Ondřej Fichtner

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
Válečníci Děčín
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
237
Procento vítězství
43%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A BK Děčín 6 - 0.3 0.2 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A BK Děčín 7 - 2.1 0.6 0.3 0.1/0.3 50.0 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A BK Horejsek Děčín 2 - 1.5 0 0 1.5/2 75.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 10 - 7.8 2.4 0.6 1.2/2.2 54.5 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 BK Děčín U15 2 - 10.0 4 0 2/4 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A Sluneta Ústí n. L. 5 - 9.0 1 2 1/1.8 55.6 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-4 místo BK Děčín U15 4 - 6.8 1.3 1 1.3/2 62.5 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 22 - 4.2 0.6 1 0.1/0.3 33.3 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A SLUNETA Ústí n.L. 14 - 6.7 2 /2 0.6 1/1.9 51.9 2.0 3.8
2015/16 žáci U15 - liga sk. A SLUNETA Ústí n.L. 14 - 9.4 2.9 /2.9 0.9 0.9/2.1 44.8 1.9 6.4
2015/16 kadeti U17 - play-out A Válečníci Děčín 6 - 8.8 1.3 1.5 1.7/3.5 47.6 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 14 - 11.2 2 2.1 0.8/1.2 64.7 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Kondoři Liberec 9 6.4 2.4 0.7 /1.1 0.3 0.1/0.4 25.0 0.4 2.4
2016/17 kadeti U17 - skupina B Sluneta Ústí n. L. 3 - 3.3 0.3 0.7 0.7/0.7 100.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina B Válečníci Děčín 9 - 14.1 4.3 1.3 1.4/2.3 61.9 - -
2016/17 junioři U19 - play-out A Válečníci Děčín 9 - 4.9 1 0.8 0.6/0.9 62.5 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 1 4.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -1.0
2017/18 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 14 - 9.7 2.1 1.4 1.3/2 64.3 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 22 25.4 9.1 1.8 /4.2 1.2 2/2.9 67.2 1.6 9.6
2017/18 junioři U19 - play-out A Válečníci Děčín 10 - 12.4 3.3 1.7 0.7/2.5 28.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 3 18.7 4.0 1.3 /5.3 0 1.3/2 66.7 1.0 3.3
2018/19 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 11 15.2 2.9 0.8 /1.7 0.2 0.7/1.6 44.4 1.3 3.4
2018/19 Muži - Oblastní přebor BK Děčín juniorka 5 - 9.0 2.8 1 0.4/1.2 33.3 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 10 - 12.5 3.3 0.9 3.2/6.8 47.1 - -
2019/20 junioři U19 - základní část YDEA KONDOR 3 18.7 4.7 2 /4 0 0.7/2 33.3 1.0 2.7
2019/20 junioři U19 - skupina B Válečníci Děčín 1 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 27.1 4.1 7.4 1.8 1.0 1.0/1.9 153.0 1.3 2.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 13. 10. 2018 2018/19
2B body 9 R&J EBC Mělník (ms) 17. 12. 2015 2015/16
3B body 5 BK Klatovy 1. 3. 2015 2014/15
Obranné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 10. 2. 2018 2017/18
Útočné doskoky 3 USK 6. 11. 2017 2017/18
Doskoky celkem 8 BK Loko Plzeň 24. 3. 2018 2017/18
Body 27 BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 9. 12. 2018 2018/19
Užitečnost 29 SAM Brno 11. 2. 2018 2017/18
Asistence 6 Synthesia Pardubice 27. 1. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
VYS 10 0:00 7.7 1.8 0.0 1.1 0.0 0.8/2.2 36.4 1.4
ŠSK Slaný 4 0:00 17.3 3.5 0.0 3.0 0.0 1.3/3.5 35.7 1.3
SLUNETA Ústí n. L. 7 0:00 9.0 2.4 0.0 0.9 0.0 1.6/2.7 57.9 0.6
Sokol Žižkov 7 0:00 5.9 1.4 0.0 0.7 0.0 0.9/1.7 50.0 1.7
BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 2 0:00 20.0 4.5 0.0 1.0 0.0 8.0/11.5 69.6 3.5
BA Sparta Praha 5 0:00 7.6 1.8 0.0 1.0 0.0 1.0/3.2 31.3 1.0
Slovan Varnsdorf 2 0:00 17.5 6.5 0.0 0.5 0.0 3.0/6.0 50.0 -
Synthesia Pardubice 3 20:46 11.0 3.0 69.2 0.7 15.4 3.0/4.0 75.0 0.3
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.0 2.5 100.0 1.0 100.0 0.0/0.5 0.0 0.8
SAM Brno 2 32:36 15.0 3.0 50.0 2.0 40.0 3.0/5.0 60.0 1.0
BK Klatovy 3 0:00 10.0 0.7 0.0 2.7 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
BA Sparta Praha 3 0:00 9.7 3.0 0.0 0.3 0.0 2.7/5.3 50.0 1.3
NH Ostrava 3 19:17 9.7 2.0 50.0 1.3 40.0 1.7/2.0 83.3 1.0
Snakes Ostrava 6 19:24 4.7 1.3 34.8 0.3 16.7 1.0/1.5 66.7 1.5
Sokol Pražský 3 23:16 8.3 0.7 28.6 1.7 38.5 2.0/2.7 75.0 1.3
Sj. BK Litoměřice 6 0:00 3.7 0.8 0.0 0.3 0.0 1.0/1.7 60.0 0.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 11.0 4.0 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Česká Lípa 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 5.0 0.8 0.0 1.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.8
BCM Orli Prostějov 3 20:18 6.3 0.7 33.3 1.3 33.3 1.0/1.3 75.0 2.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 4.5 1.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.8
BK Loko Plzeň 3 16:36 6.0 2.0 66.7 0.3 33.3 1.0/3.0 33.3 0.3
USK 5 13:41 3.0 0.8 40.0 0.4 28.6 0.2/0.8 25.0 1.8
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.0 0.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 7.0 3.5 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
R&J EBC Mělník 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Kolín 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
BK Brandýs n. L. 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 3 0:00 4.3 0.3 0.0 1.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
Sokol Žižkov C 2 0:00 6.5 1.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
Sokol Písek 3 12:39 4.0 1.0 25.0 0.3 12.5 1.0/1.3 75.0 -
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 6.0 1.0 100.0 1.0 100.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Snakes Ostrava 3 20:48 3.7 1.7 55.6 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BC Benešov 2 0:00 5.0 0.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 12:51 4.5 2.0 80.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Děčín Křešice 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 2 0:00 4.0 0.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
PCE 1 19:40 6.0 1.0 50.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 9:07 6.0 1.0 33.3 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 17:34 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Basket Poděbrady 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Č. Brod 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
SAM Brno 1 16:27 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
USK 1 17:30 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 1 9:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0