Jan Šidlichovský

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BK NAPOS Vysoká n. L.
Výška
191 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
234
Procento vítězství
49.1%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší minižáci U12 - sever Sokol Nová Paka 8 - 2.8 1 0 0.8/1.3 60.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - sever Sokol Nová Paka 10 - 6.0 2.9 0 0.2/0.6 33.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - základní SNP 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina C Sokol Nová Paka 5 - 3.2 1.4 0 0.4/1.6 25.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina C - 5x5 Sokol Nová Paka 7 - 10.0 4.7 0 0.6/1.9 30.8 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Sokol Nová Paka 38 - 3.4 1.4 0 0.5/1.7 28.6 - -
2014/15 starší minižáci U13 - základní Sokol Nová Paka-kval 4 - 1.5 0.8 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - základní TJ Sokol Jaroměř-Josefov-kval 4 - 4.5 1.8 0 1/2.8 36.4 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 2.kolo Sokol Nová Paka 2 - 6.0 2.5 0 1/3.5 28.6 - -
2014/15 starší minižáci U13 - o 7.-9.místo Sokol Nová Paka 2 - 6.0 2.5 0 1/1.5 66.7 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play off 1.kolo Sokol Nová Paka 4 - 12.5 6 0 0.5/1.5 33.3 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play-off 2.kolo Sokol Nová Paka 4 - 6.3 3 0 0.3/3.5 7.1 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - o 4.-6.místo Sokol Nová Paka 2 - 4.5 2 0 0.5/5 10.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - základní Baskeťáci TJ Sokol Josefov 10 - 8.6 3.3 0.1 1.7/3.2 53.1 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Sokol Nová Paka 20 - 4.7 1.9 /1.9 0 0.9/2.8 30.4 1.0 1.7
2015/16 starší minižáci U13 - základní TJ TJ Sokol Jaroměř- 6 - 10.8 5.2 0 0.5/2 25.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o 1.- 4.místo Baskeťáci TJ Sokol Josefov 2 - 7.5 3 0 1.5/6.5 23.1 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR A TJ TJ Sokol Jaroměř- 3 - 6.7 2.3 /2.3 0.3 1/2.3 42.9 1.7 3.7
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D Královští Sokoli 12 - 14.4 6.3 /6.3 0 1.9/5.3 36.5 1.7 9.4
2016/17 žáci U15 - skupina D Sokol Nová Paka 16 - 12.7 5.3 0.1 1.9/4.4 42.3 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. C Královští Sokoli 6 - 16.0 6.8 /6.8 0.2 1.8/2.5 73.3 3.2 12.2
2017/18 žáci U15 - skupina E Královští Sokoli 3 - 18.7 8.3 0.3 1/4 25.0 - -
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Královští Sokoli 1 - 15.0 4 1 4/4 100.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina B Synthesia Pardubice 5 - 4.0 1.8 0 0.4/1 40.0 - -
2017/18 žáci U15 - kvalifikace o ligu sk. B Královští Sokoli 2 - 18.0 7 0 4/5.5 72.7 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B Královští Sokoli 7 - 9.6 2.9 0.4 2.6/3 85.7 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 12 - 5.6 2.5 0 0.6/0.7 87.5 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pardubice B 7 - 2.6 1 0 0.6/0.9 66.7 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část BK Pardubice 3 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.3 0.3
2019/20 kadeti U17 - skupina C NAPOS Vysoká n. L. 20 - 19.4 6.9 1 2.6/4.6 56.0 - -
2020/21 muži - skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 2 - 2.5 1 0 0.5/2 25.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 3 - 11.0 3.7 0.7 1.7/2.7 62.5 - -
Průměr za kariéru 26.0 0.0 8.1 3.3 0.1 1.1/2.5 145.3 1.4 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Mariánské Lázně 12. 6. 2021
2B body 5 BK Klatovy 12. 6. 2021
3B body 1 BK Jiskra Domažlice 13. 6. 2021
Body 12 BK Klatovy 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Kondoři Liberec 27. 11. 2016 2016/17
2B body 13 BC Nový Jičín 3. 6. 2017 2017/18
3B body 3 Sokol Nová Paka 30. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 1 Sokol Písek 25. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 1 Sokol Písek 25. 2. 2020 2019/20
Body 31 BC Nový Jičín 3. 6. 2017 2017/18
Užitečnost 22 BC Kolín 2. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
12. 6. 2021 skupina B BK Mariánské Lázně 9 2 1 2/2 100.0
13. 6. 2021 skupina B BK Jiskra Domažlice 12 4 1 1/4 25.0
12. 6. 2021 skupina B BK Klatovy 12 5 0 2/2 100.0
Celkem 3 33 11 2 5/8 62.5
Průměr 3 11.0 3.7 0.7 1.7/2.7 62.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Kanonýři Josefov 4 0:00 20.8 7.5 0.0 0.8 0.0 3.5/7.3 48.3 1.3
SŠB Pardubice 4 0:00 19.3 7.8 0.0 0.0 0.0 3.8/8.5 44.1 2.8
Loko Trutnov 4 0:00 16.3 7.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.3 44.4 0.5
BC Kolín 3 0:00 20.0 9.0 100.0 0.3 100.0 1.0/2.0 50.0 2.3
Královští Sokoli 5 0:00 11.2 4.4 0.0 0.0 0.0 2.4/3.8 63.2 2.6
STHAV 4 0:00 13.5 5.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
Sokol PP Hradec Králové 4 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
BK KARA Trutnov 3 0:00 11.3 5.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 31.0 13.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 6.5 2.8 100.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 0.8
TJ Sokol Stěžery 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
ADFORS Basket Litomy 4 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/3.5 7.1 1.5
PP HK 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/5.0 30.0 1.0
TJ Svitavy 3 0:00 6.7 2.0 0.0 0.0 0.0 2.7/3.3 80.0 1.0
BSK Continental TJ J 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Vividbooks Pardub 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/5.7 17.6 1.3
KT 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/3.0 22.2 0.3
SŠB Pardubice 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Pod U13B 4 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 0.5
BA Sparta 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Pelhřimov 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
ŠSK Sla U13 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.3
BC Vysočina 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.3
Basket Poděbrady 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Hradec 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BVK Holice 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BK Mariánské Lázně 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BC Kolín 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Královští Sokoli 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Pod U17B 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BVK Holice 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Studánka Pardubic 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
Sokol Hradec Králové 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BK Opava 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Vlci Žďár 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
BC VYSOČINA 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA LYNX Liberec 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BK Pce 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 2:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -