Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 2
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
12. 12. 2015
15:00
Tělocvična 28. ZŠ Martin Kučírek
Matej Kovačovič
44
76
12
24
22
40
31
58
Review
základní část 1. kolo 5
BA Nymburk
GBA
12. 12. 2015
15:30
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Michal Scholze
74
76
28
21
50
40
64
58
Review
základní část 1. kolo 3
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
12. 12. 2015
16:00
Sokol pražský Marek Vondráček
Jan Mareš
75
50
22
15
41
27
62
39
Review
základní část 1. kolo 4
SKB Zlín
JBC mmcité Brno
12. 12. 2015
16:00
Městská SH Zelené Jiří Fanta
Jakub Válek
63
76
19
22
33
34
46
58
Review
základní část 1. kolo 1
Královští Sokoli
BK Synthesia Pardubice
12. 12. 2015
18:00
SH Třebeš Hradec Králové Jan Kovář
Tomáš Brandejs
56
82
13
19
26
39
42
56
Review
základní část 1. kolo 6
BCM Ostrava
Orli Prostějov
12. 12. 2015
18:30
Hala Sportovního Gymnázia Martin Čarnecký
Michael Tichov
67
69
19
18
39
35
50
46
Review
základní část 2. kolo 11
Sokol pražský
SKB Zlín
3. 10. 2015
10:30
Sokol pražský David Heinrich
Miloslav Jon
84
60
23
14
35
36
63
45
Review
základní část 2. kolo 10
USK Praha
GBA
3. 10. 2015
15:00
SH Folimanka Petr Znamínko
Matej Kovačovič
69
75
16
18
29
37
42
53
Review
základní část 2. kolo 8
BK Synthesia Pardubice
Orli Prostějov
3. 10. 2015
15:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Baudyš
Petr Lukeš
72
58
20
22
39
37
57
50
Review
základní část 2. kolo 9
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
3. 10. 2015
16:30
Tělocvična 28. ZŠ Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
95
73
30
11
50
31
72
55
Review
základní část 2. kolo 12
Sokol Písek Sršni
JBC mmcité Brno
3. 10. 2015
17:00
Sportovní hala Sokol Štěpán Pokorný
Michal Perlík
74
73
23
12
37
25
53
53
Review
základní část 2. kolo 7
Královští Sokoli
BCM Ostrava
3. 10. 2015
18:00
hala Sokol Hradec Králové Martin Kučírek
Tomáš Linhart
56
60
7
17
23
33
40
44
Review
základní část 3. kolo 14
BK Synthesia Pardubice
BCM Ostrava
4. 10. 2015
09:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Baudyš
Petr Lukeš
96
79
29
23
57
38
80
60
Review
základní část 3. kolo 15
BK Lokomotiva Plzeň
GBA
4. 10. 2015
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
70
76
22
25
37
38
52
55
Review
základní část 3. kolo 17
Sokol pražský
JBC mmcité Brno
4. 10. 2015
10:30
Sokol pražský David Heinrich
Miloslav Jon
74
47
14
3
36
16
61
36
Review
základní část 3. kolo 16
USK Praha
BA Nymburk
4. 10. 2015
12:00
SH Folimanka Petr Znamínko
Matej Kovačovič
72
84
13
23
37
45
50
63
Review
základní část 3. kolo 13
Královští Sokoli
Orli Prostějov
4. 10. 2015
12:30
hala Sokol Hradec Králové Martin Kučírek
Tomáš Linhart
44
83
22
20
31
44
42
59
Review
základní část 3. kolo 18
Sokol Písek Sršni
SKB Zlín
2. 10. 2015
19:00
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Lucie Peterková
90
65
27
12
55
31
73
46
Review
základní část 4. kolo 22
GBA
Sokol Písek Sršni
17. 10. 2015
12:00
Hala Kuncova Martin Kučírek
Jan Jelínek
94
64
25
19
43
40
69
52
Review
základní část 4. kolo 20
Orli Prostějov
JBC mmcité Brno
17. 10. 2015
14:00
Sportcentrum DDM 1 Antonín Kapl
Jan Hecl
69
76
19
25
37
44
58
59
Review
základní část 4. kolo 24
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
17. 10. 2015
14:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Hošek
Matej Kovačovič
63
71
18
21
26
35
46
54
Review
základní část 4. kolo 21
BA Nymburk
Sokol pražský
17. 10. 2015
16:00
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Pavel Kuřitka
82
55
16
16
43
30
64
43
Review
základní část 4. kolo 19
BCM Ostrava
SKB Zlín
17. 10. 2015
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Zatloukal
Lukáš Stáňa
80
56
15
6
34
22
55
41
Review
základní část 4. kolo 23
Královští Sokoli
BK Lokomotiva Plzeň
17. 10. 2015
18:00
SH Třebeš Hradec Králové Petr Baudyš
Libor Lukeš
30
98
8
18
12
50
24
65
Review
základní část 5. kolo 25
BCM Ostrava
JBC mmcité Brno
18. 10. 2015
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Ivo Dolinek
Ondřej Zatloukal
64
71
22
19
38
40
52
57
Review
základní část 5. kolo 30
BK Synthesia Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
18. 10. 2015
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Blahout
Matej Kovačovič
66
42
17
15
30
24
49
32
Review
základní část 5. kolo 26
Orli Prostějov
SKB Zlín
18. 10. 2015
10:00
Sportcentrum DDM 1 Antonín Kapl
Jan Hecl
68
38
22
8
38
19
58
31
Review
základní část 5. kolo 29
Královští Sokoli
USK Praha
18. 10. 2015
10:00
SH Třebeš Hradec Králové Petr Baudyš
Libor Lukeš
58
72
8
17
21
38
40
53
Review
základní část 5. kolo 27
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
18. 10. 2015
10:30
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Dominik Barták
58
62
19
15
31
30
38
47
Review
základní část 5. kolo 28
GBA
Sokol pražský
18. 10. 2015
15:00
Hala Kuncova Martin Kučírek
Jan Jelínek
64
53
12
11
28
23
41
36
Review
základní část 6. kolo 31
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Ostrava
31. 10. 2015
15:00
Městská sportovní hala Vít Kučera
Matěj Záruba
61
63
6
21
24
37
43
45
Review
základní část 6. kolo 36
JBC mmcité Brno
GBA
31. 10. 2015
15:00
SH Morenda David Vyplel
Pavel Nehoda
74
66
18
9
38
20
50
38
Review
základní část 6. kolo 32
USK Praha
Orli Prostějov
31. 10. 2015
15:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Matej Kovačovič
69
51
18
18
38
24
49
33
Review
základní část 6. kolo 35
SKB Zlín
BA Nymburk
31. 10. 2015
16:00
Městská SH Zelené Pavel Večeřa
Ivo Melichárek
54
78
16
22
32
41
39
62
Review
základní část 6. kolo 33
Sokol pražský
Královští Sokoli
27. 10. 2015
18:00
Sokol pražský Rudolf Salvetr
Jiří Smetana
71
50
17
8
40
17
61
38
Review
základní část 6. kolo 34
Sokol Písek Sršni
BK Synthesia Pardubice
27. 10. 2015
19:00
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Matěj Záruba
70
65
11
20
34
35
51
51
Review
základní část 7. kolo 41
SKB Zlín
GBA
1. 11. 2015
08:45
Městská SH Zelené Jiří Fanta
Ivo Melichárek
45
83
10
21
18
38
29
58
Review
základní část 7. kolo 40
Sokol Písek Sršni
Královští Sokoli
28. 10. 2015
09:00
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Matěj Záruba
88
54
16
11
48
24
69
40
Review
základní část 7. kolo 37
BK Lokomotiva Plzeň
Orli Prostějov
1. 11. 2015
10:00
Městská sportovní hala Petr Blahout
Matěj Záruba
60
59
17
17
31
31
48
44
Review
základní část 7. kolo 42
JBC mmcité Brno
BA Nymburk
1. 11. 2015
10:00
SH Morenda David Vyplel
Pavel Nehoda
77
69
13
22
35
33
54
48
Review
základní část 7. kolo 38
USK Praha
BCM Ostrava
1. 11. 2015
11:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Matej Kovačovič
75
59
19
17
36
33
54
46
Review
základní část 7. kolo 39
Sokol pražský
BK Synthesia Pardubice
8. 12. 2015
17:30
Sokol pražský Martin Kučírek
Martin Buršík
69
73
15
19
36
32
47
52
Review
základní část 8. kolo 44
Orli Prostějov
GBA
14. 11. 2015
14:00
Sportcentrum DDM 1 Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
71
81
17
22
35
43
55
64
Review
základní část 8. kolo 48
USK Praha
Sokol Písek Sršni
14. 11. 2015
14:00
SH Folimanka Jan Baloun
Marek Vošahlík
77
54
16
14
34
24
55
34
Review
základní část 8. kolo 46
BK Synthesia Pardubice
JBC mmcité Brno
14. 11. 2015
15:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michal Horník
Jan Musil
80
64
18
23
36
38
60
52
Review
základní část 8. kolo 47
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
14. 11. 2015
16:00
Tělocvična 28. ZŠ Jan Jeřáb
Jiří Smetana
66
73
11
20
34
41
47
52
Review
základní část 8. kolo 43
BCM Ostrava
BA Nymburk
14. 11. 2015
17:30
Hala Sportovního Gymnázia Martin Čarnecký
Lukáš Stáňa
78
68
21
16
40
38
52
48
Review
základní část 8. kolo 45
Královští Sokoli
SKB Zlín
14. 11. 2015
18:00
SH Třebeš Hradec Králové Jan Kovář
Pavel Kuřitka
71
73
11
15
22
31
50
52
Review
základní část 9. kolo 52
BK Synthesia Pardubice
SKB Zlín
15. 11. 2015
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Blahout
Jan Musil
92
51
28
7
47
27
70
39
Review
základní část 9. kolo 49
BCM Ostrava
GBA
15. 11. 2015
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Martin Čarnecký
Lukáš Stáňa
69
81
17
18
40
40
49
63
Review
základní část 9. kolo 53
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
15. 11. 2015
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Rudolf Salvetr
Jan Hošek
56
61
15
10
34
25
50
37
Review
základní část 9. kolo 54
USK Praha
Sokol pražský
15. 11. 2015
12:30
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Marek Vošahlík
77
68
20
27
50
47
66
58
Review
základní část 9. kolo 51
Královští Sokoli
JBC mmcité Brno
15. 11. 2015
13:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Kovář
Pavel Kuřitka
64
92
23
31
33
54
45
68
Review
základní část 9. kolo 50
Orli Prostějov
BA Nymburk
13. 11. 2015
19:00
Sportcentrum DDM 1 Lukáš Kapaňa
Ivo Dolinek
62
71
12
19
20
41
38
52
Review
základní část 10. kolo 60
GBA
BK Synthesia Pardubice
28. 11. 2015
13:00
Hala Kuncova Marek Vondráček
Marek Vošahlík
70
55
13
13
35
32
49
43
Review
základní část 10. kolo 59
BA Nymburk
Královští Sokoli
28. 11. 2015
13:30
ZŠ Komenského Michal Perlík
Vít Kučera
132
52
26
12
56
22
95
40
Review
základní část 10. kolo 58
JBC mmcité Brno
USK Praha
28. 11. 2015
14:00
SH Morenda David Vyplel
Pavel Nehoda
67
82
17
27
37
46
58
68
Review
základní část 10. kolo 55
Sokol pražský
BCM Ostrava
28. 11. 2015
15:00
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
80
73
16
25
43
44
62
60
Review
základní část 10. kolo 56
Sokol Písek Sršni
Orli Prostějov
28. 11. 2015
17:00
Sportovní hala Sokol Jakub Kec
Jan Musil
96
73
22
15
43
36
69
54
Review
základní část 10. kolo 57
SKB Zlín
BK Lokomotiva Plzeň
28. 11. 2015
17:30
Městská SH Zelené Jan Menšík
Michal Mrázek
56
79
16
23
28
40
42
59
Review
základní část 11. kolo 63
SKB Zlín
USK Praha
29. 11. 2015
08:45
Městská SH Zelené Tomáš Holubek
Michal Mrázek
43
81
6
30
16
45
34
62
Review
základní část 11. kolo 64
JBC mmcité Brno
BK Lokomotiva Plzeň
29. 11. 2015
09:00
SH Morenda David Vyplel
Pavel Nehoda
77
74
22
19
34
33
68
49
Review
základní část 11. kolo 61
Sokol pražský
Orli Prostějov
29. 11. 2015
10:00
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
72
58
18
13
38
28
59
45
Review
základní část 11. kolo 62
Sokol Písek Sršni
BCM Ostrava
29. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Sokol Jakub Kec
Jan Musil
101
73
21
22
46
38
70
54
Review
základní část 11. kolo 66
GBA
Královští Sokoli
29. 11. 2015
11:00
Hala Kuncova Marek Vondráček
Marek Vošahlík
107
43
19
9
38
30
68
39
Review
základní část 11. kolo 65
BA Nymburk
BK Synthesia Pardubice
25. 11. 2015
18:30
ZŠ Komenského Matěj Záruba
Tomáš Linhart
66
82
19
19
36
41
53
62
Review
základní část 12. kolo 72
Orli Prostějov
BCM Ostrava
13. 12. 2015
11:30
Sportcentrum DDM 1 Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
76
72
17
17
35
36
61
58
Review
základní část 12. kolo 68
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
13. 12. 2015
12:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Jan Mareš
83
58
20
9
48
23
69
40
Review
základní část 12. kolo 69
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
19. 12. 2015
15:00
Sportovní hala Sokol Lucie Peterková
Petr Havlíček
90
75
20
14
45
31
64
49
Review
základní část 12. kolo 67
BK Synthesia Pardubice
Královští Sokoli
11. 12. 2015
18:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Lukeš
Libor Lukeš
106
62
28
8
57
15
85
33
Review
základní část 12. kolo 70
JBC mmcité Brno
SKB Zlín
10. 12. 2015
18:30
SH Morenda Kamil Karafiát
Michal Kubiš
93
59
17
18
45
37
69
40
Review
základní část 12. kolo 71
GBA
BA Nymburk
9. 12. 2015
20:00
Hala Kuncova Jiří Smetana
Matej Kovačovič
87
68
20
19
46
33
67
46
Review
základní část 13. kolo 75
GBA
BK Lokomotiva Plzeň
9. 1. 2016
12:00
Hala Kuncova David Heinrich
Štěpán Pokorný
66
59
26
13
45
29
60
42
Review
základní část 13. kolo 73
Orli Prostějov
Královští Sokoli
9. 1. 2016
14:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Dudek
Ivo Melichárek
76
56
26
10
41
31
62
45
Review
základní část 13. kolo 78
SKB Zlín
Sokol Písek Sršni
9. 1. 2016
15:15
Městská SH Zelené Ondřej Zatloukal
Jan Menšík
70
69
17
13
29
37
45
52
Review
základní část 13. kolo 74
BCM Ostrava
BK Synthesia Pardubice
9. 1. 2016
16:00
Hala Sportovního Gymnázia Martin Čarnecký
Jan Hlobil
77
96
21
21
49
44
71
75
Review
základní část 13. kolo 76
BA Nymburk
USK Praha
9. 1. 2016
16:00
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Ludvík Dvořák
60
64
14
16
26
30
45
51
Review
základní část 13. kolo 77
JBC mmcité Brno
Sokol pražský
9. 1. 2016
17:00
SH Morenda Michal Komprs
Michal Kubiš
60
58
15
13
26
23
46
32
Review
základní část 14. kolo 83
SKB Zlín
Sokol pražský
10. 1. 2016
08:30
Městská SH Zelené Michal Mrázek
Jakub Petrák
63
77
14
21
34
38
51
56
Review
základní část 14. kolo 84
JBC mmcité Brno
Sokol Písek Sršni
10. 1. 2016
09:00
SH Morenda Michal Komprs
Michal Kubiš
93
87
25
18
54
38
73
67
Review
základní část 14. kolo 81
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
10. 1. 2016
09:30
ZŠ Komenského Jan Černý
Michal Scholze
87
58
19
11
36
30
62
45
Review
základní část 14. kolo 79
BCM Ostrava
Královští Sokoli
10. 1. 2016
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Martin Čarnecký
Jan Hlobil
93
56
21
5
45
32
64
43
Review
základní část 14. kolo 80
Orli Prostějov
BK Synthesia Pardubice
10. 1. 2016
10:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Dudek
Ivo Melichárek
84
58
27
14
53
29
68
49
Review
základní část 14. kolo 82
GBA
USK Praha
10. 1. 2016
11:15
Hala Kuncova Matej Kovačovič
Miloslav Jon
57
69
18
16
30
31
46
49
Review
základní část 15. kolo 88
Sokol pražský
GBA
23. 1. 2016
11:15
Sokol pražský Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
68
67
11
18
20
31
46
42
63
63
Review
základní část 15. kolo 85
JBC mmcité Brno
BCM Ostrava
23. 1. 2016
16:00
SH Morenda Michal Komprs
Michal Kubiš
63
71
14
19
32
38
48
54
Review
základní část 15. kolo 86
SKB Zlín
Orli Prostějov
23. 1. 2016
16:00
Městská SH Zelené Pavel Večeřa
Ivo Melichárek
55
69
18
18
37
36
49
58
Review
základní část 15. kolo 87
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
23. 1. 2016
17:00
Sportovní hala Sokol Vít Kučera
Michal Perlík
52
57
12
18
28
35
36
41
Review
základní část 15. kolo 90
BK Lokomotiva Plzeň
BK Synthesia Pardubice
20. 1. 2016
18:30
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Lukáš Ulrych
40
75
15
20
23
43
32
54
Review
základní část 15. kolo 89
USK Praha
Královští Sokoli
3. 2. 2016
19:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Miloslav Jon
105
53
19
19
53
35
74
43
Review
základní část 16. kolo 91
SKB Zlín
BCM Ostrava
24. 1. 2016
08:30
Městská SH Zelené Petr Nejezchleb
Ivo Melichárek
59
82
18
20
33
39
49
58
Review
základní část 16. kolo 94
Sokol Písek Sršni
GBA
24. 1. 2016
10:00
Sportovní hala Sokol David Heinrich
Veronika Vávrová
68
79
18
14
36
38
52
58
Review
základní část 16. kolo 95
BK Lokomotiva Plzeň
Královští Sokoli
24. 1. 2016
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Petr Blahout
Jakub Kec
88
68
8
21
37
38
58
50
Review
základní část 16. kolo 92
JBC mmcité Brno
Orli Prostějov
24. 1. 2016
11:00
SH Morenda Ondřej Zatloukal
Jiří Fanta
56
70
6
19
30
38
40
61
Review
základní část 16. kolo 93
Sokol pražský
BA Nymburk
20. 1. 2016
18:30
Sokol pražský Jan Kovář
Michal Scholze
68
56
16
18
25
31
46
41
Review
základní část 16. kolo 96
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
2. 3. 2016
19:00
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Matej Kovačovič
68
61
15
11
41
32
52
45
Review
základní část 17. kolo 102
BA Nymburk
JBC mmcité Brno
6. 2. 2016
11:00
ZŠ Komenského Lukáš Ulrych
Vít Kučera
85
51
13
17
35
30
59
39
Review
základní část 17. kolo 99
BK Synthesia Pardubice
Sokol pražský
6. 2. 2016
12:45
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Znamínko
Jan Mareš
57
64
14
18
31
34
46
52
Review
základní část 17. kolo 101
GBA
SKB Zlín
28. 1. 2016
13:00
Hala Kuncova Martin Kučírek
Daniel Holeš
103
35
28
11
57
19
76
29
Review
základní část 17. kolo 97
Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
6. 2. 2016
14:00
Sportcentrum DDM 1 Antonín Kapl
Jan Hecl
72
51
16
16
31
32
55
38
Review
základní část 17. kolo 98
BCM Ostrava
USK Praha
6. 2. 2016
16:30
Hala Sportovního Gymnázia Ivo Dolinek
Michael Tichov
64
95
19
21
31
45
47
76
Review
základní část 17. kolo 100
Královští Sokoli
Sokol Písek Sršni
6. 2. 2016
18:00
SH Třebeš Hradec Králové Marek Vondráček
Michal Scholze
91
93
23
32
43
50
61
72
Review
základní část 18. kolo 106
BK Synthesia Pardubice
Sokol Písek Sršni
7. 2. 2016
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Znamínko
Jan Mareš
121
55
34
17
63
36
90
44
Review
základní část 18. kolo 103
BCM Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
7. 2. 2016
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Ivo Dolinek
Michael Tichov
74
47
13
11
31
27
51
31
Review
základní část 18. kolo 105
Královští Sokoli
Sokol pražský
7. 2. 2016
10:00
hala Sokol Hradec Králové Marek Vondráček
Michal Scholze
67
106
19
26
36
55
52
84
Review
základní část 18. kolo 104
Orli Prostějov
USK Praha
7. 2. 2016
11:30
Sportcentrum DDM 1 Antonín Kapl
Jan Hecl
60
69
13
15
35
28
46
51
Review
základní část 18. kolo 107
BA Nymburk
SKB Zlín
27. 1. 2016
18:00
ZŠ Komenského Ludvík Dvořák
Dominik Výborný
102
52
22
19
42
24
67
40
Review
základní část 18. kolo 108
GBA
JBC mmcité Brno
18. 2. 2016
19:00
Hala Kuncova Petr Znamínko
Miloslav Jon
109
59
32
14
50
31
84
47
Review
základní část 19. kolo 114
Sokol pražský
USK Praha
20. 2. 2016
13:00
Sokol pražský Jakub Kec
Tomáš Linhart
46
68
14
17
25
39
28
50
Review
základní část 19. kolo 109
GBA
BCM Ostrava
20. 2. 2016
15:00
Hala Kuncova Jiří Smetana
Miloslav Jon
68
48
20
9
30
18
51
37
Review
základní část 19. kolo 111
JBC mmcité Brno
Královští Sokoli
20. 2. 2016
15:00
SH Morenda Robert Paulík
Jan Dudek
79
55
23
13
45
27
70
38
Review
základní část 19. kolo 112
SKB Zlín
BK Synthesia Pardubice
20. 2. 2016
16:00
Městská SH Zelené Ivo Melichárek
Martin Sekáč
56
87
10
24
26
44
41
67
Review
základní část 19. kolo 110
BA Nymburk
Orli Prostějov
20. 2. 2016
17:00
ZŠ Komenského Petr Baudyš
Petr Lukeš
80
60
18
10
31
28
51
44
Review
základní část 19. kolo 113
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
19. 2. 2016
17:00
Sportovní hala Sokol Michal Perlík
Lukáš Ulrych
83
55
28
15
44
26
61
44
Review
základní část 20. kolo 117
SKB Zlín
Královští Sokoli
21. 2. 2016
09:00
Městská SH Zelené Ivo Melichárek
Martin Sekáč
91
79
26
13
49
37
67
58
Review
základní část 20. kolo 119
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
21. 2. 2016
09:00
Sokol pražský Jakub Kec
Tomáš Linhart
52
35
9
16
18
23
38
29
Review
základní část 20. kolo 118
JBC mmcité Brno
BK Synthesia Pardubice
21. 2. 2016
10:00
SH Morenda Robert Paulík
Jan Dudek
60
72
17
14
37
41
49
55
Review
základní část 20. kolo 116
GBA
Orli Prostějov
21. 2. 2016
10:30
Hala Kuncova Jiří Smetana
Štěpán Pokorný
81
68
17
15
38
36
56
54
Review
základní část 20. kolo 120
Sokol Písek Sršni
USK Praha
21. 2. 2016
11:00
Sportovní hala Sokol Martin Kučírek
Miloslav Jon
55
93
13
22
21
44
42
65
Review
základní část 20. kolo 115
BA Nymburk
BCM Ostrava
21. 2. 2016
11:30
ZŠ Komenského Petr Baudyš
Petr Lukeš
75
72
14
22
26
37
51
65
Review
základní část 21. kolo 121
Orli Prostějov
Sokol pražský
5. 3. 2016
12:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Nejezchleb
Martin Sekáč
67
48
13
13
42
28
50
37
Review
základní část 21. kolo 123
USK Praha
SKB Zlín
5. 3. 2016
12:30
SH Folimanka Jan Černý
Dominik Barták
82
68
22
19
46
41
67
53
Review
základní část 21. kolo 122
BCM Ostrava
Sokol Písek Sršni
5. 3. 2016
15:00
Hala Sportovního Gymnázia Lukáš Stáňa
Michael Tichov
69
96
16
25
35
51
43
80
Review
základní část 21. kolo 125
BK Synthesia Pardubice
BA Nymburk
5. 3. 2016
15:15
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ludvík Dvořák
Lukáš Hartig
72
63
13
14
35
24
49
43
Review
základní část 21. kolo 124
BK Lokomotiva Plzeň
JBC mmcité Brno
5. 3. 2016
15:30
Tělocvična 28. ZŠ Vít Kučera
Matěj Záruba
74
44
18
12
34
25
56
37
Review
základní část 21. kolo 126
Královští Sokoli
GBA
5. 3. 2016
18:00
hala Sokol Hradec Králové Pavel Kuřitka
Libor Lukeš
69
94
19
28
35
55
55
71
Review
základní část 22. kolo 129
BK Lokomotiva Plzeň
SKB Zlín
6. 3. 2016
09:00
Tělocvična 28. ZŠ Vít Kučera
Matěj Záruba
86
45
26
11
46
17
68
31
Review
základní část 22. kolo 127
BCM Ostrava
Sokol pražský
6. 3. 2016
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Lukáš Stáňa
Michael Tichov
61
68
22
12
35
32
42
54
Review
základní část 22. kolo 132
BK Synthesia Pardubice
GBA
6. 3. 2016
11:15
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ludvík Dvořák
Lukáš Hartig
90
89
25
17
47
43
66
61
Review
základní část 22. kolo 128
Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
6. 3. 2016
11:30
Sportcentrum DDM 1 Petr Nejezchleb
Martin Sekáč
83
76
21
23
45
35
66
59
Review
základní část 22. kolo 130
USK Praha
JBC mmcité Brno
6. 3. 2016
12:00
SH Folimanka Jan Černý
Dominik Barták
90
52
31
14
56
30
74
38
Review
základní část 22. kolo 131
Královští Sokoli
BA Nymburk
2. 3. 2016
18:45
SH Třebeš Hradec Králové Pavel Kuřitka
Libor Lukeš
55
113
17
34
38
56
49
83
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
František Žaba Královští Sokoli 24 28 34.1 19.5 5.9 / 14.6 40.2 1.5 / 5.5 27.3 3.2/4.2 76.9 3.9 5.7 9.6 1.8 2.5 3.5 0.0 3.6 3.4 17.0
12 Michael Hartig Sokol pražský 23 38 18.4 11.5 3.6 / 7.4 48.2 0.6 / 2.1 26.3 2.7/3.3 80.2 1.2 2.8 4.1 1.3 1.4 2.3 0.0 2.9 2.3 10.7
Theodor Dlugoš BA Nymburk 24 27 25.7 11.8 2.3 / 4.8 47.3 2.0 / 7.0 29.1 1.1/1.7 0.0* 0.7 2.8 3.5 2.6 1.7 1.7 0.1 1.9 2.3 9.6
4 Adam Goga Orli Prostějov 24 28 28.0 8.2 2.7 / 5.8 47.2 0.4 / 2.0 0.0* 1.5/2.7 54.7 0.6 3.3 3.9 2.8 1.5 2.2 0.0 2.8 2.5 9.0
Tomáš Zálešák SKB Zlín 24 20 24.5 8.9 2.8 / 6.4 43.0 0.7 / 2.3 30.4 1.3/1.6 0.0* 1.0 2.6 3.5 0.4 0.3 1.2 0.0 1.4 3.1 5.2
10 Michal Kozák GBA 23 20 24.2 7.7 2.3 / 3.8 60.5 0.6 / 1.4 0.0* 1.3/1.7 0.0* 1.6 5.1 6.7 1.6 0.6 1.8 0.0 1.9 2.0 12.7
Lukáš Kantůrek PCE 23 22 17.1 6.1 1.2 / 2.6 47.4 1.0 / 3.4 29.7 0.6/0.9 0.0* 1.0 1.1 2.1 1.3 1.2 1.0 0.1 1.0 1.8 5.1
18 Pavel Grunt USK 26 40 11.9 3.3 1.4 / 2.2 62.5 0.0 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.7 1.9 2.5 0.3 0.3 0.9 0.0 0.8 2.2 3.4
Matěj Bartoš Sokol Písek 23 26 13.9 4.6 0.5 / 1.4 0.0* 1.1 / 3.4 33.0 0.3/0.4 0.0* 0.3 1.3 1.5 0.2 0.2 0.6 0.0 0.3 0.9 2.1
Martin David BK Loko Plzeň 24 10 30.9 11.1 2.5 / 7.2 34.7 1.3 / 4.9 26.5 2.2/2.9 75.9 0.8 3.9 4.7 2.4 2.1 2.4 0.1 3.6 2.8 9.7
13 Jan Mazáč JBC mmcité Brno 23 22 23.0 4.7 1.6 / 4.5 35.7 0.2 / 0.6 0.0* 0.8/1.1 0.0* 1.3 3.8 5.1 0.6 0.4 1.6 0.0 1.2 1.8 5.2
Martin Ťažký USK Praha B 23 21 13.8 3.0 0.5 / 1.1 0.0* 0.6 / 1.5 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.5 1.4 1.9 0.6 0.4 1.1 0.0 1.0 1.4 2.7
18 Karel Truneček JBC mmcité Brno 24 12 15.0 4.1 1.5 / 3.0 50.0 0.2 / 1.0 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.3 1.8 2.1 0.7 0.7 1.6 0.0 1.1 1.8 2.7
Miroslav Večeřa Synthesia Pardubice 24 14 17.6 3.1 1.4 / 2.8 51.3 0.0 / 0.1 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.6 2.5 3.1 0.4 0.6 1.4 0.0 1.0 2.4 3.0
Boris Vítkovič SK Žabovřesky 24 8 1.0 5.1 0.6 / 0.0 0.0* 1.1 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 0.0
22 Roman Radovskii Sokol Žižkov 25 12 1.0 2.3 0.9 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Tomáš Horák ZLN 24 7 15.1 2.6 1.0 / 1.3 0.0* 0.0 / 0.7 0.0* 0.6/0.7 0.0* 0.7 0.7 1.4 0.6 0.3 1.3 0.1 0.9 1.4 1.9
18 Daniel Zach Basket Košíře 24 7 17.7 2.4 0.9 / 1.9 0.0* 0.1 / 0.6 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.7 1.1 1.9 1.6 0.1 1.1 0.2 1.3 1.7 2.4
Jiří Švarc GBA 23 4 17.0 2.3 0.5 / 2.0 25.0 0.3 / 1.8 0.0* 0.5/0.5 0.0* 1.0 0.3 1.3 2.3 0.5 1.8 0.3 1.0 1.8 0.8
6 Jiří Tkáč Tesla Pardubice 24 1 1.0 8.0 3.0 / 3.0 100.0 0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 7.0
Rostislav Štencl SBK Val. Meziříčí 24 1 1.0 6.0 3.0 / 3.0 100.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 4.0
10 Karel Formánek PCE 24 6 3.8 0.7 0.3 / 0.8 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.2 0.0 0.2 0.3 -0.5
Milan Novák USK 23 15 4.4 0.2 0.1 / 0.2 0.0* 0.0 / 0.1 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.2 0.2 0.4 0.1 0.1 0.1 0.0 0.1 0.1 0.3
Štěpán Novák STHAV 23 2 3.0 1.0 0.5 / 0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 1.0
Michal Kačaba 23 2 10.5 1.0 0.5 / 3.0 16.7 0.0 / 0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.5 1.0 2.5 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5
Jakub Dombek BCM Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
František Žaba Královští Sokoli 24 48 15 4 10 12 14 22 9 6 8 7 5 57
12 Michael Hartig Sokol pražský 23 68 18 6 24 10 18 22 8 8 14 18 10 70
Theodor Dlugoš BA Nymburk 24 46 16 8 12 8 14 22 18 8 10 12 10 46
4 Adam Goga Orli Prostějov 24 42 16 6 12 6 14 16 18 8 12 12 10 40
Tomáš Zálešák SKB Zlín 24 24 7 3 5 3 7 7 2 1 3 4 5 25
10 Michal Kozák GBA 23 22 10 2 4 7 12 16 5 3 7 8 5 37
Lukáš Kantůrek PCE 23 25 4 5 4 3 4 6 4 5 5 5 4 30
18 Pavel Grunt USK 26
Matěj Bartoš Sokol Písek 23 46 6 10 8 2 12 12 4 2 4 8 6 32
Martin David BK Loko Plzeň 24 21 6 2 6 3 6 8 6 4 6 9 5 25
13 Jan Mazáč JBC mmcité Brno 23 17 5 3 4 5 10 15 3 2 4 4 5 30
Martin Ťažký USK Praha B 23 14 4 2 6 4 5 7 4 4 4 4 4 20
18 Karel Truneček JBC mmcité Brno 24 26 8 4 8 7 9 14 3 4 6 6 4 30
Miroslav Večeřa Synthesia Pardubice 24 19 7 2 5 5 8 10 2 3 5 4 4 29
Boris Vítkovič SK Žabovřesky 24 23 4 5 4 3 4 5 4 3 6 4 5 15
22 Roman Radovskii Sokol Žižkov 25
Tomáš Horák ZLN 24 15 5 3 4 3 6 8 6 4 4 5 4 22
18 Daniel Zach Basket Košíře 24 19 7 2 9 5 8 10 4 3 5 9 5 21
Jiří Švarc GBA 23 5 1 1 2 3 1 3 5 2 5 2 4 5
6 Jiří Tkáč Tesla Pardubice 24 21 7 2 4 6 5 10 2 3 4 5 2 28
Rostislav Štencl SBK Val. Meziříčí 24 23 7 6 7 3 6 7 9 6 8 13 5 29
10 Karel Formánek PCE 24 21 9 1 7 5 7 11 2 2 7 7 6 28
Milan Novák USK 23 2 1 0 1 1 2 3 1 1 1 1 1 2
Štěpán Novák STHAV 23 13 6 0 4 4 5 8 3 3 2 3 5 14
Michal Kačaba 23 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
Královští Sokoli 28 20.1 3.4 10.6 /17.7 59.8 16.4 26.3 42.6 9.5 9.3 22.7 18.8 21.8 3.1
Synthesia Pardubice 27 23.3 6.2 12.1 /17.6 68.7 14.9 27.8 42.7 14.3 10.1 14.9 19.2 18.0 3.1
BK Loko Plzeň 28 21.3 4.2 9.5 /17.4 54.8 10.5 25.4 35.9 8.2 9.6 14.8 18.4 19.0 1.4
USK Praha 27 20.8 7.3 13.1 /21.4 61.1 14.4 27.8 42.2 13.7 10.5 17.2 20.8 20.3 2.9
Sokol pražský 25 20.8 4.4 11.5 /18.1 63.6 12.9 27.6 40.5 12.4 11.0 16.3 18.1 20.2 2.4
Sokol Písek 25 21.5 6.3 12.3 /19.1 64.2 8.5 30.0 38.6 11.8 8.4 18.2 21.1 19.1 2.3
SKB Zlín 28 16.8 5.5 8.6 /14.0 61.4 7.1 19.9 26.9 9.9 6.9 14.5 14.6 14.9 1.1
JBC mmcité Brno 25 19.0 5.7 11.4 /19.0 59.9 16.5 28.3 44.8 11.0 7.6 20.0 18.6 18.3 3.1
BA Nymburk 27 21.6 6.8 11.7 /17.6 66.5 12.3 25.4 37.7 13.5 10.6 13.8 17.0 21.0 2.0
GBA 28 22.0 7.5 12.5 /18.3 68.3 12.6 29.2 41.8 14.8 8.5 17.5 18.4 16.6 3.2
BCM Ostrava 28 21.5 6.3 9.9 /16.3 61.0 11.2 23.2 34.4 14.9 9.7 14.1 18.1 19.8 1.1
Orli Prostějov 26 20.1 6.1 9.9 /18.7 52.9 10.8 31.1 41.9 12.3 7.9 15.7 19.8 19.2 4.2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 10 10 0 0 1.2 1.0 1.1
Zatloukal Ondřej 6 3 3 0 1.0 1.3 1.2
Záruba Matěj 8 2 6 0 1.0 1.2 1.1
Vyplel David 4 4 0 0 1.0 2.1 1.6
Výborný Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 5 1 4 0 1.1 1.2 1.2
Vondráček Marek 11 11 0 0 1.3 1.1 1.2
Večeřa Pavel 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Vávrová Veronika 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 5 1 4 0 1.3 1.3 1.3
Tichov Michael 7 2 5 0 1.0 1.5 1.3
Stáňa Lukáš 5 2 3 0 1.0 1.5 1.3
Smetana Jiří 6 4 2 0 1.8 1.8 1.8
Scholze Michal 8 1 7 0 1.3 1.3 1.3
Sekáč Martin 4 0 4 0 1.3 1.8 1.5
Salvetr Rudolf 4 4 0 0 1.3 1.9 1.6
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Pokorný Štěpán 8 5 3 0 1.4 1.1 1.3
Petrák Jakub 3 0 3 0 1.0 1.8 1.4
Peterková Lucie 4 1 3 0 1.5 1.9 1.7
Perlík Michal 5 2 3 0 1.0 1.7 1.4
Paulík Robert 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Opletal Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 4 0 4 0 1.0 2.3 1.6
Musil Jan 6 0 6 0 1.3 1.1 1.2
Mrázek Michal 5 3 2 0 1.0 1.2 1.1
Menšík Jan 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Melichárek Ivo 8 2 6 0 1.0 1.3 1.2
Mareš Jan 5 0 5 0 1.3 1.7 1.5
Lukeš Petr 7 2 5 0 1.1 1.5 1.3
Lukeš Libor 5 0 5 0 1.0 1.1 1.1
Linhart Tomáš 9 4 5 0 1.2 1.1 1.1
Kuřitka Pavel 5 2 3 0 1.3 1.0 1.2
Kučírek Martin 9 9 0 0 1.7 1.2 1.4
Kučera Vít 7 4 3 0 1.0 1.2 1.1
Kubiš Michal 4 0 4 0 1.0 1.1 1.1
Kovář Jan 6 4 2 0 1.4 1.4 1.4
Kovačovič Matej 12 1 11 0 1.3 1.5 1.4
Komprs Michal 7 3 4 0 1.1 1.1 1.1
Kec Jakub 5 4 1 0 1.1 1.2 1.2
Karafiát Kamil 4 1 1 2 1.0 1.1 1.1
Kapl Antonín 5 5 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapaňa Lukáš 7 5 2 0 1.0 1.1 1.0
Jon Miloslav 9 0 9 0 1.5 1.1 1.3
Jeřáb Jan 4 4 0 0 1.1 1.0 1.1
Jelínek Jan 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Jedlička Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Jan 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Horník Michal 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Holubek Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Holeš Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hlobil Jan 4 0 4 0 1.0 1.9 1.4
Heinrich David 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Hecl Jan 4 0 4 0 1.0 1.3 1.1
Havlíček Petr 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Hartig Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Ludvík 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Dudek Jan 4 2 2 0 1.3 1.4 1.3
Dolinek Ivo 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Černý Jan 6 5 1 0 1.2 1.2 1.2
Čarnecký Martin 5 5 0 0 1.0 1.6 1.3
Buršík Martin 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Brandejs Tomáš 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Blahout Petr 5 5 0 0 1.1 1.7 1.4
Baudyš Petr 9 7 0 2 1.1 1.1 1.1
Barták Dominik 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Baloun Jan 2 2 0 0 2.0 1.0 1.5
Anton Karel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře