Čestmír Dobeš

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 21 let
Aktuální klub
BA Sparta A
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
236
Procento vítězství
45.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Ber U13B 22 - 5.9 2.7 0 0.4/1 42.9 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 17 - 6.3 2.7 0 0.9/1.3 68.2 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A BA Sparta Praha 12 - 3.8 1.4 0 1/1.7 60.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 16 - 4.0 1.8 0 0.5/1.1 47.1 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BA Sparta Praha 5 - 5.6 1.6 0.2 1.8/2.6 69.2 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo C BA Sparta 3 - 9.3 4.7 0 0/1.3 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina A BA Sparta 10 - 5.7 2.2 0.1 1/2.3 43.5 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A BA Sparta Praha 12 - 13.0 5.9 0 1.2/2.3 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A BA Sparta 11 - 7.5 2.7 0.2 1.5/2.9 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A BA Sparta Praha 6 - 10.8 5.2 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BA Sparta Praha 3 - 7.7 3.3 0 1/2.7 37.5 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BA Sparta 14 - 11.8 4.2 /4.2 0.8 1/1.8 56.0 3.0 8.0
2015/16 žáci U15 - liga sk. A BA Sparta 12 - 14.2 5 /5 0.6 2.4/4.3 56.9 2.8 9.6
2016/17 junioři U19 - skupina D BA Sparta Praha 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část BA Sparta Praha 16 11.0 2.6 0.4 /1.3 0.6 0/0.1 0.0 1.8 -
2016/17 kadeti U17 - play-out BA Sparta Praha 6 12.8 2.7 0.2 /1.5 0.3 1.3/1.5 88.9 1.3 1.7
2017/18 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 14 - 7.7 1.7 0.7 2.1/2.9 73.2 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A BA Sparta Praha 9 - 7.1 1.1 1.2 1.2/2 61.1 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 14 - 5.3 0.9 0.9 0.9/1.1 75.0 - -
2018/19 muži - Základní fáze BA Sparta B Revival 2 - 6.5 2.5 0.5 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 6 - 9.2 2.7 1 0.8/1.5 55.6 - -
2019/20 muži - Základní fáze BA Sparta A 1 - 6.0 1 1 1/2 50.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 3 - 7.3 3 0.3 0.3/0.7 50.0 - -
2020/21 muži - Základní fáze BA Sparta A 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze BA Sparta A 19 - 6.6 1.5 0.9 0.7/1.2 59.1 - -
Průměr za kariéru 23.6 1.1 7.0 2.4 0.4 0.9/1.7 114.4 2.3 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BK Klatovy 3. 12. 2017 2017/18
2B body 16 Ben U13B 9. 3. 2013 2012/13
3B body 3 Sokol Písek 11. 12. 2015 2015/16
Obranné doskoky 3 BA Nymburk 9. 12. 2016 2016/17
Útočné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 13. 11. 2016 2016/17
Doskoky celkem 3 BA Nymburk 9. 12. 2016 2016/17
Body 32 Ben U13B 9. 3. 2013 2012/13
Užitečnost 18 BK Brandýs n.L. 14. 3. 2016 2015/16
Asistence 2 BA Nymburk 9. 12. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 12.8 5.8 0.0 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 3.3
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 15.7 6.3 0.0 0.0 0.0 3.0/4.7 64.3 2.7
Ben U13B 2 0:00 22.0 11.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Sokol Písek 4 0:00 10.8 3.3 325.0 1.0 133.3 1.3/2.0 62.5 3.5
VYS 4 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BC Kolín 4 0:00 10.0 3.5 100.0 0.8 100.0 0.8/2.8 27.3 3.8
BK Brandýs n.L. 2 0:00 18.5 7.0 100.0 0.5 100.0 3.0/5.5 54.5 1.5
BA 2006 Roudnice n.L. 5 0:00 7.2 1.8 0.0 1.0 0.0 0.6/1.0 60.0 1.8
BARoun.l. U17B 4 0:00 9.0 3.0 0.0 0.8 0.0 0.8/1.3 60.0 3.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 9.0 0.8 0.0 1.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 12.0 4.3 108.3 0.0 0.0 3.3/5.3 62.5 4.3
BK Klatovy 4 0:00 8.8 1.5 0.0 0.8 0.0 3.5/4.3 82.4 2.3
BK Kladno 3 0:00 10.7 4.0 0.0 0.0 0.0 2.7/3.3 80.0 3.7
BK Pelhřimov 2 0:00 15.0 5.0 100.0 1.5 100.0 0.5/2.5 20.0 2.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Lions J. Hradec 4 0:00 6.5 2.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 13.0 6.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 8.0 2.0 120.0 0.7 200.0 2.0/3.3 60.0 2.7
BK Snakes Ostrava 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 3.3
Slavoj Litoměřice 3 16:39 7.3 0.3 50.0 1.3 80.0 2.7/3.0 88.9 2.0
Měl U13B 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
Sokol Vyšehrad 2 0:00 10.5 3.0 100.0 1.0 100.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 10.0 3.5 100.0 0.5 100.0 1.5/1.5 100.0 4.0
VŠTJ Medicina A 2 0:00 9.5 1.0 0.0 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.7
Fenix Modřany A 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 3.8 0.3 0.0 0.8 0.0 1.0/1.8 57.1 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.0
Stavební fakulta A 2 0:00 7.0 0.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Vyšehrad 4 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.5
R&J EBC Mělník (ms) 1 0:00 13.0 6.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
TJ ČZU Praha 2 0:00 6.5 1.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
TJ Sokol Pražský 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Žižkov C - TESLA 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
TJ Košíře A 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BK Klatovy 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Rotor Punkrác B 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 4.5 0.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Motol A 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
USK Praha 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BK Loko Plzeň 4 15:08 2.0 0.3 14.3 0.5 40.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Klatovy 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Sokol Žižkov B 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BK Brandýs 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 2 10:54 2.5 0.5 33.3 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sršni Sokol Písek 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BK Děčín A 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Levharti Chomutov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Jižní Tygři 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 2 9:49 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tesla Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 14:56 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žižkov Falcons B 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
USK 2 1:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 2 7:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5