Jiří Růžička

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
BA 2006 Roudnice n.L.

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
157
Procento vítězství
68.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2017/18 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, Otevřená soutěž BA 2006 Roudnice n.L. 4 4.3 2 0 0.3/2 12.5 -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B Roudnice U13B(mix) 30 3.1 1.4 0 0.3/1.7 17.6 -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 11 6.1 2.4 0.2 0.8/2.4 34.6 -
2018/19 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, 1.-4. BA 2006 Roudnice n.L. 4 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2018/19 žáci U15 - skupina B2 BA 2006 Roudnice n.L. 1 3.0 1 0 1/5 20.0 -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA 2006´ Roudnice n.L. 12 7.9 3.6 0 0.8/3.2 23.7 -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 12 13.2 4.9 0.2 2.8/7.1 40.0 -
2019/20 žáci U15 - skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 19 11.4 4.4 0.3 1.9/4.7 40.0 -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. C BA 2006´ Roudnice n.L. 5 13.4 5.4 0.2 2/5.6 35.7 -
2020/21 kadeti U17 - Skupina C BARoun.l. U17B 1 9.0 3 1 0/3 0.0 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BARoun.l. U17B 4 14.5 5.8 0 3/7.5 40.0 -
2021/22 junioři U19 - skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 19 8.9 3 0.4 1.8/3.8 46.6 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BARoun.l. U17B 16 24.2 8.3 1.9 2.1/6.3 32.7 -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 9 4.4 1.4 0.2 0.9/2 44.4 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B1 BARoun.l. U17B 4 15.5 2 3.5 1/4.5 22.2 -
2021/22 junioři U19 - skupina B Play-off čtvrtfinále BA 2006 Roudnice n.L. 2 15.5 7 0.5 0/1.5 0.0 -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off semifinále BA 2006 Roudnice n.L. 2 12.5 2 2.5 1/3 33.3 -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off FINÁLE BA 2006 Roudnice n.L. 2 15.0 2 2.5 3.5/8.5 41.2 -
Průměr za kariéru 31.4 9.7 3.5 0.5 1.3/3.8 96.9 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BKDěč 13. 11. 2021
2B body 14 BKDěč 13. 11. 2021
3B body 6 BK Teplice 30. 4. 2022
Body 40 BKDěč 13. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Thermia K. Vary 10. 11. 2019 2019/20
2B body 14 BKDěč 13. 11. 2021 2021/22
3B body 6 LYNX Liberec 27. 11. 2021 2021/22
Body 40 BKDěč 13. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
19. 6. 2021 skupina B BC Kolín B 17 7 0 3/14 21.4
20. 6. 2021 skupina B TJ Sokol Kbely 15 6 0 3/5 60.0
19. 6. 2021 skupina B BK Jiskra Domažlice 11 5 0 1/2 50.0
20. 6. 2021 skupina B BK Lions J. Hradec B 15 5 0 5/9 55.6
18. 9. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 8 4 0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 2 0 0 2/4 50.0
2. 10. 2021 skupina B BK Brandýs n. L. 3 1 0 1/2 50.0
9. 10. 2021 skupina B BC Kolín B 10 3 1 1/5 20.0
10. 10. 2021 skupina B BK Č. Brod 15 7 0 1/3 33.3
16. 10. 2021 skupina B BK Kladno 4 1 0 2/4 50.0
17. 10. 2021 skupina B ŠSK Slaný 8 4 0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B Sokol Žižkov B 18 7 1 1/10 10.0
6. 11. 2021 skupina B Baník Most 15 5 1 2/4 50.0
7. 11. 2021 skupina B Válečníci Děčín B 5 2 0 1/6 16.7
13. 11. 2021 skupina B BKDěč 40 14 2 6/9 66.7
19. 11. 2021 skupina B BK Teplice 14 7 0 0/6 0.0
20. 11. 2021 skupina B BA Tygři Louny 6 3 0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina B BŠ Tygři Praha C 9 4 0 1/4 25.0
27. 11. 2021 skupina B LYNX Liberec 28 4 6 2/2 100.0
28. 11. 2021 skupina B Slovan Varnsdorf 29 9 3 2/4 50.0
5. 12. 2021 skupina B R&J EBC Mělník 9 4 0 1/2 50.0
4. 12. 2021 skupina B R&J EBC Mělník 3 0 1 0/2 0.0
11. 12. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 18 5 2 2/8 25.0
18. 12. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 15 4 1 4/8 50.0
19. 12. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 14 6 0 2/3 66.7
29. 1. 2022 skupina B ŠSK Slaný 13 5 0 3/9 33.3
30. 1. 2022 skupina B BK Kladno 8 2 0 4/7 57.1
6. 2. 2022 skupina B BKDěč 26 10 2 0/10 0.0
1. 2. 2022 skupina B BK Č. Brod 30 10 2 4/7 57.1
7. 2. 2022 skupina B BK Teplice 37 11 3 6/11 54.5
12. 2. 2022 skupina B Válečníci Děčín B 18 4 2 4/5 80.0
13. 2. 2022 skupina B Baník Most 14 4 1 3/4 75.0
16. 2. 2022 play-out A Levharti Chomutov 2 1 0 0/0 0
19. 2. 2022 play-out A BK Klatovy 2 1 0 0/0 0
20. 2. 2022 play-out A Sokol Vyšehrad 3 1 0 1/3 33.3
19. 2. 2022 skupina B Slovan Varnsdorf 27 11 1 2/4 50.0
20. 2. 2022 skupina B LYNX Liberec 29 12 1 2/4 50.0
24. 2. 2022 play-out A Tygři Louny 0 0 0 0/0 0
26. 2. 2022 skupina B BC Kolín B 24 6 4 0/3 0.0
27. 2. 2022 skupina B Sokol Žižkov B 19 7 1 2/9 22.2
5. 3. 2022 skupina B BŠ Tygři Praha C 10 3 1 1/3 33.3
6. 3. 2022 skupina B BA Tygři Louny 5 1 0 3/6 50.0
19. 3. 2022 skupina B Play-off čtvrtfinále Baník Most 10 5 0 0/2 0.0
20. 3. 2022 skupina B Play-off čtvrtfinále Baník Most 21 9 1 0/1 0.0
22. 3. 2022 skupina B AŠ Mladá Boleslav 23 9 1 2/6 33.3
26. 3. 2022 play-out A Sluneta Ústí n. L. 4 2 0 0/2 0.0
27. 3. 2022 play-out A Sluneta Ústí n. L. 2 1 0 0/0 0
30. 3. 2022 play-out A Levharti Chomutov 11 4 0 3/6 50.0
2. 4. 2022 Skupina B play-off semifinále Válečníci Děčín B 8 1 2 0/0 0
3. 4. 2022 Skupina B play-off semifinále Válečníci Děčín B 17 3 3 2/6 33.3
6. 4. 2022 play-out A Tygři Louny 4 2 0 0/1 0.0
10. 4. 2022 skupina B1 BK Teplice 16 1 4 2/6 33.3
9. 4. 2022 play-out A Sokol Vyšehrad 12 1 2 4/6 66.7
19. 4. 2022 skupina B1 AŠ Mladá Boleslav 2 0 0 2/6 33.3
22. 4. 2022 skupina B1 AŠ Mladá Boleslav 18 3 4 0/2 0.0
28. 4. 2022 Skupina B play-off FINÁLE BK Brandýs n. L. 15 4 2 1/5 20.0
29. 4. 2022 Skupina B play-off FINÁLE BK Brandýs n. L. 15 0 3 6/12 50.0
30. 4. 2022 skupina B1 BK Teplice 26 4 6 0/4 0.0
Celkem 58 802 255 64 100/266 37.6
Průměr 58 13.8 4.4 1.1 1.7/4.6 37.6
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BK Teplice 4 23.3 5.8 3.3 2.0/6.8 29.6 1.0
BKDěč 2 33.0 12.0 2.0 3.0/9.5 31.6 1.5
Slovan Varnsdorf 3 21.7 7.7 1.7 1.3/3.7 36.4 1.3
AŠ Mladá Boleslav 4 15.3 4.3 1.8 1.5/5.5 27.3 0.8
Baník Most 4 15.0 5.8 0.8 1.3/2.8 45.5 1.5
LYNX Liberec 2 28.5 8.0 3.5 2.0/3.0 66.7 1.0
Slavoj Litoměřice 3 17.3 7.0 0.7 1.3/4.0 33.3 1.7
BC Kolín B 3 17.0 5.3 1.7 1.3/7.3 18.2 3.0
BA Tygři Louny 4 12.5 5.0 0.0 2.5/6.3 40.0 1.5
Válečníci Děčín B 4 12.0 2.5 1.8 1.8/4.3 41.2 1.8
BK Č. Brod 2 22.5 8.5 1.0 2.5/5.0 50.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 19.5 7.5 0.5 3.0/6.5 46.2 2.5
Sokol Žižkov B 2 18.5 7.0 1.0 1.5/9.5 15.8 3.0
R&J EBC Mělník 4 9.0 4.0 0.0 1.0/2.8 36.4 1.0
BK Brandýs n. L. 3 11.0 1.7 1.7 2.7/6.3 42.1 2.0
SKB Rokycany 3 8.0 3.3 0.0 1.3/4.3 30.8 1.0
TJ Sokol Kbely 3 7.7 2.3 0.3 2.0/3.0 66.7 1.0
BA LYNX Liberec 2 11.0 5.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
ŠSK Slaný 2 10.5 4.5 0.0 1.5/4.5 33.3 1.5
Válečníci Děčín 3 6.7 2.7 0.0 1.3/4.0 33.3 1.3
BŠ Tygři Praha C 2 9.5 3.5 0.5 1.0/3.5 28.6 1.0
Tygři Praha 2 9.0 4.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Sokol Pražský 2 8.5 4.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
AŠ Mladá Boleslav 2 8.5 2.0 0.5 3.0/6.0 50.0 -
Sokol Vyšehrad 2 7.5 1.0 1.0 2.5/4.5 55.6 0.5
TJ Sokol Kbely 1 15.0 6.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
BK Lions J. Hradec B 1 15.0 5.0 0.0 5.0/9.0 55.6 2.0
Měl U13B 4 3.5 1.5 0.0 0.5/1.8 28.6 1.0
Pod U13B 4 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Levharti Chomutov 2 6.5 2.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
BC Kolín 1 13.0 5.0 0.0 3.0/11.0 27.3 4.0
BK Teplice 2 6.0 3.0 0.0 0.0/3.0 0.0 -
BK Kladno 2 6.0 1.5 0.0 3.0/5.5 54.5 0.5
R&J EBC Mělník 2 6.0 2.0 0.5 0.5/2.0 25.0 0.5
BA Tygři Louny 2 5.5 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 5.5 2.5 0.0 0.5/2.0 25.0 -
BK Jiskra Domažlice 1 11.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Levharti Chomutov 2 5.0 1.0 0.5 1.5/6.0 25.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 2 2.5 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Tygři Louny 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 3.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
BK Klatovy 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Chomutov 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -