Josef Repka

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
BA 2006 Roudnice n.L.
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
168
Procento vítězství
66.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Roudnice U13B(mix) 4 1.0 0.5 0 0/0.5 0.0 -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BARoun.l. U12(mix MS 11 8.9 3.2 0 2.5/5.1 50.0 -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BARoun.l. U12(mix MS 11 7.3 2.9 0 1.5/2.8 51.6 -
2017/18 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, Otevřená soutěž BA 2006 Roudnice n.L. 4 11.3 5.3 0 0.8/2.8 27.3 -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B Roudnice U13B(mix) 23 5.7 2.3 0 1/3.1 33.3 -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 12 12.3 3.8 1 1.7/3.5 47.6 -
2018/19 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, 1.-4. BA 2006 Roudnice n.L. 4 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA 2006´ Roudnice n.L. 6 10.2 4 0.3 1.2/2.3 50.0 -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 12 12.2 4.3 0.3 2.5/4.9 50.8 -
2019/20 žáci U15 - skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 20 10.1 3.4 0.7 1.4/2.9 47.4 -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. C BA 2006´ Roudnice n.L. 5 15.6 6.4 0.6 1/2.4 41.7 -
2020/21 kadeti U17 - Skupina C BARoun.l. U17B 2 12.5 5.5 0.5 0/0 0.0 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BARoun.l. U17B 4 9.8 3.8 0.3 1.5/3.8 40.0 -
2021/22 junioři U19 - skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 18 11.6 3.7 0.9 1.6/2.4 65.9 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BARoun.l. U17B 14 15.0 5.3 0.8 2.1/3 69.0 -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 8 7.0 2.6 0.3 1/1.1 88.9 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B1 BARoun.l. U17B 4 19.8 3.8 3.8 1/1.8 57.1 -
2021/22 junioři U19 - skupina B Play-off čtvrtfinále BA 2006 Roudnice n.L. 2 21.0 9 1 0/0 0.0 -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off semifinále BA 2006 Roudnice n.L. 2 10.5 4.5 0 1.5/2 75.0 -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off FINÁLE BA 2006 Roudnice n.L. 2 12.5 1.5 2.5 2/3 66.7 -
Průměr za kariéru 28.0 10.1 3.6 0.5 1.4/2.9 143.7 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 Slovan Varnsdorf 28. 11. 2021
2B body 13 Slovan Varnsdorf 28. 11. 2021
3B body 8 AŠ Mladá Boleslav 22. 4. 2022
Body 33 Slovan Varnsdorf 28. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 R&J EBC Mělník 3. 11. 2018 2018/19
2B body 13 Slovan Varnsdorf 28. 11. 2021 2021/22
3B body 8 AŠ Mladá Boleslav 22. 4. 2022 2021/22
Body 33 Sokol Žižkov 2. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
19. 6. 2021 skupina B BC Kolín B 15 6 0 3/9 33.3
20. 6. 2021 skupina B TJ Sokol Kbely 9 4 0 1/2 50.0
19. 6. 2021 skupina B BK Jiskra Domažlice 6 3 0 0/0 0
20. 6. 2021 skupina B BK Lions J. Hradec B 9 2 1 2/4 50.0
18. 9. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 9 3 0 3/4 75.0
19. 9. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 12 4 0 4/4 100.0
2. 10. 2021 skupina B BK Brandýs n. L. 0 0 0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B BC Kolín B 17 7 1 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B BK Č. Brod 13 4 1 2/2 100.0
16. 10. 2021 skupina B BK Kladno 11 5 0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina B ŠSK Slaný 15 4 2 1/2 50.0
24. 10. 2021 skupina B Sokol Žižkov B 25 10 0 5/7 71.4
6. 11. 2021 skupina B Baník Most 12 3 2 0/0 0
7. 11. 2021 skupina B Válečníci Děčín B 2 1 0 0/4 0.0
13. 11. 2021 skupina B BKDěč 7 3 0 1/2 50.0
19. 11. 2021 skupina B BK Teplice 13 5 1 0/1 0.0
20. 11. 2021 skupina B BA Tygři Louny 18 7 1 1/1 100.0
21. 11. 2021 skupina B BŠ Tygři Praha C 20 7 1 3/4 75.0
27. 11. 2021 skupina B LYNX Liberec 12 3 1 3/3 100.0
28. 11. 2021 skupina B Slovan Varnsdorf 33 13 0 7/10 70.0
5. 12. 2021 skupina B R&J EBC Mělník 4 2 0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina B R&J EBC Mělník 4 2 0 0/0 0
11. 12. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 16 4 1 5/6 83.3
18. 12. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 7 1 1 2/2 100.0
29. 1. 2022 skupina B ŠSK Slaný 29 12 0 5/8 62.5
30. 1. 2022 skupina B BK Kladno 3 1 0 1/2 50.0
1. 2. 2022 skupina B BK Č. Brod 0 0 0 0/0 0
12. 2. 2022 skupina B Válečníci Děčín B 14 3 2 2/2 100.0
13. 2. 2022 skupina B Baník Most 9 1 2 1/2 50.0
16. 2. 2022 play-out A Levharti Chomutov 8 3 0 2/3 66.7
20. 2. 2022 play-out A Sokol Vyšehrad 0 0 0 0/0 0
19. 2. 2022 skupina B Slovan Varnsdorf 26 10 2 0/3 0.0
20. 2. 2022 skupina B LYNX Liberec 6 3 0 0/0 0
24. 2. 2022 play-out A Tygři Louny 6 0 0 6/6 100.0
26. 2. 2022 skupina B BC Kolín B 14 3 2 2/2 100.0
27. 2. 2022 skupina B Sokol Žižkov B 17 6 1 2/4 50.0
5. 3. 2022 skupina B BŠ Tygři Praha C 10 4 0 2/2 100.0
6. 3. 2022 skupina B BA Tygři Louny 30 6 5 3/5 60.0
19. 3. 2022 skupina B Play-off čtvrtfinále Baník Most 22 11 0 0/0 0
20. 3. 2022 skupina B Play-off čtvrtfinále Baník Most 20 7 2 0/0 0
22. 3. 2022 skupina B AŠ Mladá Boleslav 11 3 1 2/2 100.0
26. 3. 2022 play-out A Sluneta Ústí n. L. 12 3 2 0/0 0
27. 3. 2022 play-out A Sluneta Ústí n. L. 6 3 0 0/0 0
30. 3. 2022 play-out A Levharti Chomutov 6 3 0 0/0 0
2. 4. 2022 Skupina B play-off semifinále Válečníci Děčín B 13 5 0 3/4 75.0
3. 4. 2022 Skupina B play-off semifinále Válečníci Děčín B 8 4 0 0/0 0
6. 4. 2022 play-out A Tygři Louny 8 4 0 0/0 0
10. 4. 2022 skupina B1 BK Teplice 19 5 2 3/4 75.0
9. 4. 2022 play-out A Sokol Vyšehrad 10 5 0 0/0 0
19. 4. 2022 skupina B1 AŠ Mladá Boleslav 7 2 1 0/0 0
22. 4. 2022 skupina B1 AŠ Mladá Boleslav 31 3 8 1/3 33.3
28. 4. 2022 Skupina B play-off FINÁLE BK Brandýs n. L. 20 2 5 1/2 50.0
29. 4. 2022 Skupina B play-off FINÁLE BK Brandýs n. L. 5 1 0 3/4 75.0
30. 4. 2022 skupina B1 BK Teplice 22 5 4 0/0 0
Celkem 54 681 221 52 83/127 65.4
Průměr 54 12.6 4.1 1.0 1.5/2.4 65.4
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
Slovan Varnsdorf 3 24.3 10.0 0.7 2.3/4.3 53.8 1.0
AŠ Mladá Boleslav 4 16.3 3.0 2.8 2.0/2.8 72.7 1.8
Baník Most 4 15.8 5.5 1.5 0.3/0.5 50.0 1.3
BA Tygři Louny 4 14.5 6.3 0.3 1.3/3.8 33.3 0.5
BK Teplice 3 18.0 5.0 2.3 1.0/1.7 60.0 1.3
BA Tygři Louny 2 24.0 6.5 3.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Měl U12 4 11.5 4.5 0.0 2.5/5.0 50.0 2.8
BC Kolín B 3 15.3 5.3 1.0 1.7/3.7 45.5 1.7
ŠSK Slaný 2 22.0 8.0 1.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Sokol Žižkov B 2 21.0 8.0 0.5 3.5/5.5 63.6 2.0
Válečníci Děčín 3 13.0 5.7 0.3 0.7/2.3 28.6 1.3
R&J EBC Mělník 3 12.7 2.3 1.7 3.0/3.7 81.8 2.0
Válečníci Děčín B 4 9.3 3.3 0.5 1.3/2.5 50.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 2 17.5 6.0 0.5 4.0/7.0 57.1 1.5
BŠ Tygři Praha C 2 15.0 5.5 0.5 2.5/3.0 83.3 2.0
Slavoj Litoměřice 3 10.0 4.0 0.0 2.0/4.3 46.2 1.7
Kol U12B 4 7.5 2.3 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
LYNX Liberec 3 9.7 3.3 0.7 1.0/1.0 100.0 1.7
TJ Sokol Kbely 3 9.3 3.3 0.7 0.7/1.7 40.0 1.7
Měl U13B 4 6.8 2.3 0.0 2.3/4.0 56.3 1.3
SKB Rokycany 3 8.3 3.3 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
BK Brandýs n. L. 3 8.3 1.0 1.7 1.3/2.0 66.7 1.3
BK Teplice 2 11.5 5.5 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 11.0 5.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BK Levharti Chomutov 2 11.0 2.5 0.5 4.5/5.0 90.0 2.5
Sj. BK Litoměřice 2 10.0 4.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
AŠ Mladá Boleslav 2 9.5 2.5 0.5 3.0/3.0 100.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 2 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Praha 2 7.5 2.0 1.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Tygři Louny 2 7.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
BK Kladno 2 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Levharti Chomutov 2 7.0 3.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BK Č. Brod 2 6.5 2.0 0.5 1.0/1.0 100.0 1.0
BA Sparta Praha 2 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Vyšehrad 2 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 1 9.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Lions J. Hradec B 1 9.0 2.0 1.0 2.0/4.0 50.0 4.0
R&J EBC Mělník 2 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BKDěč 1 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Kolín 1 6.0 2.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
BK Jiskra Domažlice 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BANymU12 2 3.0 1.5 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Ben U13B 2 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Pod U13B 2 0.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Chomutov 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -