Tomáš Svoboda

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
VSK PV A
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
245
Procento vítězství
55.9%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 18 - 2.7 1.1 0 0.4/0.7 61.5 - -
2013/14 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 7 - 16.1 7.7 0 0.7/2.1 33.3 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha A 15 - 1.3 0.5 0 0.4/0.9 42.9 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo D USK Praha A 3 - 2.3 0.7 0 1/1.3 75.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. B USK Praha A 3 12.7 4.0 2 0 0/1.7 0.0 0.7 5.3
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo USK Praha A 1 13.0 3.0 1 0 1/2 50.0 2.0 3.0
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A USK Praha 14 - 5.4 2.4 0 0.5/0.9 58.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A USK Praha 8 - 2.3 1.1 0 0/0.4 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off USK Praha 3 - 1.0 0.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B USK Praha 3 18.7 1.3 0.7 0 0/0 0.0 2.3 -0.7
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 5.- 8. místo USK Praha 2 28.5 1.0 0.5 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2015/16 žáci U15 - základní skupina A USK Praha 12 - 2.6 0.8 /0.8 0.3 0.2/0.5 33.3 2.2 0.1
2015/16 kadeti U17 - Základní fáze USK Praha C 16 - 8.5 3.5 0.3 0.6/1.5 37.5 - -
2015/16 žáci U15 - extraliga USK Praha 16 - 1.3 0.4 /0.4 0.1 0.2/0.4 42.9 0.9 0.1
2015/16 žáci U15 - MČR skupina B USK Praha 3 2.3 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.7 -0.7
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo USK Praha 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina B Sokol Žižkov C 14 - 10.9 3.5 0.9 1.1/1.8 60.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out B Sokol Žižkov C 10 - 10.4 3.2 0.7 1.9/2.8 67.9 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 2 - 15.0 5.5 1 1/1 100.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 1 - 0.0 0 0 0/2 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část USK 3 5.0 1.0 0.3 /0.7 0 0.3/0.7 50.0 0.3 0.3
2017/18 kadeti U17 - skupina B USK Praha B 10 - 11.9 3.1 1.2 2.1/3.8 55.3 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B USK Praha B 2 - 12.0 4.5 0.5 1.5/1.5 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 3 19.3 4.0 1 /3 0.7 0/0 0.0 1.3 4.3
2018/19 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 10 - 10.5 2.8 1.2 1.3/1.9 68.4 - -
2018/19 muži - Základní fáze Sokol Žižkov D 18 - 15.0 3.7 1.9 1.9/2.8 68.0 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina Sokol Žižkov 8 - 11.3 2.3 1.9 1.1/2 56.3 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov B 11 - 13.0 3.3 1.4 2.4/3.5 66.7 - -
2019/20 muži - Základní fáze Sokol Žižkov D 9 - 12.2 4.3 0.7 1.6/3 51.9 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A Sokol Žižkov B 5 - 15.0 3.8 1.8 2/4 50.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 4 - 2.0 1 0 0/0.8 0.0 - -
Průměr za kariéru 26.2 1.0 7.4 2.4 0.6 0.9/1.6 142.1 1.6 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 VŠTJ Medicina A 30. 9. 2021
Body 4 VŠTJ Medicina A 30. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 NH Ostrava 11. 3. 2018 2017/18
2B body 15 Sokol Horní Počernice 23. 10. 2015 2015/16
3B body 7 VŠTJ Medicina A 8. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 7 Synthesia Pardubice 28. 1. 2018 2017/18
Útočné doskoky 1 BK Loko Plzeň 22. 10. 2017 2017/18
Doskoky celkem 7 Synthesia Pardubice 28. 1. 2018 2017/18
Body 32 BC JETS Praha 6. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 26 Synthesia Pardubice 28. 1. 2018 2017/18
Asistence 5 BCM Orli Prostějov 11. 2. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
30. 9. 2021 Základní fáze VŠTJ Medicina A 4 2 0 0/1 0.0
4. 10. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 2 1 0 0/0 0
14. 10. 2021 Základní fáze BA Sparta A 0 0 0 0/0 0
18. 10. 2021 Základní fáze Sokol Motol A 2 1 0 0/2 0.0
Celkem 4 8 4 /3 0.0
Průměr 4 2.0 1.0 0.0 0.0/0.8 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
VYS 5 0:00 15.8 5.0 0.0 1.2 0.0 2.2/3.4 64.7 2.8
Sokol Kbely A 4 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.8 0.8
VŠTJ Medicina A 4 0:00 15.8 3.3 0.0 2.8 0.0 1.0/1.3 80.0 1.8
Levharti Chomutov 4 0:00 15.3 3.0 0.0 2.5 0.0 1.8/2.8 63.6 2.3
Královští Sokoli 4 0:00 14.5 4.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.8 57.1 1.8
Sokol Žižkov B - TESLA 4 0:00 14.5 5.8 0.0 0.5 0.0 1.5/2.3 66.7 1.3
Stavební fakulta A 4 0:00 13.8 3.5 0.0 1.5 0.0 2.3/4.0 56.3 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 4 0:00 13.8 3.8 0.0 1.5 0.0 1.8/2.8 63.6 3.8
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 13.5 2.5 0.0 2.0 0.0 2.5/3.3 76.9 1.3
Tesla Pardubice 4 0:00 12.8 3.5 0.0 1.3 0.0 2.0/3.0 66.7 2.3
TJ Sokol Kbely 4 0:00 11.0 4.3 0.0 0.8 0.0 0.3/0.8 33.3 1.3
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 10.3 3.5 0.0 0.5 0.0 1.8/3.5 50.0 1.3
TJ ČZU Praha 3 0:00 12.3 4.3 0.0 0.7 0.0 1.7/2.3 71.4 1.7
BA Sparta Praha 4 0:00 8.3 2.3 0.0 1.0 0.0 0.8/2.3 33.3 3.5
BC Vysočina 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
BSK Fenix Modřany A 2 0:00 12.5 4.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
Žižkov Falcons C 3 0:00 8.0 2.7 0.0 0.7 0.0 0.7/2.3 28.6 1.3
Sokol Dolní Počernice A 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Sokol Motol A 4 0:00 5.5 1.3 0.0 0.3 0.0 2.3/3.3 69.2 2.3
Sokol Písek 4 20:41 5.0 1.3 35.7 0.8 33.3 0.3/0.5 50.0 1.5
Synthesia Pardubice 1 44:06 19.0 5.0 62.5 1.0 20.0 6.0/10.0 60.0 -
Válečníci Děčín 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Sokol Žižkov 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.3 0.0 1.3/3.3 40.0 1.3
ŠSK Slaný 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Opava 2 0:00 8.0 1.0 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
TJ Košíře 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
NH Ostrava 1 24:25 15.0 1.0 33.3 2.0 50.0 7.0/12.0 58.3 3.0
Tygři Praha 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 3 0:00 5.0 1.3 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 0.7
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BC Kolín 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Sokol Vyšehrad 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.5 100.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 3.0 1.0 100.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 3.3
TJ Sokol Pražský 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BA Sparta Praha 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
R&J EBC Mělník 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.0 1.0 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 0.5
SAM Brno 1 17:46 8.0 3.0 75.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Pražský 5 0:00 1.2 0.4 0.0 0.0 0.0 0.4/1.2 33.3 0.6
Snakes Ostrava 1 21:54 5.0 1.0 50.0 1.0 33.3 0.0/3.0 0.0 -
Jižní Supi 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK Loko Plzeň 2 13:19 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BCM Olomouc 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 24:58 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 13:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
TOROLA Snakes Ostrava 3 2:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
BK Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0