Baník Most

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 22. 7. 2018
Petr Hendrych
basketbalmost@seznam.cz
723 726 625

Trenér

od: 22. 7. 2018
Pavel Poliček
levapq@email.cz
608 205 987

Adresa

Sportovní klub basketbalu Baník Most, z. s.
Tř. Budovatelů 112
43401 Most

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
David Fraňo 2003 176 18 12 16.2 5.1 1.1 2.8/3.9 70.2 3.3
Jan Musil 2001 193 20 11 15.0 6.7 0.1 1.3/3.9 32.6 2.2
Lukáš Kuchta 1999 193 22 11 14.5 5.5 0.0 3.5/5.5 62.3 3.5
Petr Zuska 2001 182 20 12 12.4 4.3 0.8 1.5/3.3 45.0 1.6
Ondřej Hron 2001 183 20 11 12.0 3.7 0.9 1.8/4.0 45.5 2.3
Přemysl Marek 2001 185 20 8 3.4 1.4 0.0 0.6/0.6 100.0 0.6
Dominik Urie 2002 177 19 11 1.5 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.4
Tomáš Eibl 2002 189 19 5 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.0
Matyáš Frolík 2002 186 19 8 1.3 0.5 0.0 0.3/0.6 40.0 0.4
Radek Řeháček 2002 178 19 4 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Tomáš Konieczka 2001 170 20 5 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0 0.2
Petr Čech 2000 173 21 6 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
19205 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 21. 3. 2019 BK Kralupy junior 58:54 20 2 8/4 66.7% 13
19207 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 1. 3. 2019 BK Sokolov 85:57 17 3 14/18 43.8% 14
19198 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 12. 2. 2019 BK Teplice 67:64 24 2 13/11 54.2% 10
19197 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 2. 2019 TJ Thermia Karlovy Vary (MS) 89:78 33 1 20/5 80% 26
19191 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 19. 1. 2019 SKB Strakonice 57:77 27 4 11/4 73.3% 14
19188 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 6. 12. 2018 BK Lokomotiva Plzeň "B" 58:77 27 2 17/15 53.1% 15
19179 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 24. 11. 2018 BK Sokolov 52:66 19 2 8/5 61.5% 17
19177 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 10. 11. 2018 BK Kralupy junior 56:48 21 2 8/12 40% 16
19169 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 13. 10. 2018 TJ Thermia Karlovy Vary (MS) 47:95 38 4 7/12 36.8% 13
19170 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 4. 10. 2018 BK Teplice 61:92 38 3 7/10 41.2% 14
19163 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 29. 9. 2018 SKB Strakonice 81:76 31 5 4/7 36.4% 12
19160 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 15. 9. 2018 BK Lokomotiva Plzeň "B" 77:56 27 3 14/15 48.3% 12
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 15. 9. 2018
14:00
BK Baník Most
BK Lokomotiva Plzeň "B"
77
56
18
6
34
22
56
44
skupina A Review
2. kolo 29. 9. 2018
11:00
BK Baník Most
SKB Strakonice
81
76
22
24
39
44
67
60
skupina A Review
4. kolo 4. 10. 2018
19:30
BK Teplice
BK Baník Most
61
92
7
27
26
50
42
79
skupina A Review
3. kolo 13. 10. 2018
16:00
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Baník Most
47
95
9
23
24
44
34
71
skupina A Review
5. kolo 10. 11. 2018
10:00
BK Baník Most
BK Kralupy junior
56
48
16
12
31
29
41
41
skupina A Review
6. kolo 24. 11. 2018
12:30
BK Baník Most
BK Sokolov
52
66
18
21
31
38
37
50
skupina A Review
8. kolo 6. 12. 2018
18:15
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Baník Most
58
77
21
17
34
37
38
59
skupina A Review
9. kolo 19. 1. 2019
15:30
SKB Strakonice
BK Baník Most
57
77
19
18
29
37
38
53
skupina A Review
10. kolo 2. 2. 2019
10:00
BK Baník Most
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
89
78
15
24
34
42
63
63
skupina A Review
11. kolo 12. 2. 2019
18:30
BK Baník Most
BK Teplice
67
64
16
9
32
28
45
50
skupina A Review
13. kolo 1. 3. 2019
17:30
BK Sokolov
BK Baník Most
85
57
20
15
38
26
68
44
skupina A Review
12. kolo 21. 3. 2019
18:00
BK Kralupy junior
BK Baník Most
58
54
11
21
31
42
44
48
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 nadregionální soutěž 2 21