Aleš Venzara

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
TJ Sokol BK Chrudim
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
370
Procento vítězství
52.2%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 nejmladší minižáci - SOP nejmladšího minižactva - Jih SŠB Pardubice 21 - 2.0 0.8 0 0.4/1.4 26.7 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina C SŠB Pardubice 20 - 5.7 2.3 0 1.1/3.5 31.9 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - základní část BK Pardubice 3 - 2.0 1 0 0/0.7 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 13 SŠB Pardubice 4 - 9.5 4.5 0 0.5/2.3 22.2 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - o 13.-15.místo SŠB Pardubice 2 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina A SŠB Pardubice 24 - 9.7 3.8 0 2.2/5.3 40.9 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B SŠB Pardubice 24 - 14.9 6.3 0 2.4/5.3 45.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - kvalifikace o MČR KMČR 6 - 7.8 3.3 0 1.2/3.7 31.8 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 5. - 8. místo SŠB Pardubice 4 - 15.3 6 0 3.3/5.3 61.9 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - o 9.-12. místo SŠB Pardubice 4 - 9.5 3.8 0 2/4.3 47.1 - -
2013/14 mladší žáci U14 - jih SŠB Pardubice 22 - 8.0 3.4 0 1.2/4.5 27.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - sever BK Pce 12 - 6.3 2.9 0 0.5/1.2 42.9 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - základní KMČR 4 - 7.8 3.3 0 1.3/1.5 83.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - play-off 1-4 BK Pce 2 - 13.5 6.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - o 11.místo SŠB Pardubice 2 - 9.0 4 0 1/2.5 40.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina A BK Vividbooks Pardub 16 - 11.5 5.4 0 0.8/2.2 34.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C Synthesia Pardubice B 14 - 5.4 2 0 1.4/3.7 38.5 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B Synthesia Pardubice B 8 - 7.4 2.6 0.1 1.8/4.5 38.9 - -
2014/15 starší minižáci U13 - základní BK Pardubice - kval. 4 - 7.8 3.5 0 0.8/1.5 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 2.kolo BK Vividbooks Pardub 4 - 10.3 4.5 0 1.3/2.8 45.5 - -
2014/15 starší minižáci U13 - o 1.-3.místo BK Vividbooks Pardub 2 - 14.0 6 0 2/3.5 57.1 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo C BK Pardubice - kval. 3 - 3.7 1.7 /1.7 0 0.3/1.7 20.0 0.7 1.7
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Synthesia Pardubice 18 - 8.7 3.7 /3.7 0 1.4/3.2 43.1 1.1 5.8
2015/16 žáci U15 - skupina C SŠB Pardubice 22 - 11.1 3.8 0.5 2/4.7 41.3 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Synthesia Pardubice 3 - 0.7 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 0.3 0.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 7.0 2.0 0.7 /1.7 0 0.7/0.7 100.0 0.3 2.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Skupina B Synthesia Pardubice 7 13.4 3.9 1.6 /3.9 0 0.7/1 71.4 0.7 3.1
2016/17 kadeti U17 - skupina B Tesla Pardubice 12 - 3.8 1.3 0.2 0.8/1.7 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Synthesia Pardubice 9 7.9 1.6 0.8 /2.3 0 0/0.1 0.0 1.0 0.1
2016/17 kadeti U17 - play-out B Tesla Pardubice 10 - 5.8 1.3 0.8 0.8/1.3 61.5 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Synthesia Pardubice 1 5.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -2.0
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 1 7.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.0 -4.0
2017/18 kadeti U17 - skupina B BC Chrud. 14 - 6.6 1.6 0.5 2/3.5 57.1 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B BC Chrud. 10 - 8.8 2 0.9 2.1/4 52.5 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C BC Chrud. 18 - 19.9 6.3 1.6 2.7/4.6 59.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C play-off BC Chrud. 4 - 13.8 2.8 2 2.3/5 45.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupian C final four BC Chrud. 1 - 16.0 5 2 0/2 0.0 - -
2019/20 muži - základní TJ Sokol BK Chrudim 2 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C TJ Sokol BK Chrudim 22 - 16.6 4 1.8 3.1/5.2 60.5 - -
2020/21 junioři U19 - Skupina C TJ Sokol BK Chrudim 2 - 10.0 4.5 0 1/3 33.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina C TJ Sokol BK Chrudim 4 - 9.5 1.8 1.5 1.5/4.5 33.3 - -
Průměr za kariéru 30.8 0.5 8.9 3.2 0.3 1.5/3.4 135.6 1.3 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 SŠB Pardubice 16. 10. 2021
2B body 4 SŠB Pardubice 16. 10. 2021
3B body 3 ADFORS Basket Litomyšl 20. 11. 2021
Body 16 ADFORS Basket Litomyšl 20. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Loko Trutnov 12. 1. 2019 2018/19
2B body 24 BK Ústí nad Orlicí 12. 1. 2013 2012/13
3B body 5 Sokol Vysoké Mýto 3. 11. 2018 2018/19
Obranné doskoky 4 Basket Poděbrady 22. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 2 Kondoři Liberec 14. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 4 Kondoři Liberec 14. 4. 2016 2015/16
Body 51 BK Ústí nad Orlicí 12. 1. 2013 2012/13
Užitečnost 17 BA Nymburk 11. 10. 2015 2015/16
Asistence 2 Královští Sokoli 28. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
16. 10. 2021 skupina C SŠB Pardubice 9 4 0 1/2 50.0
16. 10. 2021 skupina C SŠB Pardubice 12 0 3 3/8 37.5
20. 11. 2021 skupina C ADFORS Basket Litomyšl 16 3 3 1/6 16.7
20. 11. 2021 skupina C ADFORS Basket Litomyšl 1 0 0 1/2 50.0
Celkem 4 38 7 6 6/18 33.3
Průměr 4 9.5 1.8 1.5 1.5/4.5 33.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Ústí nad Orlicí 4 0:00 31.8 15.0 0.0 0.0 0.0 1.8/4.0 43.8 0.8
ADFORS Basket Litomyšl 6 0:00 17.7 3.8 0.0 2.5 0.0 2.5/4.8 51.7 1.8
Basketbal TJ Svitavy 6 0:00 17.2 5.5 0.0 1.2 0.0 2.7/4.0 66.7 0.7
BVK Holice 8 0:00 9.8 3.8 0.0 0.0 0.0 2.3/6.0 37.5 1.3
ADFORS Basket Litomy 5 0:00 14.0 5.8 0.0 0.0 0.0 2.4/4.6 52.2 1.4
Tesla Pardubice 4 0:00 15.0 1.0 0.0 2.8 0.0 4.8/9.8 48.7 1.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 0.3
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 29.5 9.0 0.0 3.0 0.0 2.5/3.5 71.4 0.5
BK KARA Trutnov 7 0:00 8.1 3.6 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.4 0.4
BC Kolín 6 0:00 8.8 2.8 0.0 0.3 0.0 2.2/5.2 41.9 1.7
BSK Continental TJ J 4 0:00 13.0 6.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.8 18.2 0.3
Bol 4 0:00 12.5 4.3 0.0 0.3 0.0 3.3/6.5 50.0 3.3
Sokol N. Paka 2 0:00 23.0 6.0 0.0 2.5 0.0 3.5/6.0 58.3 1.5
BK Studánka Pardubic 10 0:00 4.6 1.9 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 44.4 1.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 22.0 5.0 0.0 3.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BVK Holice 3 0:00 14.3 5.3 0.0 0.7 0.0 1.7/3.3 50.0 1.0
PP HK 4 0:00 10.3 4.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 1.3
BSK TJ Jičín 4 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 1.5
ADFORS Basket Litomyšl 4 0:00 9.3 2.0 0.0 1.5 0.0 0.8/3.5 21.4 2.0
Sokol Vysoké Mýto 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.0 0.0 1.3/6.3 20.0 2.0
BC Vysočina 4 0:00 8.3 2.3 0.0 0.5 0.0 2.3/3.5 64.3 1.5
BK Pelhřimov 4 0:00 8.0 2.3 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Sokol ZVUS Hradec Králové 6 0:00 5.0 1.8 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 1.2
Královští Sokoli 6 0:00 5.0 1.0 0.0 0.7 0.0 1.0/3.5 28.6 1.5
TJ Svitavy 4 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Kanonýři Josefov 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.5
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 7.7 2.7 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
SŠB Pardubice 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.5 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.5
BC Nový Jičín 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/7.5 26.7 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 9.0 3.5 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.5
Sokol Žižkov C 4 0:00 4.3 1.3 0.0 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 2.3
BK Přelouč 2 0:00 8.5 1.0 0.0 2.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
NH Ostrava 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 1.5
BK Studánka Pardubic 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Královští Sokoli 2 16:00 6.5 3.0 60.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
BC Kolín 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BVK Holice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Přelouč 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 21:00 8.0 2.0 28.6 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
Slavoj Litoměřice 1 22:00 8.0 4.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 1.0
Basket Poděbrady 2 12:30 3.0 1.5 37.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 1.7 0.7 100.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
BK Pelhřimov 4 1:11 1.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 0.3
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Hradec Králové "B" 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 6:30 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
TJ Jiskra Hořice 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 11:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Kanonýři Josefov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -