Vojtěch Vrána

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Slavoj Litoměřice
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
272
Procento vítězství
51.8%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BKMěl U11(mix) 3 - 5.3 2.3 0 0.7/2 33.3 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BKMěl U11(mix) 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o národní finále U11B BK Měl U11B (kv) 5 - 0.4 0.2 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo BKMěl U11(mix) 3 - 2.7 1.3 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BARoun.l. U12(mix MS 11 - 5.1 2.2 0 0.7/3 24.2 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BARoun.l. U12(mix MS 10 - 3.3 1.5 0 0.3/1.2 25.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Roudnice U13B(mix) 30 - 4.3 1.8 0 0.7/2.3 31.4 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BARoun.l. U12(mix MS 10 - 8.1 3.3 0 1.5/4.6 32.6 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BARoun.l. U12(mix MS 10 - 11.8 5.2 0 1.4/4.4 31.8 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 14 - 2.6 0.9 0.1 0.6/1.6 39.1 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B Roudnice U13B(mix) 26 - 10.3 4.2 0 1.9/5.4 34.8 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA 2006´ Roudnice n.L. 11 - 3.4 1.5 0 0.5/1.9 23.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 8 - 11.6 5 0 1.6/5.6 28.9 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 10 - 9.4 3.8 0.1 1.5/6 25.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Slavoj Litoměřice 10 - 2.1 0.9 0.1 0/0.4 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA 2006´ Roudnice n.L. 8 - 17.8 8 0 1.8/6.3 28.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 6 - 1.0 0.5 0 0/0.8 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 19 - 17.3 7.4 0.1 2.2/5.3 40.6 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BA 2006´Roudnice n. L. B 14 - 7.9 3 0.2 1.2/2.4 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 1 - 0.0 0 0 0/2 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 4 - 8.5 3.3 0.3 1.3/4.5 27.8 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C Sluneta Ústí n. L. 2 - 4.5 2 /2 0 0.5/2 25.0 1.5 1.5
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Sluneta Ústí n. L. 2 - 7.5 2.5 /2.5 0 2.5/9.5 26.3 3.5 -3.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 2 16.0 2.0 0.5 /1.5 0 1/3 33.3 1.0 4.5
2021/22 junioři U19 - skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 18 - 17.6 6.7 0.6 2.3/4.8 48.8 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 9 - 13.0 4.3 0.8 2/3.9 51.4 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Play-off čtvrtfinále BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 20.0 8.5 1 0/0.5 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off semifinále BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 16.5 5 1 3.5/7.5 46.7 - -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off FINÁLE BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 13.5 5 0.5 2/4.5 44.4 - -
Průměr za kariéru 31.8 0.1 8.6 3.5 0.1 1.2/3.5 94.0 2.0 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sokol Pražský 7. 4. 2019 2018/19
2B body 20 Kondoři Liberec 13. 1. 2019 2018/19
3B body 2 BK R&J EBC Mělník 15. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 5 Sokol Písek 19. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 Sokol Písek 19. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 Sokol Písek 19. 12. 2021 2021/22
Body 41 Kondoři Liberec 13. 1. 2019 2018/19
Užitečnost 7 Sokol Písek 19. 12. 2021 2021/22
Asistence 3 Sokol Písek 19. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 6 0:00 12.7 5.2 0.0 0.3 0.0 1.3/4.2 32.0 1.8
Slavoj Litoměřice 6 0:00 9.8 4.7 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 27.3 2.8
Tygři Louny 5 0:00 11.2 3.8 0.0 0.4 0.0 2.4/5.0 48.0 1.8
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 9.3 3.0 0.0 0.7 0.0 1.3/2.7 50.0 2.3
Sokol Vyšehrad 4 0:00 13.0 5.0 0.0 0.3 0.0 2.3/5.5 40.9 3.5
Levharti Chomutov 5 0:00 9.6 4.2 700.0 0.0 0.0 1.2/3.4 35.3 2.4
BK Kladno 2 0:00 21.5 9.0 0.0 0.5 0.0 2.0/5.5 36.4 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.7 27.3 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 26.0 9.0 0.0 0.0 0.0 8.0/21.0 38.1 4.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
BK Horejsek Děčín 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.7 42.9 2.0
Sj. BK Litoměřice 5 0:00 3.4 1.6 0.0 0.0 0.0 0.2/1.8 11.1 1.6
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 4.0 1.5 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 20.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
BA Sparta Praha 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
Tygři Praha B 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Vlci Žďár 1 0:00 9.0 3.0 100.0 0.0 0.0 3.0/11.0 27.3 3.0
BK Klatovy 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BKj Kralupy 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
BK Kladno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 24:09 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
Jižní Supi 1 7:39 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0