GBA B

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Trenér

od: 7. 10. 2016 do 31. 10. 2016
Norbert Kalabiška
No.kalabiskacoach@gmail.com

Trenér

od: 17. 5. 2016 do 7. 10. 2016
Julian Beťko
julian.betko@gbacademy.eu
777 457 949

1. asistent trenéra

od: 17. 5. 2016 do 7. 10. 2016
Norbert Kalabiška
No.kalabiskacoach@gmail.com

Asistent trenéra

od: 17. 5. 2016 do 21. 9. 2016
Ivan Adamovič
ivanadamovic1988@gmail.com

Adresa

Get Better Academy s.r.o.
Plzeňská
Praha 5 Praha 5

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
33 Frenki Lilaj 1998 203 23 23 13.4 4.8 0.1 3.4/4.8 70.3 2.4
24 Milan Janošov 1999 190 22 21 12.9 4.2 0.8 2.0/3.4 56.9 1.9
6 Kryštof Kulčák 1999 195 22 18 14.2 5.1 1.0 1.1/2.8 39.2 1.7
7 Daniel Randuška 1999 161 22 23 9.3 2.7 0.8 1.5/2.6 58.3 1.9
22 Saba Gvedashvili 1998 201 23 18 9.8 3.0 0.9 1.0/1.8 54.5 1.6
15 Jakub Dombek 1998 207 23 9 18.4 7.2 0.7 2.0/3.7 54.5 1.4
11 Yoro Sidibe 1999 203 22 11 13.3 4.9 0.6 1.5/2.1 73.9 1.6
5 Martin Šiler 1999 195 22 9 10.1 4.2 0.0 1.7/2.8 60.0 2.1
3 Jannis Rothelmel 1999 178 22 21 3.7 1.3 0.3 0.0/0.2 20.0 2.5
1 Juraj Hrabovský 2000 178 21 13 4.6 1.9 0.2 0.1/0.2 33.3 1.5
Marek Welsch R 1999 180 22 3 16.3 4.3 2.3 0.7/1.3 50.0 2.7
Maroš Zelizňák 1999 205 22 3 16.3 7.3 0.0 1.7/4.3 38.5 0.7
David Javorský 1999 197 22 3 13.7 2.7 2.3 1.3/1.7 80.0 1.3
2 Peter Šimek 2000 185 21 10 3.4 1.3 0.0 0.8/1.3 61.5 1.1
14 Dalibor Žídek 1998 185 23 2 5.5 1.0 1.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
196 liga (junioři U19) Hosté 9. 4. 2017 Slavoj BK Litoměřice 46:89 34 3 12/7 63.2% 13
192 liga (junioři U19) Domácí 26. 3. 2017 Královští Sokoli 86:55 30 4 14/14 50% 16
190 liga (junioři U19) Domácí 25. 3. 2017 BK Opava 85:54 28 4 17/7 70.8% 15
172 liga (junioři U19) Domácí 18. 3. 2017 Jiskra Kyjov 64:75 22 4 8/6 57.1% 17
187 liga (junioři U19) Hosté 12. 3. 2017 SAM BŠM Brno B 52:69 26 3 8/7 53.3% 17
184 liga (junioři U19) Hosté 11. 3. 2017 Jiskra Kyjov 75:62 27 1 5/1 83.3% 16
179 liga (junioři U19) Domácí 1. 3. 2017 Slavoj BK Litoměřice 73:71 21 4 19/10 65.5% 15
170 liga (junioři U19) Domácí 13. 2. 2017 SAM BŠM Brno B 89:65 28 6 15/10 60% 14
178 liga (junioři U19) Hosté 12. 2. 2017 BK Opava 48:86 28 5 15/13 53.6% 17
175 liga (junioři U19) Hosté 11. 2. 2017 Královští Sokoli 40:75 30 2 9/8 52.9% 15
55 liga (junioři U19) Hosté 15. 1. 2017 VYS 58:85 26 7 12/3 80% 5
51 liga (junioři U19) Hosté 14. 1. 2017 Sokol Žižkov 38:85 31 2 17/9 65.4% 12
42 liga (junioři U19) Domácí 10. 1. 2017 BK Kondoři Liberec 78:42 22 8 10/4 71.4% 1
45 liga (junioři U19) Domácí 5. 1. 2017 Válečníci Děčín 64:54 23 4 6/9 40% 12
39 liga (junioři U19) Domácí 4. 12. 2016 SLUNETA Ústí nad Labem 96:49 33 6 12/8 60% 10
36 liga (junioři U19) Domácí 3. 12. 2016 Slavoj BK Litoměřice 75:55 32 2 5/5 50% 13
31 liga (junioři U19) Hosté 20. 11. 2016 BA Sparta Praha 58:56 20 2 10/7 58.8% 20
3 liga (junioři U19) Domácí 19. 11. 2016 BA Sparta Praha 75:54 28 3 10/2 83.3% 14
27 liga (junioři U19) Domácí 6. 11. 2016 Sokol Žižkov 94:42 33 3 19/9 67.9% 18
23 liga (junioři U19) Domácí 5. 11. 2016 VYS 57:65 20 3 8/8 50% 12
18 liga (junioři U19) Hosté 23. 10. 2016 BK Kondoři Liberec 57:77 23 7 10/8 55.6% 19
13 liga (junioři U19) Hosté 22. 10. 2016 Válečníci Děčín 48:76 25 7 5/9 35.7% 22
12 liga (junioři U19) Hosté 9. 10. 2016 Slavoj BK Litoměřice 76:86 30 7 5/4 55.6% 15
7 liga (junioři U19) Hosté 8. 10. 2016 SLUNETA Ústí nad Labem 49:60 23 2 8/15 34.8% 20
12 kvalifikace o ligu (junioři U19) Hosté 22. 5. 2016 BC Kolín 62:71 24 4 11/11 50% 13
8 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 21. 5. 2016 BK Teplice 97:28 34 8 5/4 55.6% 12
10 kvalifikace o ligu (junioři U19) Hosté 21. 5. 2016 ŠSK Slaný 38:107 34 10 9/7 56.3% 11
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 21. 5. 2016
17:30
ŠSK Slaný
GBA B
38
107
11
25
17
49
30
82
skupina B Review
1. kolo 21. 5. 2016
11:00
GBA B
BK Teplice
97
28
26
5
50
9
73
15
skupina B Review
1. kolo 22. 5. 2016
11:00
BC Kolín
GBA B
62
71
18
12
36
34
49
56
skupina B Review
2. kolo 8. 10. 2016
17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GBA B
49
60
12
14
17
28
34
42
skupina A Review
3. kolo 9. 10. 2016
10:00
Slavoj BK Litoměřice
GBA B
76
86
17
20
37
49
57
60
skupina A Review
4. kolo 22. 10. 2016
13:00
Válečníci Děčín
GBA B
48
76
3
17
18
34
30
54
skupina A Review
5. kolo 23. 10. 2016
12:30
BK Kondoři Liberec
GBA B
57
77
15
19
30
35
40
56
skupina A Review
6. kolo 5. 11. 2016
11:00
GBA B
Sokol Vyšehrad
57
65
15
14
31
40
38
51
skupina A Review
7. kolo 6. 11. 2016
13:00
GBA B
Sokol Žižkov
94
42
24
3
45
15
67
26
skupina A Review
1. kolo 19. 11. 2016
18:00
GBA B
BA Sparta Praha
75
54
15
12
41
22
61
38
skupina A Review
8. kolo 20. 11. 2016
17:00
BA Sparta Praha
GBA B
58
56
11
19
24
33
45
42
skupina A Review
9. kolo 3. 12. 2016
14:00
GBA B
Slavoj BK Litoměřice
75
55
20
13
33
23
52
34
skupina A Review
10. kolo 4. 12. 2016
15:00
GBA B
SLUNETA Ústí nad Labem
96
49
22
10
53
20
79
28
skupina A Review
12. kolo 5. 1. 2017
19:00
GBA B
Válečníci Děčín
64
54
12
4
28
17
51
33
skupina A Review
11. kolo 10. 1. 2017
19:00
GBA B
BK Kondoři Liberec
78
42
25
17
53
22
63
32
skupina A Review
13. kolo 14. 1. 2017
20:00
Sokol Žižkov
GBA B
38
85
12
16
22
43
29
63
skupina A Review
14. kolo 15. 1. 2017
11:00
Sokol Vyšehrad
GBA B
58
85
14
31
32
46
45
72
skupina A Review
3. kolo 11. 2. 2017
18:30
Královští Sokoli
GBA B
40
75
16
19
26
43
36
59
finálová skupina Review
4. kolo 12. 2. 2017
11:00
BK Opava
GBA B
48
86
10
27
29
44
37
61
finálová skupina Review
1. kolo 13. 2. 2017
17:00
GBA B
SAM BŠM Brno B
89
65
26
18
44
33
70
46
finálová skupina Review
5. kolo 1. 3. 2017
18:30
GBA B
Slavoj BK Litoměřice
73
71
12
15
37
28
50
51
finálová skupina Review
7. kolo 11. 3. 2017
17:00
Jiskra Kyjov
GBA B
75
62
8
23
34
36
53
46
finálová skupina Review
8. kolo 12. 3. 2017
11:15
SAM BŠM Brno B
GBA B
52
69
11
14
25
29
39
47
finálová skupina Review
2. kolo 18. 3. 2017
18:45
GBA B
Jiskra Kyjov
64
75
21
17
34
33
55
50
finálová skupina Review
9. kolo 25. 3. 2017
11:30
GBA B
BK Opava
85
54
18
13
42
28
65
43
finálová skupina Review
10. kolo 26. 3. 2017
13:00
GBA B
Královští Sokoli
86
55
17
9
40
26
62
42
finálová skupina Review
12. kolo 9. 4. 2017
12:00
Slavoj BK Litoměřice
GBA B
46
89
7
22
17
43
26
63
finálová skupina Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2017/18 liga 6 32
2016/17 kvalifikace o ligu 1 6
2016/17 liga 1 26
2015/16 liga 11 37