Viktor Janda
Národnost
CZE
Ročník narození
2009 -
15 let
Aktuální klub
BA 2006 Roudnice n.L.
Kariéra
Sezony
4
Zápasy
124
Procento vítězství
44.4%
Počet klubů
1
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" | BARoun.l. U12(mix MS | 5 | 1.8 | 0.6 | 0.2 | 0/0 | 0.0 | - |
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B1" | BARoun.l. U12(mix MS | 5 | 2.2 | 0.6 | 0 | 1/1.8 | 55.6 | - |
2021/22 mladší žáci U14 - skupina B | BA 2006´ Roudnice n.L. | 10 | 3.1 | 1.1 | 0 | 0.9/2.3 | 39.1 | - |
2021/22 žáci U15 - skupina A | BA 2006 Roudnice n.L. | 2 | 1.0 | 0.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2021/22 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B | BA 2006 Roudnice n.L. | 8 | 8.6 | 4 | 0 | 0.6/2.1 | 29.4 | - |
2021/22 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8. | BA 2006 Roudnice n.L. | 12 | 7.8 | 3.4 | 0 | 0.9/3 | 30.6 | - |
2021/22 mladší žáci U14 - liga A | BA 2006´ Roudnice n.L. | 10 | 6.2 | 2.9 | 0 | 0.4/3.4 | 11.8 | - |
2022/23 mladší žáci U14 - Skupina C | BA 2006´ Roudnice n.L. | 12 | 4.7 | 2.1 | 0 | 0.5/1.9 | 26.1 | - |
2022/23 žáci U15 - Skupina B | BA 2006 Roudnice n.L. | 8 | 6.3 | 2.8 | 0 | 0.8/3.4 | 22.2 | - |
2022/23 žáci U15 - skupina B1 | BA 2006 Roudnice n.L. | 6 | 5.8 | 2.3 | 0 | 1.2/2.3 | 50.0 | - |
2022/23 mladší žáci U14 - liga B | BA 2006´ Roudnice n.L. | 14 | 7.3 | 3.1 | 0.1 | 0.8/2.6 | 29.7 | - |
2023/24 žáci U15 - Skupina D | BA 2006 Roudnice n.L. | 14 | 18.3 | 7.6 | 0.7 | 1/3 | 33.3 | - |
2023/24 kadeti U17 - Skupina A | BA 2006´Roudnice n. L. B | 6 | 5.7 | 2 | 0.5 | 0.2/0.8 | 20.0 | - |
2023/24 kadeti U17 - skupina A o 1. - 4. místo | BA 2006´Roudnice n. L. B | 4 | 3.0 | 0.8 | 0.5 | 0/1 | 0.0 | - |
2023/24 žáci U15 - Skupina C + D o 1. - 8. místo | BA 2006 Roudnice n.L. | 8 | 11.1 | 3.8 | 0.5 | 2.1/3.8 | 56.7 | - |
Průměr za kariéru | 31.0 | 7.3 | 3.0 | 0.2 | 0.8/2.4 | 101.1 | 1.9 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. 9. 2023 | Skupina D | Basket Poděbrady | 11 | 5 | 0 | 1/2 | 50.0 |
24. 9. 2023 | Skupina D | Slavoj Č. Brod | 20 | 8 | 0 | 4/9 | 44.4 |
8. 10. 2023 | Skupina D | BK Kralupy | 11 | 5 | 0 | 1/3 | 33.3 |
21. 10. 2023 | Skupina D | BK Brandýs n. L. B | 18 | 9 | 0 | 0/2 | 0.0 |
22. 10. 2023 | Skupina D | Pandy Čelákovice | 12 | 5 | 0 | 2/4 | 50.0 |
4. 11. 2023 | Skupina A | BKDěč | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
5. 11. 2023 | Skupina A | BKÚstn.L. U17B | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
11. 11. 2023 | Skupina D | Var U14 | 16 | 6 | 1 | 1/6 | 16.7 |
12. 11. 2023 | Skupina D | Var U14 | 13 | 4 | 1 | 2/4 | 50.0 |
16. 11. 2023 | Skupina D | R&J EBC Mělník | 10 | 5 | 0 | 0/0 | 0 |
2. 12. 2023 | Skupina D | Slavoj Č. Brod | 15 | 6 | 1 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | Skupina D | Basket Poděbrady | 20 | 7 | 2 | 0/2 | 0.0 |
6. 1. 2024 | Skupina A | BKÚstn.L. U17B | 7 | 2 | 1 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | Skupina A | BKDěč | 6 | 1 | 1 | 1/2 | 50.0 |
13. 1. 2024 | Skupina D | BK Kralupy | 24 | 12 | 0 | 0/3 | 0.0 |
20. 1. 2024 | Skupina A | Baník Most | 12 | 6 | 0 | 0/3 | 0.0 |
21. 1. 2024 | Skupina A | BK Sokolobv | 7 | 2 | 1 | 0/0 | 0 |
27. 1. 2024 | Skupina D | Pandy Čelákovice | 25 | 10 | 1 | 2/4 | 50.0 |
28. 1. 2024 | Skupina D | BK Brandýs n. L. B | 26 | 10 | 2 | 0/2 | 0.0 |
30. 1. 2024 | Skupina D | R&J EBC Mělník | 35 | 14 | 2 | 1/1 | 100.0 |
25. 2. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BK Lions J. Hradec | 13 | 5 | 0 | 3/4 | 75.0 |
29. 2. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | TJ Sokol Kbely | 9 | 3 | 1 | 0/2 | 0.0 |
2. 3. 2024 | skupina A o 1. - 4. místo | BK Sokolobv | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 3. 2024 | skupina A o 1. - 4. místo | BK Teplice | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
9. 3. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BK Medvědi Tábor | 13 | 5 | 0 | 3/7 | 42.9 |
10. 3. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BC Benešov | 8 | 1 | 1 | 3/4 | 75.0 |
16. 3. 2024 | skupina A o 1. - 4. místo | BKDěč | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | skupina A o 1. - 4. místo | BKDěč | 12 | 3 | 2 | 0/4 | 0.0 |
23. 3. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BK Lions J. Hradec | 21 | 8 | 1 | 2/4 | 50.0 |
24. 3. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | TJ Sokol Kbely | 12 | 5 | 0 | 2/4 | 50.0 |
13. 4. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BC Benešov | 8 | 3 | 0 | 2/2 | 100.0 |
14. 4. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BK Medvědi Tábor | 5 | 0 | 1 | 2/3 | 66.7 |
Celkem | 32 | 391 | 151 | 19 | 32/81 | 39.5 | |
Průměr | 32 | 12.2 | 4.7 | 0.6 | 1.0/2.5 | 39.5 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Slavoj BK Litoměřice | 6 | 11.7 | 5.2 | 0.0 | 1.3/2.7 | 50.0 | 1.7 |
R&J EBC Mělník | 5 | 12.0 | 5.0 | 0.4 | 0.8/1.0 | 80.0 | 2.8 |
BK Brandýs n. L. B | 2 | 22.0 | 9.5 | 1.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 3.0 |
Sj. BK Litoměřice | 7 | 6.3 | 2.4 | 0.1 | 1.0/4.0 | 25.0 | 2.3 |
BK Kralupy | 4 | 9.3 | 4.5 | 0.0 | 0.3/1.5 | 16.7 | 1.5 |
Pandy Čelákovice | 2 | 18.5 | 7.5 | 0.5 | 2.0/4.0 | 50.0 | 2.5 |
Slavoj Č. Brod | 2 | 17.5 | 7.0 | 0.5 | 2.0/4.5 | 44.4 | 3.0 |
BK Lions J. Hradec | 2 | 17.0 | 6.5 | 0.5 | 2.5/4.0 | 62.5 | 3.5 |
BA Lynx Liberec | 4 | 8.5 | 4.0 | 0.0 | 0.5/2.5 | 20.0 | 1.8 |
Basket Poděbrady | 2 | 15.5 | 6.0 | 1.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 2.5 |
Var U14 | 2 | 14.5 | 5.0 | 1.0 | 1.5/5.0 | 30.0 | 3.5 |
Sluneta Ústí n. L. | 6 | 3.8 | 1.7 | 0.0 | 0.5/2.7 | 18.8 | 2.0 |
Sokol Vyšehrad | 2 | 11.0 | 5.5 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.5 |
BK Levharti Chomutov | 3 | 7.0 | 3.3 | 0.0 | 0.3/1.7 | 20.0 | 2.0 |
TJ Sokol Kbely | 2 | 10.5 | 4.0 | 0.5 | 1.0/3.0 | 33.3 | 1.5 |
BK Levharti Chomutov | 3 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 2.3 |
BA Tygři Louny | 3 | 6.3 | 2.7 | 0.0 | 1.0/5.7 | 17.6 | - |
BKDěč | 4 | 4.5 | 1.0 | 0.8 | 0.3/1.5 | 16.7 | 0.8 |
BK Teplice | 4 | 4.5 | 2.0 | 0.0 | 0.5/3.0 | 16.7 | 2.3 |
BK Medvědi Tábor | 2 | 9.0 | 2.5 | 0.5 | 2.5/5.0 | 50.0 | 4.5 |
BK Brandýs n. L. | 2 | 8.5 | 3.5 | 0.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 4.0 |
BK Brandýs n.L. "B" | 2 | 8.5 | 4.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 3.5 |
BC Benešov | 2 | 8.0 | 2.0 | 0.5 | 2.5/3.0 | 83.3 | 2.5 |
Tygři Praha B | 2 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 2.0 |
BK Teplice | 3 | 4.7 | 2.0 | 0.0 | 0.7/2.7 | 25.0 | 3.0 |
Baník Most | 1 | 12.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0/3.0 | 0.0 | 2.0 |
Tygři Praha | 3 | 4.0 | 1.7 | 0.0 | 0.7/0.7 | 100.0 | 2.0 |
BK Chomutov | 2 | 6.0 | 2.5 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.0 |
Královští Sokoli | 2 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/3.5 | 28.6 | 2.5 |
Měl U12 | 2 | 5.0 | 0.5 | 0.5 | 2.5/2.5 | 100.0 | 1.0 |
BKÚstn.L. U17B | 2 | 4.5 | 1.5 | 0.5 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BK Sokolobv | 2 | 3.5 | 1.0 | 0.5 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
TJ Sokol Kbely | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
SokPečU12B | 2 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Válečníci Děčín | 4 | 1.0 | 0.3 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | 1.3 |
BA Sparta Praha | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Jižní Supi | 1 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/6.0 | 33.3 | 2.0 |
BK Klatovy | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Kral-Jun U12B | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Teplice | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Kelti U12B | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | - |