David Bidlo

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
Sokol Žižkov D
Výška
181 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
200
Procento vítězství
72.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 4 - 13.0 6.5 0 0/0.5 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B USK Praha 11 - 1.5 0.7 0 0.1/0.2 50.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha A 18 - 12.2 5.7 0 0.8/2.2 38.5 - -
2012/13 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 2 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga A USK Praha 8 - 0.9 0.4 0 0.1/0.3 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off USK Praha 2 - 0.0 0 0 0/1 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo D USK Praha A 3 - 6.3 2.3 0 1.7/1.7 100.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR USK Praha 5 4.8 0.8 0.4 0 0/0.4 0.0 0.6 -1.4
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina B USK Praha A 3 16.0 6.3 3 0 0.3/1 33.3 1.0 0.7
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí USK Praha A 2 16.0 8.0 4 0 0/3 0.0 1.5 -0.5
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B USK Praha 4 - 4.8 2 0.3 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B USK Praha 14 - 9.4 4.4 0.1 0.4/1.2 29.4 - -
2013/14 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 2 - 10.5 5 0 0.5/2 25.0 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga USK Praha 7 - 3.1 1.4 0 0.3/1.7 16.7 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A USK Praha 8 - 9.8 4.4 0 1/2 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off USK Praha 3 - 14.3 6.7 0 1/3 33.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. A USK Praha 3 27.0 13.0 4.7 0.7 1.7/4 41.7 3.3 8.7
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo USK Praha 2 18.0 4.0 1 0 2/3 66.7 3.5 1.0
2014/15 žáci U15 - skupina A USK Praha 12 - 13.0 5.6 0.3 0.8/1.8 45.5 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga USK Praha 14 - 5.1 2.1 0.1 0.5/1.1 43.8 - -
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A USK Praha 3 15.3 7.0 2.3 0.3 1.3/1.7 80.0 3.3 2.7
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo USK Praha 2 15.5 6.0 3 0 0/0 0.0 3.5 2.0
2015/16 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 16 - 10.7 3.3 1 1.1/2.1 51.5 - -
2015/16 kadeti U17 - play-out A USK Praha B 6 - 12.2 4.2 1.2 0.3/1.5 22.2 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A Kondoři Liberec 5 - 8.0 3 0.4 0.8/2.4 33.3 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část USK 5 4.6 1.0 0.2 /0.4 0.2 0/0.2 0.0 0.6 0.6
2016/17 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 5 - 11.8 4.4 0.8 0.6/1 60.0 - -
2016/17 kadeti U17 - finálová skupina USK Praha B 6 - 6.8 2.3 0.3 1.2/1.7 70.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-out A Kondoři Liberec 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off USK 3 1.0 0.7 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 - 0.3
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR USK 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 10 - 7.1 1.8 0.6 1.7/2.3 73.9 - -
2017/18 muži - Základní fáze Žižkov Falcons C 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - Základní fáze Sokol Žižkov F 2 - 8.5 1.5 1.5 1/1 100.0 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina Sokol Žižkov 5 - 1.8 0.6 0.2 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Žižkov D 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 25.0 1.6 7.5 3.0 0.3 0.6/1.4 139.4 1.9 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 VSK MFF UK A 15. 11. 2021
Body 4 VSK MFF UK A 15. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Levharti Chomutov 10. 12. 2017 2017/18
2B body 13 Sokol Vyšehrad 9. 3. 2013 2012/13
3B body 4 Sokol Vyšehrad 17. 1. 2016 2015/16
Obranné doskoky 1 Slavoj Litoměřice 19. 3. 2017 2016/17
Útočné doskoky 1 BCM Orli Prostějov 16. 1. 2017 2016/17
Doskoky celkem 2 Slavoj Litoměřice 19. 3. 2017 2016/17
Body 28 Tigers Č. Budějovice 2. 4. 2016 2015/16
Užitečnost 6 Slavoj Litoměřice 19. 3. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
15. 11. 2021 Základní fáze VSK MFF UK A 4 2 0 0/0 0
Celkem 1 4 2 / 0.0
Průměr 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 6 0:00 17.3 8.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.8
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 21.0 7.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 16.0 4.3 0.0 2.0 0.0 1.3/1.3 100.0 2.0
BK Opava 3 0:00 14.3 6.7 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.7
Sokol Pražský 6 0:00 6.3 2.7 0.0 0.0 0.0 1.0/3.7 27.3 4.0
BK Děčín A 2 0:00 18.5 9.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sršni Sokol Písek 6 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 83.3 2.2
Válečníci Děčín 4 0:00 8.5 2.8 0.0 0.8 0.0 0.8/2.5 30.0 1.5
BK Kladno 2 0:00 16.5 8.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BC Kolín 2 0:00 15.0 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 5.0
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 5.8 1.3 0.0 0.8 0.0 1.0/1.8 57.1 2.5
BC Kolín 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
Sokol Žižkov C 2 0:00 11.0 2.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
Válečníci Děčín 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 2.3
BK Klatovy 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
Sokol Pražský 5 0:00 3.2 1.6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.4
BC Benešov 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Sršni Sokol Písek 4 0:00 4.0 1.3 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VYS 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Synthesia Pardubice 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sokol Pražský 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK - Jižní Supi 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sršni Písek 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely A 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
BK Pelhřimov 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
S.H.Počernice A 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Horejsek Děčín 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BARoun.l. U17B 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
SAM BŠM Brno 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
ŠSK Slaný 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Žižkov B - TESLA 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský C 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 1.5 0.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 2.8
TJ Sokol Pražský 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Slavoj Litoměřice 2 6:40 2.5 0.5 50.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Opava 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Č. Brod 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
VSK MFF UK A 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Loko Plzeň 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 2:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 2:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -