Jaromír Sibera

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
297
Procento vítězství
56.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Bra U11 (D) 24 - 18.6 8.8 0 1/2 48.9 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina A BraU12B"B" 12 - 12.3 5.9 0 0.5/1.3 40.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace Bra 4 - 23.0 11 0 1/1.8 57.1 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Skupina A Bra U12B"A"(ms) 1 - 7.0 2 0 3/3 100.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - 2. kolo baráž Bra U12B"A"(ms) 4 - 15.5 7.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Finále Bra U12B"A"(ms) 3 - 7.7 3.7 0 0.3/3 11.1 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž BraU13B 10 - 13.7 6.2 0 1.3/2.9 44.8 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Bra U12B"A"(ms) 28 - 25.4 11.6 0 2.3/4 57.1 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále BraU12B"B" 6 - 17.7 8.2 0 1.3/3.8 34.8 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BraU13B 33 - 17.5 7.2 0.2 2.4/4.3 55.9 - -
2013/14 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U 15 a mladších žáků U 14 BKBra 12 - 11.6 3.8 0.9 1.2/1.8 63.6 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 5 - 5.4 2.4 0.2 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sokol Pražský 2 - 10.5 5 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Sokol Pražský 1 - 17.0 6 0 5/7 71.4 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina A Sokol Pražský 3 18.3 20.3 7.7 1.3 1/3 33.3 1.0 19.3
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 1.- 4. místo Sokol Pražský 2 27.0 15.5 5 0.5 4/5 80.0 2.5 23.5
2015/16 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 11 - 0.8 0.3 /0.3 0 0.3/0.5 50.0 0.5 0.1
2015/16 žáci U15 - skupina B BK Brandýs n.L. 11 - 25.8 10.4 0.8 2.6/4.9 53.7 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 8 3.9 1.0 0.4 /0.6 0 0.3/0.3 100.0 0.1 1.0
2016/17 kadeti U17 - skupina B BK Brandýs n. L. 3 - 22.0 6 2.3 3/5.3 56.3 - -
2016/17 kadeti U17 - Skupina o 5-7 místo BK Brandýs n. L. 3 - 20.7 4.7 2.7 3.3/3.7 90.9 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A BK Brandýs 12 - 12.0 3.3 1.2 2/2.9 68.6 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Kondoři Liberec 18 20.2 6.3 1.6 /3.8 0.7 1.2/2.2 53.8 1.2 4.8
2017/18 junioři U19 - play-out A BK Brandýs 9 - 12.3 3.6 1.3 1.2/2.3 52.4 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B BK Brandýs 24 - 24.2 8.2 1.6 3/4.6 64.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A BK Brandýs n. L. 3 - 22.7 6 2 4.7/7.3 63.6 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BK Brandýs n. L. 3 - 20.0 6.7 0.7 4.7/7.3 63.6 - -
Průměr za kariéru 28.3 2.0 16.1 6.4 0.5 1.7/3.1 166.5 1.7 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Sluneta Ústí n. L. 21. 12. 2014 2014/15
2B body 17 Baník Most 20. 12. 2014 2014/15
3B body 5 Kostelec n.Č.L. 4. 3. 2017 2016/17
Obranné doskoky 7 USK Praha 6. 5. 2016 2015/16
Útočné doskoky 4 TOROLA Snakes Ostrava 8. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 10 TOROLA Snakes Ostrava 8. 5. 2016 2015/16
Body 43 Baník Most 20. 12. 2014 2014/15
Užitečnost 24 BA Nymburk 6. 5. 2016 2015/16
Asistence 2 BA Nymburk 6. 5. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Ben U13B 6 0:00 22.3 10.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.2
Basketbal TJ Svitavy 4 0:00 27.0 8.5 0.0 2.8 0.0 1.8/2.8 63.6 2.5
Měl U12 4 0:00 25.5 12.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Pod U13B 4 0:00 24.8 10.5 0.0 0.0 0.0 3.8/5.8 65.2 2.8
Kol U12B 5 0:00 17.4 8.0 0.0 0.0 0.0 1.4/3.2 43.8 3.4
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 33.5 10.0 0.0 1.0 0.0 10.5/12.0 87.5 3.0
ŠSK Slaný 5 0:00 13.4 4.2 0.0 1.0 0.0 2.0/3.4 58.8 2.8
BA Sparta Praha 3 0:00 21.7 8.3 0.0 0.0 0.0 5.0/8.3 60.0 2.0
R&J EBC Mělník 2 0:00 32.5 11.5 0.0 1.5 0.0 5.0/5.0 100.0 3.0
BK Kladno 2 0:00 32.5 13.5 0.0 0.5 0.0 4.0/5.5 72.7 4.5
Bol 4 0:00 15.5 7.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
BK Beroun 2 0:00 29.5 10.5 0.0 2.0 0.0 2.5/6.5 38.5 2.5
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 18.7 6.0 0.0 1.0 0.0 3.7/6.3 57.9 3.3
Válečníci Děčín 3 0:00 17.7 4.3 0.0 2.3 0.0 2.0/3.7 54.5 1.0
Kralupy Junior (ms) 2 0:00 25.0 11.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 1.0
Měl U13B 6 0:00 8.0 3.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 0.7
USK Praha 4 7:53 10.5 3.3 76.5 0.5 66.7 2.5/3.5 71.4 2.5
VYS 3 0:00 13.3 4.7 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
USK Praha 3 0:00 12.7 4.0 0.0 0.7 0.0 2.7/4.3 61.5 1.3
Slovan Varnsdorf 2 0:00 19.0 5.5 0.0 1.5 0.0 3.5/4.0 87.5 1.5
TOROLA Snakes Ostrava 4 13:23 9.3 3.8 62.5 0.5 22.2 0.3/0.3 100.0 3.5
BK Klatovy 1 0:00 34.0 7.0 0.0 5.0 0.0 5.0/10.0 50.0 2.0
Sokol Písek 3 0:00 11.0 3.0 112.5 1.7 100.0 0.0/0.3 0.0 0.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 16.5 7.5 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Sokol Písek 2 0:00 15.5 4.5 0.0 1.0 0.0 3.5/3.5 100.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 30.0 9.0 0.0 3.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 29.0 8.0 0.0 2.0 0.0 7.0/14.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 2 24:13 12.0 1.5 42.9 2.5 50.0 1.5/3.0 50.0 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 24.0 11.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 24.0 6.0 0.0 2.0 0.0 6.0/8.0 75.0 3.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 23.0 10.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 3 17:41 7.3 1.7 35.7 0.7 50.0 2.0/3.3 60.0 0.7
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 10.0 3.0 100.0 1.0 100.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BK Klatovy 1 0:00 20.0 7.0 0.0 0.0 0.0 6.0/13.0 46.2 3.0
Sokol Žižkov 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/6.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
USK 3 20:11 5.0 1.7 55.6 0.3 20.0 0.7/1.3 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 5 12:49 3.0 1.0 45.5 0.2 12.5 0.4/1.2 33.3 0.8
Slavoj Litoměřice 1 0:00 14.0 5.0 100.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Snakes Ostrava 3 12:50 4.3 1.7 41.7 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 -
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.0 2.0 100.0 0.5 100.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Tygři Praha 1 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 10.0 1.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
NH Ostrava 3 12:20 3.3 0.7 33.3 0.7 50.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Písek 4 9:32 1.8 0.5 66.7 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 0.8
BK Pelhřimov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 8:47 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Basket Poděbrady 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
SAM Brno 1 15:49 3.0 1.0 25.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 10:00 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Josefov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -