BA Nymburk

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Extraliga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 10. 7. 2019
Michal Hubálek
team@nymburk.basketball
602 338 717

Trenér

od: 5. 8. 2019
Jan Košař
kosar7@seznam.cz
739 052 511

1. asistent trenéra

od: 5. 8. 2019
Robin Švarc
robinsvarc@seznam.cz

Technický zápis

od: 26. 9. 2019
Martin Milbach
martin.mil@seznam.cz
723 153 213

Adresa

Spolek přátel košíkové Polabí
Komenského
288 02 Nymburk

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
Juraj Valentíny 2002 200 19 22 25.0 15.3 4.6 / 8.5 54.3 1.3 / 4.5 28.6 2.2/3.3 67.1 2.7 4.0 6.7 1.0 0.9 1.4 0.0 2.6 2.4
František Rylich R/K 2002 190 19 20 31.6 16.1 4.5 / 9.0 50.0 1.3 / 4.3 30.2 3.2/4.1 77.8 1.8 4.0 5.8 4.1 2.8 2.7 0.1 3.7 2.4
Matěj Fanta 2001 202 20 21 28.8 14.0 3.8 / 7.7 49.1 1.2 / 5.0 24.0 3.0/4.0 73.8 2.4 5.4 7.8 1.6 1.2 1.8 0.0 3.0 2.2
Adam Srník 2002 187 19 22 21.9 10.0 3.3 / 7.4 44.8 0.9 / 3.1 27.9 0.7/1.3 57.1 1.1 2.2 3.3 1.7 1.2 1.9 0.0 1.4 0.3
Filip Kábrt K 2002 193 19 16 23.5 12.0 2.9 / 5.9 48.9 0.9 / 2.0 43.8 3.6/5.4 67.4 1.4 3.2 4.6 1.9 1.3 2.4 0.0 4.3 2.8
Martin Holoubek 2001 184 20 19 27.9 9.7 3.3 / 5.3 62.4 0.4 / 1.6 23.3 1.9/2.9 67.3 2.8 2.7 5.6 2.8 1.4 2.8 0.1 3.4 3.1
Dávid Novák 2003 195 18 19 23.7 6.6 1.8 / 3.4 53.1 0.4 / 2.3 18.6 1.8/3.3 54.0 1.3 4.2 5.5 3.3 2.1 2.7 0.1 2.6 2.3
David Snop 2001 195 20 21 13.3 3.0 0.4 / 0.9 47.4 0.6 / 3.0 21.0 0.2/0.5 50.0 0.3 0.9 1.1 0.7 0.2 0.6 0.1 0.4 1.2
Martin Studnický K 2004 204 17 11 13.5 3.3 1.1 / 2.3 48.0 0.3 / 0.9 30.0 0.3/0.8 33.3 0.9 2.8 3.7 0.5 0.4 1.2 0.0 0.7 1.6
Tomáš Mráz R/K 2001 190 20 8 14.5 4.4 1.0 / 3.5 28.6 0.5 / 1.8 28.6 0.9/1.9 46.7 2.0 2.3 4.3 1.3 1.0 1.6 0.1 2.5 2.4
Jaroslav Jirák 2002 178 19 21 3.8 1.0 0.1 / 0.3 33.3 0.2 / 0.5 50.0 0.1/0.2 40.0 0.1 0.3 0.4 0.3 0.0 0.2 0.1 0.2 0.7
Pavel Benák 2003 194 18 4 11.0 4.0 1.5 / 3.0 50.0 0.0 / 0.3 0.0 1.0/2.3 44.4 0.0 1.5 1.5 0.8 0.8 0.8 0.3 1.5 1.0
Michael Wagner 2001 180 20 11 5.5 0.6 0.3 / 0.6 42.9 0.0 0.0 0.1/0.4 25.0 0.3 0.3 0.5 0.4 0.5 0.3 0.1 0.4 0.7
Martin Fišera 2003 192 18 4 3.5 1.0 0.5 / 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3 1.0 1.3 0.5 0.5 0.3 0.5 0.0 0.5
Tomáš Schmidl 2003 177 18 7 8.3 0.4 0.0 / 0.6 0.0 0.1 / 0.7 20.0 0.0/0.0 0.0 0.4 0.4 0.9 0.6 0.3 0.1 0.6 0.3 1.4
Danylo Safiulin 2002 193 19 3 7.7 0.0 0.0 0.0 0.0 / 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3 0.0 1.3 0.3 0.7 0.7 0.2 0.3 1.3
David Frič 2004 190 17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
128 extraliga (junioři U19) Hosté 8. 3. 2020 BK Snakes Ostrava 94:67 20 /23 46.5% 8 /10 44.4% 3/6 33.3% 6 22 28 21 13 24 13 16
122 extraliga (junioři U19) Hosté 7. 3. 2020 BCM Orli Prostějov 78:61 23 /31 42.6% 3 /15 16.7% 6/4 60% 16 30 46 7 11 21 17 16
69 extraliga (junioři U19) Domácí 26. 2. 2020 USK 73:68 21 /17 55.3% 4 /23 14.8% 19/1 95% 11 23 34 13 9 3 18 17
120 extraliga (junioři U19) Domácí 23. 2. 2020 BC Kolín 58:78 18 /25 41.9% 2 /22 8.3% 16/10 61.5% 16 37 53 8 8 22 21 22
113 extraliga (junioři U19) Domácí 22. 2. 2020 PCE 75:68 22 /22 50% 7 /25 21.9% 10/9 52.6% 18 30 48 14 9 9 21 15
3 extraliga (junioři U19) Hosté 12. 2. 2020 USK 106:73 17 /23 42.5% 8 /13 38.1% 15/5 75% 7 17 24 10 11 16 20 15
106 extraliga (junioři U19) Hosté 9. 2. 2020 YDEA KONDOR 81:111 25 /18 58.1% 15 /15 50% 16/5 76.2% 11 28 39 22 5 9 18 19
100 extraliga (junioři U19) Hosté 8. 2. 2020 Slavoj BK Litoměřice 82:89 18 /13 58.1% 8 /21 27.6% 29/20 59.2% 18 33 51 11 10 17 31 17
94 extraliga (junioři U19) Domácí 26. 1. 2020 Sokol pražský 93:78 26 /17 60.5% 11 /17 39.3% 8/8 50% 16 25 41 25 13 14 14 20
87 extraliga (junioři U19) Domácí 25. 1. 2020 BK Lokomotiva Plzeň 120:55 32 /24 57.1% 9 /16 36% 29/10 74.4% 22 35 57 23 24 17 26 15
84 extraliga (junioři U19) Hosté 12. 1. 2020 GBA Jindřichův Hradec 110:95 31 /19 62% 5 /15 25% 18/9 66.7% 18 24 42 14 10 19 21 18
78 extraliga (junioři U19) Hosté 11. 1. 2020 Sokol Písek Sršni 93:77 24 /24 50% 5 /18 21.7% 14/9 60.9% 13 38 51 19 14 30 18 24
62 extraliga (junioři U19) Domácí 24. 11. 2019 BCM Orli Prostějov 100:95 32 /29 52.5% 5 /20 20% 21/6 77.8% 18 39 57 21 5 15 22 15
56 extraliga (junioři U19) Domácí 23. 11. 2019 BK Snakes Ostrava 83:80 26 /27 49.1% 4 /13 23.5% 19/7 73.1% 16 35 51 15 10 17 21 17
53 extraliga (junioři U19) Hosté 10. 11. 2019 PCE 75:76 20 /22 47.6% 7 /22 24.1% 15/11 57.7% 16 34 50 19 11 17 23 20
48 extraliga (junioři U19) Hosté 9. 11. 2019 BC Kolín 85:74 21 /31 40.4% 4 /26 13.3% 20/4 83.3% 20 28 48 10 17 18 20 17
40 extraliga (junioři U19) Domácí 27. 10. 2019 Slavoj BK Litoměřice 105:71 33 /22 60% 9 /18 33.3% 12/5 70.6% 23 36 59 27 11 16 18 15
34 extraliga (junioři U19) Domácí 26. 10. 2019 YDEA KONDOR 88:57 30 /30 50% 8 /24 25% 4/5 44.4% 24 35 59 26 17 10 14 16
27 extraliga (junioři U19) Hosté 13. 10. 2019 BK Lokomotiva Plzeň 74:87 20 /28 41.7% 13 /15 46.4% 8/10 44.4% 23 26 49 18 7 15 21 23
22 extraliga (junioři U19) Hosté 12. 10. 2019 Sokol pražský 86:95 26 /26 50% 7 /22 24.1% 22/10 68.8% 21 41 62 16 9 17 23 21
18 extraliga (junioři U19) Domácí 29. 9. 2019 Sokol Písek Sršni 84:113 20 /27 42.6% 7 /18 28% 23/13 63.9% 14 31 45 19 11 31 32 29
12 extraliga (junioři U19) Domácí 28. 9. 2019 GBA Jindřichův Hradec 74:99 24 /27 47.1% 4 /23 14.8% 14/14 50% 21 25 46 11 9 14 27 19
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
čtvrtfinále
-
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
play-off Preview
čtvrtfinále
-
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
play-off Preview
čtvrtfinále
-
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
play-off Preview
čtvrtfinále
-
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
play-off Preview
čtvrtfinále
-
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
play-off Preview
2. kolo 28. 9. 2019
16:00
BA Nymburk
GBA Jindřichův Hradec
74
99
24
31
38
54
59
80
základní část Review
3. kolo 29. 9. 2019
11:00
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
84
113
22
30
35
66
51
93
základní část Review
4. kolo 12. 10. 2019
17:00
Sokol pražský
BA Nymburk
86
95
18
25
37
54
64
71
základní část Review
5. kolo 13. 10. 2019
14:30
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
74
87
18
20
37
45
53
68
základní část Review
6. kolo 26. 10. 2019
14:00
BA Nymburk
YDEA KONDOR
88
57
30
19
56
33
75
50
základní část Review
7. kolo 27. 10. 2019
10:00
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
105
71
21
13
54
34
82
51
základní část Review
8. kolo 9. 11. 2019
13:00
BC Kolín
BA Nymburk
85
74
13
20
39
39
61
59
základní část Review
9. kolo 10. 11. 2019
12:00
BK Pardubice
BA Nymburk
75
76
22
25
41
41
55
64
základní část Review
10. kolo 23. 11. 2019
17:00
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
83
80
14
17
30
38
62
53
základní část Review
11. kolo 24. 11. 2019
10:00
BA Nymburk
BCM Orli Prostějov
100
95
21
21
44
48
65
72
85
85
základní část Review
13. kolo 11. 1. 2020
17:00
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
93
77
26
13
48
41
68
57
základní část Review
14. kolo 12. 1. 2020
11:00
GBA Jindřichův Hradec
BA Nymburk
110
95
24
19
47
37
75
62
základní část Review
15. kolo 25. 1. 2020
17:00
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
120
55
25
7
59
21
87
37
základní část Review
16. kolo 26. 1. 2020
09:30
BA Nymburk
Sokol pražský
93
78
24
32
53
48
72
59
základní část Review
17. kolo 8. 2. 2020
18:00
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
82
89
18
14
36
29
51
56
76
76
základní část Review
18. kolo 9. 2. 2020
12:00
YDEA KONDOR
BA Nymburk
81
111
25
19
50
41
73
80
základní část Review
1. kolo 12. 2. 2020
17:30
USK Praha
BA Nymburk
106
73
25
14
47
29
81
45
základní část Review
19. kolo 22. 2. 2020
15:00
BA Nymburk
BK Pardubice
75
68
20
22
45
33
64
53
základní část Review
20. kolo 23. 2. 2020
12:00
BA Nymburk
BC Kolín
58
78
19
32
31
43
44
60
základní část Review
12. kolo 26. 2. 2020
11:30
BA Nymburk
USK Praha
73
68
22
21
40
34
55
52
základní část Review
21. kolo 7. 3. 2020
18:00
BCM Orli Prostějov
BA Nymburk
78
61
18
16
41
29
56
41
základní část Review
22. kolo 8. 3. 2020
10:00
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
94
67
25
14
50
34
68
47
základní část Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 extraliga 6 35

články