Sokol Žižkov

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Liga

Základní informace

Trenér

od: 26. 9. 2018 do 22. 5. 2019
Jaroslav Zima
jaroslav-zima@email.cz
774 582 784

1. asistent trenéra

od: 26. 9. 2018 do 22. 5. 2019
Ondřej Velenský
o.velensky@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 9. 1. 2019 do 28. 3. 2019
Dagmar Divišová
dasa.divisova@seznam.cz
606 834 444

Asistent trenéra

od: 28. 3. 2019 do 22. 5. 2019
Ing. Pavel Vimr
pvimr@seznam.cz
607 092 271

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I
Koněvova 19
13000 Praha 3

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
1 Viktor Tělecký 2000 192 21 22 28.8 6.7 3.3 5.4/7.9 67.8 2.5
8 Jan Chytil 2000 186 21 15 20.5 6.9 1.4 2.6/4.8 54.2 1.7
15 Jakub Škvařil 2001 188 20 13 15.2 3.8 1.5 2.8/4.8 59.7 2.5
2 Tomáš Svoboda 2001 185 20 18 10.8 2.6 1.5 1.2/1.9 62.9 2.6
7 Marek Pokorný 2001 193 20 23 8.4 2.9 0.3 1.9/3.2 58.1 2.3
10 Radim Dušek 2000 185 21 22 6.5 2.8 0.0 1.0/2.0 48.8 2.2
17 Štěpán Srp 2001 189 20 18 7.3 2.8 0.3 0.8/1.6 53.6 1.2
Mathias Machálek 2001 195 20 5 19.4 7.2 1.2 1.4/3.8 36.8 3.8
12 Jiří Balcar 2000 191 21 13 6.6 2.1 0.3 1.5/2.1 74.1 3.1
4 Jaroslav Bohata 2000 193 21 23 3.7 1.0 0.4 0.3/0.5 58.3 1.4
9 Michal Jerie 2001 175 20 16 1.8 0.4 0.3 0.3/0.4 66.7 0.4
Štěpán Spilka 2000 185 21 4 5.8 1.8 0.3 1.5/2.8 54.5 0.5
11 Jaromír Hedvik 2001 195 20 16 1.3 0.5 0.0 0.3/0.4 71.4 0.8
6 Tomáš Čurda 2001 188 20 2 10.0 3.5 0.5 1.5/2.0 75.0 2.0
14 Jiří Zídek 2000 204 21 3 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Angel Koshinov 2000 188 21 2 3.0 0.0 1.0 0.0/1.0 0.0 1.0
5 Samuel Maga 2001 180 20 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Burda R 2001 189 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
3 David Bidlo 2000 181 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nikolaos Noumeros 2001 198 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alex Gilat 2002 187 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tadeáš Manas 2001 200 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karl-Gustav Paloots 2001 203 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kryštof Plavka 2001 177 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
16 Patrik Šeda 2003 195 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matúš Skubeň 2001 190 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Rastislav Šipkovský 2001 199 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nikolajs Atanasovs 2001 200 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
18 Filip Chvalný 2000 195 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Robert Králíček 2000 192 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Samuel Lenjik 2001 180 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alon Sorani 2001 186 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
198 liga (junioři U19) Domácí 31. 3. 2019 BC Kolín 111:103 32 10 17/18 48.6% 15
194 liga (junioři U19) Domácí 30. 3. 2019 GBA Europe B 96:62 29 9 11/8 57.9% 18
193 liga (junioři U19) Hosté 17. 3. 2019 SK UP BCM Olomouc 86:101 24 11 20/14 58.8% 16
190 liga (junioři U19) Hosté 16. 3. 2019 BK Opava 85:82 24 8 10/4 71.4% 17
186 liga (junioři U19) Domácí 2. 3. 2019 BK Levharti Chomutov 95:76 30 8 11/10 52.4% 22
182 liga (junioři U19) Hosté 17. 2. 2019 GBA Europe B 86:87 22 12 7/4 63.6% 15
181 liga (junioři U19) Hosté 16. 2. 2019 BC Kolín 87:90 17 13 17/14 54.8% 22
178 liga (junioři U19) Domácí 3. 2. 2019 BK Opava 85:79 17 8 27/13 67.5% 19
176 liga (junioři U19) Domácí 2. 2. 2019 SK UP BCM Olomouc 81:95 20 6 23/6 79.3% 17
169 liga (junioři U19) Hosté 19. 1. 2019 BK Levharti Chomutov 73:76 20 7 15/12 55.6% 26
54 liga (junioři U19) Domácí 6. 1. 2019 BA Sparta Praha 80:66 20 10 10/4 71.4% 17
49 liga (junioři U19) Hosté 5. 1. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 87:99 34 5 16/16 50% 19
46 liga (junioři U19) Hosté 9. 12. 2018 BK Levharti Chomutov 43:53 15 4 11/9 55% 19
42 liga (junioři U19) Hosté 4. 12. 2018 SLUNETA Ústí nad Labem 77:64 17 8 6/7 46.2% 14
38 liga (junioři U19) Domácí 25. 11. 2018 SloVarn U19 102:55 37 6 10/11 47.6% 17
33 liga (junioři U19) Domácí 24. 11. 2018 Válečníci Děčín 129:60 43 9 16/6 72.7% 13
4 liga (junioři U19) Hosté 7. 11. 2018 VYS 35:83 34 2 9/10 47.4% 10
32 liga (junioři U19) Domácí 5. 11. 2018 VYS 113:49 38 6 19/10 65.5% 21
25 liga (junioři U19) Domácí 28. 10. 2018 BA 2006´ Roudnice n.L. 108:68 33 9 15/5 75% 14
22 liga (junioři U19) Hosté 27. 10. 2018 BA Sparta Praha 84:67 20 5 12/8 60% 14
18 liga (junioři U19) Domácí 14. 10. 2018 SLUNETA Ústí nad Labem 86:57 30 4 14/7 66.7% 6
14 liga (junioři U19) Domácí 13. 10. 2018 BK Levharti Chomutov 66:67 22 3 13/17 43.3% 18
9 liga (junioři U19) Hosté 30. 9. 2018 Válečníci Děčín 51:99 32 6 17/11 60.7% 18
6 liga (junioři U19) Hosté 29. 9. 2018 SloVarn U19 55:123 33 12 21/5 80.8% 17
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 29. 9. 2018
15:45
TJ Slovan Varnsdorf
Sokol Žižkov
55
123
6
36
21
69
36
97
skupina A Review
3. kolo 30. 9. 2018
13:15
Válečníci Děčín
Sokol Žižkov
51
99
13
32
28
57
44
80
skupina A Review
4. kolo 13. 10. 2018
17:00
Sokol Žižkov
BK Levharti Chomutov
66
67
12
23
29
38
45
49
skupina A Review
5. kolo 14. 10. 2018
10:00
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
86
57
35
14
56
37
73
46
skupina A Review
6. kolo 27. 10. 2018
17:00
BA Sparta Praha
Sokol Žižkov
84
67
23
25
40
38
67
54
skupina A Review
7. kolo 28. 10. 2018
10:00
Sokol Žižkov
BA 2006´ Roudnice n.L.
108
68
32
8
62
25
93
34
skupina A Review
8. kolo 5. 11. 2018
19:00
Sokol Žižkov
Sokol Vyšehrad
113
49
17
10
48
21
83
38
skupina A Review
1. kolo 7. 11. 2018
17:30
Sokol Vyšehrad
Sokol Žižkov
35
83
11
13
18
40
31
63
skupina A Review
9. kolo 24. 11. 2018
17:00
Sokol Žižkov
Válečníci Děčín
129
60
43
13
72
25
105
52
skupina A Review
10. kolo 25. 11. 2018
10:00
Sokol Žižkov
TJ Slovan Varnsdorf
102
55
27
15
57
30
77
41
skupina A Review
11. kolo 4. 12. 2018
20:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
77
64
21
20
37
32
59
48
skupina A Review
12. kolo 9. 12. 2018
13:00
BK Levharti Chomutov
Sokol Žižkov
43
53
9
16
26
21
38
41
skupina A Review
13. kolo 5. 1. 2019
17:30
BA 2006´ Roudnice n.L.
Sokol Žižkov
87
99
17
24
40
45
65
68
skupina A Review
14. kolo 6. 1. 2019
10:00
Sokol Žižkov
BA Sparta Praha
80
66
17
14
34
26
58
45
skupina A Review
1. kolo 19. 1. 2019
17:00
BK Levharti Chomutov
Sokol Žižkov
73
76
26
9
36
32
57
58
finálová skupina Review
3. kolo 2. 2. 2019
17:00
Sokol Žižkov
SK UP BCM Olomouc
81
95
19
25
42
43
61
65
finálová skupina Review
4. kolo 3. 2. 2019
10:00
Sokol Žižkov
BK Opava
85
79
25
18
44
38
56
56
finálová skupina Review
5. kolo 16. 2. 2019
14:00
BC Kolín
Sokol Žižkov
87
90
27
22
43
47
71
61
finálová skupina Review
6. kolo 17. 2. 2019
15:30
GBA Europe B
Sokol Žižkov
86
87
21
19
39
32
62
51
69
69
finálová skupina Review
8. kolo 2. 3. 2019
18:00
Sokol Žižkov
BK Levharti Chomutov
95
76
22
16
49
29
68
51
finálová skupina Review
9. kolo 16. 3. 2019
17:00
BK Opava
Sokol Žižkov
85
82
26
17
43
34
59
61
finálová skupina Review
10. kolo 17. 3. 2019
10:30
SK UP BCM Olomouc
Sokol Žižkov
86
101
23
31
41
54
65
79
finálová skupina Review
11. kolo 30. 3. 2019
17:00
Sokol Žižkov
GBA Europe B
96
62
26
22
48
34
68
49
finálová skupina Review
12. kolo 31. 3. 2019
10:00
Sokol Žižkov
BC Kolín
111
103
29
34
57
56
81
75
finálová skupina Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 kvalifikace o extraligu 1 4
2019/20 extraliga 2 39
2018/19 liga 2 25
2017/18 kvalifikace o ligu 1 4
2017/18 liga 2 25
2016/17 liga 8 21
2015/16 liga 8 41

články