Martin Kučírek

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
Válečníci Děčín
Výška
156 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
143
Procento vítězství
63.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C Válečníci Děčín 3 - 3.3 1.3 0.0 0 0.0 0.7/3.3 20.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina D Válečníci Děčín 6 - 5.3 2 0.0 0 0.0 1.3/2.3 57.1 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. C Válečníci Děčín 4 - 2.5 1.3 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina C Válečníci Děčín 2 - 8.0 3.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina B Válečníci Děčín 10 - 12.4 4.4 0.0 0.7 0.0 1.5/3 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 10 - 12.6 2.4 0.0 1.6 0.0 3/4.5 66.7 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga A Válečníci Děčín 10 - 10.8 2.9 0.0 0.9 0.0 2.3/4 57.5 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Levharti Chomutov 6 - 12.3 3.3 0.0 1.3 0.0 1.7/3.7 45.5 - -
2021/22 žáci U15 - MČR Válečníci Děčín 2 17.5 9.0 0.5 20.0 2 57.1 2/3 66.7 4.0 1.0
2022/23 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 14 20.1 8.6 1.4 /3.1 43.2 1.4 31.7 1.9/3.1 59.1 3.3 4.4
2022/23 junioři U19 - Skupina A Válečníci Děčín 13 - 9.3 1 0.0 2 0.0 1.3/2 65.4 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A Válečníci Děčín B 3 - 18.3 3 0.0 3 0.0 3.3/3.7 90.9 - -
2022/23 junioři U19 - finálová skupina Válečníci Děčín 9 - 4.4 0.4 0.0 0.9 0.0 0.9/1.4 61.5 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B Válečníci Děčín 8 22.4 8.3 1 /2.5 40.0 1.5 26.1 1.8/2.5 70.0 2.6 6.3
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off Válečníci Děčín 2 16.0 9.5 2 /2.5 80.0 1.5 27.3 1/2 50.0 3.0 7.5
2022/23 kadeti U17 - play-off Válečníci Děčín 2 23.5 6.5 1.5 /4.5 33.3 1 20.0 0.5/1.5 33.3 2.5 2.5
2023/24 junioři U19 - kvalifikace o extraligu Válečníci Děčín 3 22.7 3.7 0.3 /1 33.3 1 30.0 0/1 0.0 2.3 0.7
2023/24 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 13 19.8 5.8 0.8 /2.1 37.0 1.1 26.9 1.1/2.3 46.7 2.4 4.2
2023/24 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 14 28.9 14.0 2.6 /5.9 45.1 2.1 27.0 2.3/5.1 45.1 3.1 11.1
2023/24 muži - skupina B Válečníci Děčín 1 - 3.0 0 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2023/24 junioři U19 - nadstavba B Válečníci Děčín 6 17.3 3.2 1.3 /3 44.4 0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.7 4.0
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B Válečníci Děčín 2 19.0 15.5 6 /7.5 80.0 1 25.0 0.5/2 25.0 2.0 26.5
Průměr za kariéru 23.8 10.1 9.0 1.9 76.1 1.2 45.2 1.6/2.9 165.6 2.6 3.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK Loko Plzeň 17. 9. 2023
2B body 6 Basketpoint Frýdek-Místek 20. 1. 2024
3B body 5 GBA Lions Jindřichův Hradec 1. 10. 2023
Obranné doskoky 10 Basketpoint Frýdek-Místek 20. 1. 2024
Útočné doskoky 6 GBA Sojky Pelhřimov 13. 1. 2024
Doskoky celkem 14 Basketpoint Frýdek-Místek 20. 1. 2024
Body 26 GBA Lions Jindřichův Hradec 1. 10. 2023
Užitečnost 34 Basketpoint Frýdek-Místek 20. 1. 2024
Asistence 4 Basketpoint Frýdek-Místek 20. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BK Kladno 19. 11. 2022 2022/23
2B body 12 Slavoj Litoměřice 18. 9. 2021 2021/22
3B body 5 VYS 15. 10. 2022 2022/23
Obranné doskoky 10 Basketpoint Frýdek-Místek 20. 1. 2024 2023/24
Útočné doskoky 6 GBA Sojky Pelhřimov 13. 1. 2024 2023/24
Doskoky celkem 14 Basketpoint Frýdek-Místek 20. 1. 2024 2023/24
Body 30 BK Kladno 19. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 34 Basketpoint Frýdek-Místek 20. 1. 2024 2023/24
Asistence 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 14. 2. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Levharti Chomutov 23:24 11 1 100.0 3 60.0 0/1 0.0
20. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Slavoj Litoměřice 25:18 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
21. 5. 2023 kvalifikace o extraligu BCM Orli Prostějov 18:54 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 9. 2023 skupina A Tygři Praha 29:09 12 3 37.5 1 7.1 3/7 42.9
17. 9. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 30:07 20 5 71.4 2 22.2 4/8 50.0
23. 9. 2023 skupina A Sokol pražský 21:31 2 1 50.0 0 0.0 0/3 0.0
24. 9. 2023 skupina A USK 11:25 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
28. 9. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 26:39 5 0 0.0 1 50.0 2/4 50.0
30. 9. 2023 skupina A Sokol Písek 29:04 19 2 66.7 4 36.4 3/4 75.0
1. 10. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 33:12 26 5 50.0 5 55.6 1/7 14.3
7. 10. 2023 skupina A Tygři Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina A USK 24:04 8 3 42.9 0 0.0 2/5 40.0
15. 10. 2023 skupina A Sokol Pražský 31:24 17 4 50.0 2 20.0 3/4 75.0
21. 10. 2023 skupina A Sokol Písek 23:36 3 0 0.0 1 12.5 0/0 0
22. 10. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 26:09 9 1 50.0 2 33.3 1/2 50.0
4. 11. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 27:25 5 0 0.0 1 16.7 2/7 28.6
11. 11. 2023 skupina A USK 22:10 11 1 33.3 3 50.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina A Sokol pražský 20:36 6 1 33.3 1 50.0 1/1 100.0
18. 11. 2023 skupina B BŠ Slavia Praha 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
21. 11. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 30:01 12 2 28.6 2 33.3 2/4 50.0
28. 11. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 35:16 18 3 33.3 4 50.0 0/2 0.0
2. 12. 2023 skupina A BA Nymburk 19:59 7 1 100.0 1 20.0 2/5 40.0
3. 12. 2023 skupina A Tygři Praha 15:55 10 1 50.0 2 66.7 2/3 66.7
7. 12. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 24:57 7 3 50.0 0 0.0 1/4 25.0
9. 12. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 22:01 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
10. 12. 2023 skupina A Sokol Písek 23:59 9 1 33.3 1 33.3 4/7 57.1
12. 12. 2023 skupina A Tygři Praha 32:55 23 5 71.4 4 36.4 1/3 33.3
16. 12. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 17:40 4 0 0.0 1 33.3 1/2 50.0
17. 12. 2023 skupina A Sokol Písek 26:19 11 1 100.0 2 28.6 3/4 75.0
6. 1. 2024 skupina A Sokol Pražský 28:29 8 2 28.6 0 0.0 4/5 80.0
7. 1. 2024 skupina A USK 27:37 17 2 66.7 4 57.1 1/4 25.0
13. 1. 2024 nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 26:22 3 1 14.3 0 0.0 1/6 16.7
14. 1. 2024 nadstavba B PCE 21:56 9 4 100.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 1. 2024 nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 21:37 18 6 75.0 2 40.0 0/0 0
21. 1. 2024 nadstavba B BK Opava 16:34 13 6 85.7 0 0.0 1/4 25.0
27. 1. 2024 nadstavba B NH Ostrava 29:10 7 3 60.0 0 0.0 1/1 100.0
28. 1. 2024 nadstavba B Snakes Ostrava 11:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 nadstavba B PCE 11:08 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 3:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 39 871:33 336 68 46.9 50 25.8 50/117 42.7
Průměr 39 22:20 8.6 1.7 46.9 1.3 25.8 1.3/3.0 42.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sluneta Ústí n. L. 5 13:03 14.4 3.2 100.0 2.0 71.4 2.0/4.2 47.6 3.2
Tygři Praha 4 27:52 12.8 2.5 45.5 2.3 23.7 1.0/2.5 40.0 3.5
Sokol Písek 4 22:15 12.3 1.8 58.3 1.8 36.8 3.5/5.3 66.7 2.8
BK Loko Plzeň 4 25:43 11.5 2.0 53.3 1.5 22.2 3.0/6.5 46.2 3.0
Sokol Pražský 4 25:58 11.5 2.3 40.9 1.8 25.0 1.8/2.3 77.8 3.3
GBA Lions Jindřichův Hradec 4 20:53 11.0 2.0 53.3 1.8 38.9 1.8/4.3 41.2 3.8
BA Grizzlies Plzeň 4 10:53 10.0 1.8 63.6 1.3 55.6 2.8/4.8 57.9 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 4 0:00 9.8 2.0 0.0 1.0 0.0 2.8/4.5 61.1 3.8
TJ Sokol Kbely 2 0:00 18.5 3.5 0.0 2.5 0.0 4.0/6.0 66.7 2.5
BK Opava 3 16:17 10.7 3.3 83.3 1.0 21.4 1.0/2.7 37.5 2.7
BK Klatovy 2 0:00 16.0 3.0 0.0 2.0 0.0 4.0/5.5 72.7 3.0
USK 4 21:45 7.8 1.3 38.5 1.3 27.8 1.5/4.3 35.3 3.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 10.0 2.3 0.0 1.0 0.0 2.3/4.3 53.8 3.7
Sokol Pražský 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.3 42.9 3.3
VYS 2 0:00 15.0 1.0 0.0 4.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 27.0 12.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 13.0 3.5 0.0 1.0 0.0 3.0/3.5 85.7 2.5
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 12.0 0.5 0.0 3.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Levharti Chomutov 4 5:51 6.0 1.3 500.0 0.8 60.0 1.3/2.0 62.5 2.5
BC Vysočina 2 27:04 11.5 1.5 37.5 2.5 38.5 1.0/2.5 40.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.0 0.0 2.5/2.5 100.0 2.5
TJ Sokol Kbely 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 80.0 2.3
Basketpoint Frýdek-Místek 1 21:37 18.0 6.0 75.0 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 4.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 8.5 0.0 0.0 2.5 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
USK Praha 1 0:00 17.0 4.0 0.0 1.0 0.0 6.0/6.0 100.0 3.0
Snakes Ostrava 2 22:03 8.0 0.5 50.0 1.5 17.6 2.5/3.0 83.3 3.0
BK Beroun 2 0:00 8.0 1.5 0.0 1.5 0.0 0.5/4.0 12.5 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 16.0 0.0 0.0 4.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
Tygři Brno 2 17:46 7.5 0.5 25.0 1.5 37.5 2.0/2.5 80.0 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 7.0 1.0 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 3.5
Sokol Písek 2 24:57 7.0 0.5 100.0 1.5 20.0 1.5/2.0 75.0 4.0
BA Nymburk 2 23:41 6.5 1.5 33.3 1.0 20.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BK Kladno 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 21:54 6.5 0.5 33.3 1.5 33.3 1.0/2.0 50.0 3.0
USK 2 16:47 6.0 0.5 16.7 1.5 37.5 0.5/1.0 50.0 4.0
Slavoj Litoměřice 3 25:38 4.0 1.0 33.3 0.3 10.0 1.0/3.3 30.0 1.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 22:30 6.0 1.5 50.0 0.5 12.5 1.5/2.0 75.0 3.0
Tygři Praha B 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Tygři Praha 2 7:57 5.0 0.5 50.0 1.0 66.7 1.0/1.5 66.7 -
BK Brandýs n. L. 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Tygři Louny 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
PCE 2 16:32 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tygři Brno 1 0:00 9.0 1.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Sokol pražský 2 21:03 4.0 1.0 40.0 0.5 20.0 0.5/2.0 25.0 2.5
TJ Thermia K. Vary 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 29:10 7.0 3.0 60.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BA Nymburk 1 19:59 7.0 1.0 100.0 1.0 20.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
BA Nymburk 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BŠ Slavia Praha 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 15:07 1.5 0.5 14.3 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 0.5
BC Vysočina 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BCM Orli Prostějov 1 18:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 1 11:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0

články