Jáchym Cita

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Válečníci Děčín B
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
155
Procento vítězství
51%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 BK Děčín U15 8 4.3 2 0 0.3/0.5 50.0 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-4 místo BK Děčín U15 5 4.6 1.6 0 1.4/2 70.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A SLUNETA Ústí n.L. 12 1.4 0.5 /0.5 0 0.4/0.6 71.4 0.5 0.8
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Sluneta Ústí n. L. 22 6.4 1.8 /1.8 0.3 1.9/4 47.2 1.2 3.0
2015/16 žáci U15 - liga sk. A SLUNETA Ústí n.L. 12 2.5 0.5 /0.5 0.3 0.5/1.8 28.6 0.4 0.8
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 9. - 10. místo Sluneta Ústí n. L. 2 0.0 0 /0 0 0/1 0.0 - -1.0
2016/17 kadeti U17 - skupina B Válečníci Děčín 10 3.5 0.9 0.2 1.1/1.6 68.8 - -
2016/17 žáci U15 - skupina C SLUNETA Ústí n.L. 12 9.7 3.7 0.3 1.6/3 52.8 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. A SLUNETA Ústí n.L. 8 8.1 2.6 /2.6 0.8 0.6/2.5 25.0 1.9 4.4
2016/17 kadeti U17 - Skupi a o 1-4 místo Válečníci Děčín 5 6.8 1.8 0.6 1.4/4.8 29.2 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. A1 SLUNETA Ústí n.L. 2 2.0 1 /1 0 0/1 0.0 3.0 -2.0
2017/18 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 9 8.1 1.7 0.8 2.4/5.3 45.8 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A2 Válečníci Děčín 3 12.3 3.7 1 2/5 40.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 12 3.6 1.1 0.3 0.7/1.5 44.4 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A Válečníci Děčín 9 3.8 0.6 0.7 0.7/1.2 54.5 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B Válečníci Děčín 18 6.8 1.3 1.2 0.8/1.8 42.4 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 2 4.0 0.5 1 0/1 0.0 - -
2021/22 muži - skupina A Válečníci Děčín 2 1.5 0 0.5 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Válečníci Děčín B 2 20.5 5 3 1.5/2 75.0 - -
Průměr za kariéru 19.4 5.5 1.5 0.5 1.1/2.3 93.1 1.4 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BK Kladno 21. 11. 2021
2B body 5 BK Kladno 21. 11. 2021
3B body 5 ŠSK Slaný 20. 11. 2021
Body 25 ŠSK Slaný 20. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Brandýs n. L. 30. 10. 2016 2016/17
2B body 7 R&J EBC Mělník (ms) 25. 10. 2016 2016/17
3B body 5 ŠSK Slaný 20. 11. 2021 2021/22
Body 25 ŠSK Slaný 20. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 13 Sokol Nová Paka 3. 2. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
9. 10. 2021 skupina A BC Benešov 3 0 1 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 0 0 0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina B ŠSK Slaný 25 5 5 0/0 0
21. 11. 2021 skupina B BK Kladno 16 5 1 3/4 75.0
Celkem 4 44 10 7 3/4 75.0
Průměr 4 11.0 2.5 1.8 0.8/1.0 75.0
Soupeř Z B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
AŠ Mladá Boleslav 3 13.7 4.0 0.0 1.3 0.0 1.7/4.3 38.5 2.3
ŠSK Slaný 4 8.5 2.0 0.0 1.3 0.0 0.8/2.8 27.3 2.3
Válečníci Děčín B 4 7.5 2.0 0.0 0.8 0.0 1.3/2.3 55.6 1.3
BA Sparta 5 5.4 0.6 100.0 1.0 100.0 1.2/3.2 37.5 2.0
Sokol Písek 2 11.0 4.0 100.0 1.0 100.0 0.0/2.0 0.0 1.5
AŠ Mladá Boleslav 3 7.0 0.7 0.0 1.7 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
BK Kralupy 2 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BK Teplice 3 6.7 2.3 0.0 0.3 0.0 1.0/4.3 23.1 1.3
Basket Poděbrady 2 10.0 1.0 0.0 2.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BK Brandýs n. L. 2 9.5 1.5 0.0 0.5 0.0 5.0/7.0 71.4 1.0
USK Praha 2 9.5 2.5 100.0 0.5 100.0 3.0/5.0 60.0 0.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 9.0 3.0 100.0 0.5 100.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BK Brandýs n. L. 2 8.5 2.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BA Sparta Praha 3 5.7 1.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 1.3
BK Brandýs n.L. 4 4.3 1.3 250.0 0.5 100.0 0.3/2.5 10.0 1.8
BA 2006 Roudnice n.L. 3 5.3 2.3 100.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
BK Kladno 1 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 7.5 1.5 100.0 0.0 0.0 4.5/9.5 47.4 3.0
Slovan Varnsdorf 3 4.7 0.7 0.0 0.3 0.0 2.3/4.3 53.8 1.7
BC Kolín 4 3.3 1.0 0.0 0.0 0.0 1.3/4.8 26.3 1.8
Královští Sokoli 4 3.0 1.3 100.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 3 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 3.3
VYS 4 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Bol 2 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Levharti Chomutov 1 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 3 2.0 0.7 100.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 0.3
Sokol Žižkov 2 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 4 1.3 0.0 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tygři Praha 1 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 1 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Synthesia Pardubice 2 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BC Benešov 1 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha B 1 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Wolves Radotín 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -