GBA Lions J. Hradec

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Extraliga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 9. 8. 2021
Jan Tomanec
Tomanec.jan@gmail.com
734 280 488

Asistent trenéra

od: 15. 9. 2021
Norbert Kalabiška
No.kalabiskacoach@gmail.com

Trenér

od: 16. 3. 2022
Julian Beťko
julian.betko@gbacademy.eu
777 457 949

Technický zápis

od: 23. 9. 2021
Adam Novák
adam.novak.basketbal@seznam.cz
606 936 787

Trenér

od: 30. 9. 2021 do 8. 2. 2022
Gonzalo Hermoso
gohermoso3@gmail.com

Asistent trenéra

od: 30. 9. 2021 do 16. 3. 2022
Julian Beťko
julian.betko@gbacademy.eu
777 457 949

Trenér

od: 8. 2. 2022 do 15. 3. 2022
Atakan Yazici
atakanyazici1989@gmail.com

Adresa

BASKET Jindřichův Hradec z.s.
U Stadionu
377 01 Jindřichův Hradec II

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
Rihards Porietis 2003 196 19 23 25.2 13.9 3.7 / 6.5 56.4 1.2 / 3.2 36.5 3.0/4.8 63.1 1.5 3.9 5.4 2.3 1.3 3.8 0.0 4.1 2.7
Rudolfs Rudmiezis 2004 201 18 17 26.0 15.1 5.1 / 8.5 59.3 0.9 / 3.2 29.1 2.2/3.3 66.1 1.9 4.3 6.2 1.1 0.7 2.9 0.0 2.4 2.6
Bogdan Kiselovs 2003 194 19 22 23.7 7.9 1.9 / 3.1 59.4 0.9 / 3.3 26.0 1.5/2.3 68.0 1.0 3.6 4.6 1.5 1.1 2.5 0.0 1.9 2.6
Ladislav Novák 2004 198 18 23 16.8 7.0 2.6 / 4.6 57.1 0.3 / 0.8 33.3 1.0/1.4 66.7 2.0 2.5 4.6 0.7 1.0 1.7 0.0 1.3 3.1
Jordan Oupoh 2005 194 17 12 24.8 11.4 3.3 / 6.7 50.0 0.6 / 2.7 21.9 3.0/4.5 66.7 0.8 3.3 4.0 2.7 1.8 5.2 0.0 4.2 1.6
Viktor Lukic-Gavric 2005 188 17 11 24.5 12.1 2.5 / 4.7 51.9 1.4 / 4.6 29.4 3.1/3.9 79.1 0.9 3.4 4.3 2.5 1.9 3.0 0.1 2.5 2.1
Jozef Zlocha 2004 197 18 20 18.3 6.2 1.6 / 2.8 58.2 0.8 / 2.1 35.7 0.7/1.5 46.7 1.2 2.2 3.4 0.8 0.8 2.3 0.0 1.7 2.1
Witold Wojciech Czerenkiewicz 2005 190 17 18 15.0 5.3 1.7 / 2.9 57.7 0.3 / 1.2 28.6 0.9/1.2 77.3 0.9 2.0 2.9 0.3 0.3 1.1 0.0 0.9 0.8
Martin Švabík 2005 190 17 18 14.9 5.1 1.3 / 2.4 53.5 0.7 / 2.5 26.7 0.6/1.1 50.0 0.6 1.7 2.3 0.5 0.6 1.0 0.0 1.3 1.2
Ofek Yosef Akrish 2004 183 18 23 13.2 3.0 0.5 / 1.5 32.4 0.5 / 1.8 26.2 0.6/0.8 77.8 0.3 1.1 1.4 0.6 0.5 1.3 0.0 0.6 1.8
Jakub Jozef Ištok 2004 192 18 12 19.3 5.1 1.8 / 3.3 52.5 0.3 / 1.3 20.0 0.8/2.4 34.5 0.5 1.3 1.8 1.1 1.0 2.6 0.0 2.1 3.0
Jan Rigat I Fulcara 2004 179 18 21 13.2 2.6 0.6 / 1.1 52.2 0.4 / 1.3 29.6 0.3/0.8 37.5 0.2 1.4 1.6 1.0 0.7 1.3 0.0 1.3 1.2
Roy Sami Behar 2003 188 19 15 9.1 2.3 0.5 / 1.0 53.3 0.3 / 1.4 19.0 0.4/0.5 85.7 0.3 1.1 1.4 0.4 0.3 0.4 0.1 0.5 1.2
Liam Joseph Iacov 2003 187 19 9 4.0 0.4 0.1 / 0.8 14.3 0.0 0.0 0.2/0.2 100.0 0.4 0.2 0.7 0.2 0.3 0.2 0.1 0.2 0.1
Tornike Tokhadze 2003 183 19 4 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 / 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8
Tomáš Valentíny 2005 190 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Erik Šimoňák 2005 190 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kristians Feierbergs 2002 203 20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Grunt 2003 199 19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Javier Rodriguez Jimenez 2002 188 20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Álvaro Cárdenas Torre 2002 186 20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Antony Freddy René Grinnaert 2002 20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Luka Kovačevič 2002 20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pavel Benák 2003 194 19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Alex Gilat 2002 187 20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Chimobi Ahinze Ikegwuruka R/K 2003 195 18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nikita Shevchenko 2003 192 19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
187 extraliga (junioři U19) Hosté 23. 3. 2022 Sokol pražský 97:57 12 /19 38.7% 6 /29 17.1% 15/12 55.6% 17 24 41 14 11 21 24 21
183 extraliga (junioři U19) Domácí 20. 3. 2022 Sokol pražský 80:88 16 /20 44.4% 10 /17 37% 18/8 69.2% 16 28 44 18 12 29 25 27
179 extraliga (junioři U19) Hosté 18. 3. 2022 Sokol pražský 67:71 12 /12 50% 8 /20 28.6% 23/10 69.7% 8 37 45 11 7 24 25 20
175 extraliga (junioři U19) Hosté 6. 3. 2022 BCM Orli Prostějov 58:70 18 /9 66.7% 7 /14 33.3% 13/4 76.5% 6 40 46 13 7 35 19 16
172 extraliga (junioři U19) Hosté 5. 3. 2022 BVK Holice 70:89 22 /10 68.8% 12 /16 42.9% 9/4 69.2% 9 21 30 6 5 13 9 13
167 extraliga (junioři U19) Hosté 13. 2. 2022 BK NH Ostrava 70:60 17 /15 53.1% 5 /14 26.3% 11/3 78.6% 7 26 33 8 7 19 17 10
164 extraliga (junioři U19) Hosté 12. 2. 2022 BK Snakes Ostrava 70:62 17 /6 73.9% 6 /10 37.5% 10/15 40% 7 15 22 1 1 8 20 19
159 extraliga (junioři U19) Domácí 30. 1. 2022 BVK Holice 82:74 21 % 8 % 16/9 64% 0 0 0 0 0 0 0 30
151 extraliga (junioři U19) Domácí 16. 1. 2022 BK Snakes Ostrava 101:72 23 /19 54.8% 11 /18 37.9% 22/3 88% 12 34 46 19 11 20 20 18
147 extraliga (junioři U19) Domácí 15. 1. 2022 BK NH Ostrava 84:71 30 /26 53.6% 6 /13 31.6% 6/7 46.2% 16 33 49 9 15 22 15 15
45 extraliga (junioři U19) Hosté 5. 12. 2021 Jižní Supi 71:82 27 /15 64.3% 6 /24 20% 10/8 55.6% 21 28 49 21 16 26 17 22
41 extraliga (junioři U19) Hosté 4. 12. 2021 BA Nymburk 80:61 17 /22 43.6% 4 /16 20% 15/10 60% 9 30 39 12 13 25 21 19
37 extraliga (junioři U19) Domácí 21. 11. 2021 Sokol pražský 88:96 22 /21 51.2% 9 /20 31% 17/5 77.3% 18 32 50 17 6 21 22 23
34 extraliga (junioři U19) Domácí 20. 11. 2021 BK Lokomotiva Plzeň 72:81 27 /16 62.8% 2 /12 14.3% 12/11 52.2% 11 27 38 16 10 20 24 22
32 extraliga (junioři U19) Hosté 9. 11. 2021 Sokol Písek Sršni 76:61 16 /14 53.3% 5 /15 25% 14/9 60.9% 11 36 47 15 9 41 21 22
4 extraliga (junioři U19) Domácí 6. 11. 2021 Sokol Písek Sršni 45:85 12 /20 37.5% 3 /16 15.8% 12/3 80% 7 26 33 3 4 26 20 22
53 extraliga (junioři U19) Domácí 28. 10. 2021 USK 70:87 18 /23 43.9% 8 /17 32% 10/10 50% 18 27 45 16 7 22 18 29
26 extraliga (junioři U19) Hosté 17. 10. 2021 Slavoj BK Litoměřice 104:82 25 /15 62.5% 4 /18 18.2% 20/10 66.7% 11 33 44 11 4 18 23 24
21 extraliga (junioři U19) Hosté 16. 10. 2021 USK 86:52 13 /25 34.2% 5 /15 25% 11/12 47.8% 11 22 33 8 7 23 17 20
17 extraliga (junioři U19) Domácí 3. 10. 2021 BA Nymburk 83:97 22 /18 55% 8 /13 38.1% 15/3 83.3% 5 26 31 3 9 22 19 25
13 extraliga (junioři U19) Domácí 2. 10. 2021 Jižní Supi 81:64 27 /26 50.9% 8 /13 38.1% 3/6 33.3% 17 34 51 15 16 29 14 21
10 extraliga (junioři U19) Hosté 19. 9. 2021 BK Lokomotiva Plzeň 88:95 32 /16 66.7% 3 /16 15.8% 22/13 62.9% 15 33 48 20 15 28 26 25
5 extraliga (junioři U19) Hosté 18. 9. 2021 Sokol pražský 94:83 30 /26 53.6% 5 /22 18.5% 8/4 66.7% 15 28 43 10 16 28 18 18
50 extraliga (junioři U19) Domácí Slavoj BK Litoměřice 20:0 0 % % / % 0
155 extraliga (junioři U19) Domácí BCM Orli Prostějov 20:0 0 % % / % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
3. kolo
-
GBA Lions Jindřichův Hradec
BCM Orli Prostějov
20
0
nadstavba B Review
13. kolo
00:00
GBA Lions Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
20
0
skupina A Review
2. kolo 18. 9. 2021
15:00
Sokol pražský
GBA Lions Jindřichův Hradec
94
83
26
21
44
48
71
63
skupina A Review
3. kolo 19. 9. 2021
11:00
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Lions Jindřichův Hradec
88
95
21
24
40
52
62
72
skupina A Review
4. kolo 2. 10. 2021
14:30
GBA Lions Jindřichův Hradec
Jižní Supi
81
64
27
19
41
37
54
60
skupina A Review
5. kolo 3. 10. 2021
11:00
GBA Lions Jindřichův Hradec
BA Nymburk
83
97
16
30
41
57
62
82
skupina A Review
6. kolo 16. 10. 2021
12:00
USK Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
86
52
30
9
41
27
67
38
skupina A Review
7. kolo 17. 10. 2021
10:00
Slavoj BK Litoměřice
GBA Lions Jindřichův Hradec
104
82
27
15
59
38
81
63
skupina A Review
14. kolo 28. 10. 2021
18:00
GBA Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
70
87
15
22
30
44
52
64
skupina A Review
1. kolo 6. 11. 2021
14:30
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
45
85
12
24
16
44
26
61
skupina A Review
8. kolo 9. 11. 2021
17:30
Sokol Písek Sršni
GBA Lions Jindřichův Hradec
76
61
21
18
50
28
60
44
skupina A Review
9. kolo 20. 11. 2021
18:00
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
72
81
12
25
34
42
55
58
skupina A Review
10. kolo 21. 11. 2021
10:00
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol pražský
88
96
27
16
45
41
71
69
skupina A Review
11. kolo 4. 12. 2021
18:00
BA Nymburk
GBA Lions Jindřichův Hradec
80
61
23
21
43
36
59
50
skupina A Review
12. kolo 5. 12. 2021
10:00
Jižní Supi
GBA Lions Jindřichův Hradec
71
82
17
19
31
38
56
64
skupina A Review
1. kolo 15. 1. 2022
15:00
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK NH Ostrava
84
71
18
20
42
30
64
48
nadstavba B Review
2. kolo 16. 1. 2022
10:00
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Snakes Ostrava
101
72
19
18
44
39
71
58
nadstavba B Review
4. kolo 30. 1. 2022
11:00
GBA Lions Jindřichův Hradec
BVK Holice
82
74
25
9
41
30
66
43
nadstavba B Review
5. kolo 12. 2. 2022
17:00
BK Snakes Ostrava
GBA Lions Jindřichův Hradec
70
62
26
18
43
30
57
53
nadstavba B Review
6. kolo 13. 2. 2022
09:00
BK NH Ostrava
GBA Lions Jindřichův Hradec
70
60
17
18
35
27
51
45
nadstavba B Review
7. kolo 5. 3. 2022
18:00
BVK Holice
GBA Lions Jindřichův Hradec
70
89
9
19
29
41
51
62
nadstavba B Review
8. kolo 6. 3. 2022
10:00
BCM Orli Prostějov
GBA Lions Jindřichův Hradec
58
70
14
22
26
40
45
58
nadstavba B Review
1. kolo 18. 3. 2022
16:00
Sokol pražský
GBA Lions Jindřichův Hradec
67
71
15
25
28
38
44
54
předkolo play-off Review
1. kolo 20. 3. 2022
11:15
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol pražský
80
88
22
16
38
39
58
70
předkolo play-off Review
3. kolo 23. 3. 2022
19:00
Sokol pražský
GBA Lions Jindřichův Hradec
97
57
24
7
50
31
81
40
předkolo play-off Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 extraliga 2 32
2019/20 liga 2 25