Matěj Fanta

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
AŠ Mladá Boleslav
Výška
202 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
221
Procento vítězství
52.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Skupina B Bol 6 - 1.7 0.8 0 0/0.3 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina A BolCh 11 - 5.7 2.8 0 0.1/0.5 20.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Skupina B Bol 2 - 2.0 1 0 0/1 0.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - O 5. až 8. místo Bol 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - 2. kolo baráž Bol 4 - 7.8 3.5 0 0.8/1.8 42.9 - -
2012/13 žáci U15 - Základní společná část Bol 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U 15 a mladších žáků U 14 Bol15 12 - 8.4 3.7 0 1.1/2.6 41.9 - -
2013/14 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 4-5 místo Bol15 2 - 21.5 10 0 1.5/3.5 42.9 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Bol U13B 2 - 16.0 7 0 2/2.5 80.0 - -
2014/15 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 AŠ M.B.U17 12 - 5.8 2.7 0 0.5/1.7 30.0 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga USK Praha 5 - 3.0 1.4 0 0.2/0.6 33.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A USK Praha 4 - 12.5 6 0 0.5/3.3 15.4 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off USK Praha 3 - 10.3 3.7 0 3/6.3 47.4 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B USK Praha 3 30.0 14.3 5 0 4.3/9.7 44.8 0.7 29.3
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 5.- 8. místo USK Praha 2 29.5 16.5 7 0 2.5/3.5 71.4 - 35.5
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A USK Praha 3 12.3 4.3 1.3 0 1.7/3.3 50.0 1.0 6.0
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo USK Praha 2 8.0 2.0 0.5 0 1/1.5 66.7 0.5 4.5
2015/16 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 1 - 14.0 7 0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A USK Praha 10 - 16.7 6 /6 0.1 4.4/6.9 63.8 1.7 12.5
2015/16 žáci U15 - skupina C Bol 3 - 34.7 14.3 0.3 5/8.3 60.0 - -
2015/16 žáci U15 - extraliga USK Praha 16 - 8.9 3.4 /3.4 0.1 1.9/3.2 58.8 1.8 5.8
2015/16 kadeti U17 - play-out A USK Praha B 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - MČR skupina B USK Praha 3 32.3 10.0 4.7 /12 0 0.7/1.3 50.0 3.7 13.7
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo USK Praha 2 28.0 6.0 2.5 /3.5 0 1/1 100.0 2.0 10.0
2016/17 kadeti U17 - základní část USK 20 13.4 4.8 1.2 /2.8 0.7 0.3/0.4 71.4 0.8 4.7
2016/17 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 4 - 13.3 2.8 2.5 0.3/0.3 100.0 - -
2016/17 kadeti U17 - finálová skupina USK Praha B 1 - 17.0 4 3 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off USK 2 14.0 3.0 0.5 /1.5 0.5 0.5/1 50.0 0.5 5.0
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR USK 2 4.5 1.0 0 /0.5 0 1/1 100.0 1.0 -
2017/18 kadeti U17 - základní část USK 22 27.6 9.5 2.2 /4.4 1.5 0.7/1.3 53.6 1.9 10.5
2017/18 kadeti U17 - play-off USK 3 25.0 5.3 2 /2 0.3 0.3/0.3 100.0 2.3 8.7
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR USK 2 39.0 10.0 1.5 /3 2 1/1 100.0 1.0 15.0
2018/19 muži - skupina B AŠ Mladá Boleslav 20 - 8.2 1.6 1.6 0.4/0.5 70.0 - -
2018/19 muži - Play - off čtvrtfinále Bol 2 - 10.0 1 1.5 3.5/4.5 77.8 - -
2019/20 muži - skupina B AŠ Mladá Boleslav 7 - 10.4 2.1 1.9 0.6/1.4 40.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část BA Nymburk 21 28.8 14.0 3.8 /7.7 1.2 3/4 73.8 2.2 15.3
2019/20 muži - skupina Západ Basketbal Polabí 1 17.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - 1.0
Průměr za kariéru 24.6 9.2 9.0 2.9 0.6 1.2/2.1 195.1 1.6 5.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Sokol Písek 24. 1. 2016 2015/16
2B body 21 SŠB Pardubice 17. 11. 2015 2015/16
3B body 4 Sokol Pražský 6. 1. 2018 2017/18
Obranné doskoky 12 Snakes Ostrava 23. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 8 PCE 22. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 16 BCM Orli Prostějov 12. 3. 2018 2017/18
Body 50 SŠB Pardubice 17. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 34 BCM Orli Prostějov 12. 3. 2018 2017/18
Asistence 5 YDEA KONDOR 26. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SŠB Pardubice 1 0:00 50.0 21.0 0.0 1.0 0.0 5.0/12.0 41.7 2.0
BK Loko Plzeň 4 20:41 12.0 2.8 50.0 2.0 44.4 0.5/1.0 50.0 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 21.5 7.0 100.0 0.5 100.0 6.0/8.5 70.6 3.0
Sokol pražský 2 30:12 21.5 6.5 61.9 2.5 38.5 1.0/1.0 100.0 1.5
NH Ostrava 4 22:17 10.5 2.8 47.8 1.5 35.3 0.5/1.0 50.0 1.8
Sokol Pražský 5 22:15 8.2 1.2 60.0 1.8 42.9 0.4/0.4 100.0 1.4
BCM Orli Prostějov 4 20:53 10.3 2.5 55.6 1.5 31.6 0.8/1.0 75.0 1.3
Bra 3 0:00 13.3 3.7 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 33:45 19.5 5.0 71.4 1.0 18.2 6.5/8.0 81.3 2.5
PCE 2 37:54 17.5 4.0 42.1 2.5 27.8 2.0/4.0 50.0 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 17.5 7.5 100.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 4 20:58 8.5 1.8 53.8 1.5 37.5 0.5/1.0 50.0 0.3
BA LYNX Liberec 3 0:00 11.0 2.3 0.0 2.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.3
Sokol Písek 4 8:10 8.0 2.0 88.9 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.0
USK 2 31:48 14.5 3.5 46.7 0.5 10.0 6.0/7.5 80.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 13.5 4.5 100.0 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 1.5
GBA J. Hradec 2 31:26 13.0 3.5 41.2 1.0 13.3 3.0/5.5 54.5 2.5
Tesla Pardubice 3 0:00 8.7 1.0 0.0 2.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
BCM Orli Prostějov 2 22:10 12.5 5.0 58.8 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 0.5
BK Loko Plzeň 2 21:12 12.0 4.5 42.9 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 4 7:33 5.8 2.8 78.6 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.5
Snakes Ostrava 2 26:20 11.5 2.5 45.5 1.5 50.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Synthesia Pardubice 1 0:00 22.0 7.0 0.0 0.0 0.0 8.0/16.0 50.0 -
BVK Holice 3 0:00 7.3 1.7 0.0 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Réma 2 0:00 10.0 1.0 0.0 1.5 0.0 3.5/4.5 77.8 2.5
SAM Brno 2 26:27 10.0 2.5 71.4 1.5 25.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol BK Chrudim 2 0:00 9.5 1.0 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Snakes Ostrava 4 22:45 4.8 1.8 50.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 1.3
BK Žďár n. S. 1 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
Synthesia Pardubice 3 0:00 6.0 2.3 116.7 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 2.0
Slavoj Litoměřice 3 7:40 6.0 2.0 150.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 1.3
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 18.0 5.0 100.0 0.0 0.0 8.0/8.0 100.0 2.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Královští Sokoli 1 0:00 17.0 4.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK - Jižní Supi 1 0:00 17.0 5.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Písek 3 27:46 5.3 0.3 16.7 1.3 33.3 0.7/0.7 100.0 2.0
Sokol Pražský 3 11:10 5.3 2.0 50.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 1.7
Synthesia Pardubice 5 16:39 3.2 1.0 41.7 0.4 13.3 0.0/0.0 0.0 0.8
BK Ber U17 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
BC Kolín 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Písek 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
BA Sparta Praha 2 17:37 6.0 1.5 75.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0:00 3.7 0.7 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
KolB 1 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Jižní Supi 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 17:52 6.0 2.0 50.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
BK Pelhřimov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Lions J. Hradec 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pod U17B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Kol U12B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Kladno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod U13B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5

články