David Snop

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
BK Brandýs n.L.
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
373
Procento vítězství
62.7%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina B SadD 16 - 7.5 3.3 0 0.9/1.5 58.3 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Skupina A Nym 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Finále Nym 3 - 6.7 3.3 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B BCM Nymburk 8 - 1.9 0.9 0 0.1/0.3 50.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Nym 8 - 5.6 2.5 0 0.6/1.5 41.7 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Nym 26 - 17.0 7 0 3/3.6 82.8 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A BCM Nymburk 7 - 3.6 1.4 0 0.7/1.1 62.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BCM Nymburk 13 - 2.5 1.2 0 0.1/0.2 33.3 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Nym 4 - 8.5 3.8 0 1/1.8 57.1 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A BCM Nymburk 4 - 2.3 1 0 0.3/1 25.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off BCM Nymburk 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. A BCM Nymburk 3 18.0 2.7 1.3 0 0/0 0.0 1.3 2.0
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BCM Nymburk 2 21.0 3.0 1.5 0 0/0 0.0 1.0 -
2014/15 žáci U15 - skupina B BA Nymburk 11 - 6.1 2.5 0.3 0.2/0.4 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BA Nymburk 14 - 11.2 4.9 0 1.5/2.4 61.8 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga BA Nymburk 13 - 6.7 3 0.2 0.2/0.3 75.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BA Nymburk 6 - 13.5 5.7 0.2 1.7/3.5 47.6 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BA Nymburk 4 - 10.5 4.8 0 1/1.5 66.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B BA Nymburk 3 30.0 11.3 4.3 0.7 0.7/2 33.3 0.7 0.3
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 5.- 8. místo BA Nymburk 2 27.0 9.5 3 0.5 2/2 100.0 1.0 11.0
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A BA Nymburk 3 17.3 5.0 2 0.3 0/0 0.0 2.0 -
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo BA Nymburk 2 11.0 1.0 0.5 0 0/0.5 0.0 1.0 -5.5
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BA Nymburk 14 - 14.6 4.5 /4.5 1.6 0.6/0.8 81.8 2.2 12.2
2015/16 žáci U15 - extraliga BA Nymburk 16 - 9.4 2.6 /2.6 1.2 0.6/0.8 75.0 1.6 7.6
2015/16 žáci U15 - MČR skupina B BA Nymburk 3 29.3 8.0 2 /5.7 1.3 0/0 0.0 2.0 0.7
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo BA Nymburk 2 24.5 10.0 4 /6.5 0.5 0.5/0.5 100.0 2.5 3.0
2016/17 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 19 10.2 3.5 0.6 /1.3 0.7 0.2/0.2 75.0 0.4 2.7
2016/17 kadeti U17 - skupina B Nym 11 - 13.6 2.9 2.5 0.5/0.7 62.5 - -
2016/17 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 4 - 10.5 3 1.3 0.8/1 75.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out B Nym 4 - 13.3 3.8 1.5 1.3/2 62.5 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 13.3 6.3 1 /1 1.3 0.3/0.3 100.0 - 5.3
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 1.0 2.5 0.5 /0.5 0.5 0/0 0.0 - 2.0
2017/18 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 22 24.4 5.4 0.7 /1.9 1.2 0.5/0.8 55.6 1.4 3.6
2017/18 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 16 - 10.0 2.9 1.2 0.6/1 56.3 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 18.0 3.0 0.3 /2.3 0.7 0.3/0.3 100.0 0.3 1.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 10 9.4 2.2 0.2 /0.3 0.6 0/0 0.0 0.3 0.4
2018/19 junioři U19 - základní část BA Nymburk 22 14.8 4.4 0.4 /0.9 1.2 0/0.1 0.0 0.3 2.5
2018/19 junioři U19 - skupina B BA Nymburk B 3 - 11.0 3.3 1.3 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B BA Nymburk B 2 - 16.5 2 4 0.5/1.5 33.3 - -
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Basketball Nymburk B 7 16.7 4.1 0.1 /0.4 1.3 0/0 0.0 1.9 0.1
2018/19 junioři U19 - play-off BA Nymburk 5 5.4 0.6 0 /0.2 0.2 0/0 0.0 0.2 0.4
2019/20 muži - skupina B Bra 15 - 4.8 0.8 0.9 0.4/0.4 100.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část BA Nymburk 21 13.3 3.0 0.4 /0.9 0.6 0.2/0.5 50.0 1.2 0.5
2019/20 muži - skupina Západ Basketbal Polabí 4 12.0 2.0 0.3 /0.8 0.5 0/0 0.0 - 1.3
2020/21 muži - skupina B Bra 4 - 3.3 0.5 0.5 0.8/1 75.0 - -
2021/22 muži - skupina B Bra 6 - 2.7 0.3 0.5 0.5/0.7 75.0 - -
Průměr za kariéru 33.9 5.8 7.2 2.3 0.7 0.6/0.9 188.4 1.3 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Slavia Praha B 25. 9. 2021
2B body 1 TJ Třebíč 9. 10. 2021
3B body 2 AŠ Mladá Boleslav 23. 10. 2021
Body 7 Slavia Praha B 25. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Bra U12B"A"(ms) 20. 1. 2013 2012/13
2B body 16 ČBr 24. 2. 2013 2012/13
3B body 5 Královští Sokoli 30. 10. 2016 2016/17
Obranné doskoky 7 BCM Orli Prostějov 5. 11. 2017 2017/18
Útočné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 28. 1. 2020 2019/20
Doskoky celkem 8 BCM Orli Prostějov 5. 11. 2017 2017/18
Body 35 ČBr 24. 2. 2013 2012/13
Užitečnost 23 BK Pelhřimov 28. 11. 2015 2015/16
Asistence 3 Kondoři Liberec 20. 1. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B Slavia Praha B 7 1 1 2/2 100.0
26. 9. 2021 skupina B Sokol Žižkov 0 0 0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B TJ Třebíč 2 1 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 0 0 0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 7 0 2 1/2 50.0
24. 10. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 0 0 0 0/0 0
Celkem 6 16 2 3 3/4 75.0
Průměr 6 2.7 0.3 0.5 0.5/0.7 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basketbal TJ Svitavy 6 0:00 10.8 4.0 0.0 0.8 0.0 0.3/0.7 50.0 0.8
Měl U12 4 0:00 16.3 7.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 75.0 3.5
Kol U12B 5 0:00 10.2 4.0 0.0 0.0 0.0 2.2/2.8 78.6 1.8
BK Pelhřimov 3 0:00 15.3 5.7 130.8 1.0 100.0 1.0/1.0 100.0 0.7
TOROLA Snakes Ostrava 6 3:50 7.5 2.0 133.3 1.0 75.0 0.5/0.8 60.0 2.0
Sokol Písek 6 4:02 7.5 2.2 162.5 1.0 85.7 0.2/0.2 100.0 2.3
Slavoj Litoměřice 5 4:53 8.8 2.6 144.4 1.2 85.7 0.0/0.0 0.0 0.8
Jižní Supi 4 0:00 10.5 4.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.8
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 12.7 3.3 0.0 1.7 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
BCM Orli Prostějov 7 17:28 5.4 1.1 88.9 1.0 29.2 0.1/0.1 100.0 0.3
Synthesia Pardubice 3 0:00 12.0 3.3 142.9 1.3 100.0 1.3/1.3 100.0 1.7
Sokol Žižkov C 3 0:00 11.7 2.0 0.0 2.3 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
BA Sparta 2 0:00 17.0 5.5 100.0 1.5 100.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 17.0 2.5 0.0 3.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BVK Holice 4 0:00 8.3 1.8 0.0 1.5 0.0 0.3/1.0 25.0 0.8
Sj. BK Litoměřice 6 0:00 5.5 2.5 0.0 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0 1.3
BC Kolín 4 0:00 8.3 3.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 75.0 2.3
Sokol Pražský 3 12:10 10.3 3.3 62.5 1.0 33.3 0.7/0.7 100.0 2.7
Synthesia Pardubice 3 0:00 10.0 4.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.7
USK Praha 6 4:40 5.0 2.2 144.4 0.2 20.0 0.2/0.3 50.0 0.8
Sokol Vyšehrad 2 0:00 15.0 4.5 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Snakes Ostrava 3 0:00 9.0 3.3 0.0 0.3 0.0 1.3/1.3 100.0 0.7
USK 8 14:31 3.4 0.3 15.4 0.9 36.8 0.3/0.4 66.7 0.8
BK Opava 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BK Žďár n. S. 3 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.7
BCM Orli Prostějov 9 10:55 2.6 0.1 20.0 0.8 30.4 0.0/0.0 0.0 0.8
Sokol pražský 4 13:34 5.8 0.3 33.3 1.8 46.7 0.0/0.0 0.0 0.8
Sokol Pražský 3 25:27 7.3 0.7 33.3 2.0 27.3 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Klatovy 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KolB 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 9.5 1.5 100.0 2.0 100.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Loko Plzeň 4 11:18 4.8 0.8 100.0 1.0 30.8 0.3/0.5 50.0 0.8
Synthesia Pardubice 4 10:59 4.8 0.5 33.3 1.0 30.8 0.8/1.0 75.0 0.5
SAM Brno 2 18:22 9.5 1.0 100.0 2.5 31.3 0.0/0.0 0.0 0.5
NH Ostrava 4 20:22 4.8 0.5 22.2 1.3 26.3 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Loko Plzeň 4 18:13 4.5 0.8 27.3 0.8 20.0 0.8/1.0 75.0 1.3
BA Sparta Praha 2 19:27 9.0 2.5 55.6 1.0 66.7 1.0/1.5 66.7 1.0
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 5.7 0.3 0.0 1.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
BK Opava B 2 19:03 8.5 0.5 33.3 2.5 35.7 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 4 17:56 4.3 0.5 50.0 1.0 23.5 0.3/0.5 50.0 1.5
Snakes Ostrava 4 14:08 4.3 0.3 33.3 1.3 45.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Měl U13B 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.0
USK Praha 4 0:00 3.5 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 6.5 2.0 100.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Děčín 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
Snakes Ostrava 4 14:33 2.8 0.3 33.3 0.8 23.1 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 4 13:59 2.8 0.3 33.3 0.8 25.0 0.0/0.5 0.0 0.3
BK Pelhřimov 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Tesla Pardubice 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Ben U13B 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Slavoj Litoměřice 3 16:53 3.0 1.0 60.0 0.3 9.1 0.0/0.0 0.0 1.3
USK Praha B 2 7:25 4.0 0.5 100.0 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SAM Brno 2 19:51 4.0 0.5 100.0 0.5 16.7 1.5/1.5 100.0 -
Sokol Kbely 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Slavia Praha B 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
TJ Třebíč 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol BK Chrudim 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 25:46 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 3 15:29 2.0 0.0 0.0 0.7 40.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Slavoj Č. Brod 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Benešov 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 21:49 5.0 1.0 33.3 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
PCE 4 7:35 1.3 0.3 33.3 0.3 10.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 3 11:28 1.7 0.3 50.0 0.3 10.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
OLM 2 15:49 1.5 0.0 0.0 0.5 12.5 0.0/0.0 0.0 2.0
VYS 1 9:09 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Vlci Žďár 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
LJH 1 13:04 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 4 11:25 0.8 0.0 0.0 0.3 9.1 0.0/0.5 0.0 0.3
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BVK Holice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA J. Hradec 2 10:02 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
Sršni Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
PLZ 1 5:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 1 9:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0