Ladislav Jindra
Národnost
CZE
Ročník narození
2006 -
18 let
Aktuální klub
Slovan Varnsdorf B
Výška
170 cm
Kariéra
Sezony
5
Zápasy
94
Procento vítězství
31.9%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/21 žáci U15 - Skupina B | Var U14 | 4 | 6.8 | 3 | 0 | 0.8/1.5 | 50.0 | - |
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C | Slovan Varnsdorf | 4 | 0.5 | 0 | 0 | 0.5/0.5 | 100.0 | - |
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. B | Slovan Varnsdorf | 3 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" | BK Lib U12B(ms) | 7 | 2.6 | 1 | 0 | 0.6/1.4 | 40.0 | - |
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B1" | BK Lib U12B(ms) | 7 | 4.3 | 2 | 0 | 0.3/1.1 | 25.0 | - |
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 5-8 | BK Lib U12B(ms) | 3 | 4.0 | 2 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 5-8 B | BK Lib U12B(ms) | 2 | 3.0 | 1.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2021/22 kadeti U17 - skupina B | Slovan Varnsdorf | 15 | 8.1 | 1.9 | 1.1 | 1.1/2.5 | 45.9 | - |
2021/22 kadeti U17 - skupina B3 | Slovan Varnsdorf | 4 | 6.5 | 1.8 | 0.8 | 0.8/2 | 37.5 | - |
2022/23 kadeti U17 - Skupina B | Slovan Varnsdorf | 12 | 12.6 | 4.3 | 0.6 | 2.3/3.8 | 60.9 | - |
2022/23 kadeti U17 - skupina B2 | Slovan Varnsdorf | 4 | 10.5 | 3 | 1 | 1.5/2.3 | 66.7 | - |
2023/24 junioři U19 - Skupina A | SloVarn U19 | 4 | 1.8 | 0.8 | 0 | 0.3/1.5 | 16.7 | - |
2023/24 junioři U19 - Skupina C | SloVarn U19 | 12 | 10.4 | 3.3 | 0.4 | 2.7/4.8 | 55.2 | - |
2023/24 Muži - muži, Oblastní přebor | Slovan Varnsdorf B | 10 | 8.6 | 2.7 | 0.2 | 2.6/4.9 | 53.1 | - |
2023/24 junioři U19 - skupina C o 1. - 4. místo | SloVarn U19 | 2 | 5.5 | 1 | 0.5 | 2/3 | 66.7 | - |
2023/24 Muži - Oblastní přebor mužů, play-off semifinále 5.-8. A | Slovan Varnsdorf B | 1 | 2.0 | 0 | 0 | 2/2 | 100.0 | - |
Průměr za kariéru | 18.8 | 7.1 | 2.2 | 0.4 | 1.4/2.6 | 143.5 | 1.3 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. 5. 2023 | Skupina A | Sokol Žižkov | 2 | 1 | 0 | 0/2 | 0.0 |
20. 5. 2023 | Skupina A | Jižní Supi | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
21. 5. 2023 | Skupina A | BK Teplice | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 5. 2023 | Skupina A | BK Klatovy | 4 | 2 | 0 | 0/2 | 0.0 |
6. 10. 2023 | muži, Oblastní přebor | ASK Lovosice | 7 | 3 | 0 | 1/4 | 25.0 |
7. 10. 2023 | Skupina C | Válečníci Děčín B | 8 | 2 | 1 | 1/1 | 100.0 |
8. 10. 2023 | Skupina C | Válečníci Děčín B | 16 | 6 | 0 | 4/8 | 50.0 |
21. 10. 2023 | Skupina C | Jižní Supi | 18 | 6 | 0 | 6/11 | 54.5 |
20. 10. 2023 | muži, Oblastní přebor | BA 2006 Roudnice n.L. | 3 | 1 | 0 | 1/4 | 25.0 |
27. 10. 2023 | muži, Oblastní přebor | BK Teplice B | 11 | 3 | 0 | 5/10 | 50.0 |
10. 11. 2023 | muži, Oblastní přebor | BK Děčín seniorka | 9 | 2 | 1 | 2/4 | 50.0 |
12. 11. 2023 | Skupina C | Sokol Žižkov B | 7 | 2 | 1 | 0/0 | 0 |
29. 11. 2023 | Skupina C | BA 2006 Roudnice n.L. | 12 | 4 | 0 | 4/6 | 66.7 |
1. 12. 2023 | muži, Oblastní přebor | BK Česká Lípa | 12 | 3 | 1 | 3/4 | 75.0 |
2. 12. 2023 | Skupina C | AŠ Mladá Boleslav | 13 | 5 | 0 | 3/7 | 42.9 |
8. 12. 2023 | muži, Oblastní přebor | BK Děčín Křešice | 9 | 4 | 0 | 1/2 | 50.0 |
7. 12. 2023 | Skupina C | BA LYNX Liberec | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 25.0 |
5. 1. 2024 | muži, Oblastní přebor | ASK Lovosice | 9 | 3 | 0 | 3/6 | 50.0 |
13. 1. 2024 | Skupina C | Sokol Žižkov B | 7 | 2 | 1 | 0/0 | 0 |
12. 1. 2024 | muži, Oblastní přebor | BA 2006 Roudnice n.L. | 10 | 4 | 0 | 2/4 | 50.0 |
18. 1. 2024 | Skupina C | BA 2006 Roudnice n.L. | 15 | 5 | 1 | 2/4 | 50.0 |
20. 1. 2024 | Skupina C | Jižní Supi | 10 | 4 | 0 | 2/2 | 100.0 |
26. 1. 2024 | muži, Oblastní přebor | BK Teplice B | 13 | 3 | 0 | 7/9 | 77.8 |
27. 1. 2024 | Skupina C | BA LYNX Liberec | 12 | 2 | 0 | 8/13 | 61.5 |
28. 1. 2024 | Skupina C | AŠ Mladá Boleslav | 6 | 1 | 1 | 1/2 | 50.0 |
16. 2. 2024 | muži, Oblastní přebor | Skřivánci | 3 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 |
17. 2. 2024 | skupina C o 1. - 4. místo | BA LYNX Liberec | 8 | 2 | 0 | 4/6 | 66.7 |
23. 3. 2024 | skupina C o 1. - 4. místo | BA LYNX Liberec | 3 | 0 | 1 | 0/0 | 0 |
20. 3. 2024 | Oblastní přebor mužů, play-off semifinále 5.-8. A | Skřivánci | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 100.0 |
Celkem | 29 | 231 | 71 | 8 | 65/121 | 53.7 | |
Průměr | 29 | 8.0 | 2.4 | 0.3 | 2.2/4.2 | 53.7 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BA 2006´Roudnice n. L. B | 4 | 12.8 | 5.3 | 0.5 | 0.8/1.3 | 60.0 | 1.8 |
BKDěč | 4 | 9.8 | 2.3 | 1.0 | 2.3/4.3 | 52.9 | 1.8 |
LYNX Liberec | 4 | 9.8 | 2.0 | 1.3 | 2.0/3.0 | 66.7 | 2.8 |
BK Teplice | 4 | 7.8 | 2.5 | 0.3 | 2.0/4.8 | 42.1 | 2.0 |
Jižní Supi | 3 | 9.7 | 3.3 | 0.0 | 3.0/5.0 | 60.0 | 1.7 |
BA 2006 Roudnice n.L. | 2 | 13.5 | 4.5 | 0.5 | 3.0/5.0 | 60.0 | 0.5 |
BK Teplice B | 2 | 12.0 | 3.0 | 0.0 | 6.0/9.5 | 63.2 | 3.5 |
Válečníci Děčín B | 2 | 12.0 | 4.0 | 0.5 | 2.5/4.5 | 55.6 | 1.0 |
BA LYNX Liberec | 4 | 6.0 | 1.0 | 0.3 | 3.3/5.8 | 56.5 | 1.0 |
Bol U12B | 4 | 5.8 | 2.8 | 0.0 | 0.3/1.0 | 25.0 | 0.3 |
BKÚstn.L. U17B | 2 | 10.5 | 4.0 | 0.5 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.5 |
AŠ Mladá Boleslav | 2 | 9.5 | 3.0 | 0.5 | 2.0/4.5 | 44.4 | 2.0 |
Sokol Žižkov B | 2 | 8.5 | 2.0 | 1.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 2.5 |
ASK Lovosice | 2 | 8.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 1.0 |
BK Č. Brod | 3 | 5.3 | 1.0 | 0.7 | 1.3/3.3 | 40.0 | 0.7 |
Sokol Žižkov B | 2 | 7.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BA 2006 Roudnice n.L. | 2 | 6.5 | 2.5 | 0.0 | 1.5/4.0 | 37.5 | 2.0 |
AŠ Mladá Boleslav | 2 | 6.0 | 2.0 | 0.5 | 0.5/2.0 | 25.0 | 0.5 |
BK Česká Lípa | 1 | 12.0 | 3.0 | 1.0 | 3.0/4.0 | 75.0 | 4.0 |
BK Děčín seniorka | 1 | 9.0 | 2.0 | 1.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | - |
BK Děčín Křešice | 1 | 9.0 | 4.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 3.0 |
BA Lynx Liberec | 1 | 9.0 | 3.0 | 0.0 | 3.0/4.0 | 75.0 | 4.0 |
Skřivánci | 2 | 2.5 | 0.5 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 0.5 |
BK Klatovy | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | - |
BK Brandýs n.L. | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 |
BCBenU12B | 2 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
Sokol Žižkov | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 |
BK Teplice | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Sluneta Ústí n. L. | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sj. BK Litoměřice | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
AŠ Mladá Boleslav | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |