Snakes Ostrava B

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 27. 5. 2010
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Trenér

od: 11. 8. 2020
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Adresa

BK SNAKES OSTRAVA z.s.

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Antonín Fajčák 2005 17
René Douhun 2005 17
Ricardo Lamadrid 2003 19
Ondřej Pavlíček 2005 17
Michal Štelcl 2002 164 20
Jakub Jureček 2003 0 19
Jáchym Hořínek 2005 17
Matěj Lipka 2003 19
Antonín Raška 2005 17
Sebastián Vícha 2005 17
Matěj Kopřiva 2003 190 19
Jan Jančar 2004 0 18
Jan Mika 2005 17
Jan Rybanič 2005 17
Jakub Vjačka 2004 18
Viktor Rehák 2006 16
Daniel Kočař 2002 168 20
Vojtěch Mohyla 2005 17
David Slavík 2005 17
Petr Wilk 2004 18
Robin Coufal 2005 17
Libor Kubala 2004 18
Daniel Novák 2005 17
Patrik Smuda 2005 17
Jaromír Zouhar 2002 20
Pavel Bentkowski 2005 184 17
Filip Kuzník 2005 17
Patrik Pastrňák 2002 0 20
Ondřej Šporík 2005 17
Jakub Chytil 2005 17
Lukáš Heřík 2002 148 20
Lukáš Linhart 2004 18
David Pščolka 2004 18
Jakub Vidlář 2004 198 18
René Karpjuk 2005 17
Dalibor Hynčica 2004 18
Vojtěch Menšík 2005 17
Matyas Roleček 2004 18
David Virág 2004 18
Tomáš Palát 2004 167 18
Adam Kiša 2002 20
Ondřej Mohyla 2003 19
Daniel Sedláček 2005 17
Filip Weglarz 2005 17
Vít Carbol 2005 17
Daniel Krömer 2005 17
Dominik Mrkvica 2003 19
Lukáš Smejkal 2005 17
Marek Zahradníček 2003 19
Dominik Okon 2005 17
Václav Kuboň 2003 19
Marek Ožana 2005 17
Maxim Šimeček 2005 17
Petr Haták 2005 17
Michal Hendrych 2005 17
Šimon Látka 2005 17
Bartoloměj Pecus 2005 17
Richard Vavrečka 2004 154 18
Radim Karban 2003 19
Daniel Hurník 2002 20
Adam Mališ 2004 18
Dominik Ritz 2004 18
Marek Viola 2004 18
Jakub Mužík 2004 143 18
Aleš Janota 2003 188 19
Martin Mlynář 2005 17
Vojtěch Saglena 2005 17
František Vyroubal 2004 168 18
Viktor Valenčin 2005 183 17
Pavel Krejčí 2002 198 20
Denis Možný 2002 20
Tomáš Smažák 2003 19
Ondřej Wojtovič 2005 0 17
Marco Golka 2005 17
Lukáš Kubala 2005 17
Vojtěch Ondračka 2003 19
David Sobol 2005 17
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
19391 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 29. 4. 2022 BK Lipník n.B. 83:49
19404 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 4. 2022 Basket Valmez 54:67
19400 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 19. 3. 2022 BK Snakes Ostrava B 105:49
19393 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 5. 3. 2022 KRN 54:55
19382 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 12. 2. 2022 BK NH Ostrava B 101:26
19364 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 24. 1. 2022 SK Bruntál 41:71
19346 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 22. 1. 2022 BK Lipník n.B. 40:50
19373 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 16. 1. 2022 BK Opava B 110:57
19370 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 19. 12. 2021 TBS Přerov 101:76
19359 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 20. 11. 2021 Basket Valmez 89:44
19355 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 6. 11. 2021 Basketpoint Frýdek-Místek 54:77
19348 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 30. 10. 2021 KRN 95:79
19337 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 10. 2021 BK NH Ostrava B 60:73
19336 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 18. 9. 2021 BC Nový Jičín 75:56
19328 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 11. 9. 2021 BK Opava B 38:113
19381 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí BC Nový Jičín 20:0
19409 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí BK Snakes Ostrava B 0:20
19415 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí TBS Přerov 0:20
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
11. kolo
00:00
BK Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín
20
0
skupina E Review
17. kolo
00:00
SK Bruntál
BK Snakes Ostrava B
0
20
skupina E Review
18. kolo
00:00
BK Snakes Ostrava B
TBS Přerov
0
20
skupina E Review
1. kolo 11. 9. 2021
10:00
BK Snakes Ostrava B
BK Opava B
38
113
11
25
16
54
28
90
skupina E Review
2. kolo 18. 9. 2021
14:00
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava B
75
56
21
9
39
28
53
40
skupina E Review
3. kolo 2. 10. 2021
14:30
BK Snakes Ostrava B
BK NH Ostrava B
60
73
22
21
35
34
47
56
skupina E Review
5. kolo 30. 10. 2021
10:00
BK Krnov
BK Snakes Ostrava B
95
79
20
19
45
48
68
63
skupina E Review
6. kolo 6. 11. 2021
17:00
BK Snakes Ostrava B
Basketpoint Frýdek-Místek
54
77
17
21
31
37
39
61
skupina E Review
7. kolo 20. 11. 2021
09:00
Basket Valmez
BK Snakes Ostrava B
89
44
17
13
38
17
62
30
skupina E Review
9. kolo 19. 12. 2021
10:00
TBS Přerov
BK Snakes Ostrava B
101
76
34
20
62
38
86
64
skupina E Review
10. kolo 16. 1. 2022
13:00
BK Opava B
BK Snakes Ostrava B
110
57
32
11
55
26
84
41
skupina E Review
4. kolo 22. 1. 2022
12:00
BK Snakes Ostrava B
BK Lipník n.B.
40
50
11
14
29
24
34
38
skupina E Review
8. kolo 24. 1. 2022
18:30
BK Snakes Ostrava B
SK Bruntál
41
71
16
15
24
33
36
52
skupina E Review
12. kolo 12. 2. 2022
16:00
BK NH Ostrava B
BK Snakes Ostrava B
101
26
25
6
49
17
73
22
skupina E Review
14. kolo 5. 3. 2022
16:30
BK Snakes Ostrava B
BK Krnov
54
55
15
20
31
29
42
37
skupina E Review
15. kolo 19. 3. 2022
11:30
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava B
105
49
25
12
48
29
73
42
skupina E Review
16. kolo 2. 4. 2022
13:00
BK Snakes Ostrava B
Basket Valmez
54
67
20
14
28
27
46
41
skupina E Review
13. kolo 29. 4. 2022
18:00
BK Lipník n.B.
BK Snakes Ostrava B
83
49
10
7
31
22
57
39
skupina E Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 10 20

články