GBA EU B

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 13. 9. 2018
Vladimír Kašša
12vladimirkassa12@gmail.com
777 754 499

Trenér

od: 13. 9. 2018 do 10. 10. 2018
Tyler Rucker
tyler_rucker@att.net

Trenér

od: 12. 10. 2018
Norbert Kalabiška
No.kalabiskacoach@gmail.com

1. asistent trenéra

od: 13. 9. 2018 do 10. 10. 2018
Norbert Kalabiška
No.kalabiskacoach@gmail.com

Adresa

Get Better Academy Europe s.r.o.
Palackého
252 19 Rudná

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
10 Samuel Lenjik 2001 180 20 24 12.2 4.0 0.6 2.3/3.4 67.9 1.3
Mikuláš Whalen 2001 191 20 22 12.8 1.7 2.5 1.7/2.1 80.9 1.5
16 Andrée Loigu 2001 178 20 21 11.7 2.2 1.6 2.4/3.1 77.3 2.2
35 Nikolajs Atanasovs 2001 200 20 17 13.3 3.5 1.5 1.6/2.0 82.4 2.2
23 Tadeáš Manas 2001 200 20 17 10.6 4.1 0.4 1.1/1.9 59.4 1.6
3 Alon Sorani 2001 186 20 12 13.9 3.2 1.3 3.8/5.5 69.7 1.8
2 Kryštof Plavka 2001 177 20 21 5.9 0.8 1.2 0.8/1.2 68.0 0.6
43 Nicolas Giraldo Montoya 2000 206 21 16 3.7 1.4 0.0 0.8/1.5 54.2 0.9
6 Jan Vilím 2001 203 20 11 5.1 1.4 0.4 1.3/2.0 63.6 1.9
34 Vojtěch Krystlík 2001 182 20 9 5.8 1.9 0.3 1.0/1.6 64.3 1.8
Karl-Gustav Paloots 2001 203 20 4 8.0 1.8 0.5 3.0/4.3 70.6 3.0
8 Matúš Skubeň 2001 190 20 2 14.0 2.5 2.0 3.0/3.0 100.0 3.0
1 Juraj Hrabovský 2000 178 21 12 2.1 0.7 0.2 0.3/0.5 50.0 1.3
22 František Bartoň 2000 197 20 3 8.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
18 Sami Malik 2002 170 19 7 2.4 1.0 0.0 0.4/0.9 50.0 1.1
11 Mykyta Hulidov 2001 180 20 4 2.8 0.3 0.8 0.0/0.0 0.0 1.8
29 Amadou Bah 2001 187 20 3 2.7 1.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
21 Matúš Hanák 2002 203 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
45 Tomáš Grunt 2003 199 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
33 Alex Gilat 2002 187 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
5 David Ságl 2002 178 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
197 liga (junioři U19) Hosté 31. 3. 2019 BK Levharti Chomutov 72:66 9 12 12/1 92.3% 22
194 liga (junioři U19) Hosté 30. 3. 2019 Sokol Žižkov 96:62 14 7 13/5 72.2% 19
191 liga (junioři U19) Hosté 17. 3. 2019 BC Kolín 95:78 24 4 18/5 78.3% 19
174 liga (junioři U19) Domácí 16. 3. 2019 BC Kolín 76:94 12 11 19/4 82.6% 13
187 liga (junioři U19) Domácí 3. 3. 2019 BK Opava 85:66 18 10 19/9 67.9% 9
185 liga (junioři U19) Domácí 2. 3. 2019 SK UP BCM Olomouc 84:61 22 10 10/4 71.4% 14
182 liga (junioři U19) Domácí 17. 2. 2019 Sokol Žižkov 86:87 23 8 16/5 76.2% 13
180 liga (junioři U19) Domácí 16. 2. 2019 BK Levharti Chomutov 75:58 15 15 0/1 0% 10
173 liga (junioři U19) Hosté 20. 1. 2019 SK UP BCM Olomouc 60:83 29 7 4/2 66.7% 17
170 liga (junioři U19) Hosté 19. 1. 2019 BK Opava 92:81 12 13 18/5 78.3% 22
112 liga (junioři U19) Hosté 6. 1. 2019 BC Kolín 56:89 24 8 17/6 73.9% 22
108 liga (junioři U19) Hosté 5. 1. 2019 BA Nymburk B 40:92 21 13 11/3 78.6% 5
102 liga (junioři U19) Domácí 9. 12. 2018 Tesla Pardubice 109:55 27 11 22/5 81.5% 15
97 liga (junioři U19) Domácí 8. 12. 2018 Královští Sokoli 83:58 29 5 10/7 58.8% 16
96 liga (junioři U19) Domácí 25. 11. 2018 BK Lions Jindřichův Hradec 95:52 24 12 11/11 50% 13
91 liga (junioři U19) Domácí 24. 11. 2018 BK Vlci Žďár 90:57 17 12 20/7 74.1% 18
87 liga (junioři U19) Domácí 11. 11. 2018 BSK Modřany - Jižní Supi 80:32 25 6 12/3 80% 12
59 liga (junioři U19) Hosté 10. 11. 2018 BSK Modřany - Jižní Supi 53:77 20 11 4/8 33.3% 13
84 liga (junioři U19) Domácí 28. 10. 2018 BA Nymburk B 114:53 30 9 27/15 64.3% 14
80 liga (junioři U19) Domácí 27. 10. 2018 BC Kolín 81:69 21 7 18/12 60% 19
73 liga (junioři U19) Hosté 14. 10. 2018 Královští Sokoli 62:67 16 9 8/2 80% 14
70 liga (junioři U19) Hosté 13. 10. 2018 Tesla Pardubice 64:84 28 6 10/12 45.5% 16
67 liga (junioři U19) Hosté 30. 9. 2018 BK Vlci Žďár 93:66 20 3 17/14 54.8% 20
64 liga (junioři U19) Hosté 29. 9. 2018 BK Lions Jindřichův Hradec 90:82 20 5 27/8 77.1% 14
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 29. 9. 2018
12:00
BK Lions Jindřichův Hradec
GBA Europe B
90
82
27
16
49
34
72
53
skupina B Review
3. kolo 30. 9. 2018
09:30
BK Vlci Žďár
GBA Europe B
93
66
19
9
43
31
70
49
skupina B Review
4. kolo 13. 10. 2018
14:00
Tesla Pardubice
GBA Europe B
64
84
20
12
34
37
52
60
skupina B Review
5. kolo 14. 10. 2018
10:00
Královští Sokoli
GBA Europe B
62
67
14
20
31
40
54
56
skupina B Review
6. kolo 27. 10. 2018
15:00
GBA Europe B
BC Kolín
81
69
15
24
38
38
50
56
skupina B Review
7. kolo 28. 10. 2018
13:00
GBA Europe B
BA Nymburk B
114
53
33
6
69
13
86
26
skupina B Review
1. kolo 10. 11. 2018
10:00
BSK Modřany - Jižní Supi
GBA Europe B
53
77
16
27
31
47
39
63
skupina B Review
8. kolo 11. 11. 2018
16:00
GBA Europe B
BSK Modřany - Jižní Supi
80
32
19
10
40
17
62
26
skupina B Review
9. kolo 24. 11. 2018
11:00
GBA Europe B
BK Vlci Žďár
90
57
29
17
54
30
74
39
skupina B Review
10. kolo 25. 11. 2018
17:00
GBA Europe B
BK Lions Jindřichův Hradec
95
52
26
15
54
31
76
45
skupina B Review
11. kolo 8. 12. 2018
13:00
GBA Europe B
Královští Sokoli
83
58
22
19
44
33
62
46
skupina B Review
12. kolo 9. 12. 2018
13:00
GBA Europe B
Tesla Pardubice
109
55
25
8
54
31
81
45
skupina B Review
13. kolo 5. 1. 2019
17:00
BA Nymburk B
GBA Europe B
40
92
12
28
23
45
30
67
skupina B Review
14. kolo 6. 1. 2019
11:00
BC Kolín
GBA Europe B
56
89
17
17
31
38
45
65
skupina B Review
1. kolo 19. 1. 2019
17:00
BK Opava
GBA Europe B
92
81
12
27
36
46
57
57
finálová skupina Review
2. kolo 20. 1. 2019
09:30
SK UP BCM Olomouc
GBA Europe B
60
83
15
24
32
43
49
66
finálová skupina Review
5. kolo 16. 2. 2019
13:00
GBA Europe B
BK Levharti Chomutov
75
58
13
10
37
23
67
38
finálová skupina Review
6. kolo 17. 2. 2019
15:30
GBA Europe B
Sokol Žižkov
86
87
21
19
39
32
62
51
69
69
finálová skupina Review
7. kolo 2. 3. 2019
14:00
GBA Europe B
SK UP BCM Olomouc
84
61
24
15
44
28
67
44
finálová skupina Review
8. kolo 3. 3. 2019
13:00
GBA Europe B
BK Opava
85
66
20
11
45
31
68
52
finálová skupina Review
3. kolo 16. 3. 2019
13:00
GBA Europe B
BC Kolín
76
94
21
27
36
56
57
73
finálová skupina Review
10. kolo 17. 3. 2019
10:00
BC Kolín
GBA Europe B
95
78
26
25
45
39
71
58
finálová skupina Review
11. kolo 30. 3. 2019
17:00
Sokol Žižkov
GBA Europe B
96
62
26
22
48
34
68
49
finálová skupina Review
12. kolo 31. 3. 2019
12:00
BK Levharti Chomutov
GBA Europe B
72
66
17
18
33
33
52
48
finálová skupina Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 liga 1 26