Matěj Anderle

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
230
Procento vítězství
42.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A BK Děčín 6 - 0.7 0.3 /0.3 0 0/0.7 0.0 1.0 -1.0
2011/12 mladší žáci U14 - liga A BK Děčín 3 - 0.7 0.3 /0.3 0 0/0.7 0.0 1.3 -1.3
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A BK Děčín 14 - 3.6 1.4 0.1 0.5/1.1 46.7 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A BK Děčín 7 - 9.1 4.1 0.1 0.4/0.9 50.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B BK Horejsek Děčín 14 - 9.4 3.9 0.1 1.1/2.9 40.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BK Děčín A 14 - 19.1 7.2 0.4 3.6/6.5 56.0 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A BK Horejsek Děčín 12 - 18.8 7.7 0.3 2.5/4.8 52.6 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sj. BK Litoměřice 8 - 13.1 6 0 1.1/2.9 39.1 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Sj. BK Litoměřice 2 - 16.5 7 0 2.5/4 62.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. A Sj. BK Litoměřice 2 16.5 4.5 2 0 0.5/2 25.0 1.0 1.5
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Sj. BK Litoměřice 2 25.0 16.0 8 0 0/1.5 0.0 3.5 15.0
2014/15 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 20 - 11.1 4.1 0.4 1.9/3.3 57.6 - -
2014/15 žáci U15 - skupina B Slavoj Litoměřice 14 - 14.8 5.9 0.4 1.9/3.8 49.1 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Slavoj Litoměřice 15 - 14.1 4.8 0.8 2.1/4.7 45.1 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-4 místo BK Děčín U15 3 - 35.3 14.7 0.3 5/8.3 60.0 - -
2014/15 kadeti U17 - předkolo play-off A Válečníci Děčín 2 - 16.5 6 1 1.5/3.5 42.9 - -
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B Slavoj Litoměřice 3 29.7 16.3 5.7 0.3 4/5.7 70.6 3.0 16.0
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo Slavoj Litoměřice 2 25.5 12.0 5 0 2/2 100.0 1.0 8.0
2015/16 junioři U19 - skupina A BK Děčín 18 - 10.8 3.3 0.8 1.7/2.5 66.7 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 17 - 7.9 2.5 /2.5 0.6 1.2/2.1 60.0 2.5 4.6
2015/16 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 4 - 2.3 0 /0 0.5 0.8/1 75.0 1.3 0.8
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR Slavoj Litoměřice 2 8.0 1.0 0.5 /2.5 0 0/0 0.0 0.5 -2.0
2016/17 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 7 - 12.6 3 1.9 1/1.7 58.3 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 10 10.0 5.1 1.3 /2.7 0.7 0.4/0.6 66.7 1.5 3.3
2016/17 kadeti U17 - skupina B Válečníci Děčín 2 - 22.5 8 1 3.5/4.5 77.8 - -
2016/17 junioři U19 - play-out A Válečníci Děčín 7 - 8.0 2.6 0.9 0.3/0.9 33.3 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out Slavoj Litoměřice 4 20.3 13.8 3.8 /6 1.8 1/2.3 44.4 2.5 12.0
2017/18 junioři U19 - play-out A Válečníci Děčín 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 Muži - OP-muží 1-3 BK Děčín juniorka 2 - 5.5 1 1 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 6 21.2 5.8 0.5 /2.2 1.5 0.3/0.7 50.0 2.0 2.7
2018/19 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 2 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A Válečníci Děčín 5 - 10.2 2 2 0.2/0.4 50.0 - -
Průměr za kariéru 28.8 2.4 11.0 3.9 0.5 1.5/2.7 184.9 2.1 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BK Klatovy 15. 2. 2014 2013/14
2B body 15 Slavoj Litoměřice 19. 1. 2014 2013/14
3B body 5 Lions J. Hradec 10. 1. 2016 2015/16
Obranné doskoky 12 Sokol pražský 2. 2. 2019 2018/19
Útočné doskoky 3 NH Ostrava 22. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 14 Sokol pražský 2. 2. 2019 2018/19
Body 38 BC Kolín 30. 11. 2013 2013/14
Užitečnost 24 Sokol pražský 2. 2. 2019 2018/19
Asistence 3 BCM Orli Prostějov 29. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavoj Litoměřice 4 0:00 23.8 10.5 0.0 0.0 0.0 2.8/5.0 55.0 2.8
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 15.5 5.8 0.0 0.5 0.0 2.3/5.3 43.8 2.3
BC Kolín 2 0:00 36.5 15.0 0.0 0.0 0.0 6.5/11.0 59.1 3.0
Sokol Žižkov 5 0:00 13.8 4.4 0.0 1.4 0.0 0.8/1.6 50.0 1.8
Sokol Pražský 5 0:00 13.8 5.6 0.0 0.2 0.0 2.0/5.2 38.5 3.4
Synthesia Pardubice 4 0:00 14.3 5.5 0.0 0.8 0.0 1.0/3.8 26.7 2.0
BK Klatovy 5 0:00 11.2 5.2 2.600.0 0.2 0.0 0.2/2.2 9.1 2.0
VYS 6 0:00 8.2 2.5 0.0 0.7 0.0 1.2/2.3 50.0 1.2
BA Sparta Praha 3 22:04 15.7 4.0 60.0 2.0 50.0 1.7/2.7 62.5 2.3
TOROLA Snakes Ostrava 4 0:00 11.8 4.0 0.0 0.3 0.0 3.0/5.5 54.5 2.8
Lokomotiva Plzeň 5 0:00 9.4 4.0 0.0 0.0 0.0 1.4/2.8 50.0 1.6
BK Klatovy 2 0:00 23.5 9.0 0.0 0.0 0.0 5.5/9.0 61.1 2.5
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 11.3 4.0 0.0 0.5 0.0 1.8/3.8 46.7 1.8
Sokol Pražský 2 0:00 22.0 8.5 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 5 0:00 8.4 3.2 0.0 0.2 0.0 1.4/2.8 50.0 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 18.5 7.5 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 1.0
Slavoj Č. Brod 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 3.5
BC Vysočina 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BA Sparta Praha 4 0:00 8.3 2.0 0.0 1.3 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
USK Praha 3 0:00 10.7 3.3 0.0 0.7 0.0 2.0/4.3 46.2 1.7
USK Praha 3 0:00 10.3 3.7 0.0 0.7 0.0 1.0/2.7 37.5 0.7
BK Č. Brod 2 0:00 15.5 4.5 0.0 0.5 0.0 5.0/7.5 66.7 1.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.5
Jiskra Domažlice 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 8.7 2.0 0.0 1.3 0.0 0.7/1.7 40.0 1.7
Sokol Josefov 2 0:00 12.5 5.5 100.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 24.0 12.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Sokol Písek 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Sokol Písek 1 0:00 22.0 8.0 100.0 1.0 100.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 7.0 1.7 0.0 1.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
Sršni Sokol Písek 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.3
NH Ostrava 2 17:29 10.0 2.5 45.5 1.5 33.3 0.5/1.5 33.3 4.0
BK Loko Plzeň 3 4:08 6.3 2.0 100.0 0.3 33.3 1.3/2.7 50.0 1.7
Sokol Žižkov C 2 0:00 9.5 3.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
USK 8 0:00 2.3 0.3 100.0 0.4 100.0 0.6/0.8 83.3 1.4
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Sokol pražský 1 33:59 16.0 1.0 50.0 4.0 36.4 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Medvědi Tábor 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BK Pelhřimov 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.5 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 6.0 1.5 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 2.7
Synthesia Pardubice 3 8:12 3.0 0.3 16.7 0.7 28.6 0.3/0.7 50.0 1.7
BCM Orli Prostějov 1 18:59 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
ASK Lovosice 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Snakes Ostrava 1 21:19 7.0 2.0 50.0 1.0 33.3 0.0/2.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 11:01 6.0 0.0 0.0 2.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 12:47 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Písek 1 28:09 3.0 0.0 0.0 1.0 10.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 15:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0

články