David Vosyka

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
BK Kladno
Výška
171 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
219
Procento vítězství
55.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BK Kladno 19 - 0.3 0.1 0 0.1/0.3 16.7 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BK Kladno 13 - 2.1 0.8 0 0.4/1.4 27.8 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BK Kladno 24 - 6.6 2.8 0 1/2.4 43.1 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BK Kladno 17 - 4.6 1.9 0 0.8/1.6 50.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BK Kladno 18 - 8.9 3.9 0 1.1/2.6 41.3 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Kla U13B(kv) 32 - 13.7 6.3 0.1 0.9/2 46.0 - -
2016/17 žáci U15 - skupina A BK Kladno 3 - 6.7 2.3 0 2/4.3 46.2 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B BK Kladno 12 - 17.1 7.2 0.3 2/3.7 54.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. B BK Kladno 12 - 26.3 10.2 0.3 4.9/8.8 56.2 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B BK Kladno 2 - 27.0 10 0.5 5.5/13.5 40.7 - -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo BK Kladno 2 - 17.5 5.5 0.5 5/8.5 58.8 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BŠ Tygři Praha 14 - 13.4 4.8 0.4 2.5/4.5 55.6 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BŠ Tygři Praha 16 - 15.1 4.6 1.3 2.3/4.4 50.7 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 12 11.5 2.0 0.4 /0.8 0.3 0.2/0.2 100.0 1.1 1.8
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 3 - 8.7 2.3 1 1/2.7 37.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Tygři Praha B 6 - 11.0 3.8 0.8 0.8/1.2 71.4 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 3 - 3.7 1 0.3 0.7/1.3 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 4 18.8 3.8 1.3 /5.3 0.3 0.5/2.3 22.2 1.8 -1.3
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Kladno 3 - 6.7 1.7 0.7 1.3/3.3 40.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Kladno 4 - 12.8 5.3 0 2.3/4.3 52.9 - -
Průměr za kariéru 24.3 1.0 9.8 3.8 0.2 1.4/2.8 106.8 1.1 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BA LYNX Liberec 2. 10. 2021
2B body 9 BA Tygři Louny 18. 9. 2021
3B body 1 SKB Rokycany 12. 6. 2021
Body 18 BA Tygři Louny 18. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 AŠ Mladá Boleslav 18. 3. 2018 2017/18
2B body 19 BA 2006´ Roudnice n.L. 24. 2. 2018 2017/18
3B body 4 BA Nymburk 16. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 20. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 3 Sokol Písek 1. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 5 Sokol Písek 1. 2. 2020 2019/20
Body 45 BA 2006´ Roudnice n.L. 24. 2. 2018 2017/18
Užitečnost 8 BA Nymburk 17. 11. 2019 2019/20
Asistence 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 19. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
12. 6. 2021 skupina A TJ Sokol Kbely 7 3 0 1/2 50.0
12. 6. 2021 skupina A SKB Rokycany 6 1 1 1/6 16.7
13. 6. 2021 skupina A Jižní Supi B 7 1 1 2/2 100.0
18. 9. 2021 skupina B BA Tygři Louny 18 9 0 0/1 0.0
19. 9. 2021 skupina B BŠ Tygři Praha C 10 4 0 2/4 50.0
2. 10. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 17 6 0 5/8 62.5
3. 10. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 6 2 0 2/4 50.0
Celkem 7 71 26 2 13/27 48.1
Průměr 7 10.1 3.7 0.3 1.9/3.9 48.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 34.0 14.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 1.0
Pod U13B 4 0:00 15.5 6.8 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 62.5 1.8
BK Chomutov 2 0:00 28.5 12.5 0.0 0.0 0.0 3.5/7.5 46.7 2.5
Ben U13B 4 0:00 14.3 7.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 25.5 10.0 0.0 0.0 0.0 5.5/8.5 64.7 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 24.5 8.0 0.0 0.5 0.0 7.0/13.5 51.9 2.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 24.0 10.0 0.0 0.5 0.0 2.5/6.0 41.7 1.0
BA Tygři Louny 2 0:00 23.5 11.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 -
Snakes Ostrava 2 0:00 22.0 6.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.5
BK Chomutov 2 0:00 21.5 6.5 0.0 1.5 0.0 4.0/7.5 53.3 0.5
BK Klatovy 2 0:00 17.5 7.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 17.5 5.5 0.0 0.5 0.0 5.0/8.5 58.8 0.5
ŠSK Sla U13 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 1.3
Slavoj Litoměřice 1 0:00 32.0 12.0 0.0 1.0 0.0 5.0/15.0 33.3 2.0
BC Benešov 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Kladno 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 13.5 2.5 0.0 2.5 0.0 1.0/5.0 20.0 -
TJ Sokol Pražský 4 0:00 6.5 2.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.8
TJ Sokol Kbely 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 4.0
USK Praha 2 0:00 12.5 4.0 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
USK Praha 3 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
TJ Sokol Kbely 1 0:00 22.0 8.0 0.0 0.0 0.0 6.0/12.0 50.0 1.0
BA Sparta 6 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.5 54.5 1.0
Porg Basket 3 0:00 7.0 2.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 0.7
USK Praha 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Kbely 3 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/3.7 18.2 1.7
Sokol Pražský 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 0.5
BA Tygři Louny 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 9.0 2.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
BA LYNX Liberec 1 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Slovan Varnsdorf 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Písek 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Sokol Pražský 7 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.6/1.4 40.0 0.6
Sokol Kbely 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 5 0:00 2.6 1.2 0.0 0.0 0.0 0.2/1.0 20.0 1.4
Jižní Supi 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
VYS 1 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 -
Sokol Pražský 3 0:00 3.3 1.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 -
BŠ Tygři Praha C 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
USK Praha 7 0:00 1.3 0.6 0.0 0.0 0.0 0.1/1.1 12.5 0.4
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Teplice 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
BA Nymburk 2 13:52 4.0 0.5 50.0 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 0.5
BKDěč 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jižní Supi B 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
SKB Rokycany 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
USK Praha 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
NH Ostrava 1 15:58 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 14:24 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 15:14 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
Tygři Brno 1 19:19 4.0 2.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno B 1 15:22 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Opava 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 11:56 1.5 0.0 0.0 0.5 25.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 1 19:06 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 4:47 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek 2 14:41 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
SAM Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 8:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -