AŠ Mladá Boleslav

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 30. 8. 2021
Michal Chodanič
chodanic.michal@seznam.cz
732 200 948

Trenér

od: 30. 8. 2021
Michal Chodanič
chodanic.michal@seznam.cz
732 200 948

1. asistent trenéra

od: 30. 8. 2021
Miloslav Jenčík
mila.jencik@seznam.cz
605 186 223

Asistent trenéra

od: 30. 8. 2021
Radek Procházka
radek.emi@seznam.cz

Adresa

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.
U Stadiónu 1322
29301 Mladá Boleslav

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
52 Jakub Korda 2003 201 19 17 9.7 4.1 0.0 1.6/2.6 60.0 1.2
4 Ondřej Čapek 2005 193 17 19 7.1 1.6 0.8 1.4/2.6 52.0 1.6
23 Michal Matoušek 2004 180 18 20 6.7 2.5 0.3 1.0/1.8 54.3 2.2
33 Ondřej Balicz 2005 192 17 15 8.9 3.5 0.0 1.9/3.9 49.2 1.2
19 Richard Máj 2005 191 17 22 6.0 1.9 0.6 0.5/1.0 52.4 1.4
88 Radek Churáček 2003 198 19 18 6.3 2.7 0.0 0.9/2.1 43.2 1.7
27 Tumur Delgersaikhan 2005 183 17 15 6.1 2.0 0.5 0.7/1.0 66.7 2.3
44 Radek Bednář 2004 202 18 17 4.6 2.1 0.1 0.3/1.2 25.0 1.4
30 Ondřej Hanitz 2006 187 16 19 3.9 1.3 0.3 0.5/0.8 56.3 1.7
Simeon Trajkovski 2003 183 19 13 5.7 2.2 0.3 0.5/0.7 66.7 0.6
1 Radoslav Stojka 2004 178 18 18 3.7 1.2 0.2 0.6/1.0 61.1 2.0
21 Radim Zeman 2004 195 18 13 3.2 1.2 0.0 0.7/1.1 64.3 1.5
25 Vojtěch Matoušek 2004 185 18 3 9.7 4.0 0.0 1.7/2.7 62.5 0.7
31 Tomáš Tomka 2005 176 17 12 1.1 0.3 0.1 0.3/0.4 80.0 0.3
10 Jakub Toušek 2004 185 18 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
29 Karel Vlášek 2005 185 17 5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Král 2006 184 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
19475 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 20. 3. 2022 Válečníci Děčín B 52:54 17 4 8/9 47.1%
19503 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 19. 3. 2022 Válečníci Děčín B 75:81 29 3 8/10 44.4%
19227 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 8. 3. 2022 BK Baník Most 48:46 20 0 6/4 60%
19245 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 5. 3. 2022 BK Brandýs nad Labem 82:64 25 3 5/5 50%
19232 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 2. 3. 2022 Válečníci Děčín B 72:43 14 1 12/9 57.1%
19222 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 27. 2. 2022 ŠSK Slaný 68:64 26 3 7/8 46.7%
19244 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 13. 2. 2022 BŠ Tygři Praha C 53:56 14 4 13/18 41.9%
19238 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 12. 2. 2022 BA Tygři Louny 63:50 27 1 6/4 60%
19216 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 15. 1. 2022 BK Kladno 46:55 14 2 12/10 54.5%
19214 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 19. 12. 2021 BK R&J EBC Mělník 33:42 10 4 10/5 66.7%
19209 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 18. 12. 2021 BA 2006´ Roudnice n.L. 74:55 20 4 3/5 37.5%
19195 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 17. 12. 2021 BK Brandýs nad Labem 46:62 17 2 6/8 42.9%
19202 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 5. 12. 2021 BA LYNX Liberec 63:41 28 1 4/11 26.7%
19147 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 4. 12. 2021 BA LYNX Liberec 43:90 33 3 15/3 83.3%
19188 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 7. 11. 2021 BA Tygři Louny 44:43 20 0 3/3 50%
19184 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 6. 11. 2021 BŠ Tygři Praha C 50:82 34 2 8/4 66.7%
19177 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 17. 10. 2021 BK Baník Most 61:43 21 4 7/13 35%
19172 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 16. 10. 2021 Válečníci Děčín B 45:71 11 4 11/6 64.7%
19166 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 3. 10. 2021 BK Kladno 83:80 26 0 28/15 65.1%
19162 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 2. 10. 2021 ŠSK Slaný 57:60 19 6 7/8 46.7%
19159 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 19. 9. 2021 BA 2006´ Roudnice n.L. 54:70 20 2 6/7 46.2%
19154 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 18. 9. 2021 BK R&J EBC Mělník 47:32 18 3 2/0 100%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 18. 9. 2021
18:00
AŠ Mladá Boleslav
BK R&J EBC Mělník
47
32
6
11
19
21
35
25
skupina B Review
3. kolo 19. 9. 2021
13:00
AŠ Mladá Boleslav
BA 2006´ Roudnice n.L.
54
70
16
16
26
38
57
40
skupina B Review
4. kolo 2. 10. 2021
14:15
ŠSK Slaný
AŠ Mladá Boleslav
57
60
14
16
36
30
44
48
skupina B Review
5. kolo 3. 10. 2021
09:00
BK Kladno
AŠ Mladá Boleslav
83
80
20
23
47
41
67
63
skupina B Review
6. kolo 16. 10. 2021
14:30
AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín B
45
71
17
12
24
33
35
42
skupina B Review
7. kolo 17. 10. 2021
13:00
AŠ Mladá Boleslav
BK Baník Most
61
43
19
8
12
8
15
13
skupina B Review
8. kolo 6. 11. 2021
19:15
BŠ Tygři Praha C
AŠ Mladá Boleslav
50
82
15
19
25
46
44
60
skupina B Review
9. kolo 7. 11. 2021
09:00
BA Tygři Louny
AŠ Mladá Boleslav
44
43
17
10
29
23
37
36
skupina B Review
1. kolo 4. 12. 2021
10:00
BA LYNX Liberec
AŠ Mladá Boleslav
43
90
8
17
24
45
37
65
skupina B Review
12. kolo 5. 12. 2021
13:00
AŠ Mladá Boleslav
BA LYNX Liberec
63
41
19
14
35
27
49
34
skupina B Review
11. kolo 17. 12. 2021
17:45
AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs nad Labem
46
62
23
7
24
43
35
53
skupina B Review
13. kolo 18. 12. 2021
19:15
BA 2006´ Roudnice n.L.
AŠ Mladá Boleslav
74
55
8
19
35
28
61
39
skupina B Review
14. kolo 19. 12. 2021
10:00
BK R&J EBC Mělník
AŠ Mladá Boleslav
33
42
7
16
13
19
27
27
skupina B Review
15. kolo 15. 1. 2022
16:00
AŠ Mladá Boleslav
BK Kladno
46
55
9
8
5.22
39
skupina B Review
19. kolo 12. 2. 2022
13:00
AŠ Mladá Boleslav
BA Tygři Louny
63
50
18
13
14
14
17
15
skupina B Review
20. kolo 13. 2. 2022
10:00
AŠ Mladá Boleslav
BŠ Tygři Praha C
53
56
22
21
9
10
10
12
skupina B Review
16. kolo 27. 2. 2022
17:00
AŠ Mladá Boleslav
ŠSK Slaný
68
64
16
12
31
24
41
46
skupina B Review
18. kolo 2. 3. 2022
18:00
Válečníci Děčín B
AŠ Mladá Boleslav
72
43
14
10
34
20
61
28
skupina B Review
21. kolo 5. 3. 2022
12:00
BK Brandýs nad Labem
AŠ Mladá Boleslav
82
64
21
12
42
34
59
48
skupina B Review
17. kolo 8. 3. 2022
18:30
BK Baník Most
AŠ Mladá Boleslav
48
46
11
15
26
18
39
34
skupina B Review
2. kolo 19. 3. 2022
13:00
AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín B
75
81
24
13
40
39
63
59
skupina B Play-off čtvrtfinále Review
1. kolo 20. 3. 2022
12:15
Válečníci Děčín B
AŠ Mladá Boleslav
52
54
12
17
27
30
38
40
skupina B Play-off čtvrtfinále Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 6 29
2019/20 nadregionální soutěž 8 23