Martin Holoubek

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
355
Procento vítězství
58.6%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž ČBr U11 (mix) 10 - 14.2 6.5 0 1.2/2.6 46.2 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Skupina B ČBr U13B 10 - 3.3 1.5 0 0.3/1.4 21.4 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Finále ČBr U13B 8 - 4.0 1.8 0 0.5/1.1 44.4 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B Slavoj Č. Brod 9 - 2.7 1.2 0 0.2/1.2 18.2 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž ČBr 21 - 15.8 7.1 0 1.6/3.1 50.8 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A Slavoj Č. Brod 3 - 3.0 1.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Nym 4 - 10.5 4.8 0 1/2.3 44.4 - -
2013/14 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U 15 a mladších žáků U 14 ČBr 12 - 8.7 4.1 0 0.5/0.8 60.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A BCM Nymburk 2 - 2.5 0 0 2.5/4 62.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off BCM Nymburk 1 - 3.0 1 0 1/4 25.0 - -
2013/14 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-3 místo ČBr 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. A BCM Nymburk 2 6.5 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - 3.5
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BCM Nymburk 2 2.0 0.0 0 0 0/0 0.0 - -0.5
2014/15 žáci U15 - skupina B BA Nymburk 11 - 3.3 1.5 0 0.4/1.1 33.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BA Nymburk 14 - 15.6 6.4 0.1 2.5/5.7 43.8 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga BA Nymburk 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BA Nymburk 8 - 14.8 5.5 0.3 3/5.3 57.1 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BA Nymburk 4 - 10.8 4 0 2.8/8.5 32.4 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B BA Nymburk 3 21.3 5.7 2 0 1.7/4 41.7 4.3 7.0
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 5.- 8. místo BA Nymburk 2 28.5 13.5 6 0 1.5/2 75.0 3.0 24.5
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A BA Nymburk 3 6.0 1.3 0.7 0 0/0 0.0 1.7 2.0
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo BA Nymburk 2 10.0 3.0 1.5 0 0/0 0.0 1.5 1.0
2015/16 kadeti U17 - základní část Sokol Josefov 2 - 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 2.0 -1.0
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BA Nymburk 14 - 15.2 5.7 /5.7 0.1 3.4/5.1 65.3 2.9 10.6
2015/16 žáci U15 - extraliga BA Nymburk 12 - 16.3 6.8 /6.8 0.2 2.1/3.9 53.2 2.4 12.0
2015/16 žáci U15 - MČR skupina B BA Nymburk 3 35.0 8.7 2 /9.3 1.3 0.7/0.7 100.0 3.7 9.3
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo BA Nymburk 2 40.0 10.0 4 /7 0 2/4.5 44.4 2.5 14.0
2016/17 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 19 19.9 3.3 1.3 /2.7 0.1 0.4/0.9 41.2 1.7 3.4
2016/17 kadeti U17 - skupina B Nym 12 - 15.0 4.8 0.5 4/4.6 87.3 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out B Nym 4 - 15.3 6.5 0.5 0.8/3.3 23.1 - -
2016/17 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 22.0 9.0 4.2 /7.5 0 0.7/1.2 57.1 2.8 6.0
2016/17 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 18.0 4.3 2 /2.3 0 0.3/0.7 50.0 1.0 6.3
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 19.0 0.5 0 /1.5 0 0.5/1 50.0 1.5 2.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 6 6.7 1.2 0.3 /0.7 0.2 0/0.3 0.0 1.0 -0.3
2017/18 junioři U19 - základní část BA Nymburk 15 8.0 3.1 0.6 /1.4 0.5 0.5/0.6 77.8 0.5 3.2
2017/18 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 20 31.3 10.7 3.2 /7.1 0.8 2/2.8 71.4 2.8 10.8
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo Basketball Nymburk B 3 17.0 6.3 1 /2.3 1 1.3/1.7 80.0 2.0 4.3
2017/18 junioři U19 - play-off BA Nymburk 2 0.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2017/18 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 23.7 8.0 2.7 /5.3 0 2.7/4.3 61.5 4.7 5.3
2017/18 junioři U19 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 13 16.1 3.0 0.7 /1.6 0.5 0.2/0.4 60.0 2.8 0.5
2018/19 junioři U19 - základní část BA Nymburk 22 24.8 8.2 2.1 /3.5 0.7 1.9/2.6 70.7 3.2 11.5
2018/19 muži - Středočeská basketbalová liga mužů ČBr 8 - 17.9 4.3 2.5 1.9/2.9 65.2 - -
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Basketball Nymburk B 8 20.0 4.8 0.8 /1.9 0.6 1.4/1.5 91.7 3.6 2.1
2018/19 junioři U19 - play-off BA Nymburk 5 27.2 6.8 2.4 /4.2 0.2 1.4/1.6 87.5 4.4 7.0
2019/20 junioři U19 - základní část BA Nymburk 19 27.9 9.7 3.3 /5.3 0.4 1.9/2.9 67.3 3.1 12.9
2019/20 muži - skupina Západ Basketbal Polabí 8 12.3 3.1 1.3 /2 0 0.6/0.8 83.3 2.0 2.0
2019/20 muži - Základní část NBK 2 10.5 2.5 0.5 /1 0.5 0/0 0.0 1.5 1.5
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 3 18.7 5.3 2 /3 0 1.3/1.3 100.0 4.3 2.3
2020/21 muži - skupina A Sokol Žižkov 3 - 14.7 4 1.3 2.7/4 66.7 - -
Průměr za kariéru 35.5 10.2 8.6 3.2 0.3 1.4/2.4 226.1 2.3 4.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BK Lit U17 "B" 1. 10. 2016 2016/17
2B body 16 Kos 6. 10. 2012 2012/13
3B body 4 BK Lit U17 "B" 19. 11. 2016 2016/17
Obranné doskoky 8 NH Ostrava 10. 2. 2018 2017/18
Útočné doskoky 6 Slavoj Litoměřice 16. 3. 2019 2018/19
Doskoky celkem 13 BK Loko Plzeň 14. 10. 2018 2018/19
Body 36 Kos 6. 10. 2012 2012/13
Užitečnost 31 BK Loko Plzeň 25. 1. 2020 2019/20
Asistence 7 Synthesia Pardubice 13. 1. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 10 24:41 6.7 2.2 51.2 0.3 20.0 1.4/1.5 93.3 3.4
BK Loko Plzeň 6 18:36 9.7 2.3 53.8 0.7 30.8 3.0/3.8 78.3 2.3
Slavoj Litoměřice 5 8:00 10.2 4.6 115.0 0.2 100.0 0.4/1.0 40.0 1.2
Sokol Žižkov C 3 0:00 16.3 6.7 0.0 0.3 0.0 2.0/2.0 100.0 2.7
BK Snakes Ostrava 4 0:00 12.0 5.3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.0 75.0 1.0
Snakes Ostrava 7 16:59 6.7 2.0 51.9 0.6 44.4 1.0/1.7 58.3 1.6
USK Praha 4 8:35 11.5 5.0 76.9 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
BK Žďár n. S. 3 0:00 15.0 5.3 0.0 0.3 0.0 3.3/7.0 47.6 4.7
BCM Orli Prostějov 6 22:42 7.3 3.3 62.5 0.2 10.0 0.2/0.7 25.0 2.2
Jižní Supi 4 0:00 10.8 4.0 0.0 0.0 0.0 2.8/8.5 32.4 4.3
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 21.0 9.5 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Bol 2 0:00 21.0 6.5 0.0 1.5 0.0 3.5/5.0 70.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 19.5 7.5 100.0 0.5 100.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Snakes Ostrava 5 25:47 7.8 2.0 43.5 0.8 23.5 1.4/2.4 58.3 2.0
USK 8 25:20 4.9 1.5 34.3 0.0 0.0 1.9/3.0 62.5 3.1
BA Sparta 2 0:00 19.0 7.0 100.0 0.0 0.0 5.0/8.5 58.8 2.0
Sokol pražský 7 22:07 5.4 2.0 60.9 0.0 0.0 1.4/2.1 66.7 2.6
Slavoj Litoměřice 5 19:14 7.0 1.8 69.2 0.6 25.0 1.6/1.6 100.0 1.4
Kol U12B 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.5
Sokol Pražský 5 7:30 7.0 2.0 50.0 0.2 100.0 2.4/3.2 75.0 2.6
Sokol Pražský 5 23:12 7.0 2.6 65.0 0.4 18.2 0.6/1.0 60.0 2.2
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 11.7 4.3 0.0 0.0 0.0 3.0/5.7 52.9 2.7
Sokol Písek 6 20:19 5.7 2.2 72.2 0.2 14.3 0.8/1.7 50.0 3.2
SAM Brno 4 12:36 8.5 1.5 66.7 1.3 83.3 1.8/2.3 77.8 1.3
BK Opava 2 0:00 17.0 5.0 0.0 0.5 0.0 5.5/7.5 73.3 1.5
Sokol Písek 4 10:00 8.5 2.8 78.6 0.3 50.0 2.3/4.0 56.3 4.3
TOROLA Snakes Ostrava 3 10:56 11.0 4.0 80.0 1.0 100.0 0.0/0.7 0.0 3.7
Synthesia Pardubice 4 29:40 8.3 2.3 37.5 0.8 30.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 16.0 6.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 16.0 5.5 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 9.7 4.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 2.7
Sokol Písek 5 16:48 5.4 1.0 62.5 1.0 45.5 0.4/0.4 100.0 3.6
Měl 1 0:00 27.0 7.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
PCE 5 22:06 5.2 1.8 64.3 0.2 25.0 1.0/2.2 45.5 2.4
Tesla Pardubice 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BK Loko Plzeň 4 22:20 6.5 1.8 58.3 0.8 42.9 0.8/1.8 42.9 1.3
NH Ostrava 3 23:59 8.3 2.0 31.6 0.3 14.3 3.3/4.7 71.4 2.0
Měl U12 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Sokol Písek B 1 0:00 24.0 6.0 0.0 2.0 0.0 6.0/7.0 85.7 4.0
SAM Brno 2 30:30 11.5 4.0 47.1 0.0 0.0 3.5/3.5 100.0 3.5
GBA J. Hradec 2 23:03 10.5 4.0 80.0 0.5 100.0 1.0/2.5 40.0 3.0
BC Kolín 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/7.5 33.3 4.0
Měl U13B 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
USK 4 21:54 4.5 1.5 50.0 0.0 0.0 1.5/1.8 85.7 2.8
Slavoj Litoměřice 3 23:59 5.7 1.3 36.4 1.0 42.9 0.0/0.0 0.0 1.7
BK Ber 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 5.0
BK Kral-Jun.muži 1 0:00 16.0 3.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 15.0 7.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Písek 5 16:56 3.0 1.0 45.5 0.2 20.0 0.4/1.0 40.0 2.6
BK Klatovy 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SNAK A 1 25:19 13.0 3.0 75.0 1.0 50.0 4.0/5.0 80.0 4.0
OLM 2 21:23 6.5 1.5 50.0 0.5 16.7 2.0/2.0 100.0 2.0
PLZ 4 13:22 3.3 1.3 50.0 0.3 33.3 0.0/0.3 0.0 2.0
BCBenB 1 0:00 13.0 1.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Pod U13B 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 1.0
BC Vysočina 2 18:30 5.0 2.0 30.8 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Opava B 2 24:18 5.0 0.0 0.0 1.0 25.0 2.0/2.0 100.0 4.5
Réma 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Levharti Chomutov 1 24:04 10.0 3.0 75.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 5.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 5 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 1.8
SP BASKET 4 10:30 2.3 1.0 57.1 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 2.3
ŠSK Sla U13 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.8
Slavoj Litoměřice 6 9:49 1.3 0.2 33.3 0.2 16.7 0.5/0.7 75.0 1.3
BCM Orli Prostějov 1 10:33 6.0 0.0 0.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 3 16:00 2.0 0.3 33.3 0.3 33.3 0.3/0.7 50.0 4.0
Královští Sokoli 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
CBU 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
KOL 1 19:07 5.0 1.0 50.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Děčín 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
BK Klatovy 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
VYS 2 13:47 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 1 12:28 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 2 13:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Žižkov 1 4:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
DEC 1 1:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -

články