Michal Kačaba

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 24 let
Aktuální klub
Sokol Pražský B
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
375
Procento vítězství
61.6%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B Sokol Pražský 14 - 16.6 7.4 /7.4 0 1.9/4.5 42.9 1.9 12.1
2011/12 žáci U15 - skupina A Sokol Pražský 7 - 3.7 1.9 0 0/0.1 0.0 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 9 - 3.7 1.4 0 0.8/1.3 58.3 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Sokol Pražský 8 - 15.9 7.6 /7.6 0 0.6/2.1 29.4 2.5 11.9
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Sokol Pražský 1 - 15.0 6 /6 0 3/5 60.0 1.0 12.0
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 5 25.2 9.8 4.2 /9.4 0 1.4/4.2 33.3 2.8 14.8
2011/12 žáci U15 - MČR zákl. sk. A Sokol Pražský 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 žáci U15 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina B Sokol Pražský 14 - 10.1 4.5 0 1.1/3.1 36.4 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina A Sokol pražský B 14 - 5.5 2.4 0 0.8/1.2 64.7 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 16 - 12.1 5.6 0 0.9/2.1 41.2 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off A Sokol pražský B 2 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A Sokol Pražský 2 22.5 12.5 6 0 0.5/1.5 33.3 0.5 22.5
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí Sokol Pražský 2 18.5 2.5 1 0 0.5/1 50.0 1.5 3.0
2013/14 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 5 - 4.0 1.8 0 0.4/1 40.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Sokol pražský B 21 - 16.0 7.1 0.2 1/2.2 44.7 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off A Sokol pražský B 1 - 14.0 6 0 2/2 100.0 - -
2013/14 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 2 7.0 2.0 1 0 0/0 0.0 - 1.5
2014/15 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 19 - 7.5 2.8 0.3 0.9/1.4 65.4 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Medvědi Tábor 7 - 10.6 3.7 0.6 1.4/3.1 45.5 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A Medvědi Tábor 2 - 13.0 5 0.5 1.5/4 37.5 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část Sokol pražský 3 6.3 0.7 0.3 /2 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2015/16 junioři U19 - skupina A BK Medvědi Tábor 20 - 17.5 5.8 1.3 2.2/3.6 62.0 - -
2015/16 junioři U19 - play-off Sokol pražský 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - play-out A BK Medvědi Tábor 5 - 15.0 5 1 2/2.4 83.3 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol pražský 7 14.3 6.1 1.7 /4.3 0.7 0.6/1 57.1 1.4 5.0
2016/17 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 12 - 14.6 5.6 0.6 1.7/2.3 74.1 - -
2016/17 muži - Základní fáze Sokol Pražský 1 5 - 8.6 2.4 1 0.8/1.2 66.7 - -
2016/17 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 10 - 21.1 7.9 1.1 2/3.3 60.6 - -
2016/17 junioři U19 - play-out Sokol pražský 3 22.3 13.0 5 /7.7 0.7 1/1.3 75.0 2.0 11.0
2016/17 muži - Play-off - Čtvrtfinále Sokol Pražský 1 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - Základní fáze Sokol Pražský 1 18 - 6.1 2.1 0.4 0.7/0.9 70.6 - -
2017/18 muži - Základní fáze VSK Iuridica A 17 - 16.6 5 1.8 1.3/2.2 59.5 - -
2017/18 muži - Play-off Sokol Pražský 1 9 - 4.9 2 0.2 0.2/0.2 100.0 - -
2018/19 muži - Základní fáze TJ ČZU Praha 11 - 11.4 3 1.5 0.7/1.2 61.5 - -
2018/19 muži - Základní fáze Sokol Pražský C 20 - 14.1 3.4 2 1.6/2.1 73.8 - -
2018/19 muži - Play-off Sokol Pražský C 2 - 14.5 3.5 2 1.5/3 50.0 - -
2019/20 muži - Základní fáze TJ ČZU Praha 12 - 10.4 4.1 0.7 0.3/0.6 42.9 - -
2019/20 muži - Základní fáze Sokol Pražský C 16 - 13.9 3.1 1.9 1.8/2.4 74.4 - -
2020/21 muži - Základní fáze Sokol Pražský C 1 - 18.0 4 3 1/1 100.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 14 - 9.1 1.9 1.7 0.2/0.4 60.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Pražský C 17 - 16.2 3.9 2.5 1/1.6 63.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze VSK Iuridica A 2 - 17.0 2 3.5 2.5/4 62.5 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 4 - 6.5 1.3 1.3 0.3/0.5 50.0 - -
2021/22 muži - Play-off Sokol Pražský C 3 - 13.7 2.3 3 0/0.7 0.0 - -
Průměr za kariéru 34.1 1.1 11.3 3.9 0.8 1.0/1.9 193.6 1.9 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 TJ ČSA 23. 11. 2021
2B body 7 Sokol Kbely B 17. 2. 2022
3B body 6 Sokol Vyšehrad C 1. 2. 2022
Body 25 TJ HÁJE - JM A 22. 2. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sokol Vyšehrad C 16. 1. 2018 2017/18
2B body 14 BSK Č. Budějovice 26. 11. 2011 2011/12
3B body 8 CTS Basket 7. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 9 SAM BŠM Brno 21. 4. 2012 2011/12
Útočné doskoky 7 SAM BŠM Brno 21. 4. 2012 2011/12
Doskoky celkem 16 SAM BŠM Brno 21. 4. 2012 2011/12
Body 36 Válečníci Děčín 28. 1. 2017 2016/17
Užitečnost 25 BSK Č. Budějovice 26. 11. 2011 2011/12
Asistence 3 Sršni Sokol Písek 21. 4. 2012 2011/12
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
1. 10. 2021 Základní fáze BSK Fenix Modřany A 15 3 3 0/1 0.0
5. 10. 2021 Základní fáze Sokol Žižkov D 7 2 1 0/0 0
11. 10. 2021 Základní fáze TJ Košíře 0 0 0 0/0 0
19. 10. 2021 Základní fáze Slovan Bohnice A 8 2 1 1/2 50.0
21. 10. 2021 Základní fáze Sokol Žižkov B - TESLA 12 3 2 0/0 0
26. 10. 2021 Základní fáze Meteor TLC A 19 6 2 1/2 50.0
1. 11. 2021 Základní fáze Sokol Vyšehrad B 11 2 2 1/2 50.0
3. 11. 2021 Základní fáze CTS Basket 21 3 4 3/4 75.0
9. 11. 2021 Základní fáze Sokol Kbely B 15 3 3 0/0 0
15. 11. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 5 1 1 0/0 0
18. 11. 2021 Základní fáze TJ HÁJE - JM A 12 3 2 0/0 0
23. 11. 2021 Základní fáze TJ ČSA 23 5 3 4/4 100.0
25. 11. 2021 Základní fáze BA Sparta A 5 1 1 0/0 0
3. 12. 2021 Základní fáze Kačeři Kunratice A 10 3 1 1/2 50.0
7. 12. 2021 Základní fáze Aritma Praha 23 4 5 0/0 0
10. 12. 2021 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 6 0 2 0/0 0
16. 12. 2021 Základní fáze BK Meteor A 15 3 3 0/0 0
6. 1. 2022 Základní fáze Sokol Motol A 11 4 1 0/0 0
10. 1. 2022 Základní fáze Žižkov Falcons C 14 1 4 0/0 0
18. 1. 2022 Základní fáze BC Loudilové 11 3 1 2/4 50.0
19. 1. 2022 Základní fáze TJ Košíře 17 4 3 0/0 0
24. 1. 2022 Základní fáze Slovan Bohnice A 17 5 2 1/1 100.0
26. 1. 2022 Základní fáze VŠTJ Medicina A 11 1 3 0/0 0
31. 1. 2022 Základní fáze Sokol Motol A 2 1 0 0/0 0
1. 2. 2022 Základní fáze Sokol Vyšehrad C 23 1 6 3/4 75.0
8. 2. 2022 Základní fáze CTS Basket 13 1 3 2/4 50.0
14. 2. 2022 Základní fáze VŠTJ Medicina A 2 1 0 0/0 0
17. 2. 2022 Základní fáze Sokol Kbely B 16 7 0 2/4 50.0
22. 2. 2022 Základní fáze TJ HÁJE - JM A 25 5 5 0/0 0
28. 2. 2022 Základní fáze BA Sparta A 17 4 3 0/0 0
2. 3. 2022 Základní fáze TJ ČSA 17 4 3 0/0 0
7. 3. 2022 Základní fáze Stavební fakulta A 5 1 1 0/0 0
14. 3. 2022 Základní fáze Stavební fakulta A 0 0 0 0/0 0
21. 3. 2022 Základní fáze Stavební fakulta A 10 1 2 2/2 100.0
22. 3. 2022 Základní fáze VSK MFF UK A 16 6 1 1/4 25.0
31. 3. 2022 Základní fáze Aritma Praha 8 3 0 2/2 100.0
5. 4. 2022 Základní fáze BK Meteor A 20 4 4 0/0 0
20. 4. 2022 Play-off CTS Basket 22 5 4 0/0 0
26. 4. 2022 Play-off CTS Basket 5 1 1 0/2 0.0
3. 5. 2022 Play-off TJ HÁJE - JM A 14 1 4 0/0 0
Celkem 40 503 108 87 26/44 59.1
Průměr 40 12.6 2.7 2.2 0.7/1.1 59.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Žižkov 7 0:00 22.1 7.0 0.0 1.9 0.0 2.6/4.1 62.1 2.0
CTS Basket 8 0:00 15.1 2.8 0.0 3.0 0.0 0.6/1.3 50.0 1.9
BK Děčín 6 0:00 18.8 7.5 0.0 0.8 0.0 1.3/2.2 61.5 3.3
TJ ČSA 6 0:00 16.2 2.7 0.0 3.0 0.0 1.8/3.0 61.1 1.8
Sokol Kbely B 7 0:00 12.1 3.4 0.0 1.3 0.0 1.4/2.3 62.5 2.7
TJ HÁJE - JM A 5 0:00 17.0 3.6 0.0 3.0 0.0 0.8/1.0 80.0 2.6
BK Děčín 7 0:00 10.9 4.4 0.0 0.4 0.0 0.7/1.4 50.0 2.7
Sokol Vyšehrad B 5 0:00 15.0 5.6 0.0 1.2 0.0 0.2/0.8 25.0 1.2
VSK MFF UK A 5 0:00 14.0 3.8 0.0 1.6 0.0 1.6/2.4 66.7 1.2
Slavoj Litoměřice 4 0:00 17.0 7.0 0.0 0.8 0.0 0.8/1.5 50.0 3.3
Sokol Motol A 7 0:00 9.4 3.4 0.0 0.7 0.0 0.4/0.6 75.0 1.6
Sokol Žižkov B - TESLA 10 0:00 6.5 2.3 0.0 0.6 0.0 0.1/0.5 20.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 16.0 5.8 0.0 0.8 0.0 2.3/4.0 56.3 4.3
VYS 5 0:00 12.8 5.0 0.0 0.2 0.0 2.2/3.0 73.3 3.2
Aritma Praha 5 0:00 12.4 3.0 0.0 1.8 0.0 1.0/1.4 71.4 1.6
Sokol Vyšehrad C 3 0:00 20.7 5.3 0.0 2.0 0.0 4.0/5.7 70.6 2.3
Meteor TLC A 4 0:00 15.3 5.0 0.0 1.0 0.0 2.3/2.8 81.8 1.3
Stavební fakulta B 4 0:00 14.8 2.8 0.0 3.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
BK Brandýs n. L. 4 0:00 14.0 6.0 0.0 0.3 0.0 1.3/1.5 83.3 1.3
Slavoj Litoměřice 6 0:00 9.2 4.5 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 20.0 2.0
S.H.Počernice A 5 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.6 62.5 2.4
VŠTJ Medicina A 7 0:00 7.6 2.9 0.0 0.6 0.0 0.1/0.3 50.0 1.3
Slovan Bohnice A 4 0:00 13.0 4.5 0.0 0.8 0.0 1.8/2.5 70.0 2.3
Žižkov Falcons C 5 0:00 10.4 2.2 0.0 1.8 0.0 0.6/0.8 75.0 1.8
Stavební fakulta A 7 0:00 7.1 2.0 0.0 0.9 0.0 0.6/0.9 66.7 1.6
TJ Košíře 6 0:00 8.2 2.2 0.0 1.2 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
BSK Fenix Modřany A 5 0:00 9.4 2.4 0.0 1.4 0.0 0.4/0.6 66.7 3.0
Sokol Žižkov D 3 0:00 15.7 4.7 0.0 2.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
Sokol Žižkov C 4 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 2.8
Sokol Vyšehrad 4 0:00 11.3 4.8 0.0 0.0 0.0 1.8/4.0 43.8 1.8
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 22.0 10.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BK Pardubice 6 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.5 44.4 1.3
BC Loudilové 3 0:00 14.3 4.3 0.0 1.7 0.0 0.7/3.3 20.0 1.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 10.0 4.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.3
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 10.0 4.0 0.0 0.3 0.0 1.3/3.5 35.7 2.3
BK Klatovy 2 0:00 17.5 8.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
BK Meteor A 2 0:00 17.5 3.5 0.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Motol B 2 0:00 17.0 6.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
USK Praha 3 0:00 11.3 5.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.3
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 17.0 8.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 11.3 4.7 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.7
Thermia K. Vary - MS 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
TJ ČZU Praha 6 0:00 5.3 1.8 0.0 0.5 0.0 0.2/0.2 100.0 0.8
Sršni Sokol Písek 3 0:00 9.7 4.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Sršni Sokol Písek 3 6:22 9.7 4.0 80.0 0.0 0.0 1.7/4.7 35.7 3.7
BK Pardubice 2 12:41 14.5 6.5 72.2 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Sršni Sokol Písek 5 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.2/1.0 20.0 1.2
BK Brandýs n.L. 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Technika Praha 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 14.0 5.5 100.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BK Dynamo Praha 2 0:00 13.0 4.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
WBA 3 0:00 8.7 3.0 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
Sokol HK Josefov 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.3
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 23.0 10.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta A 2 0:00 11.0 2.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 3 17:36 6.7 1.0 37.5 1.3 57.1 0.7/1.3 50.0 2.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 6.0 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 -
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.5
BCM Slez. Ostrava 5 0:00 3.4 1.4 0.0 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 2.6
BC Vysočina 1 25:12 16.0 6.0 75.0 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha 2 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
BA Sparta 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
BK Loko Plzeň 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 1.5
Snakes Ostrava 1 26:38 13.0 6.0 54.5 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 4.0
Sokol Dolní Počernice A 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Kačeři Kunratice A 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
USK 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Loko Plzeň 1 18:06 9.0 3.0 60.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavia MBA Kroměříž 1 25:07 8.0 3.0 30.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Č. Brod 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BCM Orli Prostějov 1 10:45 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 1 10:33 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Děčín 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Královští Sokoli 1 16:04 2.0 1.0 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -