Viktor Tělecký

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 22 let
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
288
Procento vítězství
66%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B USK Praha 5 - 6.0 2 /2 0 2/3.2 62.5 1.0 3.8
2011/12 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 4 - 18.5 8.5 0 1.5/3.3 46.2 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B USK Praha 13 - 18.5 7.5 0 3.4/6 56.4 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha A 13 - 17.7 7.3 0 3.1/4.8 64.5 - -
2012/13 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 4 - 13.5 6 0 1.5/2.5 60.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga A USK Praha 8 - 15.5 6.6 0 2.3/3.6 62.1 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off USK Praha 3 - 10.0 3 0 4/7.7 52.2 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo D USK Praha A 3 - 10.0 3.3 0 3.3/6.3 52.6 - -
2012/13 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR USK Praha 5 26.0 11.2 4 0 3.2/5 64.0 2.6 8.2
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina B USK Praha A 3 16.0 10.3 3 0 4.3/6.7 65.0 0.7 3.7
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí USK Praha A 2 16.0 12.0 3.5 0 5/7.5 66.7 2.0 -2.0
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B USK Praha 14 - 15.4 5.5 0.3 3.5/5.9 59.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B USK Praha 14 - 20.4 8.5 0 3.4/5.3 63.5 - -
2013/14 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 1 - 9.0 4 0 1/2 50.0 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga USK Praha 10 - 8.0 2.9 0.1 1.9/2.9 65.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A USK Praha 8 - 18.0 5.8 0.3 5.8/8.8 65.7 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. A USK Praha 3 25.0 9.3 3.7 0.3 1/1.7 60.0 2.0 1.3
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo USK Praha 2 22.5 10.0 4 0 2/3.5 57.1 4.0 6.0
2014/15 žáci U15 - skupina A USK Praha 8 - 19.4 8 0.3 2.6/5 52.5 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga USK Praha 16 - 13.4 3.9 1 2.6/3.6 72.4 - -
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A USK Praha 3 30.7 20.3 5.7 2.3 2/3.3 60.0 2.7 16.7
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo USK Praha 2 38.0 26.0 7.5 1.5 6.5/7.5 86.7 2.5 14.0
2015/16 kadeti U17 - základní část USK 17 - 5.9 1.4 /1.4 0.7 0.9/1.2 76.2 1.5 4.1
2015/16 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 11 - 11.9 2.8 1.3 2.5/2.7 90.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-out A USK Praha B 1 - 20.0 6 2 2/2 100.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off USK 4 - 11.5 2.8 /2.8 1.3 2.3/3.8 60.0 3.5 6.5
2016/17 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 9 - 18.0 3.2 2.4 4.2/4.8 88.4 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část USK 22 23.0 10.9 2.1 /4 1.8 1.4/2.5 55.6 1.6 8.4
2016/17 junioři U19 - play-out A Sokol Žižkov 3 - 14.3 4 1 3.3/4.7 71.4 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off USK 3 18.7 10.3 2.7 /5.7 1.3 1/1.3 75.0 3.0 5.7
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR USK 2 27.5 15.0 5 /10 1 2/3 66.7 3.0 11.5
2017/18 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 2 - 23.5 7.5 2.5 1/1.5 66.7 - -
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Žižkov 8 20.0 4.8 1.4 /3.9 0.4 0.9/1.8 50.0 1.8 2.6
2017/18 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 12 - 18.8 3.9 2.2 4.4/5.8 76.8 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina Sokol Žižkov 9 - 21.6 5.4 1.3 6.7/9.6 69.8 - -
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Žižkov 4 24.0 11.5 2.5 /4 1.3 2.8/3.5 78.6 2.0 12.0
2018/19 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 12 - 22.6 6.1 2.3 3.7/5 73.3 - -
2018/19 muži - Základní fáze Sokol Žižkov D 15 - 29.1 4.8 4.3 6.5/8.9 73.7 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina Sokol Žižkov 10 - 36.2 7.5 4.6 7.4/11.4 64.9 - -
Průměr za kariéru 36.0 4.8 16.0 4.7 1.1 3.2/4.8 322.7 2.2 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 15 BSK Fenix Modřany A 15. 3. 2019 2018/19
2B body 15 Sj. BK Litoměřice 24. 11. 2012 2012/13
3B body 9 BC Kolín 16. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 4 Sokol Písek 19. 2. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 Sokol Šlapanice 25. 3. 2018 2017/18
Doskoky celkem 5 Sokol Šlapanice 25. 2. 2018 2017/18
Body 54 BSK Fenix Modřany A 15. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 29 Sokol Šlapanice 25. 3. 2018 2017/18
Asistence 6 Sokol Šlapanice 25. 3. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SLUNETA Ústí n. L. 8 0:00 16.5 4.0 0.0 1.6 0.0 3.6/5.4 67.4 3.3
VYS 6 0:00 18.5 5.8 0.0 1.0 0.0 3.8/4.0 95.8 2.7
Sokol Pražský 5 0:00 21.8 6.8 0.0 1.0 0.0 5.2/7.6 68.4 2.4
Levharti Chomutov 4 0:00 26.0 6.8 0.0 2.3 0.0 5.8/9.3 62.2 3.0
Sj. BK Litoměřice 5 0:00 20.4 9.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.4 57.1 1.4
Válečníci Děčín 5 0:00 19.2 4.2 0.0 2.8 0.0 2.4/3.6 66.7 2.4
Sršni Sokol Písek 8 0:00 11.8 3.9 1.033.3 0.0 0.0 4.0/5.9 68.1 2.9
Sokol Pražský 5 0:00 18.2 7.2 0.0 0.0 0.0 3.8/7.4 51.4 2.2
Sokol Vyšehrad 5 0:00 17.2 7.2 0.0 0.0 0.0 2.8/4.8 58.3 1.2
BA Sparta Praha 3 0:00 27.3 4.3 0.0 5.0 0.0 3.7/4.0 91.7 2.7
TJ Košíře 2 0:00 39.0 8.0 0.0 5.5 0.0 6.5/8.5 76.5 2.0
Synthesia Pardubice 5 13:52 15.2 3.8 67.9 2.0 52.6 1.6/3.2 50.0 2.4
BA 2006 Roudnice n.L. 3 0:00 24.0 7.7 0.0 2.0 0.0 2.7/5.3 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 7 6:38 9.7 2.0 93.3 1.4 62.5 1.4/2.6 55.6 3.1
BK Opava 2 0:00 34.0 7.0 0.0 3.5 0.0 9.5/14.0 67.9 2.5
Sokol Pražský 4 0:00 16.8 6.5 0.0 0.0 0.0 3.8/6.0 62.5 3.3
TJ ČZU Praha 2 0:00 33.0 3.5 0.0 5.5 0.0 9.5/12.5 76.0 2.0
Sokol Dolní Počernice A 2 0:00 28.5 4.5 0.0 3.0 0.0 10.5/12.5 84.0 4.0
Sokol Žižkov B - TESLA 2 0:00 28.0 5.0 0.0 4.5 0.0 4.5/7.5 60.0 4.0
BSK Fenix Modřany A 1 0:00 54.0 6.0 0.0 9.0 0.0 15.0/20.0 75.0 3.0
Sršni Sokol Písek 4 0:00 13.0 5.3 0.0 0.3 0.0 1.8/4.3 41.2 2.5
Slavoj Litoměřice 4 0:00 12.8 4.8 0.0 0.5 0.0 1.8/3.3 53.8 2.5
ŠSK Slaný 3 0:00 17.0 4.3 0.0 2.3 0.0 1.3/2.3 57.1 1.0
BK Děčín A 2 0:00 24.0 11.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BC Kolín 2 0:00 23.5 10.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 0.5
BA Sparta 4 0:00 11.8 5.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 1.3
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 15.3 5.3 0.0 0.3 0.0 3.7/6.3 57.9 3.3
BK Klatovy 2 0:00 23.0 8.0 0.0 0.5 0.0 5.5/8.0 68.8 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 22.0 9.5 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.5
NH Ostrava 2 0:00 20.0 5.0 0.0 2.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.0
Žižkov Falcons C 2 0:00 19.5 6.0 0.0 1.0 0.0 4.5/5.5 81.8 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 19.0 6.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Pražský 3 17:34 12.3 2.7 61.5 2.0 40.0 1.0/1.3 75.0 2.0
Sokol Motol A 2 0:00 18.0 1.5 0.0 4.5 0.0 1.5/3.5 42.9 4.5
Stavební fakulta A 1 0:00 36.0 5.0 0.0 6.0 0.0 8.0/10.0 80.0 1.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 17.5 8.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 17.0 5.0 0.0 0.5 0.0 5.5/7.5 73.3 2.5
Synthesia Pardubice 4 0:00 7.5 2.3 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.7 52.2 2.0
BK Kladno 1 0:00 30.0 11.0 0.0 0.0 0.0 8.0/9.0 88.9 3.0
Sokol Písek 3 18:09 9.7 2.3 63.6 0.7 33.3 3.0/3.3 90.0 0.7
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.5
BCM Orli Prostějov 2 21:25 12.5 2.5 50.0 2.5 62.5 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 25.0 4.0 0.0 2.0 0.0 11.0/13.0 84.6 2.0
BK Loko Plzeň 4 10:45 6.0 1.0 44.4 1.0 40.0 1.0/1.5 66.7 1.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 12.0 2.5 0.0 1.0 0.0 4.0/4.5 88.9 1.5
TJ Sokol Pražský 1 0:00 23.0 10.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.0
BA Sparta Praha 2 11:57 11.5 2.0 100.0 2.0 57.1 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Pelhřimov 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.5
NH Ostrava 2 23:53 11.0 2.5 71.4 2.0 30.8 0.0/1.0 0.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 22.0 7.0 0.0 1.0 0.0 5.0/5.0 100.0 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 3 0:00 7.3 2.0 0.0 0.0 0.0 3.3/3.3 100.0 2.7
Slavoj Č. Brod 1 0:00 21.0 8.0 0.0 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 18.0 3.0 0.0 2.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
Snakes Ostrava 2 22:48 8.5 1.5 42.9 1.5 33.3 1.0/2.0 50.0 2.5
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 16.0 4.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
OLM 2 21:19 6.5 1.5 60.0 1.0 28.6 0.5/0.5 100.0 3.0
Sršni Písek 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Loko Plzeň 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 1.0
Sokol Písek 1 20:08 11.0 2.0 66.7 2.0 66.7 1.0/2.0 50.0 -
BK Pardubice 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Vysočina 2 11:50 5.0 2.0 57.1 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BC Benešov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
PORG Basket 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
Sokol Josefov 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Slavoj Litoměřice 1 27:15 6.0 2.0 50.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha B 1 26:09 5.0 1.0 20.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Žižkov C 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 1 12:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0