František Josef Pivoňka

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 22 let
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
57
Procento vítězství
31.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 8 - 1.0 0.5 0 0/0.5 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B BA Sparta Praha 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off BA Sparta Praha 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A BA Sparta Praha 3 - 0.0 0 0 0/1.3 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - Základní fáze BK Kladno B 3 - 1.3 0.7 0 0/1.3 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina D BA Sparta Praha 2 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část BA Sparta Praha 17 5.1 0.2 0.1 /0.2 0 0/0.1 0.0 1.5 -1.3
2017/18 junioři U19 - skupina A VYS 13 - 0.5 0.1 0.1 0.1/0.2 50.0 - -
2017/18 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - play-out A VYS 4 - 1.3 0.3 0.3 0/0.5 0.0 - -
Průměr za kariéru 11.4 1.5 0.5 0.2 0.0 0.0/0.4 20.0 1.4 -0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 1 BK Brandýs 21. 5. 2016 2016/17
2B body 3 Sokol Vyšehrad 10. 3. 2013 2012/13
3B body 1 GBA B 11. 11. 2017 2017/18
Obranné doskoky 2 Kondoři Liberec 15. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 13. 11. 2016 2016/17
Doskoky celkem 3 Kondoři Liberec 15. 10. 2016 2016/17
Body 6 Sokol Vyšehrad 10. 3. 2013 2012/13
Užitečnost 5 USK 26. 11. 2016 2016/17
Asistence 1 BK Loko Plzeň 30. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.3
USK 1 4:21 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 3:25 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
Snakes Ostrava 1 4:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slovan Bohnice A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠSK Slaný 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 2:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 8:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Synthesia Pardubice 2 4:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 2 9:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 4:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tesla Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VYS 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5