Filip Mráz

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
355
Procento vítězství
51.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BARoun.l. U12(mix MS 12 - 3.0 1.2 0 0.7/2.6 25.8 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BARoun.l. U12(mix MS 10 - 2.3 1 0 0.3/0.9 33.3 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BARoun.l. U12(mix MS 11 - 7.5 3.4 0 0.7/3.1 23.5 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BARoun.l. U12(mix MS 11 - 6.8 2.7 0 1.4/2.9 46.9 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Měl U12 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Roudnice U13B(mix) 32 - 2.7 1.2 0 0.3/1.5 22.9 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B Roudnice U13B(mix) 26 - 6.8 3 0 0.8/2.8 27.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 14 - 2.4 1.1 0 0.3/1.2 23.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA 2006´ Roudnice n.L. 11 - 3.8 1.6 0 0.5/1.7 31.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 8 - 3.3 1.4 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA 2006´ Roudnice n.L. 11 - 10.0 4.1 0.2 1.3/3.3 38.9 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BKMěl U11(mix) 3 - 7.3 3.7 0 0/1.3 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BKMěl U11(mix) 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo BKMěl U11(mix) 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o národní finále U11B BK Měl U11B (kv) 5 - 0.6 0.2 0 0.2/0.8 25.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 9 - 3.6 2 0 0.3/1.6 21.4 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B2 BA 2006 Roudnice n.L. 8 - 6.9 2.5 0.3 1.1/2.4 47.4 - -
2019/20 žáci U15 - skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 6 - 11.8 5.2 0.2 1/3.2 31.6 - -
2020/21 kadeti U17 - Skupina C BARoun.l. U17B 2 - 11.5 5 0 1.5/4 37.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BA 2006´Roudnice n. L. B 1 - 8.0 4 0 0/1 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BARoun.l. U17B 4 - 12.3 5.3 0 1.8/5.3 33.3 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BARoun.l. U17B 15 - 15.9 7.2 0.2 0.9/3.5 26.9 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 17 - 8.6 3.6 0.1 1.1/2.6 40.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 14 - 5.6 2.5 0 0.6/1.9 34.6 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 8 - 8.6 3.8 0.1 0.8/1.9 40.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B1 BARoun.l. U17B 4 - 13.0 5.5 0.3 1.3/4 31.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Play-off čtvrtfinále BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 10.5 4.5 0 1.5/3 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off semifinále BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 15.5 6.5 0 2.5/5 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off FINÁLE BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 12.5 5 0 2.5/8.5 29.4 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 13 - 16.0 6.7 0.1 2.4/4.8 50.0 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 14 26.9 5.6 2.1 /6.4 0.1 1.1/3 35.7 2.4 4.0
2022/23 junioři U19 - nadstavba B Slavoj Litoměřice 7 24.1 5.6 2.4 /5.3 0 0.7/2.1 33.3 3.0 6.4
2022/23 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 6 24.5 7.2 3.3 /6.8 0 0.5/1.5 33.3 2.5 4.8
2023/24 junioři U19 - kvalifikace o extraligu Slavoj Litoměřice 3 27.3 4.7 1.7 /7 0 1.3/2 66.7 2.3 4.7
2023/24 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 14 21.5 2.4 1.1 /3.4 0 0.2/0.7 30.0 2.7 1.7
2023/24 junioři U19 - Skupina C BA 2006 Roudnice n.L. 11 - 15.7 6.3 0.2 2.6/4 65.9 - -
2023/24 Muži - muži, Oblastní přebor BA 2006 Roudnice n.L. 11 - 10.9 4.5 0.2 1.3/3.5 35.9 - -
2023/24 junioři U19 - nadstavba B Slavoj Litoměřice 8 17.1 1.0 0.5 /2.4 0 0/0.3 0.0 2.5 -0.5
2023/24 junioři U19 - skupina C o 1. - 4. místo BA 2006 Roudnice n.L. 4 - 13.0 5.8 0 1.5/2.8 54.5 - -
2023/24 Muži - Oblastní přebor mužů, play-off semifinále 1.-4. B BA 2006 Roudnice n.L. 1 - 4.0 1 0 2/2 100.0 - -
2023/24 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 6 18.7 2.2 0.8 /2.8 0 0.5/1.3 37.5 1.5 1.7
2023/24 Muži - Oblastní přebor mužů, play-off finále 1-2 BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 4.0 2 0 0/0.5 0.0 - -
Průměr za kariéru 25.4 3.7 6.8 2.9 0.1 0.9/2.4 97.5 2.0 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Kladno 10. 10. 2022 2022/23
2B body 13 Bra U12B"A"(ms) 1. 10. 2016 2016/17
3B body 2 AŠ Mladá Boleslav 22. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 9 Levharti Chomutov 21. 5. 2023 2023/24
Útočné doskoky 8 BK Loko Plzeň 6. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 12 BK Loko Plzeň 6. 11. 2022 2022/23
Body 29 TJ Thermia K. Vary 15. 4. 2023 2022/23
Užitečnost 18 BK Loko Plzeň 6. 11. 2022 2022/23
Asistence 6 Tygři Praha 2. 12. 2023 2023/24
Plus/minus 22 Levharti Chomutov 21. 5. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA LYNX Liberecko 5 0:00 12.8 5.6 0.0 0.0 0.0 1.6/3.4 47.1 3.0
SloVarn U19 4 0:00 13.8 6.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.3 44.4 2.0
BK Loko Plzeň 6 25:41 7.3 3.2 45.2 0.2 100.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Sokol Žižkov B 2 0:00 21.5 10.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BA Lynx Liberecko 3 0:00 12.7 5.3 0.0 0.0 0.0 2.0/5.3 37.5 2.0
BK Č. Brod 2 0:00 19.0 9.5 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 5 24:43 7.2 3.2 45.7 0.0 0.0 0.8/2.0 40.0 3.2
Sokol Pražský 2 0:00 16.0 6.0 0.0 0.5 0.0 2.5/7.0 35.7 3.5
Levharti Chomutov 4 0:00 7.8 3.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.3
BK Kladno 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 2.0
Sj. BK Litoměřice 6 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.2/1.3 12.5 1.2
BK Děčín Křešice 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 3.5
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 3.3
Skřivánci 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
NH Ostrava 6 19:58 4.2 1.8 44.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.7
Slovan Varnsdorf 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
TJ Sokol Kbely 3 0:00 8.3 3.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 4.0
BK Sokolov 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.7
Snakes Ostrava 8 23:35 2.9 1.3 32.3 0.0 0.0 0.4/1.1 33.3 3.1
ASK Lovosice 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.5
Tygři Praha 4 24:33 5.0 2.0 42.1 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 2.5
BK Děčín seniorka 3 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 2.3
Slovan Varnsdorf 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BK Teplice B 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
TJ Slovan Varnsdorf 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
BK Česká Lípa 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 4.0
BA Nymburk 4 26:59 3.0 1.5 27.3 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.3
USK 4 20:34 3.0 1.0 26.7 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.3
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.8
Sokol Písek 4 23:06 2.8 0.8 17.6 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.5
Slovan Varnsdorf B 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 2 28:17 5.0 2.5 45.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BK Klatovy 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Sokol pražský 4 24:44 2.0 0.8 15.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BK Horejsek Děčín 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.0
BK Opava 1 23:09 8.0 3.0 60.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Válečníci Děčín 3 17:08 2.3 1.0 25.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 4.3
TJ Sokol Kbely 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 4 15:08 1.3 0.5 22.2 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
Levharti Chomutov 1 30:57 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
PCE 2 17:07 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5