AŠ Mladá Boleslav

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 30. 8. 2021
Michal Chodanič
chodanic.michal@seznam.cz
732 200 948

Trenér

od: 30. 8. 2021
Michal Chodanič
chodanic.michal@seznam.cz
732 200 948

1. asistent trenéra

od: 30. 8. 2021
Miloslav Jenčík
mila.jencik@seznam.cz
605 186 223

Asistent trenéra

od: 30. 8. 2021
Radek Procházka
radek.emi@seznam.cz

Adresa

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.
U Stadiónu 1322
29301 Mladá Boleslav

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
52 Jakub Korda 2003 201 19 10 11.1 4.5 0.0 2.1/3.7 56.8 1.0
23 Michal Matoušek 2004 180 18 14 6.8 2.5 0.2 1.1/1.9 59.3 2.4
33 Ondřej Balicz 2005 192 17 10 8.4 3.2 0.0 2.0/3.5 57.1 1.2
4 Ondřej Čapek 2005 193 17 13 6.4 1.6 0.7 1.1/2.1 51.9 1.8
19 Richard Máj 2005 191 17 14 5.1 1.3 0.7 0.4/0.6 66.7 1.2
88 Radek Churáček 2003 198 19 12 5.7 2.4 0.0 0.8/1.8 45.5 1.8
44 Radek Bednář 2004 202 18 11 5.5 2.5 0.1 0.3/1.1 25.0 1.6
27 Tumur Delgersaikhan 2005 183 17 10 5.6 2.0 0.4 0.4/0.7 57.1 2.1
1 Radoslav Stojka 2004 178 18 13 4.0 1.5 0.2 0.4/0.8 50.0 2.5
30 Ondřej Hanitz 2006 187 16 12 4.2 1.3 0.3 0.7/1.1 61.5 1.2
Simeon Trajkovski 2003 183 19 8 4.1 1.4 0.3 0.6/0.9 71.4 0.0
25 Vojtěch Matoušek 2004 185 18 3 9.7 4.0 0.0 1.7/2.7 62.5 0.7
21 Radim Zeman 2004 195 18 5 2.2 0.8 0.0 0.6/0.8 75.0 2.0
31 Tomáš Tomka 2005 176 17 9 1.0 0.2 0.1 0.2/0.2 100.0 0.2
10 Jakub Toušek 2004 185 18 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
29 Karel Vlášek 2005 185 17 4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Král 2006 184 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
19216 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 15. 1. 2022 BK Kladno 46:55 14 2 12/10 54.5% 18
19214 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 19. 12. 2021 BK R&J EBC Mělník 33:42 10 4 10/5 66.7% 17
19209 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 18. 12. 2021 BA 2006´ Roudnice n.L. 74:55 20 4 3/5 37.5% 24
19195 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 17. 12. 2021 BK Brandýs nad Labem 46:62 17 2 6/8 42.9% 9
19202 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 5. 12. 2021 BA LYNX Liberec 63:41 28 1 4/11 26.7% 19
19147 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 4. 12. 2021 BA LYNX Liberec 43:90 33 3 15/3 83.3% 8
19188 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 7. 11. 2021 BA Tygři Louny 44:43 20 0 3/3 50% 12
19184 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 6. 11. 2021 BŠ Tygři Praha C 50:82 34 2 8/4 66.7% 9
19177 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 17. 10. 2021 BK Baník Most 61:43 21 4 7/13 35% 18
19172 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 16. 10. 2021 Válečníci Děčín B 45:71 11 4 11/6 64.7% 18
19166 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 3. 10. 2021 BK Kladno 83:80 26 0 28/15 65.1% 20
19162 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 2. 10. 2021 ŠSK Slaný 57:60 19 6 7/8 46.7% 17
19159 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 19. 9. 2021 BA 2006´ Roudnice n.L. 54:70 20 2 6/7 46.2% 17
19154 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 18. 9. 2021 BK R&J EBC Mělník 47:32 18 3 2/0 100% 12
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
16. kolo
00:00
AŠ Mladá Boleslav
ŠSK Slaný
skupina B Preview
2. kolo 18. 9. 2021
18:00
AŠ Mladá Boleslav
BK R&J EBC Mělník
47
32
6
11
19
21
35
25
skupina B Review
3. kolo 19. 9. 2021
13:00
AŠ Mladá Boleslav
BA 2006´ Roudnice n.L.
54
70
16
16
26
38
57
40
skupina B Review
4. kolo 2. 10. 2021
14:15
ŠSK Slaný
AŠ Mladá Boleslav
57
60
14
16
36
30
44
48
skupina B Review
5. kolo 3. 10. 2021
09:00
BK Kladno
AŠ Mladá Boleslav
83
80
20
23
47
41
67
63
skupina B Review
6. kolo 16. 10. 2021
14:30
AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín B
45
71
17
12
24
33
35
42
skupina B Review
7. kolo 17. 10. 2021
13:00
AŠ Mladá Boleslav
BK Baník Most
61
43
19
8
12
8
15
13
skupina B Review
8. kolo 6. 11. 2021
19:15
BŠ Tygři Praha C
AŠ Mladá Boleslav
50
82
15
19
25
46
44
60
skupina B Review
9. kolo 7. 11. 2021
09:00
BA Tygři Louny
AŠ Mladá Boleslav
44
43
17
10
29
23
37
36
skupina B Review
1. kolo 4. 12. 2021
10:00
BA LYNX Liberec
AŠ Mladá Boleslav
43
90
8
17
24
45
37
65
skupina B Review
12. kolo 5. 12. 2021
13:00
AŠ Mladá Boleslav
BA LYNX Liberec
63
41
19
14
35
27
49
34
skupina B Review
11. kolo 17. 12. 2021
17:45
AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs nad Labem
46
62
23
7
24
43
35
53
skupina B Review
13. kolo 18. 12. 2021
19:15
BA 2006´ Roudnice n.L.
AŠ Mladá Boleslav
74
55
8
19
35
28
61
39
skupina B Review
14. kolo 19. 12. 2021
10:00
BK R&J EBC Mělník
AŠ Mladá Boleslav
33
42
7
16
13
19
27
27
skupina B Review
15. kolo 15. 1. 2022
16:00
AŠ Mladá Boleslav
BK Kladno
46
55
9
8
5.22
39
skupina B Review
17. kolo 29. 1. 2022
12:00
BK Baník Most
AŠ Mladá Boleslav
skupina B Preview
18. kolo 30. 1. 2022
16:30
Válečníci Děčín B
AŠ Mladá Boleslav
skupina B Preview
19. kolo 12. 2. 2022
00:00
AŠ Mladá Boleslav
BA Tygři Louny
skupina B Preview
20. kolo 13. 2. 2022
00:00
AŠ Mladá Boleslav
BŠ Tygři Praha C
skupina B Preview
21. kolo 5. 3. 2022
00:00
BK Brandýs nad Labem
AŠ Mladá Boleslav
skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 8 23