 22 22.3 3.5 5.9 /12.1 48.5 14.3
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 22 35.3 3.1 8.0 /15.5 51.6 13.0
SK Bruntál 10 6.2 0.2 1.7 /3.3 51.5 3.1
BP Frýdek-Místek 10 4.3 0.4 0.6 /1.8 33.3 102.5
BC Nový Jičín 16 25.9 3.0 10.2 /20.7 49.2 16.8
Uherský Brod 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Krnov 14 23.5 2.6 7.6 /18.7 40.6 17.3
Loko Břeclav 12 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Tygři JBC Brno 12 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BBK Blansko 20 22.5 2.1 4.9 /14.0 35.1 12.2
BBK DS Brno 20 16.8 2.5 9.0 /17.0 52.8 14.8
BK Vyškov 12 3.4 0.2 0.9 /2.2 40.7 3.6
Jiskra Kyjov 20 32.5 3.3 8.8 /17.2 51.2 14.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 6 3 3 0 - - -
Zavřel Maxmilian 8 2 6 0 - - -
Vyhlídal Michal 3 0 3 0 - - -
Výborný Dominik 1 0 1 0 - - -
Vybíral Michal 8 5 3 0 - - -
Vondráček Marek 1 1 0 0 - - -
Veselý Jiří 2 2 0 0 - - -
Veis Martin 1 1 0 0 - - -
Vavrečka Kamil 2 0 2 0 - - -
Vávra Petr 3 1 2 0 - - -
Vampola Jakub 1 1 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 8 4 4 0 - - -
Tomášek Daniel 4 1 3 0 - - -
Tesař Michal 7 2 5 0 - - -
Tauber Pavel 1 0 1 0 - - -
Šťavík Radek 2 1 1 0 - - -
Špaček Jan 2 2 0 0 - - -
Šorf Martin 2 1 1 0 - - -
Šmíd Vojtěch 3 0 3 0 - - -
Šmíd Pavel 2 2 0 0 - - -
Šikner Roman 1 1 0 0 - - -
Šenk Pavel 2 1 1 0 - - -
Šebek Martin 1 0 1 0 - - -
Ščurek Vojtěch 8 4 4 0 - - -
Strnad Pavel 2 1 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 1 1 0 - - -
Slovák Roman 2 0 2 0 - - -
Slezák Jiří 8 6 2 0 - - -
Skořepa Petr 3 2 1 0 - - -
Scholze Štěpán 4 2 2 0 - - -
Schmidt David 8 4 4 0 - - -
Sekáč Martin 4 1 3 0 - - -
Sehnal Jiří 8 7 1 0 - - -
Sádovský Matěj 2 1 1 0 - - -
Ryvolová Andrea 2 1 1 0 - - -
Rychnavský Christian 3 1 2 0 - - -
Růžička Jan 1 0 1 0 - - -
Růžička Martin 2 1 1 0 - - -
Rosenberger Tomáš 2 0 2 0 - - -
Rom Daniel 3 3 0 0 - - -
Reitzová Patricie-Anna 3 1 2 0 - - -
Račanský Martin 2 0 2 0 - - -
Průša Jan 2 0 2 0 - - -
Procházka Martin 2 1 1 0 - - -
Posker Jan 2 0 2 0 - - -
Polda Tomáš 2 1 1 0 - - -
Podhůrský Pavel 1 0 1 0 - - -
Pivovarský Michal 6 4 2 0 - - -
Petrisko Lukáš 1 0 1 0 - - -
Pazourek Jaroslav 4 4 0 0 - - -
Pavýza Jiří 3 1 2 0 - - -
Opletal Petr 2 0 2 0 - - -
Opava Josef 1 1 0 0 - - -
Olbort Jan 11 4 7 0 - - -
Nývltová Markéta 2 1 1 0 - - -
Novotný Tomáš 7 4 3 0 - - -
Nesvadba Miloš 4 2 2 0 - - -
Mynarčík Petr 2 2 0 0 - - -
Mycak Michael 1 0 1 0 - - -
Moulton Christopher 1 0 1 0 - - -
Moravcová Lucie 4 2 2 0 - - -
Melichárek Ivo 1 0 1 0 - - -
Matějček Josef 2 1 1 0 - - -
Martinovská Michaela 2 0 2 0 - - -
Martínek Karel 1 1 0 0 - - -
Mareš Roman 2 1 1 0 - - -
Mareš Jan 2 1 1 0 - - -
Marek Vojtěch 4 3 1 0 - - -
Lysov Fedor 3 0 3 0 - - -
Lunhul Vladislav 4 0 4 0 - - -
Lošťák Jan 4 2 2 0 - - -
Liška Jaroslav 7 5 2 0 - - -
Lepší Tereza 1 0 1 0 - - -
Lejčko Jan 1 1 0 0 - - -
Lahovská Barbora 11 8 3 0 - - -
Kvíz Leoš 2 0 2 0 - - -
Květoňová Eva 1 0 1 0 - - -
Kundert Mathias 3 0 3 0 - - -
Kunclová Natálie 7 4 3 0 - - -
Kuncl Michal 2 1 1 0 - - -
Křápek Petr 1 1 0 0 - - -
Kryštof Pavel 2 0 2 0 - - -
Krob Vlastimil 2 0 2 0 - - -
Križanová Johana 2 2 0 0 - - -
Kremser Jakub 1 0 1 0 - - -
Krejčiřík Jiří 7 5 2 0 - - -
Kraváček Břetislav 2 1 1 0 - - -
Krajcigrová Adéla 6 3 3 0 - - -
Krajcigr Jan 6 3 3 0 - - -
Kraina Tomáš 2 0 2 0 - - -
Kout Jan 4 3 1 0 - - -
Kouba Dalibor 2 2 0 0 - - -
Kotala Dominik 4 2 2 0 - - -
Koch Augustin 1 0 1 0 - - -
Koch Martin 2 1 1 0 - - -
Kohout Marek 10 6 4 0 - - -
Koc Ondřej 1 1 0 0 - - -
Knol Matyáš 10 5 5 0 - - -
Kesler Vladimír 6 4 2 0 - - -
Kazda Petr 2 1 1 0 - - -
Kašpar Tomáš 4 2 2 0 - - -
Karásek Jan 3 2 1 0 - - -
Kapounek Petr 6 2 4 0 - - -
Kalabza Lukáš 2 1 1 0 - - -
Jurda Aleš 2 2 0 0 - - -
Juránek Zdeněk 2 0 2 0 - - -
Josefus Ondřej 2 1 1 0 - - -
Jon Miloslav 5 1 4 0 - - -
Jodl Jiří 2 2 0 0 - - -
Ježek Václav 1 0 1 0 - - -
Jedličková Kateřina 11 5 6 0 - - -
Jaroš Milan 8 6 2 0 - - -
Jansová Kristýna 4 2 2 0 - - -
Janík Karel 7 5 2 0 - - -
Chocholoušová Karla 2 2 0 0 - - -
Chodura Ondřej 2 2 0 0 - - -
Chaloupka Libor 2 1 1 0 - - -
Hynková Klára 1 0 1 0 - - -
Hušek Daniel 1 1 0 0 - - -
Hudec Filip 4 4 0 0 - - -
Hovorka Petr 1 0 1 0 - - -
Horký Radim 4 3 1 0 - - -
Horák Daniel 1 0 1 0 - - -
Holubová Anežka 8 4 4 0 - - -
Hejnic Jan 2 2 0 0 - - -
Hána Michal 8 5 3 0 - - -
Hackl Filip 3 1 2 0 - - -
Galajda Václav 2 2 0 0 - - -
Friedl Miroslav 2 1 1 0 - - -
Frass Rastislav 2 0 2 0 - - -
Frank Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Frána Petr 9 5 4 0 - - -
Foretová Alena 2 1 1 0 - - -
Fikarová Žaneta 2 0 2 0 - - -
Fiala Petr 1 1 0 0 - - -
Fanta Jiří 2 2 0 0 - - -
Eisner Petr 1 0 1 0 - - -
Dvořák Stanislav 2 1 1 0 - - -
Ďurana Antonín 2 2 0 0 - - -
Dubnová Lucie 4 2 2 0 - - -
Duben Tomáš 8 4 4 0 - - -
Duben Pavel 4 2 2 0 - - -
Dub Michal 7 5 2 0 - - -
Dolinek Ivo 3 2 1 0 - - -
Dokoupil Tomáš 4 2 2 0 - - -
Dočkal Petr 16 8 8 0 - - -
Čevela Filip 2 0 2 0 - - -
Černohorský Marek 2 1 1 0 - - -
Čermáková Barbora 2 0 2 0 - - -
Čarnecký Martin 8 8 0 0 - - -
Čada Filip 4 3 1 0 - - -
Csöllei Pavel 1 1 0 0 - - -
Cibulka Radek 6 3 3 0 - - -
Buryšek Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Buršík Martin 3 2 1 0 - - -
Buršík Petr 1 1 0 0 - - -
Buňková Klára 4 1 3 0 - - -
Bukovský Michal 2 2 0 0 - - -
Brandejs Tomáš 10 5 5 0 - - -
Bráblík Jan 2 0 2 0 - - -
Bočková Lenka 1 0 1 0 - - -
Blašková Martina 3 1 2 0 - - -
Billík Dennis 2 2 0 0 - - -
Bílek Martin 1 0 1 0 - - -
Benda Tomáš 6 5 1 0 - - -
Bartoš Václav 1 0 1 0 - - -
Balušková Veronika 5 0 5 0 - - -
Baďura Ota 6 1 5 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 1 1 0 0 - - -
Asztalos Ondřej 1 1 0 0 - - -
Anton Karel 4 2 2 0 - - -
Adamcová Michaela 4 1 3 0 - - -
Abraham Aleš 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře