Michal Pěkný

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BK Brandýs n. L.
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
296
Procento vítězství
53.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Bra U11 (D) 24 - 0.9 0.4 0 0.1/0.5 25.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina A BraU12B"B" 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace Bra 4 - 3.5 1.8 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Bra U12B"A"(ms) 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Bra U11 (D) 24 - 4.3 2 0 0.3/0.9 38.1 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále BraU12B"B" 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Soutěž Bra 4 - 0.0 0 0 0/0.5 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Bran 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Bra U12B"A"(ms) 15 - 3.1 1.3 0 0.5/1.1 50.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Bra U12B"A"(ms) 12 - 5.0 2.3 0 0.3/0.3 100.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - kvalifikace o národní finále U12 BraU12B"B" 4 - 1.3 0.5 0 0.3/1 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o národní finále MIX BK Brandýs n/L U11 M 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o národní finále U11B Bra 6 - 3.2 1.2 0 0.8/2.2 38.5 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Bra U12B"A"(ms) 21 - 7.3 2.9 0 1.6/3.5 45.9 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Bran U13B 13 - 5.2 2.2 0 0.8/2.5 34.4 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 1-3 místo Bran U13B 6 - 6.0 2.7 0 0.7/1.7 40.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B BA 2006´ Roudnice n.L. 10 - 4.0 1.6 /1.6 0.1 0.5/1.8 27.8 1.1 1.6
2016/17 žáci U15 - skupina C BK Brandýs n.L. 8 - 8.1 3.6 0 0.9/3.5 25.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA 2006´ Roudnice n.L. 10 - 9.9 3.4 /3.4 0.4 1.9/3.8 50.0 1.6 6.4
2016/17 žáci U15 - skupina C1 BK Brandýs n.L. 8 - 12.8 4.5 0.6 1.9/3.9 48.4 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Brandýs n. L. 13 - 8.6 3 0.4 1.5/2.7 54.3 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C BK Brandýs n.L. 8 - 15.3 6 0.6 1.4/4.6 29.7 - -
2017/18 žáci U15 - kvalifikace o ligu sk. A BK Brandýs n.L. 2 - 16.0 7 0.5 0.5/3 16.7 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C 1 BK Brandýs n.L. 7 - 12.1 4.3 0.4 2.3/4.3 53.3 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BARoun.l. U17B 12 - 10.7 3.6 0.7 1.5/2.3 64.3 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B BK Brandýs 13 - 10.3 4.5 0.1 1.2/1.5 75.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A BARoun.l. U17B 10 - 7.7 3.3 0.2 0.5/1.7 29.4 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 10 12.1 3.3 1.2 /1.9 0.1 0.6/0.8 75.0 0.5 4.3
2019/20 kadeti U17 - skupina B BK Brandýs n. L. 12 - 13.6 5.3 0.3 2.3/5.1 45.9 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BK Brandýs n. L. 15 - 11.3 4.1 0.3 2/4.5 44.1 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B BK Brandýs n. L. 2 - 5.0 1 0 3/5 60.0 - -
2020/21 muži - skupina B Bra 4 - 6.0 1.8 0.5 1/1.5 66.7 - -
2020/21 junioři U19 - základní část Sokol pražský 3 1.7 2.0 0 /0.3 0.7 0/0 0.0 - 2.0
2021/22 muži - skupina B Bra 4 - 2.8 1 0 0.8/2 37.5 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Brandýs n. L. 4 - 13.5 4.8 0.8 1.8/4 43.8 - -
Průměr za kariéru 26.9 0.4 6.8 2.6 0.2 1.0/2.2 113.1 0.9 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Baník Most 18. 9. 2021
2B body 8 Baník Most 18. 9. 2021
3B body 2 BA 2006 Roudnice n.L. 2. 10. 2021
Body 18 Baník Most 18. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Horejsek Děčín A 18. 3. 2017 2016/17
2B body 11 Slovan Varnsdorf (ms) 11. 2. 2017 2016/17
3B body 2 BA Nymburk 10. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 3 SAM Brno 8. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 2 BK Pardubice 15. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 4 BCM Orli Prostějov 16. 2. 2020 2019/20
Body 28 Slovan Varnsdorf (ms) 11. 2. 2017 2016/17
Užitečnost 14 Tygři JBC Brno 10. 3. 2020 2019/20
Asistence 3 SAM Brno 8. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
18. 9. 2021 skupina B Baník Most 18 8 0 2/2 100.0
19. 9. 2021 skupina B Válečníci Děčín B 10 4 0 2/6 33.3
25. 9. 2021 skupina B Slavia Praha B 2 1 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B Sokol Žižkov 7 3 0 1/4 25.0
2. 10. 2021 skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 10 1 2 2/4 50.0
3. 10. 2021 skupina B R&J EBC Mělník 16 6 1 1/4 25.0
9. 10. 2021 skupina B TJ Třebíč 2 0 0 2/2 100.0
10. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 0 0 0 0/2 0.0
Celkem 8 65 23 3 10/24 41.7
Průměr 8 8.1 2.9 0.4 1.3/3.0 41.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Kralupy 6 0:00 11.5 4.7 0.0 0.2 0.0 1.7/3.7 45.5 2.0
Sokol Vyšehrad 7 0:00 8.7 3.1 0.0 0.3 0.0 1.6/3.0 52.4 1.6
Měl U12 7 0:00 7.3 2.6 0.0 0.0 0.0 2.1/4.7 45.5 1.6
BSK - Jižní Supi 3 0:00 15.3 6.3 0.0 0.0 0.0 2.7/5.7 47.1 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 5 0:00 9.2 3.2 0.0 0.4 0.0 1.6/4.8 33.3 2.4
Levharti Chomutov 4 0:00 11.3 4.3 0.0 0.5 0.0 1.3/2.0 62.5 2.3
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
Válečníci Děčín B 4 0:00 10.8 4.3 0.0 0.5 0.0 0.8/3.3 23.1 2.3
ŠSK Slaný 3 0:00 14.0 5.0 0.0 0.3 0.0 3.0/6.0 50.0 1.7
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 12.3 5.3 100.0 0.0 0.0 1.7/4.7 35.7 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 18.5 6.5 0.0 1.0 0.0 2.5/7.5 33.3 2.0
BK Horejsek Děčín A 4 0:00 8.0 1.5 100.0 1.0 100.0 2.0/3.8 53.3 2.5
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 10.7 3.3 0.0 0.7 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Bol U12B 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Klatovy 4 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.0
Basket Poděbrady 2 0:00 14.5 5.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 14.5 4.5 0.0 1.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
Měl U13B 6 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Válečníci Děčín B 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/8.5 29.4 1.5
SKB Strakonice 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Pod U17B 1 0:00 20.0 7.0 0.0 0.0 0.0 6.0/12.0 50.0 2.0
Ben U13B 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
Thermia K. Vary 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Baník Most 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BVK Holice 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
R&J EBC Mělník 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
Bol 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 0.7
BKČ.B.U12B 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
BC Vysočina 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
Basketbal TJ Svitavy 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Tygři Louny 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Tygři JBC Brno 2 17:39 5.0 1.5 75.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Kol U12B 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.3
BK Vlci Žďár 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 11:26 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BA Nymburk 1 5:12 6.0 0.0 0.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.5 0.5 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Tygři Praha 1 24:46 5.0 1.0 20.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 18:31 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
TJ Třebíč 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Nymburk 1 7:19 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 2 5:05 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Praha B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM Brno 2 6:40 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
PCE 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -