Ondřej Hejduk

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
BK Opava B
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
96
Procento vítězství
59.4%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina H BK Opava 10 - 8.4 3.6 0 1.2/3.8 31.6 - -
2019/20 žáci U15 - skupina G BK Opava B 6 - 7.8 2.7 0 2.5/5.3 46.9 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. C BK Opava B 7 - 4.9 2.3 0 0.3/1.1 25.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Opava 5 - 4.6 2 0 0.6/1.8 33.3 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina C BK Opava 4 - 18.8 7 0.3 4/6.5 61.5 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Opava 14 9.9 2.4 0.9 /1.8 0 0.6/0.9 69.2 1.4 2.8
2021/22 junioři U19 - skupina E BK Opava B 9 - 6.6 2.7 0.1 0.9/2.2 40.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina F BK Opava B 4 - 14.3 4.8 1.3 1/1.5 66.7 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BK Opava 6 11.0 2.3 0.8 /2 0 0.7/1.2 57.1 1.7 2.5
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Opava 2 5.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.5 -1.0
2022/23 kadeti U17 - skupina B BK Opava 14 19.7 6.1 2.3 /5.1 0.2 0.9/2.5 37.1 3.4 4.1
2022/23 junioři U19 - Skupina E Opava B 8 - 7.9 2.6 0.5 1.1/1.9 60.0 - -
2022/23 junioři U19 - nadstavba B BK Opava 4 6.0 1.5 0.8 /1.3 0 0/0 0.0 1.0 1.3
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A BK Opava 2 17.0 7.5 2 /4.5 0.5 2/2 100.0 2.5 7.0
Průměr za kariéru 23.8 5.8 6.3 2.4 0.2 1.0/2.2 157.1 2.1 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 KRN 28. 1. 2023
2B body 5 Přerov 20. 11. 2022
3B body 2 BC Nový Jičín 1. 10. 2022
Obranné doskoky 6 BA Nymburk 5. 11. 2022
Útočné doskoky 3 Snakes Ostrava 21. 10. 2022
Doskoky celkem 9 BA Nymburk 5. 11. 2022
Body 14 Tygři Brno 9. 10. 2022
Užitečnost 14 Tygři Brno 9. 10. 2022
Asistence 3 BA Nymburk 26. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Tygři Brno 26. 9. 2020 2020/21
2B body 11 SAM Brno 13. 9. 2020 2020/21
3B body 2 SK Bruntál 24. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 6 BA Nymburk 12. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 BA Nymburk 12. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 10 BA Nymburk 12. 12. 2021 2021/22
Body 28 Basketpoint Frýdek-Místek 13. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 14 Tygři Brno 9. 10. 2022 2022/23
Asistence 3 BCM Orli Prostějov 14. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2022 Skupina E TJ Šumperk 0:00 9 2 0.0 1 0.0 2/2 100.0
1. 10. 2022 Skupina E BC Nový Jičín 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 Skupina E STRABAG Zlín 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina B BC Vysočina 0:00 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina B Tygři Brno 30:18 14 5 100.0 1 33.3 1/2 50.0
21. 10. 2022 skupina B Snakes Ostrava 24:07 9 3 30.0 0 0.0 3/7 42.9
22. 10. 2022 skupina B BASKET Brno 28:18 10 4 40.0 0 0.0 2/3 66.7
5. 11. 2022 skupina B BA Nymburk 22:51 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 16:42 5 2 33.3 0 0.0 1/2 50.0
12. 11. 2022 skupina B NH Ostrava 17:13 6 3 75.0 0 0.0 0/2 0.0
13. 11. 2022 skupina B NH Ostrava 16:27 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 Skupina E Basket Valmez 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/3 66.7
20. 11. 2022 Skupina E Přerov 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/2 50.0
26. 11. 2022 skupina B BA Nymburk 25:46 8 2 28.6 1 16.7 1/2 50.0
27. 11. 2022 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 21:49 4 2 33.3 0 0.0 0/4 0.0
3. 12. 2022 Skupina E TJ Šumperk 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/2 0.0
10. 12. 2022 skupina B Tygři Brno 15:10 8 2 40.0 0 0.0 4/6 66.7
11. 12. 2022 skupina B BC Vysočina 16:04 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 1. 2023 skupina B Snakes Ostrava 22:28 4 2 66.7 0 0.0 0/1 0.0
8. 1. 2023 skupina B BASKET Brno 18:52 6 3 75.0 0 0.0 0/4 0.0
14. 1. 2023 nadstavba B Slavoj Litoměřice 10:00 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2023 nadstavba B BA Nymburk 3:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2023 Skupina E BC Nový Jičín 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2023 nadstavba A Tygři Praha 16:18 7 1 25.0 1 50.0 2/2 100.0
22. 1. 2023 nadstavba A USK 17:31 8 3 60.0 0 0.0 2/2 100.0
28. 1. 2023 nadstavba B BK Loko Plzeň 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2023 Skupina E KRN 0:00 10 3 0.0 0 0.0 4/6 66.7
29. 1. 2023 nadstavba B Tygři Praha 10:28 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 28 334:07 170 60 70.6 8 25.8 26/54 48.1
Průměr 28 11:55 6.1 2.1 70.6 0.3 25.8 0.9/1.9 48.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basketpoint Frýdek-Místek 2 0:00 20.5 7.0 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BCM Orli Prostějov 3 0:00 12.3 5.0 0.0 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 3.7
Tygři Brno 4 16:11 6.0 2.0 61.5 0.3 20.0 1.3/2.0 62.5 2.5
Tygři Brno 1 0:00 22.0 6.0 0.0 1.0 0.0 7.0/8.0 87.5 3.0
BA Nymburk 4 18:41 5.3 2.0 50.0 0.3 11.1 0.5/1.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 4 13:33 5.3 1.8 36.8 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 2.3
TJ Šumperk 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
BASKET Brno 6 11:30 3.2 1.2 41.2 0.0 0.0 0.8/1.8 45.5 1.8
BC Nový Jičín 3 0:00 6.3 2.0 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
NH Ostrava 4 0:00 4.3 1.5 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 3.0
KRN 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 0.5
BC Nový Jičín 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Basketpoint Frýdek-Místek 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
STRABAG Zlín 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Vlci Žďár 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 15:42 3.3 1.5 37.5 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.5
PŘÍ 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/3.3 20.0 1.3
Přerov 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SKUP-BCM Olomouc 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 13:55 5.0 2.5 71.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK 2 13:15 4.5 1.5 50.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Basket Valmez 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 18:43 4.5 2.0 57.1 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
NH Ostrava 4 11:31 2.0 1.0 80.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
STHAV 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BP Frýdek-Místek 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
USK Praha 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Tygři Praha 2 10:19 3.5 0.5 20.0 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
BC Vysočina 2 8:02 2.0 0.0 0.0 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 4.0
STRABAG Zlín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 10:28 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
SK Bruntál 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 12:13 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 10:00 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Pardubice 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Nymburk 1 3:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -