Lukáš Slowiak

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Výška
191 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
353
Procento vítězství
58.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina B BK Pce 16 - 3.6 1.8 0.0 0 0.0 0.1/1 6.3 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - základní část BK Pardubice 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 1 BK Pce 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - o 4.-6.místo BK Pce 2 - 3.5 1.5 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - základní BK Vividbooks Pardub 4 - 1.3 0.5 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina B BK Pce 22 - 6.0 2.8 0.0 0 0.0 0.4/1.2 30.8 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - o 1.-4. místo BK Pce 4 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B Kondoři Liberec 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B Kondoři Liberec 14 - 0.9 0.4 0.0 0 0.0 0/0.1 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Kondoři Liberec 8 - 2.3 0.9 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Kondoři Liberec 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. A Kondoři Liberec 3 6.7 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.7 1.3
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Kondoři Liberec 2 2.0 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2014/15 žáci U15 - skupina B Kondoři Liberec 14 - 0.4 0.1 0.0 0 0.0 0.1/0.1 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Kondoři Liberec 13 - 2.5 1.1 0.0 0 0.0 0.3/1.2 26.7 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Kondoři Liberec 16 - 0.3 0.1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A Kondoři Liberec 6 - 3.5 1.3 0.0 0 0.0 0.8/1 83.3 - -
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B Kondoři Liberec 3 1.3 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.7 -0.7
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo Kondoři Liberec 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 10 - 0.6 0.2 0.0 0 0.0 0.2/0.3 66.7 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A Kondoři Liberec 13 - 3.6 1.6 /1.6 100.0 0 0.0 0.4/1.1 35.7 1.4 1.5
2015/16 žáci U15 - liga sk. A Kondoři Liberec 14 - 8.4 2.3 /2.3 100.0 0.9 100.0 1.1/1.6 65.2 1.6 6.3
2016/17 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A Kondoři Liberec 7 - 0.9 0.4 0.0 0 0.0 0/0.1 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Kondoři Liberec 22 7.8 1.0 0 /0.6 7.7 0.2 33.3 0.3/0.3 100.0 1.0 -
2016/17 kadeti U17 - skupina B Kondoři Liberec B 9 - 10.6 2.1 0.0 1.7 0.0 1.3/2.7 50.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-out A Kondoři Liberec 4 - 2.8 1.3 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2016/17 kadeti U17 - Skupi a o 1-4 místo Kondoři Liberec B 2 - 16.5 5.5 0.0 1 0.0 2.5/4.5 55.6 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 3 10.3 1.0 0 /0.7 0.0 0.3 33.3 0/0 0.0 1.7 -1.3
2017/18 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 20 15.2 2.1 0.7 /2.1 31.7 0 0.0 0.8/1.4 55.6 1.5 -0.1
2017/18 kadeti U17 - základní část Kondoři Liberec 22 27.7 5.9 1.8 /3.9 46.5 0.2 17.9 1.6/2.5 63.6 1.7 3.2
2017/18 junioři U19 - play-out Kondoři Liberec 6 11.2 1.2 0.2 /2.3 7.1 0.2 25.0 0.3/0.3 100.0 1.0 0.3
2017/18 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 3 29.0 2.0 0.3 /0.7 50.0 0 0.0 1.3/2 66.7 2.0 2.3
2018/19 muži - skupina B BK Kondoři Liberec 22 - 4.7 1.5 0.0 0.3 0.0 0.9/1.7 51.4 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 22 21.5 4.8 0.9 /2.2 38.8 0.6 32.6 1.1/1.9 59.5 1.8 4.0
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BK Kondoři Liberec 2 - 7.5 1 /1 100.0 1.5 100.0 1/2 50.0 3.0 3.5
2018/19 muži - play-off B BK Kondoři Liberec 4 - 2.0 0.8 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-off Kondoři Liberec 3 24.7 2.3 0.3 /1 33.3 0.3 25.0 0.7/1.3 50.0 1.0 1.7
2018/19 muži - play-off - 3. kolo BK Kondoři Liberec 3 - 10.3 2.3 0.0 1.7 0.0 0.7/2 33.3 - -
2019/20 junioři U19 - základní část YDEA KONDOR 9 26.3 6.0 1.8 /6.2 28.6 0.4 13.8 1.1/1.9 58.8 0.3 5.8
2019/20 muži - skupina Západ YDEA KONDOR 8 20.9 2.8 1 /2.9 34.8 0.1 5.9 0.4/1 37.5 1.6 2.1
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo YDEA KONDOR 1 9.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - 1.0
Průměr za kariéru 39.2 6.4 3.3 1.1 64.3 0.2 43.0 0.5/1.1 155.2 1.3 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Synthesia Pardubice 28. 1. 2018 2017/18
2B body 7 Válečníci Děčín 22. 3. 2017 2016/17
3B body 4 BA Sparta 7. 2. 2016 2015/16
Obranné doskoky 5 Synthesia Pardubice 28. 1. 2018 2017/18
Útočné doskoky 4 Basketbal Polabí 4. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 7 BCM Orli Prostějov 11. 2. 2018 2017/18
Body 21 Slovan Varnsdorf 11. 11. 2016 2016/17
Užitečnost 20 BK Loko Plzeň 16. 2. 2019 2018/19
Asistence 8 Sokol Písek 22. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečníci Děčín 5 0:00 11.8 2.8 0.0 1.6 0.0 1.4/2.4 58.3 1.6
Sokol Vyšehrad 4 0:00 10.5 3.3 100.0 0.8 100.0 1.8/3.0 58.3 2.3
BK Přelouč 4 0:00 9.8 4.0 0.0 0.0 0.0 1.8/5.3 33.3 1.3
BK Loko Plzeň 7 17:05 5.0 0.7 41.7 0.6 40.0 1.9/2.3 81.3 1.3
Sokol Žižkov 3 0:00 10.3 2.3 0.0 1.7 0.0 0.7/2.0 33.3 3.0
Snakes Ostrava 5 21:35 5.6 1.6 38.1 0.4 20.0 1.2/2.0 60.0 1.6
Lokomotiva Plzeň 5 0:00 5.2 2.0 0.0 0.0 0.0 1.2/1.6 75.0 2.0
BCM Orli Prostějov 5 25:35 5.2 1.0 21.7 0.6 37.5 1.4/2.4 58.3 1.6
Sokol Žižkov 4 17:16 6.0 2.3 47.4 0.3 14.3 0.8/1.0 75.0 0.8
Snakes Ostrava 4 22:14 5.3 0.5 20.0 0.8 37.5 2.0/2.8 72.7 2.0
Slovan Varnsdorf 1 0:00 21.0 4.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA LYNX Liberec 4 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 40.0 0.5
Synthesia Pardubice 4 13:57 5.3 1.8 58.3 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 1.3
BA Sparta 2 0:00 10.0 0.5 100.0 2.5 100.0 1.5/1.5 100.0 1.0
TJ Jiskra Havlíčkův 4 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 3.3 1.5 100.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.2
BK NAPOS Vysoká n.L. 5 0:00 3.8 0.8 400.0 0.4 200.0 1.0/2.4 41.7 2.6
Sokol Pražský 4 21:17 4.5 1.5 40.0 0.3 20.0 0.8/0.8 100.0 1.8
BCM Orli Prostějov 4 14:07 4.5 2.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 1.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
USK 7 20:19 2.3 0.6 33.3 0.3 25.0 0.3/0.6 50.0 1.4
Sokol Písek 7 24:59 2.3 0.1 20.0 0.3 15.4 1.1/1.6 72.7 1.6
BK Brandýs n.L. 2 0:00 8.0 1.5 100.0 1.5 100.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol pražský 7 13:19 2.3 0.6 26.7 0.3 25.0 0.3/0.7 40.0 1.6
Sokol BK Chrudim 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 5 19:32 3.0 0.8 30.8 0.0 0.0 1.4/2.2 63.6 1.8
Lions J. Hradec 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.5
SAM Brno 3 20:10 4.0 1.0 42.9 0.3 25.0 1.0/1.0 100.0 1.7
Sokol Hradec Králové "B" 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
Slavoj Litoměřice 7 11:44 1.7 0.6 36.4 0.0 0.0 0.6/1.6 36.4 1.4
BC Kolín 2 0:00 5.5 1.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Sokol Pražský 5 0:00 2.2 1.0 125.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 -
USK 7 14:11 1.6 0.3 20.0 0.1 25.0 0.6/0.9 66.7 1.7
NH Ostrava 4 16:01 2.8 0.8 42.9 0.3 20.0 0.5/0.5 100.0 1.5
SAM Brno 2 26:02 5.0 1.5 42.9 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
PCE 4 18:25 2.0 0.3 11.1 0.3 11.1 0.8/1.8 42.9 0.8
BK Klatovy 4 0:00 2.0 0.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 8.0 1.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 4 15:03 1.8 0.5 33.3 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 34:22 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Sj. BK Litoměřice 5 0:00 1.2 0.6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Válečníci Děčín 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
USK Praha 5 0:00 1.2 0.4 100.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 5 0:00 1.2 0.6 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.2
BA Sparta Praha 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Bra 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
JHR 1 23:47 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Studánka Pardubic 5 0:00 0.8 0.4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 1.0
BK KARA Trutnov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 4 17:24 1.0 0.3 25.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
USK Praha 5 0:00 0.6 0.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.2 100.0 1.4
R&J EBC Mělník 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Slavoj Litoměřice 1 19:25 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Hradec Králové 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BC Kolín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Děčín A 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BA Sparta Praha 2 12:46 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol Písek 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Hradec Králové 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha B 1 22:07 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SP BASKET 1 11:19 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BVK Holice 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PLZ 1 10:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 9:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 24:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Snakes Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Horejsek Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TOROLA Snakes Ostrava 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Pelhřimov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Benešov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VYS 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -