BA Sparta Praha

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Liga

Základní informace

Trenér

od: 30. 6. 2018
Mgr. Miroslav Marko
miromarko@seznam.cz
722 400 036

1. asistent trenéra

od: 17. 5. 2016
Jaromír Geršl
gerslj@seznam.cz
777 245 059

Technický zápis

od: 8. 5. 2016
Zdeněk Papež
zdenek.papez@gmail.com
+420775972739

Adresa

BA Sparta Praha z. s.
Kovářova 1617
15000 Praha 5

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Matyáš Fanta 2000 176 21 24 15.0 5.8 0.5 1.8/3.2 57.9 2.0
22 Nikola Miličič 2001 187 20 22 14.8 2.6 2.7 1.3/2.1 61.7 1.9
12 Ondřej Zajíček 2002 180 19 14 15.4 1.9 3.2 2.1/3.2 64.4 1.7
18 Matěj Žejdl 2003 201 18 14 15.1 6.3 0.1 2.1/3.1 67.4 2.5
Čestmír Dobeš 2001 170 20 20 6.5 1.5 0.9 0.9/1.3 68.0 2.2
Jan Sáss 2003 183 18 14 3.7 1.6 0.1 0.2/0.7 30.0 1.1
Jakub Karský 2000 180 21 22 2.3 1.0 0.0 0.3/0.6 53.8 2.1
11 Jakub Müller 2003 182 18 12 3.3 1.3 0.1 0.4/1.1 38.5 1.2
Vojtěch Pšenička 2003 150 18 12 3.1 0.8 0.2 0.9/1.7 55.0 1.3
0 Jakub Dvořák 2002 158 19 3 8.7 3.3 0.7 0.0/0.0 0.0 1.3
Josef Wirth 2002 176 19 7 1.4 0.4 0.0 0.6/0.9 66.7 1.0
Martin Hampl 2002 167 19 9 0.2 0.1 0.0 0.0/0.1 0.0 0.7
Vojtěch Müller 2001 180 20 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Tomáš Kripner 2002 160 19 2 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
227 liga (junioři U19) Domácí 31. 3. 2019 Válečníci Děčín 95:64 21 12 17/9 65.4% 21
225 liga (junioři U19) Domácí 30. 3. 2019 SloVarn U19 99:58 26 10 17/4 81% 21
222 liga (junioři U19) Hosté 17. 3. 2019 SLUNETA Ústí nad Labem 73:66 16 7 13/11 54.2% 20
219 liga (junioři U19) Hosté 16. 3. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 75:94 30 10 4/4 50% 17
216 liga (junioři U19) Hosté 27. 2. 2019 VYS 46:87 30 6 9/2 81.8% 15
213 liga (junioři U19) Hosté 15. 2. 2019 SloVarn U19 64:70 26 3 9/7 56.3% 16
210 liga (junioři U19) Hosté 14. 2. 2019 Válečníci Děčín 56:75 28 4 7/8 46.7% 17
207 liga (junioři U19) Domácí 3. 2. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 90:81 22 11 13/4 76.5% 24
205 liga (junioři U19) Domácí 2. 2. 2019 SLUNETA Ústí nad Labem 70:81 22 6 8/2 80% 16
199 liga (junioři U19) Domácí 19. 1. 2019 VYS 80:63 34 3 3/2 60% 13
54 liga (junioři U19) Hosté 6. 1. 2019 Sokol Žižkov 80:66 13 10 10/3 76.9% 16
50 liga (junioři U19) Hosté 5. 1. 2019 VYS 60:84 25 7 13/9 59.1% 12
48 liga (junioři U19) Domácí 9. 12. 2018 SloVarn U19 100:57 25 14 8/7 53.3% 12
43 liga (junioři U19) Domácí 8. 12. 2018 Válečníci Děčín 89:54 29 7 10/11 47.6% 14
40 liga (junioři U19) Hosté 25. 11. 2018 BK Levharti Chomutov 57:66 18 7 9/3 75% 20
36 liga (junioři U19) Hosté 24. 11. 2018 SLUNETA Ústí nad Labem 76:83 22 5 24/16 60% 18
30 liga (junioři U19) Domácí 11. 11. 2018 BA 2006´ Roudnice n.L. 87:73 26 6 17/3 85% 9
2 liga (junioři U19) Hosté 10. 11. 2018 BA 2006´ Roudnice n.L. 67:93 23 12 11/13 45.8% 19
26 liga (junioři U19) Domácí 28. 10. 2018 VYS 85:37 26 7 12/7 63.2% 16
22 liga (junioři U19) Domácí 27. 10. 2018 Sokol Žižkov 84:67 17 14 8/7 53.3% 20
19 liga (junioři U19) Hosté 14. 10. 2018 Válečníci Děčín 56:84 28 5 13/16 44.8% 24
16 liga (junioři U19) Hosté 13. 10. 2018 SloVarn U19 51:85 33 4 7/1 87.5% 16
12 liga (junioři U19) Domácí 30. 9. 2018 SLUNETA Ústí nad Labem 54:63 14 8 2/2 50% 17
8 liga (junioři U19) Domácí 29. 9. 2018 BK Levharti Chomutov 52:79 15 5 7/7 50% 20
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 29. 9. 2018
13:00
BA Sparta Praha
BK Levharti Chomutov
52
79
13
21
31
41
43
60
skupina A Review
3. kolo 30. 9. 2018
09:00
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
54
63
14
19
25
31
49
47
skupina A Review
4. kolo 13. 10. 2018
18:00
TJ Slovan Varnsdorf
BA Sparta Praha
51
85
10
19
19
38
33
59
skupina A Review
5. kolo 14. 10. 2018
09:00
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
56
84
13
23
27
45
36
65
skupina A Review
6. kolo 27. 10. 2018
17:00
BA Sparta Praha
Sokol Žižkov
84
67
23
25
40
38
67
54
skupina A Review
7. kolo 28. 10. 2018
15:00
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
85
37
23
8
43
10
62
18
skupina A Review
1. kolo 10. 11. 2018
18:30
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Sparta Praha
67
93
18
19
33
42
45
73
skupina A Review
8. kolo 11. 11. 2018
09:00
BA Sparta Praha
BA 2006´ Roudnice n.L.
87
73
21
19
45
36
65
51
skupina A Review
9. kolo 24. 11. 2018
10:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
76
83
18
16
27
31
36
49
61
61
66
66
skupina A Review
10. kolo 25. 11. 2018
10:00
BK Levharti Chomutov
BA Sparta Praha
57
66
15
16
26
30
43
47
skupina A Review
11. kolo 8. 12. 2018
11:00
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
89
54
21
10
47
18
68
30
skupina A Review
12. kolo 9. 12. 2018
09:00
BA Sparta Praha
TJ Slovan Varnsdorf
100
57
31
10
64
25
83
39
skupina A Review
13. kolo 5. 1. 2019
15:00
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
60
84
19
28
37
44
47
66
skupina A Review
14. kolo 6. 1. 2019
10:00
Sokol Žižkov
BA Sparta Praha
80
66
17
14
34
26
58
45
skupina A Review
1. kolo 19. 1. 2019
09:00
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
80
63
21
15
44
33
63
47
play-out A Review
3. kolo 2. 2. 2019
12:00
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
70
81
23
16
33
43
51
62
play-out A Review
4. kolo 3. 2. 2019
09:00
BA Sparta Praha
BA 2006´ Roudnice n.L.
90
81
17
24
47
47
65
65
play-out A Review
5. kolo 14. 2. 2019
18:00
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
56
75
13
20
28
40
43
57
play-out A Review
6. kolo 15. 2. 2019
18:00
TJ Slovan Varnsdorf
BA Sparta Praha
64
70
15
17
26
34
42
55
play-out A Review
8. kolo 27. 2. 2019
17:30
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
46
87
15
16
23
46
35
63
play-out A Review
9. kolo 16. 3. 2019
17:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Sparta Praha
75
94
18
27
36
53
54
74
play-out A Review
10. kolo 17. 3. 2019
11:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
73
66
11
24
36
36
51
49
play-out A Review
11. kolo 30. 3. 2019
10:00
BA Sparta Praha
TJ Slovan Varnsdorf
99
58
22
13
51
31
72
47
play-out A Review
12. kolo 31. 3. 2019
14:00
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
95
64
32
19
56
31
81
49
play-out A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 kvalifikace o extraligu 3 6
2019/20 liga 3 30
2018/19 liga 4 37
2016/17 kvalifikace o ligu 3 4
2016/17 liga 7 30

články