Vsevolod Diubchenko
Národnost
UKR
Ročník narození
2007 -
17 let
Aktuální klub
Sluneta Ústí n. L. B
Výška
171 cm
Kariéra
Sezony
2
Zápasy
42
Procento vítězství
40.5%
Počet klubů
1
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/23 kadeti U17 - finálová skupina | Sluneta Ústí n. L. | 1 | - | 0.0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - skupina B1 | BKÚstn.L. U17B | 2 | - | 7.0 | 2.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | - | - |
2023/24 kadeti U17 - skupina A | Sluneta Ústí n. L. | 14 | 3.6 | 0.6 | 0.2 /0.4 | 50.0 | 0.1 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0.6 | 0.6 |
2023/24 kadeti U17 - Skupina A | BKÚstn.L. U17B | 7 | - | 14.0 | 3.9 | 0.0 | 1.6 | 0.0 | 1.6/2.7 | 57.9 | - | - |
2023/24 junioři U19 - Finálová skupina | SLUNETA Ústí n. L. | 5 | - | 4.6 | 1.4 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 0.6/1.4 | 42.9 | - | - |
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B | Sluneta Ústí n. L. | 8 | 13.5 | 4.1 | 0.9 /2.6 | 33.3 | 0.5 | 33.3 | 0.9/1.3 | 70.0 | 0.9 | 1.5 |
2023/24 kadeti U17 - skupina A o 5. - 8. místo | BKÚstn.L. U17B | 3 | - | 20.3 | 6.7 | 0.0 | 1.7 | 0.0 | 2/6.3 | 31.6 | - | - |
2023/24 kadeti U17 - předkolo play-off | Sluneta Ústí n. L. | 2 | 6.0 | 0.0 | 0 /0.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0.5 | -3.0 |
Průměr za kariéru | 21.0 | 4.1 | 5.7 | 1.6 | 41.7 | 0.5 | 29.2 | 0.7/1.5 | 121.2 | 0.8 | 0.4 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 4 | Tygři Louny | 7. 4. 2024 |
2B body | 12 | Tygři Louny | 21. 1. 2024 |
3B body | 4 | BK Teplice | 7. 1. 2024 |
Obranné doskoky | 1 | USK | 15. 10. 2023 |
Útočné doskoky | 1 | Válečníci Děčín | 28. 11. 2023 |
Doskoky celkem | 2 | BK Loko Plzeň | 5. 11. 2023 |
Body | 31 | Tygři Louny | 21. 1. 2024 |
Užitečnost | 9 | Basketpoint Frýdek-Místek | 24. 2. 2024 |
Asistence | 3 | Tygři Praha | 4. 12. 2023 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 4 | BKDěč | 2. 4. 2023 | 2022/23 |
2B body | 12 | Tygři Louny | 21. 1. 2024 | 2023/24 |
3B body | 4 | BK Teplice | 7. 1. 2024 | 2023/24 |
Obranné doskoky | 1 | USK | 15. 10. 2023 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 1 | BK Loko Plzeň | 5. 11. 2023 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 2 | BK Loko Plzeň | 5. 11. 2023 | 2023/24 |
Body | 31 | Tygři Louny | 21. 1. 2024 | 2023/24 |
Užitečnost | 9 | Basketpoint Frýdek-Místek | 24. 2. 2024 | 2023/24 |
Asistence | 3 | Tygři Praha | 4. 12. 2023 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. 9. 2023 | skupina A | BK Loko Plzeň | 5:57 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
17. 9. 2023 | skupina A | Tygři Praha | 2:49 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | skupina A | GBA Lions Jindřichův Hradec | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | skupina A | Sokol Písek | 2:42 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | Skupina A | BKDěč | 0:00 | 6 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
1. 10. 2023 | Skupina A | BKDěč | 0:00 | 6 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 4/6 | 66.7 |
14. 10. 2023 | skupina A | Sokol Pražský | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
15. 10. 2023 | skupina A | USK | 4:16 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
5. 11. 2023 | skupina A | BK Loko Plzeň | 6:30 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
4. 11. 2023 | Skupina A | BK Teplice | 0:00 | 14 | 3 | 0.0 | 2 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
18. 11. 2023 | Skupina A | Tygři Louny | 0:00 | 9 | 0 | 0.0 | 3 | 0.0 | 0/0 | 0 |
19. 11. 2023 | Skupina A | BKj Kralupy | 0:00 | 12 | 5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
21. 11. 2023 | skupina A | Válečníci Děčín | 0:29 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
28. 11. 2023 | skupina A | Válečníci Děčín | 2:33 | 2 | 1 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
4. 12. 2023 | skupina A | Tygři Praha | 8:13 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 100.0 | 0/0 | 0 |
9. 12. 2023 | skupina A | Sokol Písek | 7:43 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
10. 12. 2023 | skupina A | GBA Lions Jindřichův Hradec | 5:36 | 4 | 2 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | skupina A | USK | 3:31 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | skupina A | Sokol Pražský | 1:07 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | Skupina A | BK Teplice | 0:00 | 20 | 3 | 0.0 | 4 | 0.0 | 2/4 | 50.0 |
20. 1. 2024 | nadstavba B | BK Opava | 10:45 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
21. 1. 2024 | nadstavba B | Basketpoint Frýdek-Místek | 11:19 | 9 | 0 | 0.0 | 2 | 66.7 | 3/4 | 75.0 |
21. 1. 2024 | Skupina A | Tygři Louny | 0:00 | 31 | 12 | 0.0 | 2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 |
10. 2. 2024 | nadstavba B | BA Nymburk | 7:39 | 2 | 1 | 50.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
11. 2. 2024 | nadstavba B | Tygři Brno | 16:22 | 6 | 1 | 33.3 | 1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 |
17. 2. 2024 | Finálová skupina | BCM Orli Prostějov | 0:00 | 3 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
24. 2. 2024 | nadstavba B | Basketpoint Frýdek-Místek | 22:40 | 10 | 2 | 50.0 | 1 | 100.0 | 3/4 | 75.0 |
25. 2. 2024 | nadstavba B | BK Opava | 9:31 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
2. 3. 2024 | skupina A o 5. - 8. místo | Tygři Louny | 0:00 | 26 | 6 | 0.0 | 4 | 0.0 | 2/8 | 25.0 |
9. 3. 2024 | Finálová skupina | BK Vlci Žďár | 0:00 | 5 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
16. 3. 2024 | nadstavba B | Tygři Brno | 15:01 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | nadstavba B | BA Nymburk | 14:52 | 6 | 3 | 42.9 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
26. 3. 2024 | předkolo play-off | BASKET Brno | 4:06 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
27. 3. 2024 | Finálová skupina | BC Vysočina | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
7. 4. 2024 | předkolo play-off | BASKET Brno | 7:49 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
6. 4. 2024 | skupina A o 5. - 8. místo | BKj Kralupy | 0:00 | 16 | 8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/4 | 0.0 |
7. 4. 2024 | skupina A o 5. - 8. místo | Tygři Louny | 0:00 | 19 | 6 | 0.0 | 1 | 0.0 | 4/7 | 57.1 |
12. 4. 2024 | Finálová skupina | BCM Orli Prostějov | 0:00 | 5 | 1 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
13. 4. 2024 | Finálová skupina | BC Nový Jičín | 0:00 | 10 | 3 | 0.0 | 1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 |
Celkem | 39 | 171:30 | 224 | 64 | 228.6 | 23 | 115.0 | 27/55 | 49.1 | |
Průměr | 39 | 4:23 | 5.7 | 1.6 | 228.6 | 0.6 | 115.0 | 0.7/1.4 | 49.1 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tygři Louny | 4 | 0:00 | 21.3 | 6.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | 1.8/4.5 | 38.9 | 0.8 |
BK Teplice | 2 | 0:00 | 17.0 | 3.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 2.5 |
BKj Kralupy | 2 | 0:00 | 14.0 | 6.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 1.0 |
BKDěč | 3 | 0:00 | 8.0 | 2.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.7/5.3 | 50.0 | 1.7 |
Basketpoint Frýdek-Místek | 2 | 16:59 | 9.5 | 1.0 | 50.0 | 1.5 | 75.0 | 3.0/4.0 | 75.0 | 0.5 |
BC Nový Jičín | 1 | 0:00 | 10.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | - |
BA Nymburk | 2 | 11:15 | 4.0 | 2.0 | 44.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BCM Orli Prostějov | 2 | 0:00 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | - |
Tygři Brno | 2 | 15:41 | 3.0 | 0.5 | 25.0 | 0.5 | 50.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.5 |
BK Vlci Žďár | 1 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
GBA Lions Jindřichův Hradec | 2 | 2:48 | 2.0 | 1.0 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Tygři Praha | 2 | 5:31 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 100.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
LYNX Liberec | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | - |
Válečníci Děčín | 2 | 1:31 | 1.0 | 0.5 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sokol Písek | 2 | 5:12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sokol Pražský | 2 | 0:33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
USK | 2 | 3:53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Opava | 2 | 10:08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Loko Plzeň | 2 | 6:13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BASKET Brno | 2 | 5:57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BC Vysočina | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BCM Orli Prostějov | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |