Válečníci Děčín

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 20. 1. 2017
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

Trenér

od: 30. 6. 2018 do 14. 5. 2019
Jakub Krakovič
jakubkrakovic@gmail.com

Trenér

od: 14. 5. 2019
Robert Landa
robert.landa@post.cz
774 597 780

1. asistent trenéra

od: 30. 6. 2018 do 14. 5. 2019
Miroslav Soukup
mireksoukup@seznam.cz
604 232 632

Asistent trenéra

od: 6. 11. 2018 do 14. 5. 2019
Narcis Tomášek
narcistomasek@seznam.cz
602 182 918

Asistent trenéra

od: 21. 11. 2018 do 14. 5. 2019
Ing. Petr Ďurana
petr.durana@email.cz
724 208 850

Asistent trenéra

od: 14. 5. 2019
Mgr. Jan Skokan
jan.skokan@seznam.cz
603 947 700

Asistent trenéra

od: 14. 5. 2019
Josef Plachý
jose.plachy@gmail.com

Adresa

Basketbalový klub Děčín z.s.
Maroldova 2
40501 Děčín 1

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Lukáš Machýl 2000 182 21 14 14.6 4.4 1.0 2.9/4.1 70.2 2.4
Lukáš Rozsypal K 2002 195 19 11 12.4 4.2 0.9 1.3/2.2 58.3 1.6
Ondřej Fichtner 2001 188 20 10 12.5 3.3 0.9 3.2/6.8 47.1 2.4
Antonín Ďurana 2000 187 21 8 12.4 4.1 0.3 3.4/5.0 67.5 3.3
Adam Fujera 2000 175 21 14 5.9 1.2 0.9 0.9/1.9 44.4 1.5
Matěj Anderle 2000 187 21 7 8.7 1.7 1.7 0.1/0.3 50.0 1.6
Matěj Kunst 2000 189 21 10 5.9 2.5 0.0 0.9/2.0 45.0 2.3
Adam Helvig 2003 188 18 11 4.5 1.7 0.0 1.0/1.6 61.1 1.7
Jáchym Cita 2002 185 19 12 3.6 1.1 0.3 0.7/1.5 44.4 2.4
Nikola Šešulka 2001 178 20 22 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 25.0 1.0
Jan Freiberg 2001 180 20 23 1.6 0.5 0.0 0.6/1.3 45.2 1.8
Aleš Abraham 2003 182 18 13 1.9 0.6 0.0 0.7/2.0 34.6 1.1
Daniel Hodboď 2002 182 19 11 1.3 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0 0.2
Ondřej Dobrovolný 2000 193 21 18 0.5 0.2 0.0 0.1/0.3 16.7 1.7
Vojtěch Julák 2000 190 21 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Filip Kočka 2003 184 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Vojtíšek 2004 183 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Kafka 2003 183 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktor Rejthar 2004 198 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Mityska 2003 150 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tadeáš Trbola 2004 197 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Průša 2003 184 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Labuta 2003 177 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Antonín Jeřábek 2002 187 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vít Veselý 2003 153 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Sýkora 2004 185 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Horák 2004 183 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Fichtner 2004 185 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Techl 2004 178 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Randýsek R 2004 190 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Loun 2003 202 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Dittrich 2001 165 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Sťahel 2002 175 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Raymond 2004 197 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matouš Mityska 2003 150 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Kampy 2004 175 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
227 liga (junioři U19) Hosté 31. 3. 2019 BA Sparta Praha 95:64 13 8 14/5 73.7% 19
224 liga (junioři U19) Hosté 30. 3. 2019 VYS 71:76 19 10 8/4 66.7% 9
221 liga (junioři U19) Hosté 17. 3. 2019 SloVarn U19 65:90 29 5 17/2 89.5% 20
217 liga (junioři U19) Domácí 3. 3. 2019 SLUNETA Ústí nad Labem 72:80 25 4 10/7 58.8% 23
212 liga (junioři U19) Domácí 2. 3. 2019 VYS 53:58 20 0 13/25 34.2% 20
215 liga (junioři U19) Domácí 26. 2. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 57:78 15 7 6/6 50% 20
210 liga (junioři U19) Domácí 14. 2. 2019 BA Sparta Praha 56:75 14 8 4/12 25% 19
204 liga (junioři U19) Domácí 2. 2. 2019 SloVarn U19 81:57 21 9 12/11 52.2% 17
203 liga (junioři U19) Hosté 20. 1. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 95:75 26 6 5/7 41.7% 17
200 liga (junioři U19) Hosté 19. 1. 2019 SLUNETA Ústí nad Labem 109:60 20 4 8/6 57.1% 19
55 liga (junioři U19) Domácí 6. 1. 2019 SLUNETA Ústí nad Labem 65:85 19 3 18/17 51.4% 24
52 liga (junioři U19) Domácí 5. 1. 2019 BK Levharti Chomutov 66:81 22 6 4/10 28.6% 16
47 liga (junioři U19) Hosté 9. 12. 2018 BA 2006´ Roudnice n.L. 107:78 26 5 11/7 61.1% 18
43 liga (junioři U19) Hosté 8. 12. 2018 BA Sparta Praha 89:54 19 1 13/7 65% 17
37 liga (junioři U19) Hosté 25. 11. 2018 VYS 71:74 20 4 22/17 56.4% 25
33 liga (junioři U19) Hosté 24. 11. 2018 Sokol Žižkov 129:60 17 7 5/10 33.3% 15
29 liga (junioři U19) Hosté 11. 11. 2018 SloVarn U19 69:80 23 3 25/9 73.5% 15
1 liga (junioři U19) Domácí 10. 11. 2018 SloVarn U19 89:50 29 5 16/11 59.3% 22
28 liga (junioři U19) Hosté 28. 10. 2018 BK Levharti Chomutov 110:47 11 4 13/8 61.9% 19
23 liga (junioři U19) Hosté 27. 10. 2018 SLUNETA Ústí nad Labem 93:46 15 1 13/14 48.1% 16
19 liga (junioři U19) Domácí 14. 10. 2018 BA Sparta Praha 56:84 20 2 10/18 35.7% 24
15 liga (junioři U19) Domácí 13. 10. 2018 BA 2006´ Roudnice n.L. 75:90 27 2 15/14 51.7% 23
9 liga (junioři U19) Domácí 30. 9. 2018 Sokol Žižkov 51:99 14 6 5/8 38.5% 21
5 liga (junioři U19) Domácí 29. 9. 2018 VYS 57:72 22 3 4/12 25% 24
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 29. 9. 2018
19:00
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad
57
72
18
19
37
32
53
55
skupina A Review
3. kolo 30. 9. 2018
13:15
Válečníci Děčín
Sokol Žižkov
51
99
13
32
28
57
44
80
skupina A Review
4. kolo 13. 10. 2018
19:00
Válečníci Děčín
BA 2006´ Roudnice n.L.
75
90
19
19
43
45
62
69
skupina A Review
5. kolo 14. 10. 2018
09:00
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
56
84
13
23
27
45
36
65
skupina A Review
6. kolo 27. 10. 2018
09:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
93
46
30
15
49
27
66
36
skupina A Review
7. kolo 28. 10. 2018
13:00
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
110
47
33
13
55
31
82
42
skupina A Review
1. kolo 10. 11. 2018
09:00
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
89
50
28
7
48
24
76
32
skupina A Review
8. kolo 11. 11. 2018
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
69
80
13
16
38
34
50
56
skupina A Review
9. kolo 24. 11. 2018
17:00
Sokol Žižkov
Válečníci Děčín
129
60
43
13
72
25
105
52
skupina A Review
10. kolo 25. 11. 2018
11:00
Sokol Vyšehrad
Válečníci Děčín
71
74
22
14
43
31
59
49
skupina A Review
11. kolo 8. 12. 2018
11:00
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
89
54
21
10
47
18
68
30
skupina A Review
12. kolo 9. 12. 2018
10:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín
107
78
32
18
54
41
82
68
skupina A Review
13. kolo 5. 1. 2019
10:00
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
66
81
14
18
21
39
39
61
skupina A Review
14. kolo 6. 1. 2019
10:00
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
65
85
12
26
29
45
50
61
skupina A Review
1. kolo 19. 1. 2019
16:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
109
60
34
12
55
25
81
39
play-out A Review
2. kolo 20. 1. 2019
15:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín
95
75
25
15
41
34
59
51
play-out A Review
3. kolo 2. 2. 2019
09:00
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
81
57
17
13
39
29
66
48
play-out A Review
5. kolo 14. 2. 2019
18:00
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
56
75
13
20
28
40
43
57
play-out A Review
7. kolo 26. 2. 2019
17:00
Válečníci Děčín
BA 2006´ Roudnice n.L.
57
78
12
18
31
35
47
56
play-out A Review
6. kolo 2. 3. 2019
13:15
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad
53
58
8
17
21
28
44
45
play-out A Review
8. kolo 3. 3. 2019
09:00
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
72
80
17
25
35
41
57
57
68
68
play-out A Review
10. kolo 17. 3. 2019
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
65
90
19
26
31
48
45
73
play-out A Review
11. kolo 30. 3. 2019
10:00
Sokol Vyšehrad
Válečníci Děčín
71
76
23
12
38
28
50
47
play-out A Review
12. kolo 31. 3. 2019
14:00
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
95
64
32
19
56
31
81
49
play-out A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 kvalifikace o extraligu 5 4
2019/20 nadregionální soutěž 2 38
2019/20 kvalifikace o ligu 3 4
2018/19 liga 7 26
2017/18 liga 3 35
2016/17 liga 6 31
2015/16 liga 6 32

články