BA Sparta Praha

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Trenér

od: 8. 5. 2016 do 12. 5. 2016
Jaromír Geršl
gerslj@seznam.cz
777 245 059

Trenér

od: 14. 5. 2016 do 16. 5. 2016
Miroslav Novotný

1. asistent trenéra

od: 17. 5. 2016
Jaromír Geršl
gerslj@seznam.cz
777 245 059

Technický zápis

od: 8. 5. 2016
Zdeněk Papež
zdenek.papez@gmail.com
+420775972739

Adresa

BA Sparta Praha z. s.
Kovářova 1617
15000 Praha 5

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Michal Kačaba 1998 187 23 22 17.5 6.6 0.8 1.8/2.7 66.7 3.4
Tomáš Stibor 1998 184 23 13 14.2 4.8 0.9 1.9/2.5 78.1 2.2
Jakub Skalička P 1999 207 22 13 9.2 4.2 0.0 0.8/2.2 35.7 2.0
Martin Němec 1998 189 23 10 8.6 3.9 0.0 0.8/2.6 30.8 2.5
Ondřej Jenšovský 2000 168 21 14 5.6 0.9 1.1 0.6/1.1 56.3 1.4
Vít Lavička 1998 171 23 24 3.0 0.8 0.1 1.1/3.0 37.0 1.3
David Šop 1999 187 22 12 4.7 2.1 0.1 0.3/1.3 20.0 1.2
Tomáš Blahovec 1998 180 23 12 4.3 1.8 0.0 0.8/2.8 30.3 2.7
Luděk Wirth 1998 181 23 14 3.4 1.7 0.0 0.0/0.4 0.0 1.7
David Novotný 1998 187 23 17 2.0 0.5 0.0 1.1/2.1 51.4 2.0
Tadeáš Kapek 1999 195 22 4 6.5 2.5 0.3 0.8/2.5 30.0 1.5
Roman Košťál 1999 182 22 10 2.2 0.7 0.2 0.2/0.4 50.0 1.4
Gadzhimagomed Makhmudov 2000 167 21 12 1.3 0.6 0.0 0.2/0.5 33.3 0.7
Jakub Karský 2000 180 21 4 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
František Josef Pivoňka 2000 175 21 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Filip Sáss 2000 193 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Filip Dubják 2001 192 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
22 Nikola Miličič 2001 187 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Artemiy Biryukov 2000 192 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Čestmír Dobeš 2001 170 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Malý 2001 150 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
227 liga (junioři U19) Hosté 9. 4. 2017 VYS 66:44 13 3 9/8 52.9% 15
224 liga (junioři U19) Hosté 8. 4. 2017 Sokol Žižkov 56:77 33 1 8/7 53.3% 7
221 liga (junioři U19) Hosté 26. 3. 2017 BK Kondoři Liberec 59:61 21 5 4/2 66.7% 12
217 liga (junioři U19) Domácí 12. 3. 2017 Válečníci Děčín 75:52 29 2 11/12 47.8% 18
215 liga (junioři U19) Domácí 11. 3. 2017 SLUNETA Ústí nad Labem 78:58 29 4 8/17 32% 19
212 liga (junioři U19) Domácí 26. 2. 2017 Sokol Žižkov 74:44 30 3 5/5 50% 11
210 liga (junioři U19) Domácí 25. 2. 2017 VYS 66:58 21 3 15/5 75% 15
204 liga (junioři U19) Domácí 11. 2. 2017 BK Kondoři Liberec 55:68 14 6 9/9 50% 17
203 liga (junioři U19) Hosté 29. 1. 2017 SLUNETA Ústí nad Labem 108:45 17 0 11/13 45.8% 19
200 liga (junioři U19) Hosté 28. 1. 2017 Válečníci Děčín 61:76 24 7 7/3 70% 23
56 liga (junioři U19) Hosté 15. 1. 2017 Sokol Žižkov 84:44 16 1 9/16 36% 18
52 liga (junioři U19) Hosté 14. 1. 2017 VYS 82:37 15 1 4/10 28.6% 20
46 liga (junioři U19) Domácí 18. 12. 2016 BK Kondoři Liberec 59:58 20 3 10/6 62.5% 19
41 liga (junioři U19) Domácí 17. 12. 2016 Válečníci Děčín 59:60 25 2 3/3 50% 20
40 liga (junioři U19) Domácí 4. 12. 2016 Slavoj BK Litoměřice 68:46 29 2 4/7 36.4% 14
35 liga (junioři U19) Domácí 3. 12. 2016 SLUNETA Ústí nad Labem 60:66 20 2 14/12 53.8% 22
31 liga (junioři U19) Domácí 20. 11. 2016 GBA B 58:56 21 3 7/13 35% 21
3 liga (junioři U19) Hosté 19. 11. 2016 GBA B 75:54 21 2 6/14 30% 16
28 liga (junioři U19) Domácí 6. 11. 2016 VYS 59:51 21 1 14/12 53.8% 22
24 liga (junioři U19) Domácí 5. 11. 2016 Sokol Žižkov 51:41 19 3 4/5 44.4% 19
17 liga (junioři U19) Hosté 23. 10. 2016 Válečníci Děčín 73:51 19 1 10/6 62.5% 19
14 liga (junioři U19) Hosté 22. 10. 2016 BK Kondoři Liberec 87:51 20 3 2/6 25% 17
11 liga (junioři U19) Hosté 9. 10. 2016 SLUNETA Ústí nad Labem 75:53 18 3 8/11 42.1% 24
8 liga (junioři U19) Hosté 8. 10. 2016 Slavoj BK Litoměřice 67:61 24 3 4/14 22.2% 21
16 kvalifikace o ligu (junioři U19) Hosté 21. 5. 2016 Tesla Pardubice 99:34 11 1 9/6 60% 22
19 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 21. 5. 2016 BK Brandýs nad Labem 61:93 24 1 10/12 45.5% 22
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 21. 5. 2016
18:00
BA Sparta Praha
BK Brandýs nad Labem
61
93
15
20
26
48
45
71
skupina D Review
1. kolo 21. 5. 2016
10:00
Tesla Pardubice
BA Sparta Praha
99
34
30
8
54
18
77
23
skupina D Review
1. kolo 22. 5. 2016
09:00
BA Sparta Praha
BC Benešov
20
0
skupina D Review
2. kolo 8. 10. 2016
17:00
Slavoj BK Litoměřice
BA Sparta Praha
67
61
15
14
36
33
48
46
skupina A Review
3. kolo 9. 10. 2016
14:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
75
53
25
11
38
28
58
38
skupina A Review
4. kolo 22. 10. 2016
17:30
BK Kondoři Liberec
BA Sparta Praha
87
51
28
11
51
23
69
36
skupina A Review
5. kolo 23. 10. 2016
09:00
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
73
51
14
15
28
26
52
34
skupina A Review
6. kolo 5. 11. 2016
12:30
BA Sparta Praha
Sokol Žižkov
51
41
16
14
32
21
43
31
skupina A Review
7. kolo 6. 11. 2016
15:00
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
59
51
8
11
20
25
42
39
skupina A Review
1. kolo 19. 11. 2016
18:00
GBA B
BA Sparta Praha
75
54
15
12
41
22
61
38
skupina A Review
8. kolo 20. 11. 2016
17:00
BA Sparta Praha
GBA B
58
56
11
19
24
33
45
42
skupina A Review
9. kolo 3. 12. 2016
09:30
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
60
66
15
14
28
37
47
52
skupina A Review
10. kolo 4. 12. 2016
15:30
BA Sparta Praha
Slavoj BK Litoměřice
68
46
17
13
32
22
53
33
skupina A Review
11. kolo 17. 12. 2016
15:30
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
59
60
19
20
27
38
46
51
skupina A Review
12. kolo 18. 12. 2016
17:00
BA Sparta Praha
BK Kondoři Liberec
59
58
15
11
28
34
46
47
skupina A Review
13. kolo 14. 1. 2017
16:00
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
82
37
23
8
45
13
64
29
skupina A Review
14. kolo 15. 1. 2017
10:00
Sokol Žižkov
BA Sparta Praha
84
44
29
5
49
19
64
26
skupina A Review
1. kolo 28. 1. 2017
16:00
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
61
76
10
20
27
42
42
59
play-out A Review
2. kolo 29. 1. 2017
12:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
108
45
30
15
57
27
83
37
play-out A Review
3. kolo 11. 2. 2017
10:00
BA Sparta Praha
BK Kondoři Liberec
55
68
13
13
29
33
48
47
play-out A Review
5. kolo 25. 2. 2017
14:00
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
66
58
23
7
34
32
51
45
play-out A Review
6. kolo 26. 2. 2017
15:00
BA Sparta Praha
Sokol Žižkov
74
44
16
8
33
25
56
36
play-out A Review
7. kolo 11. 3. 2017
12:30
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
78
58
16
11
35
31
61
46
play-out A Review
8. kolo 12. 3. 2017
15:00
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
75
52
15
14
44
28
64
38
play-out A Review
10. kolo 26. 3. 2017
15:00
BK Kondoři Liberec
BA Sparta Praha
59
61
16
14
35
24
41
40
play-out A Review
11. kolo 8. 4. 2017
17:30
Sokol Žižkov
BA Sparta Praha
56
77
13
14
37
33
48
56
play-out A Review
12. kolo 9. 4. 2017
11:00
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
66
44
23
10
35
23
52
32
play-out A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 kvalifikace o extraligu 3 6
2019/20 liga 3 30
2018/19 liga 4 37
2016/17 kvalifikace o ligu 3 4
2016/17 liga 7 30

články