Filip Sáss

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 23 let
Aktuální klub
BK Beroun
Výška
193 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
279
Procento vítězství
43.7%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A BA Sparta Praha 14 - 9.2 4.4 0.0 0 0.0 0.5/2.7 18.4 - -
2013/14 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U 15 a mladších žáků U 14 BKBer 14 - 16.3 7.8 0.0 0 0.0 0.7/2.8 25.6 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BA Sparta Praha 7 - 7.3 3.3 0.0 0 0.0 0.7/1.6 45.5 - -
2013/14 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-3 místo BKBer 2 - 16.5 7 0.0 0 0.0 2.5/5.5 45.5 - -
2014/15 žáci U15 - skupina A BA Sparta 10 - 9.8 4.2 0.0 0 0.0 1.4/3.4 41.2 - -
2014/15 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 BK Ber U17 22 - 12.4 5.1 0.0 0 0.0 2.2/4.3 51.6 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A BA Sparta 14 - 19.2 7.9 0.0 0 0.0 3.4/6.9 48.5 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A BC Benešov 18 - 7.3 3.2 0.0 0 0.0 0.8/1.6 53.6 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část BA Sparta Praha 15 24.5 7.5 2.9 /5.3 55.7 0.1 20.0 1.5/3 48.9 2.4 5.5
2016/17 kadeti U17 - play-out BA Sparta Praha 6 21.8 12.7 5.2 /6.7 77.5 0 0.0 2.3/4.2 56.0 2.5 13.3
2017/18 junioři U19 - základní část Sokol pražský 2 14.5 4.5 1 /3 33.3 0.5 100.0 1/1 100.0 4.0 4.0
2017/18 muži - Středočeská basketbalová liga mužů BK Ber 2 - 8.5 4 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 muži - Play-off čtvrtfinále BK Ber 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A1 BK Beroun 2 - 7.0 3 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2017/18 junioři U19 - play-out Sokol pražský 6 1.7 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.2 -0.3
2018/19 junioři U19 - kvalifikace Sokol pražský 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Sokol pražský 20 14.5 2.3 1 /2.1 48.8 0 0.0 0.3/0.7 42.9 1.6 2.5
2018/19 muži - Středočeská basketbalová liga mužů BK Ber 16 - 6.1 2.1 0.0 0.1 0.0 1.4/2.3 62.2 - -
2018/19 muži - Play - off čtvrtfinále BK Ber 3 - 7.3 3.3 0.0 0 0.0 0.7/2.3 28.6 - -
2018/19 junioři U19 - play-off Sokol pražský 4 8.0 0.5 0.3 /0.8 33.3 0 0.0 0/0 0.0 1.5 -
2019/20 muži - Středočeská basketbalová liga mužů BK Ber 19 - 8.7 3.6 0.0 0.1 0.0 1.2/1.6 73.3 - -
2019/20 muži - Oblastní přebor BerB 2 - 9.5 3.5 0.0 0 0.0 2.5/3.5 71.4 - -
2019/20 muži - Základní fáze BA Sparta A 12 - 7.9 3 0.0 0 0.0 1.9/3 63.9 - -
2020/21 muži - SBLM skupina západ BK Ber 1 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2021/22 muži - SBLM skupina západ BK Ber 12 - 5.1 1.8 0.0 0.1 0.0 1.2/1.9 60.9 - -
2021/22 muži - Základní fáze BA Sparta A 20 - 7.2 2.4 0.0 0.3 0.0 1.6/2.3 67.4 - -
2021/22 muži - Předkolo "A" BK Ber 2 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2021/22 muži - Nadstavba B1 BK Ber 2 - 8.5 4 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2021/22 muži - Čtvrtfinále BK Ber 2 - 4.5 1 0.0 0.5 0.0 1/1 100.0 - -
2021/22 muži - Final 4 BK Ber 1 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2022/23 muži - skupina A BK Beroun 12 - 7.0 2.8 0.0 0 0.0 1.5/2.2 69.2 - -
2022/23 muži - SBLM skupina západ BerB 4 - 12.3 4.8 0.0 0 0.0 2.8/3.8 73.3 - -
2022/23 muži - Základní fáze BA Sparta A 8 - 7.8 3.4 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2022/23 muži - II.kolo BK Beroun 1 - 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -
Průměr za kariéru 27.9 3.1 8.4 3.5 34.9 0.1 12.0 1.3/2.5 168.1 1.9 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BK Kral-Jun.muži 11. 1. 2023
2B body 10 Fenix Modřany A 9. 12. 2022
3B body 1 Sokol Dolní Počernice A 12. 1. 2023
Body 24 Fenix Modřany A 9. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BA 2006 Roudnice n.L. 25. 1. 2015 2014/15
2B body 16 Tigers Č. Budějovice 8. 3. 2015 2014/15
3B body 2 Fenix Modřany A 18. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 7 Slavoj Litoměřice 23. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 5 Slavoj Litoměřice 23. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 12 Slavoj Litoměřice 23. 4. 2017 2016/17
Body 34 BA 2006 Roudnice n.L. 25. 1. 2015 2014/15
Užitečnost 25 Slavoj Litoměřice 23. 4. 2017 2016/17
Asistence 2 BK Loko Plzeň 4. 2. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2022 SBLM skupina západ Měl 10 4 0.0 0 2/4 50.0
18. 9. 2022 SBLM skupina západ BK Kral-Jun.muži 15 7 0.0 0 1/1 100.0
24. 9. 2022 skupina A CBU 2 0 0.0 0 2/2 100.0
25. 9. 2022 skupina A Sokol Písek B 4 2 0.0 0 0/0 0
5. 10. 2022 SBLM skupina západ Příb 2000 "B" 8 4 0.0 0 0/0 0
7. 10. 2022 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 0 0 0.0 0 0/0 0
7. 11. 2022 Základní fáze Stavební fakulta A 6 3 0.0 0 0/0 0
8. 11. 2022 II.kolo BK Levharti Chomutov 2 1 100.0 0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina A Pří 2 1 0.0 0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina A BC Benešov 6 3 0.0 0 0/0 0
15. 11. 2022 Základní fáze VŠTJ Medicina A 0 0 0.0 0 0/2 0.0
26. 11. 2022 skupina A Wolves Radotín 2 1 0.0 0 0/0 0
27. 11. 2022 skupina A Sokol Kbely 14 4 0.0 0 6/8 75.0
1. 12. 2022 Základní fáze TJ ČSA 4 2 0.0 0 0/0 0
9. 12. 2022 Základní fáze Fenix Modřany A 24 10 0.0 1 1/1 100.0
10. 12. 2022 skupina A BŠ Slavia Praha 12 5 0.0 0 2/3 66.7
11. 12. 2022 skupina A BŠ Slavia Praha 6 2 0.0 0 2/5 40.0
15. 12. 2022 Základní fáze TJ HÁJE - JM A 8 4 0.0 0 0/0 0
7. 1. 2023 skupina A Sokol Písek B 4 2 0.0 0 0/0 0
8. 1. 2023 skupina A CBU 15 6 0.0 0 3/5 60.0
11. 1. 2023 SBLM skupina západ BK Kral-Jun.muži 16 4 0.0 0 8/10 80.0
12. 1. 2023 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 16 6 0.0 1 1/1 100.0
17. 1. 2023 Základní fáze TJ ČZU Praha 4 2 0.0 0 0/0 0
21. 1. 2023 skupina A BK Klatovy 17 7 0.0 0 3/3 100.0
22. 1. 2023 skupina A Jiskra Domažlice 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 25 197 80 8.000.0 2 31/45 68.9
Průměr 25 7.9 3.2 8.000.0 0.1 1.2/1.8 68.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Kral-Jun.muži 10 0:00 8.6 3.2 0.0 0.1 0.0 1.9/2.8 67.9 2.0
Pod U17B 4 0:00 16.5 6.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 3.5
Měl 7 0:00 7.9 3.1 0.0 0.1 0.0 1.1/1.9 61.5 1.9
Fenix Modřany A 3 0:00 17.7 6.0 0.0 1.3 0.0 1.7/2.7 62.5 3.7
Lions J. Hradec 3 0:00 16.3 6.3 0.0 0.0 0.0 3.7/7.7 47.8 1.7
Peč 5 0:00 9.6 3.8 0.0 0.0 0.0 2.0/2.8 71.4 1.6
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 23.0 9.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 2.5
Slavoj Litoměřice 3 24:49 15.3 5.7 65.4 0.0 0.0 4.0/7.7 52.2 2.7
BK Kladno 3 0:00 15.3 6.3 0.0 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 3.0
ČBr 5 0:00 8.6 3.6 0.0 0.0 0.0 1.4/2.0 70.0 3.6
NH Ostrava 4 24:02 10.5 4.5 64.3 0.0 0.0 1.5/4.3 35.3 3.0
BKKla 6 0:00 6.7 2.2 0.0 0.3 0.0 1.3/1.7 80.0 2.0
BC Kolín 2 0:00 19.5 9.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 2.5
BC Loudilové 2 0:00 16.0 5.0 0.0 0.0 0.0 6.0/9.0 66.7 1.5
Sokol Dolní Počernice A 4 0:00 7.5 2.8 0.0 0.5 0.0 0.5/0.8 66.7 1.8
ŠSKSla 4 0:00 7.0 2.5 0.0 0.3 0.0 1.3/1.8 71.4 1.0
BCBenB 4 0:00 7.0 2.8 0.0 0.0 0.0 1.5/2.3 66.7 3.0
KolB 5 0:00 5.4 2.4 0.0 0.0 0.0 0.6/1.8 33.3 1.4
USK 2 28:01 13.5 5.5 84.6 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/13.0 38.5 3.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Réma 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 2.3
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 11.0 2.5 0.0 0.5 0.0 4.5/7.0 64.3 0.5
BK Loko Plzeň 3 24:34 6.7 3.0 81.8 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 1.5
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
VŠTJ Medicina A 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
Sokol Pražský 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BŠ Slavia Praha 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BAPOD 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.5
BKSad 1 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
BK Klatovy 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
CBU 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.0
Stavební fakulta B 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Bol 4 0:00 3.8 1.3 0.0 0.3 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Sokol Žižkov C - TESLA 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 0.5
TZRak 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
Sokol Kbely 1 0:00 14.0 4.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
BK Děčín A 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Stavební fakulta A 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Snakes Ostrava 2 28:45 7.0 2.0 33.3 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Slovan Bohnice B 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/8.5 5.9 1.5
Sokol Pražský 2 19:25 4.5 1.5 25.0 0.5 50.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BK Pb."A" 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
BerB 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
USK Praha 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek B 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 2 15:28 4.0 2.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Žižkov Falcons B 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Příb 2000 "B" 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ ČZU Praha 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Žižkov C 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Sokol Písek 1 23:34 7.0 3.0 75.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
PCE 3 15:20 2.0 0.7 50.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
BC Benešov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 12:24 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Sokolov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Motol A 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad (ms) 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 12:21 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ ČSA 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 21:00 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršni Sokol Písek 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kbely C 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 5 4:53 0.6 0.2 20.0 0.0 0.0 0.2/0.2 100.0 0.6
BK Loko Plzeň 4 8:06 0.8 0.3 33.3 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Wolves Radotín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Technika Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pří 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Košíře A 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sršní D 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 10:16 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
USK 1 26:36 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0