Radim Dušek

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
Sokol Žižkov D
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
205
Procento vítězství
52.7%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 5 - 2.8 1.4 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B USK Praha 8 - 1.4 0.6 0 0.1/0.6 20.0 - -
2013/14 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 2 - 20.0 10 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A USK Praha 5 - 1.2 0.6 0 0/0.4 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off USK Praha 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. A USK Praha 3 0.3 0.7 0.3 0 0/0 0.0 0.3 0.3
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo USK Praha 2 1.0 0.0 0 0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2014/15 žáci U15 - skupina A USK Praha 14 - 1.8 0.9 0 0.1/0.5 14.3 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga USK Praha 11 - 0.8 0.3 0 0.3/0.4 75.0 - -
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A USK Praha 3 4.0 1.3 0.3 0 0.7/0.7 100.0 0.7 -
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo USK Praha 2 5.0 1.0 0 0 1/1 100.0 - 3.5
2015/16 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 4 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 18 - 3.3 1.3 0 0.8/2.2 35.0 - -
2015/16 kadeti U17 - Základní fáze Sokol Žižkov 18 - 25.4 11.2 0.3 2.2/5.7 39.2 - -
2015/16 kadeti U17 - play-out A USK Praha B 3 - 8.0 3.3 0 1.3/2 66.7 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 4 - 3.0 1.3 0 0.5/1.3 40.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Kondoři Liberec 18 16.6 5.0 2.1 /4.2 0 0.9/1.6 55.2 2.2 3.1
2016/17 junioři U19 - play-out A Kondoři Liberec 6 - 5.3 1.7 0.3 1/3 33.3 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 3 27.0 5.7 1.7 /3.7 0 2.3/4.3 53.8 2.0 6.3
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Žižkov 8 2.0 0.3 0.1 /0.1 0 0/0.3 0.0 0.5 -0.9
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Žižkov 4 10.8 1.3 0.3 /2 0 0.8/1 75.0 0.5 -
2018/19 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 12 - 6.9 2.9 0 1.1/2.6 41.9 - -
2018/19 muži - Základní fáze Sokol Žižkov D 14 - 8.1 3.6 0.1 0.7/1.8 40.0 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina Sokol Žižkov 10 - 6.0 2.6 0 0.8/1.2 66.7 - -
2019/20 muži - Základní fáze Sokol Žižkov D 13 - 7.2 3 0.2 0.5/0.7 66.7 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Žižkov D 7 - 8.9 3 0.7 0.7/1.1 62.5 - -
Průměr za kariéru 22.2 2.3 6.1 2.6 0.1 0.7/1.7 115.0 1.6 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 VSK MFF UK A 15. 11. 2021
2B body 5 TJ ČSA 12. 11. 2021
3B body 4 CTS Basket 20. 10. 2021
Body 16 CTS Basket 20. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 USK Praha C 11. 2. 2016 2015/16
2B body 23 Sokol Horní Počernice 27. 11. 2015 2015/16
3B body 4 CTS Basket 20. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 6 Snakes Ostrava 12. 11. 2016 2016/17
Útočné doskoky 6 Slavoj Litoměřice 11. 12. 2016 2016/17
Doskoky celkem 9 USK 11. 4. 2017 2016/17
Body 46 Sokol Horní Počernice 27. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 12 USK 11. 4. 2017 2016/17
Asistence 2 Snakes Ostrava 12. 11. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
5. 10. 2021 Základní fáze Sokol Pražský C 2 1 0 0/0 0
15. 10. 2021 Základní fáze Meteor TLC A 8 4 0 0/0 0
20. 10. 2021 Základní fáze CTS Basket 16 2 4 0/0 0
27. 10. 2021 Základní fáze Sokol Kbely B 8 2 1 1/2 50.0
12. 11. 2021 Základní fáze TJ ČSA 11 5 0 1/2 50.0
15. 11. 2021 Základní fáze VSK MFF UK A 10 4 0 2/2 100.0
26. 11. 2021 Základní fáze Aritma Praha 7 3 0 1/2 50.0
Celkem 7 62 21 5 5/8 62.5
Průměr 7 8.9 3.0 0.7 0.7/1.1 62.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Sokol Kbely 4 0:00 24.8 11.3 0.0 0.5 0.0 0.8/1.8 42.9 3.3
BA Sparta Praha 5 0:00 6.8 2.0 0.0 0.4 0.0 1.6/3.6 44.4 2.2
Stavební fakulta A 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 40.0 2.3
BSK Fenix Modřany A 3 0:00 10.3 3.7 0.0 0.7 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Motol A 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
Žižkov Falcons C 3 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
NH Ostrava 2 31:33 11.0 4.5 50.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
TJ Košíře 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3
VYS 4 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 1.5
USK 4 25:05 5.3 1.8 46.7 0.0 0.0 1.8/3.8 46.7 2.3
Válečníci Děčín 3 0:00 6.7 2.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 3.0
BK Opava 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 2.5
BC Kolín 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
TJ ČZU Praha 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 1.5
Levharti Chomutov 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
Sokol Žižkov 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 1.3
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 1.0
CTS Basket 1 0:00 16.0 2.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Sokol Žižkov B - TESLA 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 -
Sokol Kbely A 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 2 14:30 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ ČSA 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
VŠTJ Medicina A 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VSK MFF UK A 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Dolní Počernice A 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 16:10 4.5 2.0 33.3 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 2.7
BA Sparta 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 2 26:03 4.5 2.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Meteor TLC A 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kbely B 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Slavoj Litoměřice 2 12:31 4.0 1.5 37.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Aritma Praha 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Žižkov C 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Válečníci Děčín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Děčín A 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Pražský 1 8:41 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BC Kolín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 1 10:59 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Loko Plzeň 2 6:56 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Kladno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OLM 2 8:31 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Pražský 3 0:00 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
Sokol Písek 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Pelhřimov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Klatovy 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Pražský C 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TOROLA Snakes Ostrava 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BC Benešov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SP BASKET 1 4:22 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Opava B 1 19:46 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 5:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 2 2:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
PLZ 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek 1 2:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršni Sokol Písek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -