Filip Suska
Národnost
CZE
Ročník narození
2007 -
17 let
Aktuální klub
LYNX Liberec
Výška
166 cm
Kariéra
Sezony
4
Zápasy
107
Procento vítězství
46.7%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C | Kondoři Liberec | 2 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. B | Kondoři Liberec | 10 | 0.5 | 0.2 | 0 | 0.1/1.2 | 8.3 | - |
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A" | BKLibU13B(ms) | 6 | 2.0 | 1 | 0 | 0/0.3 | 0.0 | - |
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A1" | BKLibU13B(ms) | 7 | 0.3 | 0.1 | 0 | 0/0.3 | 0.0 | - |
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" | BK Lib U12B(ms) | 6 | 2.8 | 1.2 | 0 | 0.5/1.7 | 30.0 | - |
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" | BK Lib U12B(ms) | 6 | 5.2 | 2.5 | 0 | 0.2/0.3 | 50.0 | - |
2018/19 mladší minižáci U12 - Nadstavba C | BK Lib U12B(ms) | 4 | 3.0 | 1.5 | 0 | 0/0.5 | 0.0 | - |
2021/22 žáci U15 - skupina B | BA Lynx Liberec | 14 | 8.0 | 3.9 | 0 | 0.3/1.5 | 19.0 | - |
2022/23 kadeti U17 - Skupina B | LYNX Liberec | 4 | 3.3 | 1.5 | 0 | 0.3/2.5 | 10.0 | - |
2022/23 kadeti U17 - Skupina B | LYNX Liberec | 7 | 13.4 | 5.6 | 0.1 | 1.9/4.3 | 43.3 | - |
2022/23 junioři U19 - Skupina C | BA LYNX Liberec | 6 | 9.5 | 3.3 | 0.5 | 1.3/2.8 | 47.1 | - |
2022/23 kadeti U17 - skupina B1 | LYNX Liberec | 5 | 6.2 | 1.6 | 0.6 | 1.2/2.8 | 42.9 | - |
2023/24 kadeti U17 - Skupina A | LYNX Liberec | 3 | 12.0 | 3.3 | 1.3 | 1.3/2.3 | 57.1 | - |
2023/24 junioři U19 - Skupina B | BA LYNX Liberec | 3 | 14.3 | 5.3 | 0.7 | 1.7/3.3 | 50.0 | - |
2023/24 kadeti U17 - 2. kolo | LYNX Liberec | 2 | 16.0 | 7.5 | 0 | 1/3 | 33.3 | - |
2023/24 kadeti U17 - Skupina A | LYNX Liberec | 8 | 9.6 | 3 | 0.8 | 1.4/2.6 | 52.4 | - |
2023/24 junioři U19 - Skupina C | BA LYNX Liberec | 8 | 9.1 | 3.5 | 0.1 | 1.8/2.8 | 63.6 | - |
2023/24 kadeti U17 - play-out A | LYNX Liberec | 5 | 9.6 | 3.4 | 0.4 | 1.6/2.8 | 57.1 | - |
2023/24 junioři U19 - skupina C o 1. - 4. místo | BA LYNX Liberec | 1 | 7.0 | 3 | 0 | 1/4 | 25.0 | - |
Průměr za kariéru | 26.8 | 6.6 | 2.6 | 0.2 | 0.8/1.9 | 147.3 | 1.1 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. 5. 2023 | Skupina B | BK NAPOS Vysoká n. L. | 12 | 6 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 5. 2023 | Skupina B | BA Grizzlies Plzeň | 6 | 2 | 0 | 2/4 | 50.0 |
21. 5. 2023 | Skupina B | VYS | 25 | 8 | 2 | 3/6 | 50.0 |
27. 5. 2023 | Skupina A | BK Beroun | 13 | 3 | 2 | 1/2 | 50.0 |
27. 5. 2023 | Skupina A | BK Kladno | 15 | 5 | 1 | 2/3 | 66.7 |
28. 5. 2023 | Skupina A | BA Sparta Praha | 8 | 2 | 1 | 1/2 | 50.0 |
10. 6. 2023 | 2. kolo | BK Teplice | 10 | 4 | 0 | 2/5 | 40.0 |
11. 6. 2023 | 2. kolo | BK Teplice | 22 | 11 | 0 | 0/1 | 0.0 |
16. 9. 2023 | Skupina A | BK Klatovy | 5 | 1 | 1 | 0/0 | 0 |
17. 9. 2023 | Skupina A | Sokol Písek Sršni B | 15 | 6 | 1 | 0/1 | 0.0 |
12. 10. 2023 | Skupina C | BA 2006 Roudnice n.L. | 8 | 3 | 0 | 2/3 | 66.7 |
14. 10. 2023 | Skupina A | Slavoj Litoměřice | 6 | 2 | 0 | 2/2 | 100.0 |
15. 10. 2023 | Skupina A | Levharti Chomutov | 3 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 |
21. 10. 2023 | Skupina C | Sokol Žižkov B | 8 | 2 | 0 | 4/6 | 66.7 |
12. 11. 2023 | Skupina C | Jižní Supi | 9 | 3 | 0 | 3/4 | 75.0 |
2. 12. 2023 | Skupina C | Válečníci Děčín B | 14 | 6 | 0 | 2/2 | 100.0 |
7. 12. 2023 | Skupina C | SloVarn U19 | 8 | 3 | 0 | 2/2 | 100.0 |
9. 12. 2023 | Skupina A | Tygři Praha B | 17 | 6 | 1 | 2/4 | 50.0 |
10. 12. 2023 | Skupina A | TJ Sokol Kbely | 8 | 1 | 1 | 3/8 | 37.5 |
14. 12. 2023 | Skupina C | BA 2006 Roudnice n.L. | 5 | 1 | 1 | 0/0 | 0 |
17. 12. 2023 | Skupina C | Sokol Žižkov B | 16 | 8 | 0 | 0/3 | 0.0 |
6. 1. 2024 | Skupina A | Levharti Chomutov | 12 | 3 | 1 | 3/4 | 75.0 |
7. 1. 2024 | Skupina A | Slavoj Litoměřice | 11 | 4 | 1 | 0/0 | 0 |
13. 1. 2024 | Skupina C | Jižní Supi | 5 | 2 | 0 | 1/2 | 50.0 |
20. 1. 2024 | play-out A | Slavoj Litoměřice | 17 | 5 | 1 | 4/6 | 66.7 |
10. 2. 2024 | play-out A | TJ Sokol Kbely | 13 | 5 | 1 | 0/0 | 0 |
2. 3. 2024 | play-out A | Tygři Praha B | 10 | 3 | 0 | 4/6 | 66.7 |
3. 3. 2024 | play-out A | Sokol Písek Sršni B | 6 | 3 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 3. 2024 | skupina C o 1. - 4. místo | BA 2006 Roudnice n.L. | 7 | 3 | 0 | 1/4 | 25.0 |
17. 3. 2024 | play-out A | Slavoj Litoměřice | 2 | 1 | 0 | 0/2 | 0.0 |
Celkem | 30 | 316 | 113 | 15 | 45/84 | 53.6 | |
Průměr | 30 | 10.5 | 3.8 | 0.5 | 1.5/2.8 | 53.6 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BK Teplice | 6 | 11.5 | 4.2 | 0.5 | 1.7/4.0 | 41.7 | 2.3 |
BA 2006´Roudnice n. L. B | 2 | 24.5 | 10.5 | 0.0 | 3.5/6.5 | 53.8 | 1.5 |
Slavoj Litoměřice | 4 | 9.0 | 3.0 | 0.5 | 1.5/2.5 | 60.0 | 2.0 |
TJ Turnov | 2 | 16.0 | 7.5 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 0.5 |
Tygři Praha B | 2 | 13.5 | 4.5 | 0.5 | 3.0/5.0 | 60.0 | 1.5 |
VYS | 1 | 25.0 | 8.0 | 2.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | - |
Sokol Nová Paka | 2 | 12.0 | 4.5 | 0.5 | 1.5/3.0 | 50.0 | 3.0 |
Sokol Žižkov B | 2 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 2.0/4.5 | 44.4 | 1.0 |
Sokol Písek Sršni B | 3 | 7.7 | 3.3 | 0.3 | 0.0/0.3 | 0.0 | 1.7 |
TJ Sokol Kbely | 2 | 10.5 | 3.0 | 1.0 | 1.5/4.0 | 37.5 | 2.0 |
BA 2006 Roudnice n.L. | 3 | 6.7 | 2.3 | 0.3 | 1.0/2.3 | 42.9 | 0.3 |
BK Kladno | 1 | 15.0 | 5.0 | 1.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 1.0 |
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou | 1 | 15.0 | 6.0 | 0.0 | 3.0/5.0 | 60.0 | 1.0 |
Levharti Chomutov | 2 | 7.5 | 2.0 | 0.5 | 2.0/3.0 | 66.7 | 1.0 |
Jižní Supi | 2 | 7.0 | 2.5 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 0.5 |
Válečníci Děčín B | 1 | 14.0 | 6.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | - |
BK Beroun | 1 | 13.0 | 3.0 | 2.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
BK NAPOS Vysoká n. L. | 1 | 12.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 5.0 |
AŠ Mladá Boleslav | 1 | 11.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 3.0 |
BKÚstn.L. U17B | 2 | 5.5 | 1.0 | 0.5 | 2.0/4.0 | 50.0 | 0.5 |
BKDěč | 1 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
BA Sparta Praha | 1 | 8.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
BK Klatovy | 2 | 4.0 | 1.0 | 0.5 | 0.5/3.0 | 16.7 | 1.0 |
BK NAPOS Vysoká n. L. | 4 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.5 | 0.0 | 0.3 |
SloVarn U19 | 1 | 8.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | - |
BA Grizzlies Plzeň | 1 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | - |
Ber U12B | 2 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 0.5 |
BKj Kralupy | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 |
Jižní Supi | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
BC Kolín | 1 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
Sokol Vyšehrad | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 1.0 |
ČBr U13B | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sj. BK Litoměřice | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sokol Pražský | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/3.0 | 0.0 | 0.5 |
TJ Sokol Kbely | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |