Matyáš Pažout

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
BA 2006 Roudnice n.L.
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
285
Procento vítězství
48.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BA 2006´ Roudnice n.L. 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Měl U13B 4 - 5.0 2.3 0 0.5/0.5 100.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 BARoun.l. U12(mix MS 14 - 12.9 5.8 0 1.4/2.6 51.4 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) BARoun.l. U12(mix MS 14 - 9.5 4.6 0 0.2/0.2 100.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A R&J EBC Mělník 11 - 3.2 1.3 0 0.6/1.6 38.9 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Roudnice U13B(mix) 38 - 9.0 3.4 0.3 1.3/2.7 49.5 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A R&J EBC Mělník 6 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off R&J EBC Mělník 3 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A R&J EBC Mělník (ms) 12 - 5.4 1.8 /1.8 0 1.8/2.9 60.0 0.2 4.1
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B BA 2006´ Roudnice n.L. 20 - 21.2 6.8 /6.8 0.9 5/7.9 63.7 1.8 16.6
2015/16 žáci U15 - liga sk. A R&J EBC Mělník (ms) 12 - 5.3 1.7 /1.7 0.3 1.3/1.8 68.2 0.8 3.9
2015/16 mladší žáci U14 - Kvalifikace o ligu U15 BA 2006´ Roudnice n.L. 4 - 26.3 6.5 /6.5 3 4.3/6.3 68.0 0.3 24.0
2016/17 žáci U15 - Skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 10 - 18.2 5 /5 1.5 3.7/5.6 66.1 1.1 15.2
2016/17 kadeti U17 - skupina A BARoun.l. U17B 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina B BA 2006´Roudnice n. L. B 3 - 7.7 1.3 1 2/3.3 60.0 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. A BA 2006 Roudnice n.L. 6 - 21.3 6.3 /6.3 1.7 3.7/5.7 64.7 2.2 17.2
2016/17 kadeti U17 - Skupi a o 1-4 místo BA 2006´Roudnice n. L. B 1 - 9.0 3 1 0/2 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. A1 BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 13.5 3 /3 1.5 3/4.5 66.7 2.5 9.5
2017/18 kadeti U17 - skupina A BARoun.l. U17B 11 - 9.9 1.5 1.4 2.9/3.8 76.2 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 8 - 8.1 2.9 0.1 2/2.8 72.7 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BA 2006´Roudnice n. L. B 2 - 7.0 1.5 0.5 2.5/3 83.3 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A BARoun.l. U17B 7 - 11.3 3.6 0.4 2.9/4.7 60.6 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A1 BA 2006´Roudnice n. L. B 3 - 14.7 4.7 0.7 3.3/4.7 71.4 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A1 BA 2006 Roudnice n.L. 3 - 11.7 3.3 0.7 3/6.3 47.4 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 9 21.0 8.0 1.8 /4.3 0.4 3.1/4.1 75.7 1.2 7.4
2018/19 junioři U19 - skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 11 - 8.3 1.5 1.3 1.5/2.3 68.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BARoun.l. U17B 12 - 20.4 3.8 2.9 4/5.1 78.7 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BA 2006´Roudnice n. L. B 2 - 29.5 6 4.5 4/5 80.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A BA 2006 Roudnice n.L. 9 - 13.0 4 0.7 3/4.1 73.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A BARoun.l. U17B 10 - 17.1 3 3.1 1.8/2.9 62.1 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 14 - 19.9 3 3.1 4.4/5.9 74.7 - -
2019/20 Muži - Severočeská liga mužů sk. A BA 2006 Roudnice n.L. 6 - 13.0 2 2.2 2.5/3.3 75.0 - -
2019/20 Muži - Severočeská Liga 7. - 12. BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 20.5 1.5 4.5 4/5 80.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A BA 2006 Roudnice n.L. 5 - 22.0 2.6 4.2 4.2/5.4 77.8 - -
2020/21 Muži - Oblastní přebor mužů sk. B BA 2006 Roudnice n.L. 3 - 17.3 2.3 3.7 1.7/2.3 71.4 - -
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 19.0 2 3.5 4.5/8 56.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 3 - 13.3 3 2 1.3/1.3 100.0 - -
Průměr za kariéru 31.7 0.7 12.3 3.3 1.1 2.4/3.6 254.6 1.1 3.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Česká Lípa 8. 10. 2021
2B body 6 ŠSK Slaný 17. 10. 2021
3B body 4 BK Česká Lípa 8. 10. 2021
Body 24 BK Česká Lípa 8. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 15 Sluneta Ústí n. L. 10. 2. 2016 2015/16
2B body 16 Synthesia Pardubice B 13. 2. 2016 2015/16
3B body 9 USK Praha B 6. 4. 2019 2018/19
Obranné doskoky 5 SAM Brno 27. 1. 2019 2018/19
Útočné doskoky 3 Kondoři Liberec 13. 1. 2019 2018/19
Doskoky celkem 6 SAM Brno 27. 1. 2019 2018/19
Body 39 USK Praha B 6. 4. 2019 2018/19
Užitečnost 36 Synthesia Pardubice B 13. 2. 2016 2015/16
Asistence 2 Sokol Pražský 18. 11. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
18. 9. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 3 0 1 0/0 0
1. 10. 2021 muži - Oblastní přebor Skřivánci 14 1 3 3/6 50.0
2. 10. 2021 skupina B BK Brandýs n. L. 16 3 2 4/4 100.0
8. 10. 2021 muži - Oblastní přebor BK Česká Lípa 24 3 4 6/10 60.0
17. 10. 2021 skupina B ŠSK Slaný 21 6 3 0/0 0
Celkem 5 78 13 13 13/20 65.0
Průměr 5 15.6 2.6 2.6 2.6/4.0 65.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 8 0:00 14.9 1.6 0.0 2.9 0.0 3.0/4.1 72.7 1.8
BA Sparta 7 0:00 16.0 3.9 100.0 1.6 100.0 3.6/5.7 62.5 1.7
Sokol Vyšehrad 7 0:00 15.9 3.3 0.0 2.1 0.0 2.9/4.0 71.4 0.9
VYS 7 0:00 14.1 2.4 0.0 1.7 0.0 4.1/4.4 93.5 1.1
BA Sparta Praha 5 0:00 18.0 4.0 0.0 1.8 0.0 4.6/6.4 71.9 1.2
Levharti Chomutov 4 0:00 21.3 4.3 0.0 2.5 0.0 5.3/6.5 80.8 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 7 0:00 11.7 2.7 100.0 1.0 100.0 3.3/5.0 65.7 1.1
SLUNETA Ústí n. L. 6 0:00 12.3 1.0 0.0 2.3 0.0 3.3/5.0 66.7 1.2
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 21.0 6.7 111.1 0.3 100.0 6.7/9.0 74.1 1.3
Bol U12B 4 0:00 15.5 7.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 80.0 -
BA Sparta Praha 4 0:00 15.5 4.8 100.0 1.3 100.0 2.3/4.0 56.3 -
Královští Sokoli 2 0:00 31.0 11.5 100.0 0.5 100.0 6.5/10.5 61.9 0.5
Válečníci Děčín 4 0:00 15.3 3.3 0.0 2.0 0.0 2.8/3.5 78.6 1.3
BKČ.B.U12B 4 0:00 15.0 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 0.8
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 11.8 2.4 0.0 1.2 0.0 3.4/5.4 63.0 0.6
Pod U13B 4 0:00 14.5 4.8 0.0 0.8 0.0 2.8/4.5 61.1 1.8
BK Sokolov 4 0:00 13.3 4.0 0.0 0.8 0.0 3.0/5.8 52.2 1.3
BSK - Jižní Supi 4 0:00 13.3 2.5 0.0 1.5 0.0 3.8/4.8 78.9 1.8
BA Louny 3 0:00 17.3 2.3 0.0 3.7 0.0 1.7/2.0 83.3 1.3
Tygři Praha 2 0:00 22.5 3.5 0.0 4.5 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 11.3 3.5 127.3 0.3 100.0 3.5/6.0 58.3 1.5
Levharti Chomutov 4 0:00 11.0 1.5 0.0 2.0 0.0 2.0/2.8 72.7 1.3
BK Baník Most B 3 0:00 14.3 1.7 0.0 2.3 0.0 4.0/5.3 75.0 1.7
BK Snakes Ostrava 2 0:00 21.5 3.5 100.0 3.5 100.0 4.0/4.5 88.9 0.5
Slavoj Litoměřice 4 0:00 9.3 3.5 100.0 0.0 0.0 2.3/3.5 64.3 1.3
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 18.5 5.5 100.0 1.5 100.0 3.0/3.5 85.7 0.5
Slovan Varnsdorf 3 0:00 11.0 2.7 0.0 1.3 0.0 1.7/2.7 62.5 1.0
BK Děčín juniorka 1 0:00 32.0 2.0 0.0 7.0 0.0 7.0/8.0 87.5 -
BA Sparta Praha 3 0:00 8.7 1.7 0.0 1.3 0.0 1.3/2.3 57.1 1.0
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 8.7 2.3 0.0 1.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.3
BK Česká Lípa 1 0:00 24.0 3.0 0.0 4.0 0.0 6.0/10.0 60.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 11.5 4.5 100.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 2.5
ŠSK Sla U13 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.3 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
ŠSK Slaný 1 0:00 21.0 6.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 2 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Žižkov 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 8.5 1.5 100.0 1.5 100.0 1.0/2.0 50.0 0.5
USK Praha 2 0:00 8.0 2.0 100.0 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 0.5
BK Brandýs n. L. 1 0:00 16.0 3.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 15.0 7.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Teplice A 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 27:54 14.0 4.0 57.1 1.0 100.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Skřivánci 1 0:00 14.0 1.0 0.0 3.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
Sokol Vyšehrad 4 0:00 3.3 1.3 100.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 0.8
BK Klatovy 1 0:00 11.0 3.0 100.0 1.0 100.0 2.0/3.0 66.7 2.0
USK 1 27:06 11.0 2.0 100.0 1.0 50.0 4.0/4.0 100.0 3.0
BC Kolín 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 12:53 9.0 2.0 33.3 1.0 50.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Snakes Ostrava 1 24:03 9.0 4.0 66.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
SAM Brno 1 19:19 8.0 2.0 33.3 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
Jižní Supi 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Žďár n. S. 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 20:31 5.0 0.0 0.0 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 1.0
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA LYNX Liberec 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 10:18 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -