Matěj Severa
Národnost
CZE
Ročník narození
2008 -
16 let
Aktuální klub
Sluneta Ústí n. L.
Výška
170 cm
Kariéra
Sezony
5
Zápasy
125
Procento vítězství
69.6%
Počet klubů
1
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina B | Sluneta Ústí n. L. | 5 | - | 3.0 | 1.4 | 0.0 | 0 | 0.2/1.6 | 12.5 | - | - |
2018/19 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B | SLUNETA Ústí n.L. | 10 | - | 0.0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2021/22 mladší žáci U14 - skupina B | Sluneta Ústí n. L. | 8 | - | 12.3 | 5.5 | 0.0 | 0 | 1.3/3 | 41.7 | - | - |
2021/22 žáci U15 - skupina B | SLUNETA Ústí n.L. | 6 | - | 3.3 | 1.5 | 0.0 | 0 | 0.3/1.7 | 20.0 | - | - |
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga A | Sluneta Ústí n. L. | 10 | - | 8.8 | 3.6 | 0.0 | 0 | 1.6/2.8 | 57.1 | - | - |
2021/22 žáci U15 - extraliga A | SLUNETA Ústí n.L. | 11 | - | 3.1 | 1.3 | 0.0 | 0 | 0.5/1 | 54.5 | - | - |
2021/22 mladší žáci U14 - MČR | Sluneta Ústí n. L. | 3 | 20.7 | 6.3 | 2 | 26.1 | 0 | 2.3/4 | 58.3 | 4.0 | 2.0 |
2022/23 žáci U15 - Skupina B | SLUNETA Ústí n.L. | 13 | - | 11.1 | 4.5 | 0.0 | 0 | 2/3.4 | 59.1 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - Skupina B | BKÚstn.L. U17B | 4 | - | 6.0 | 2.8 | 0.0 | 0 | 0.5/0.8 | 66.7 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - Skupina A | Sluneta Ústí n. L. | 6 | - | 2.8 | 1.3 | 0.0 | 0 | 0.2/0.3 | 50.0 | - | - |
2022/23 žáci U15 - extraliga A | SLUNETA Ústí n.L. | 13 | - | 9.7 | 4.2 | 0.0 | 0 | 1.2/2.2 | 57.1 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - finálová skupina | Sluneta Ústí n. L. | 3 | - | 2.7 | 1.3 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - skupina B1 | BKÚstn.L. U17B | 3 | - | 7.3 | 2.7 | 0.0 | 0 | 2/4.7 | 42.9 | - | - |
2022/23 žáci U15 - MČR | SLUNETA Ústí n.L. | 3 | 21.3 | 6.0 | 3 | 60.0 | 0 | 0/0.7 | 0.0 | 3.0 | 4.0 |
2023/24 kadeti U17 - skupina A | Sluneta Ústí n. L. | 12 | 13.6 | 1.7 | 0.8 /2.1 | 40.0 | 0 | 0/0.5 | 0.0 | 2.3 | 0.2 |
2023/24 kadeti U17 - Skupina A | BKÚstn.L. U17B | 6 | - | 16.8 | 7.5 | 0.0 | 0 | 1.8/3.3 | 55.0 | - | - |
2023/24 junioři U19 - Skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 1 | - | 2.0 | 1 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B | Sluneta Ústí n. L. | 7 | 10.6 | 4.4 | 1.9 /2.6 | 72.2 | 0 | 0.7/1.3 | 55.6 | 2.4 | 4.4 |
2023/24 kadeti U17 - skupina A o 5. - 8. místo | BKÚstn.L. U17B | 1 | - | 12.0 | 4 | 0.0 | 0 | 4/8 | 50.0 | - | - |
Průměr za kariéru | 25.0 | 2.9 | 6.4 | 2.7 | 39.7 | 0.0 | 0.9/1.8 | 136.1 | 2.2 | 0.4 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 4 | Tygři Louny | 2. 3. 2024 |
2B body | 11 | Tygři Louny | 18. 11. 2023 |
Obranné doskoky | 5 | Válečníci Děčín | 21. 11. 2023 |
Útočné doskoky | 3 | Válečníci Děčín | 21. 11. 2023 |
Doskoky celkem | 8 | Válečníci Děčín | 21. 11. 2023 |
Body | 24 | Tygři Louny | 18. 11. 2023 |
Užitečnost | 16 | Basketpoint Frýdek-Místek | 24. 2. 2024 |
Asistence | 3 | Tygři Brno | 16. 3. 2024 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 6 | Slavoj Litoměřice | 19. 11. 2022 | 2022/23 |
2B body | 11 | Tygři Louny | 18. 11. 2023 | 2023/24 |
Obranné doskoky | 5 | Válečníci Děčín | 21. 11. 2023 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 3 | Válečníci Děčín | 21. 11. 2023 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 8 | Válečníci Děčín | 21. 11. 2023 | 2023/24 |
Body | 24 | Tygři Louny | 18. 11. 2023 | 2023/24 |
Užitečnost | 16 | Basketpoint Frýdek-Místek | 24. 2. 2024 | 2023/24 |
Asistence | 3 | Tygři Brno | 16. 3. 2024 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. 9. 2023 | skupina A | BK Loko Plzeň | 14:58 | 4 | 2 | 40.0 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 9. 2023 | skupina A | Tygři Praha | 17:19 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | skupina A | GBA Lions Jindřichův Hradec | 6:46 | 2 | 1 | 50.0 | 0 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | skupina A | Sokol Písek | 5:15 | 2 | 1 | 100.0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
30. 9. 2023 | Skupina A | BKDěč | 0:00 | 6 | 3 | 0.0 | 0 | 0/1 | 0.0 |
1. 10. 2023 | Skupina A | BKDěč | 0:00 | 15 | 7 | 0.0 | 0 | 1/1 | 100.0 |
14. 10. 2023 | skupina A | Sokol Pražský | 12:54 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
15. 10. 2023 | skupina A | USK | 17:32 | 2 | 1 | 50.0 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 10. 2023 | Skupina A | Baník Most | 0:00 | 20 | 9 | 0.0 | 0 | 2/2 | 100.0 |
15. 10. 2023 | Skupina A | BK Sokolobv | 0:00 | 17 | 7 | 0.0 | 0 | 3/6 | 50.0 |
5. 11. 2023 | skupina A | BK Loko Plzeň | 10:45 | 6 | 3 | 75.0 | 0 | 0/0 | 0 |
18. 11. 2023 | Skupina A | Tygři Louny | 0:00 | 24 | 11 | 0.0 | 0 | 2/4 | 50.0 |
19. 11. 2023 | Skupina A | BKj Kralupy | 0:00 | 19 | 8 | 0.0 | 0 | 3/6 | 50.0 |
21. 11. 2023 | skupina A | Válečníci Děčín | 21:02 | 2 | 1 | 33.3 | 0 | 0/2 | 0.0 |
28. 11. 2023 | skupina A | Válečníci Děčín | 13:34 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | Skupina A | BA Sparta Praha | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
4. 12. 2023 | skupina A | Tygři Praha | 15:48 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | skupina A | USK | 14:32 | 2 | 1 | 100.0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
7. 1. 2024 | skupina A | Sokol Pražský | 12:03 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | nadstavba B | BK Opava | 11:46 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 1. 2024 | nadstavba B | Basketpoint Frýdek-Místek | 16:34 | 11 | 5 | 100.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
11. 2. 2024 | nadstavba B | Tygři Brno | 1:54 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
24. 2. 2024 | nadstavba B | Basketpoint Frýdek-Místek | 17:33 | 12 | 5 | 83.3 | 0 | 2/3 | 66.7 |
25. 2. 2024 | nadstavba B | BK Opava | 10:57 | 3 | 1 | 33.3 | 0 | 1/2 | 50.0 |
2. 3. 2024 | skupina A o 5. - 8. místo | Tygři Louny | 0:00 | 12 | 4 | 0.0 | 0 | 4/8 | 50.0 |
16. 3. 2024 | nadstavba B | Tygři Brno | 7:33 | 2 | 1 | 100.0 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | nadstavba B | BA Nymburk | 7:37 | 3 | 1 | 100.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
Celkem | 27 | 236:22 | 166 | 73 | 169.8 | 20/43 | 46.5 | ||
Průměr | 27 | 8:45 | 6.1 | 2.7 | 169.8 | 0.0 | 0.7/1.6 | 46.5 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Válečníci Děčín | 8 | 0:00 | 7.0 | 3.3 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.4 | 36.4 | 1.8 |
BK Brandýs n.L. | 5 | 0:00 | 10.6 | 4.6 | 0.0 | 0.0 | 1.4/3.0 | 46.7 | 3.0 |
Válečníci Děčín | 4 | 0:00 | 11.3 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 1.3/2.8 | 45.5 | 2.0 |
Tygři Louny | 3 | 0:00 | 12.7 | 5.3 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 1.3 |
Tygři Praha | 4 | 0:00 | 9.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.3 | 44.4 | 3.3 |
Sokol Pražský | 4 | 0:00 | 8.8 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.8/1.5 | 50.0 | 2.8 |
BKDěč | 4 | 0:00 | 8.5 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 1.5/2.5 | 60.0 | 2.0 |
Tygři Praha | 6 | 0:00 | 5.5 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.2 | 42.9 | 2.8 |
BA Lynx Liberec | 2 | 0:00 | 15.5 | 6.5 | 0.0 | 0.0 | 2.5/3.0 | 83.3 | 1.5 |
Slavoj Litoměřice | 3 | 0:00 | 9.3 | 3.7 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 1.0 |
Sokol Vyšehrad | 2 | 0:00 | 14.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0/5.5 | 72.7 | 1.5 |
Basketpoint Frýdek-Místek | 2 | 17:03 | 11.5 | 5.0 | 90.9 | 0.0 | 1.5/2.5 | 60.0 | 3.0 |
USK Praha | 3 | 0:00 | 7.0 | 2.7 | 0.0 | 0.0 | 1.7/3.3 | 50.0 | 2.7 |
Baník Most | 1 | 0:00 | 20.0 | 9.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | - |
BKj Kralupy | 1 | 0:00 | 19.0 | 8.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | 2.0 |
BA Sparta | 2 | 0:00 | 9.5 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 3.0 |
BK Sokolobv | 1 | 0:00 | 17.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | 3.0 |
BA Sparta Praha | 2 | 0:00 | 8.5 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 1.5/4.0 | 37.5 | 3.5 |
BA Tygři Louny | 2 | 0:00 | 7.5 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 1.0 |
BK Levharti Chomutov | 1 | 0:00 | 15.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 5.0 |
USK Praha | 2 | 0:00 | 7.5 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 3.5 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 3 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.3 | 42.9 | 3.3 |
Lokomotiva Plzeň | 2 | 0:00 | 7.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/5.5 | 54.5 | 2.0 |
LYNX Liberec | 2 | 0:00 | 6.5 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 3.0 |
BK Loko Plzeň | 2 | 12:51 | 5.0 | 2.5 | 55.6 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Sokol Písek Sršni B | 2 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Sokol Pražský | 2 | 0:00 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 4.5 |
BK Snakes Ostrava | 1 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 3.0 |
Lokomotiva Plzeň | 1 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 5.0 |
NH Ostrava | 1 | 0:00 | 6.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0/6.0 | 66.7 | 5.0 |
NH Ostrava | 1 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
BA 2006´Roudnice n. L. B | 1 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Teplice | 1 | 0:00 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 2.0 |
Levharti Chomutov | 1 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
USK | 2 | 16:02 | 2.0 | 1.0 | 66.7 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.5 |
BK Kladno | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
Sokol Žižkov | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BA Tygři Louny | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BA Nymburk | 1 | 7:37 | 3.0 | 1.0 | 100.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
BK Opava | 2 | 11:21 | 1.5 | 0.5 | 20.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 4.0 |
BK Levharti Chomutov | 1 | 0:00 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
GBA Lions Jindřichův Hradec | 1 | 6:46 | 2.0 | 1.0 | 50.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Sokol Písek | 1 | 5:15 | 2.0 | 1.0 | 100.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
Válečníci Děčín | 2 | 17:18 | 1.0 | 0.5 | 25.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 3.0 |
BA Sparta Praha | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BK Beroun | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Tygři Brno | 2 | 4:43 | 1.0 | 0.5 | 100.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Brandýs n. L. | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Sokol Pražský | 2 | 12:28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BK Kladno | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Tygři Praha | 2 | 16:33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BK Teplice | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Chomutov | 4 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Teplice | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |