Vojtěch Jurman

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Slavoj Litoměřice
Výška
160 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
160
Procento vítězství
49.4%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Sj. BK Litoměřice 3 - 1.3 0.7 0 0/0.7 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Sj. BK Litoměřice 21 - 2.1 1 /1 0 0.1/0.6 16.7 0.6 1.0
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Sj. BK Litoměřice 3 - 0.7 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 - 0.7
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo Sj. BK Litoměřice 3 - 2.0 0.3 /0.3 0.3 0.3/0.7 50.0 - 1.7
2016/17 žáci U15 - Skupina A Slavoj Litoměřice 12 - 0.2 0.1 /0.1 0 0/0 0.0 - 0.2
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B Sj. BK Litoměřice 9 - 2.3 1 /1 0 0.3/1.3 25.0 0.7 0.7
2016/17 žáci U15 - Extraliga Slavoj Litoměřice 11 - 0.7 0.4 /0.4 0 0/0 0.0 0.2 0.5
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sj. BK Litoměřice 14 - 3.6 1.6 /1.6 0 0.4/0.6 62.5 1.3 2.1
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sj. BK Litoměřice 3 19.3 4.0 2 /5.3 0 0/0 0.0 - 1.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sj. BK Litoměřice 2 16.5 1.0 0.5 /4.5 0 0/1 0.0 1.0 1.0
2017/18 žáci U15 - Skupina B Slavoj Litoměřice 10 - 4.4 1.9 0.1 0.3/0.4 75.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Slavoj Litoměřice 16 - 4.3 1.6 0.2 0.6/0.8 75.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Slavoj Litoměřice 3 16.7 3.3 1.7 0 0/0 0.0 2.3 -1.7
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Slavoj Litoměřice 2 21.5 5.0 2.5 0 0/0 0.0 1.0 -0.5
2018/19 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 18 5.0 1.3 0.3 /0.8 0.2 0.3/0.3 100.0 0.6 -0.1
2018/19 kadeti U17 - play-out Slavoj Litoměřice 6 13.7 4.2 1.5 /2.2 0.3 0.2/0.7 25.0 1.7 2.3
2019/20 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 12 - 6.6 1.3 1 0.9/1.4 64.7 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 1 - 10.0 2 2 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 1 4.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 2.0 -3.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 10 11.7 3.0 0.3 /1.1 0.8 0/0 0.0 1.8 0.4
Průměr za kariéru 20.0 3.0 2.8 1.0 0.2 0.3/0.5 61.7 1.1 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 1 BK Loko Plzeň 2. 10. 2021
3B body 4 BK Loko Plzeň 5. 12. 2021
Obranné doskoky 2 Sokol Písek 16. 10. 2021
Útočné doskoky 1 BK Loko Plzeň 5. 12. 2021
Doskoky celkem 3 Sokol Písek 16. 10. 2021
Body 12 BK Loko Plzeň 5. 12. 2021
Užitečnost 9 BK Loko Plzeň 5. 12. 2021
Asistence 2 BK Loko Plzeň 5. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 NH Ostrava 8. 4. 2018 2017/18
2B body 5 Sokol Nová Paka 3. 2. 2016 2015/16
3B body 4 BK Loko Plzeň 5. 12. 2021 2021/22
Obranné doskoky 3 BA Nymburk 21. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 1 BK Loko Plzeň 5. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 3 BA Nymburk 21. 4. 2017 2016/17
Body 14 NH Ostrava 8. 4. 2018 2017/18
Užitečnost 9 BK Loko Plzeň 5. 12. 2021 2021/22
Asistence 3 NH Ostrava 22. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina A BA Nymburk 22:33 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A Jižní Supi 0:00 11 1 100.0 3 100.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 15:12 5 1 50.0 1 33.3 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 13:11 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 16:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 15:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A USK 11:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina A USK 9:19 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A Sokol pražský 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 13:27 12 0 0.0 4 66.7 0/0 0
Celkem 10 117:17 30 3 27.3 8 38.1 / 0.0
Průměr 10 11:43 3.0 0.3 27.3 0.8 38.1 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Pelhřimov 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 8.5 1.0 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.0 0.0 1.5/1.5 100.0 0.5
BK Loko Plzeň 2 14:19 8.5 0.5 33.3 2.5 55.6 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 3.5 1.5 120.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Levharti Chomutov 2 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
USK 4 7:57 3.3 1.0 80.0 0.3 20.0 0.5/0.8 66.7 1.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 5 0:00 2.4 1.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.8
Synthesia Pardubice 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Jižní Supi 1 0:00 11.0 1.0 100.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 5 0:00 1.8 0.8 100.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.4
Jižní Supi 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha 7 0:00 1.0 0.4 100.0 0.0 0.0 0.1/0.6 25.0 0.4
BCM Orli Prostějov 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Louny 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Pelhřimov 1 22:33 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
NH Ostrava 1 6:10 5.0 1.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 3 10:51 1.3 0.7 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BSK Modřany - Jižní supi 4 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 3 0:00 1.3 0.7 100.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
NH Ostrava 2 6:43 2.0 0.0 0.0 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 11:46 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 1:09 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 10:20 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SAM Brno 2 5:16 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 19:59 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BA Sparta 4 0:00 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
BK Horejsek Děčín A 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Písek 1 16:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 2 6:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 22:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 5:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Poděbrady 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 8:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 2 9:47 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5