BK Brandýs n. L.

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 5. 5. 2019 do 14. 7. 2019
František Hubáček
hubacek.frantisek.gm@gmail.com

Adresa

BK Brandýs n.L., z.s.
Pražská
250 01 Brandýs nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jaromír Sibera 2001 185 20 3 22.7 6.0 2.0 4.7/7.3 63.6 2.0
Jan Vilím 2001 203 20 3 19.0 5.3 2.0 2.3/4.3 53.8 3.7
Ondřej Medek 2001 185 20 3 12.0 3.0 0.7 4.0/6.3 63.2 2.3
Oliver Sasín 2002 176 19 3 7.0 2.0 0.3 2.0/2.0 100.0 1.0
Tomáš Mareček 2002 168 19 3 5.3 2.3 0.0 0.7/1.3 50.0 2.7
Václav Vávra 2002 182 19 3 4.3 1.0 0.3 1.3/2.7 50.0 1.0
Statis Kandilakis 2001 173 20 3 4.0 1.0 0.0 2.0/2.7 75.0 2.3
Jiří Štepař 2001 188 20 3 2.0 0.3 0.0 1.3/1.7 80.0 0.7
Jakub Adámek 2001 176 20 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Miroslav Mašek 2002 171 19 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpán Charvát 2000 175 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Borl 2004 150 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tadeáš Beneš 2002 159 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Koželuh 2002 180 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Kolář 2003 176 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Pěkný 2003 184 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Najman 2003 194 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aleš Kejmar 2003 170 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Bařinka 2000 175 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Kejmar 2004 148 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
19196 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 8. 3. 2020 Válečníci Děčín 54:83 15 6 6/7 46.2% 21
19192 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 7. 3. 2020 Válečníci Děčín B 83:54 37 2 3/8 27.3% 17
19185 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 23. 2. 2020 AŠ Mladá Boleslav 68:85 24 10 7/7 50% 7
19182 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 22. 2. 2020 Basket Poděbrady 66:59 20 4 7/9 43.8% 14
19179 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 9. 2. 2020 BK Teplice 0:0 0 0 0/0 % 0
19176 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 8. 2. 2020 ŠSK Slaný 73:54 18 4 6/8 42.9% 17
19199 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 23. 1. 2020 BK Kralupy junior 58:79 22 3 5/2 71.4% 11
19168 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 12. 1. 2020 Válečníci Děčín B 34:57 21 2 9/10 47.4% 12
19164 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 11. 1. 2020 Válečníci Děčín 88:52 16 4 8/16 33.3% 9
19158 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 8. 12. 2019 Basket Poděbrady 51:65 16 4 7/5 58.3% 12
19153 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 5. 12. 2019 AŠ Mladá Boleslav 81:47 32 5 2/2 50% 13
19152 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 24. 11. 2019 ŠSK Slaný 81:80 28 5 10/11 47.6% 22
19147 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 23. 11. 2019 BK Teplice 71:59 22 7 6/12 33.3% 17
19129 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 21. 11. 2019 AŠ Mladá Boleslav 58:60 20 4 8/16 33.3% 8
19143 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 10. 11. 2019 BK Kralupy junior 70:73 26 5 3/9 25% 11
19115 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 9. 11. 2019 BK Kralupy junior 71:53 21 2 5/6 45.5% 16
19140 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 27. 10. 2019 Válečníci Děčín 38:55 12 3 5/4 55.6% 10
19136 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 26. 10. 2019 Válečníci Děčín B 63:46 25 2 7/12 36.8% 14
19126 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 12. 10. 2019 Basket Poděbrady 65:54 17 4 8/9 47.1% 10
19123 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 29. 9. 2019 BK Teplice 55:51 18 1 12/16 42.9% 19
19120 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 28. 9. 2019 ŠSK Slaný 72:87 32 2 17/13 56.7% 17
5 kvalifikace o ligu (junioři U19) Hosté 26. 5. 2019 BK Kralupy junior 84:90 27 3 27/13 67.5% 18
3 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 25. 5. 2019 Tygři Praha 51:152 13 3 16/7 69.6% 14
2 kvalifikace o ligu (junioři U19) Hosté 25. 5. 2019 BK Klatovy 80:88 23 10 12/10 54.5% 17
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
23. kolo
00:00
BK Brandýs nad Labem
BK Teplice
skupina B Preview
28. kolo
00:00
Válečníci Děčín B
BK Brandýs nad Labem
skupina B Preview
26. kolo
00:00
BK Brandýs nad Labem
Basket Poděbrady
skupina B Preview
24. kolo
00:00
BK Brandýs nad Labem
ŠSK Slaný
skupina B Preview
27. kolo
00:00
Válečníci Děčín
BK Brandýs nad Labem
skupina B Preview
15. kolo
00:00
BK Kralupy junior
BK Brandýs nad Labem
skupina B Preview
25. kolo
00:00
BK Brandýs nad Labem
AŠ Mladá Boleslav
skupina B Preview
1. kolo 25. 5. 2019
11:00
BK Klatovy
BK Brandýs nad Labem
80
88
24
20
39
40
61
62
skupina A Review
1. kolo 25. 5. 2019
17:00
BK Brandýs nad Labem
Tygři Praha
51
152
16
39
32
83
40
121
skupina A Review
1. kolo 26. 5. 2019
13:00
BK Kralupy junior
BK Brandýs nad Labem
84
90
15
24
42
48
32
71
skupina A Review
1. kolo 8. 6. 2019
20:15
BK Brandýs nad Labem
BK Kondoři Liberec B
67
105
16
19
32
55
49
81
2. kolo Review
2. kolo 9. 6. 2019
09:30
BK Kondoři Liberec B
BK Brandýs nad Labem
100
64
37
17
65
26
83
43
2. kolo Review
2. kolo 28. 9. 2019
18:00
ŠSK Slaný
BK Brandýs nad Labem
72
87
11
12
32
35
54
64
skupina B Review
3. kolo 29. 9. 2019
10:00
BK Teplice
BK Brandýs nad Labem
55
51
6
13
22
20
38
36
skupina B Review
4. kolo 12. 10. 2019
15:00
Basket Poděbrady
BK Brandýs nad Labem
65
54
15
21
32
32
48
41
skupina B Review
6. kolo 26. 10. 2019
10:00
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín B
63
46
20
11
36
29
55
36
skupina B Review
7. kolo 27. 10. 2019
10:00
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín
38
55
3
17
17
29
25
46
skupina B Review
1. kolo 9. 11. 2019
16:00
BK Kralupy junior
BK Brandýs nad Labem
71
53
18
20
41
29
59
40
skupina B Review
8. kolo 10. 11. 2019
09:00
BK Brandýs nad Labem
BK Kralupy junior
70
73
18
13
39
31
60
56
skupina B Review
5. kolo 21. 11. 2019
18:30
AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs nad Labem
58
60
17
18
31
36
49
54
skupina B Review
9. kolo 23. 11. 2019
10:00
BK Brandýs nad Labem
BK Teplice
71
59
22
10
29
26
43
39
skupina B Review
10. kolo 24. 11. 2019
10:00
BK Brandýs nad Labem
ŠSK Slaný
81
80
22
21
41
36
56
50
75
75
skupina B Review
11. kolo 5. 12. 2019
18:30
BK Brandýs nad Labem
AŠ Mladá Boleslav
81
47
27
14
49
21
60
39
skupina B Review
12. kolo 8. 12. 2019
09:00
BK Brandýs nad Labem
Basket Poděbrady
51
65
8
14
26
32
41
49
skupina B Review
13. kolo 11. 1. 2020
13:00
Válečníci Děčín
BK Brandýs nad Labem
88
52
34
14
52
24
66
36
skupina B Review
14. kolo 12. 1. 2020
09:00
Válečníci Děčín B
BK Brandýs nad Labem
34
57
9
24
20
43
28
53
skupina B Review
22. kolo 23. 1. 2020
18:45
BK Brandýs nad Labem
BK Kralupy junior
58
79
16
12
33
34
47
55
skupina B Review
16. kolo 8. 2. 2020
15:00
ŠSK Slaný
BK Brandýs nad Labem
73
54
17
11
33
23
57
36
skupina B Review
17. kolo 9. 2. 2020
11:30
BK Teplice
BK Brandýs nad Labem
0
0
0
0
0
0
0
0
skupina B Review
18. kolo 22. 2. 2020
15:00
Basket Poděbrady
BK Brandýs nad Labem
66
59
20
22
28
36
44
48
skupina B Review
19. kolo 23. 2. 2020
09:00
AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs nad Labem
68
85
22
22
38
40
54
61
skupina B Review
20. kolo 7. 3. 2020
15:00
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín B
83
54
16
15
38
24
59
34
skupina B Review
21. kolo 8. 3. 2020
12:00
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín
54
83
22
23
30
41
42
58
skupina B Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 5 29
2019/20 kvalifikace o ligu 2 5