Jan Křesťan

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BK Opava B
Výška
172 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
86
Procento vítězství
76.7%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 11 - 3.6 1.6 0 0.4/1.3 28.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Opava 13 - 2.9 1.3 0 0.3/1.2 25.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Opava 3 15.0 1.0 0 0 1/2 50.0 1.0 1.3
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BK Opava 2 16.0 2.0 1 0 0/0 0.0 1.0 8.0
2019/20 žáci U15 - Skupina C BK Opava 14 - 4.0 1.7 0 0.6/1.4 40.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga BK Opava 9 - 1.9 0.9 0 0.1/0.4 25.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina C Opava B 1 - 5.0 1 1 0/1 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Opava 2 - 3.5 0 /0 1 0.5/2.5 20.0 0.5 1.0
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Opava 9 15.3 3.9 1 /2.9 0.4 0.6/1.9 29.4 2.6 3.4
2021/22 junioři U19 - skupina E BK Opava B 8 - 6.0 1.5 0.4 1.9/2.9 65.2 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina F BK Opava B 2 - 4.5 1 0.5 1/3 33.3 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BK Opava 8 13.9 2.0 0.6 /1.8 0 0.8/1.5 50.0 2.1 -0.9
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Opava 2 9.0 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 2.0 -2.5
Průměr za kariéru 28.0 4.1 3.3 1.2 0.1 0.6/1.5 122.2 1.8 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BP Frýdek-Místek 16. 10. 2021 2021/22
2B body 7 TBS Přerov 20. 11. 2021 2021/22
3B body 2 Sokol Vyšehrad 19. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 4 NH Ostrava 25. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 14. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 8 BCM Orli Prostějov 14. 11. 2021 2021/22
Body 15 PŘÍ 17. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 12 BCM Orli Prostějov 14. 11. 2021 2021/22
Asistence 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 10. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
PŘÍ 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BP Frýdek-Místek 2 0:00 6.0 0.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 3.5
Tygři Brno 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 1 12:16 12.0 3.0 60.0 2.0 50.0 0.0/3.0 0.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 19:55 5.5 1.0 33.3 0.5 33.3 2.0/5.0 40.0 4.0
NH Ostrava A 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 1.8
BK Vlci Žďár 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Basketpoint Frýdek-Místek 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 100.0 1.0/5.0 20.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Vlci Žďár 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Sokol Písek 2 13:12 3.0 1.5 37.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Tygři Praha 2 13:48 2.5 0.5 25.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Basket Valmez 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
Válečníci Děčín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 19:45 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK 2 15:59 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BASKET Brno 3 11:23 1.0 0.3 25.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.0
Tygři Brno 1 14:37 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 12:33 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
NH Ostrava 2 8:12 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 18:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -